سکه Binance چیست?

Binance در حال حاضر دومین بزرگترین جهان است مبادله ارز رمزنگاری شده, با اطراف 6 میلیارد دلار در دارایی های معامله شده به طور متوسط ​​در یک دوره هفت روزه. صعود Binance به اوج سریع بوده است. از زمان راه اندازی آن در جولای سال 2017 ، Binance با سرعت زیادی رشد کرده است. حتی در بازار خرس فعلی ، کاربران همچنان در بورس ثبت نام می کنند. Binance یکی از اولین صرافی هایی بود که مجدداً ثبت نام کاربران را در اوج بازار گاو نر 2017 فعال کرد.

Binance همچنین نام رمزنگاری (BNB) است که در صرافی Binance مورد معامله قرار می گیرد و مورد استفاده قرار می گیرد. از زمان ICO ، ارزش BNB با رشد بورس افزایش یافته است. BNB اکنون در میان 30 ارز رمزپایه برتر در جهان با درپوش بازار.

در مورد Binance چطور آن را بسیار جذاب می کند؟ چرا بسیاری از افراد برای استفاده از این تبادل در سیستم ثبت نام می کنند؟ در این مقاله ، ما به این س questionsالات و موارد دیگر خواهیم پرداخت. پاسخ ها به طرز شگفت آور ساده ای هستند. سادگی مدل کسب و کار Binance تاکنون رمز موفقیت آن بوده است و این نشانه خوبی برای موفقیت در آینده است. در این راهنما موارد زیر را کشف خواهیم کرد:

نحوه کار ارزها: درک مزیت Binance

اول ، لازم است مکانیک اساسی مبادله ارز را قبل از ادامه کار درک کنید. حل برخی از مشکلات فنی با نرم افزار مبادله از جمله مزایای اصلی رقابت Binance است.

تطابق

صرافی معمولی به عنوان سازنده بازار برای سفارشات خرید و فروش کار می کند. لازم به ذکر است که هنگام مبادله ، صرافی خود ارز شما را خریداری و نمی فروشد. در عوض ، صرافی شما را با کاربر دیگری مطابقت می دهد که مایل است دارایی شما را به قیمت درخواست شما خریداری کند. این تطبیق سفارشات خرید / فروش عملکرد اصلی مبادله است. وقتی صرافی با خرید و فروش سفارشات مطابقت دارد و معامله ای را به اتمام می رساند ، هزینه خدمات معامله را برای خدمات یافتن مسابقه از دو طرف دریافت می کند. بدین ترتیب صرافی ها درآمد کسب می کنند.

این تطبیق سفارش گلوگاهی برای بسیاری از مبادلات ارزهای رمزپایه ایجاد می کند. اگر تعداد درخواستهای تجاری شما بیشتر از حد نرم افزار منطبق شما باشد ، سفارشات به تأخیر می افتد. با محبوبیت بیت کوین و آلت کوین در حال حاضر ، کاربران در هر دقیقه میلیون ها درخواست تجاری را در محبوب ترین صرافی ها ارسال می کنند. معاملات تأخیری ممکن است تفاوت بین سرمایه گذاری در یک فرصت سرمایه گذاری و از دست دادن آن باشد.

مهمترین نوآوری Binance موتور تطبیقی ​​آنهاست که قادر است 1.4 میلیون معامله در ثانیه. این امر باعث می شود که بستر معاملات آنها یکی از سریعترین معاملات موجود در بازار باشد. به همین ترتیب ، بسیاری از سرمایه گذاران رمزنگاری برای سرعت پردازش آن به Binance مراجعه کرده اند.

نقدینگی

م componentلفه مهم دیگر مبادله نقدینگی است. نقدینگی مقدار و دفعاتی است که دارایی ها در اطراف بورس حرکت می کنند. برای یافتن سریع یک تطبیق و تکمیل سفارش با قیمت رقابتی ، باید فعالیت زیادی در دفتر سفارش وجود داشته باشد. مبادله با یک دفترچه سفارش آرام مکان خوبی برای سرمایه گذاری پول شما نیست. با این حال ، Binance شلوغ ترین کتاب سفارش در جهان است ، و آن را به یک بازار امن و رقابتی برای معاملات تبدیل کرده است.

حجم معاملات Binance

معاملات بیشتر جفت دارایی در Binance طی 24 ساعت گذشته

Binance از نقدینگی بالایی در دارایی های مختلف برخوردار است ، نه فقط بیت کوین و سایر سکه های برتر. بیت کوین با اختلاف زیاد است دارایی بیشترین معامله در Binance اما altcoins از حجم مناسبی نیز برخوردار است. مزیت altcoin یک چرخه فضیلت برای Binance است ، و اغلب سکه های جدید لیست کردن را انتخاب کنید با Binance بر سر مبادلات رقابتی. این شامل بسیاری از سکه های آسیا است که ممکن است از صرافی های مستقر در غرب موجود نباشد. مجموعه گسترده دارایی های موجود دلیل اصلی دیگر افزایش سریع Binance است.

با استفاده از مبادله Binance

Binance از ارزهای فیات پشتیبانی نمی کند ، بنابراین نمی توانید دلار ، ین ، پوند ، یورو و غیره را در صرافی تبدیل کنید. (نام Binance در واقع ترکیبی از “باینری مالی” است که نشان می دهد آنها فقط با دارایی های دیجیتالی معامله می کنند.)

اگر می خواهید از Binance استفاده کنید ، باید از قبل ارز رمزپایه داشته باشید. پس از انجام این کار ، ثبت نام و راه اندازی ، و همچنین بودجه حساب Binance شما ، بسیار آسان است.

تجربه ی کاربر & رابط

binance ui

رابط کاربری Binance

Binance بدون ایجاد هزینه در نمودارها ، نمودارها و سایر اطلاعاتی که برای تصمیم گیری دقیق در مورد سرمایه گذاری نیاز دارید ، در ایجاد یک رابط کاربری بصری کار بسیار خوبی انجام داده است. خرید و فروش آسان است و برای انتخاب جفت ارزی که می خواهید معامله کنید و ایجاد سفارش فقط به چند کلیک نیاز دارد. رابط کاربری به صورت آنلاین و همچنین به عنوان یک برنامه تلفن همراه برای iOS و Android در دسترس است.

عامل دیگر در رشد سریع Binance در دسترس بودن آن در چهارده زبان مختلف است. این تبادل از کاربران مکالمه انگلیسی ، چینی ، ژاپنی ، کره ای ، روسی ، اسپانیایی ، فرانسوی ، آلمانی و چندین زبان اصلی دیگر پشتیبانی می کند.

هزینه کم

کلید اصلی موفقیت Binance هزینه های رقابتی تجاری است که از آن گرفته می شود. بودجه حساب شما رایگان است و سفارشات به صورت ساده هزینه می شوند 0.1٪ هزینه تجارت. هزینه معاملات به این معنی است که شما می خواهید تعداد معاملات خود را مرتباً محدود کنید زیرا هر بار معامله 0.1٪ ضرر خواهید کرد. با این حال ، در عرض یک دقیقه خواهیم دید که Binance کاهش این هزینه های معامله را امکان پذیر می کند. اگر در نظر بگیرید که Binance چه مقدار معاملات خود را انجام می دهد ، مشخصاً یک مدل تجاری سودآور است. فقط 0.05٪ از حجم روزانه همچنان به درآمد روزانه میلیون ها نفر تبدیل می شود.

Binance نیز اتهام می زند هزینه های برداشت برای انتقال دارایی از حساب خود به کیف پول خصوصی. هزینه های برداشت با توجه به سکه متفاوت است ، اما این هزینه ها یکسان است و براساس درصد نیست.

نمونه هایی از هزینه های برداشت Binance

نمونه ای از هزینه های برداشت Binance

سکه Binance (BNB)

همزمان با راه اندازی صرافی ، Binance یک ICO را راه اندازی کرد. BNB یک رمز ERC20 است که بر روی Ethereum ساخته شده است. کل عرضه به محدود شده است 200 میلیون BNB, پس از آن دیگر سکه ایجاد نمی شود.

برای پرداخت هزینه های خود در صرافی Binance می توانید از BNB استفاده کنید. در حالی که هنوز می توانید هزینه های خود را با ارز رمزنگاری شده ای که مبادله می کنید پرداخت کنید ، Binance تخفیف را به عنوان انگیزه پرداخت هزینه در BNB ارائه می دهد. در سال اول عضویت شما در Binance ، هزینه ها هنگام پرداخت در BNB 50٪ تخفیف می گیرند. با هر سال عضویت بعدی ، تخفیف هزینه کاهش می یابد. در پنجمین سال استفاده از Binance ، دیگر بابت پرداخت در BNB تخفیف کارمزدی وجود ندارد.

برنامه هزینه بایننس

هزینه های Binance با گذشت زمان

از آنجا که تخفیف کارمزد هر ساله کاهش می یابد ، انتظار می رود ارزش توکن BNB نیز با گذشت زمان کاهش یابد. برای مقابله با این استهلاک ، Binance همچنین به مرور زمان نشانه های BNB را از بین می برد و میزان کل عرضه BNB را از 200 میلیون به 100 میلیون کاهش می دهد. انعقاد قرارداد عرضه پول از این طریق باید اثرات کاهش تخفیف را خنثی کند. این هدف ، ثبات قیمت سکه های BNB در طول زمان است.

در حالی که پرداخت هزینه هدف اصلی رمز BNB است ، شما همچنین می توانید از آن برای سرمایه گذاری در ICO های خاص که در برنامه Binance’s Launchpad شرکت می کنند استفاده کنید. پس از پایان ICO ، این نشانه های جدید به طور خودکار در Binance لیست می شوند و یک بازار بی نظیر بین ICO و Exchange ایجاد می کنند.

آینده نشانه BNB

Binance در حال پیشبرد تصویب رمز BNB است به این امید که باعث وفاداری مشتری شود. تخفیف ، البته ، امتیاز خوبی برای کاهش هزینه های معاملاتی است. اما حتی پس از کاهش تخفیف ، کاربران هنوز هم دارای BNB مانده هستند که ممکن است همچنان استفاده کنند. به عنوان یک ارز مبادله ای رایج ، می توان انتظار داشت که سکه Binance’s به طور گسترده به گردش خود ادامه دهد. هرچه میزان تصویب آن بیشتر شود ، ارزشمندتر و مفیدتر می شود.

در حال حاضر ، مقدار اصلی BNB در مبادله است. این باعث می شود BNB در بین بیشتر سکه های جدید منحصر به فرد باشد زیرا در حال حاضر مورد استفاده عملی دارد. اکثر سرمایه گذاران بالاترین میزان بازدهی را از محل واریز تخفیف BNB دریافت می کنند. با این حال ، در آینده ، ممکن است ارزش BNB به عنوان یک دارایی رشد کند. برای اولین سرمایه گذاران ، آنها قبلاً بازدهی بالایی را در BNB دیده اند. جالب است که ببینید آیا سرمایه گذاران همچنان به تخفیف خود ادامه می دهند یا BNB را نگه می دارند با این امید که قدردانی کند.

اگر Binance موفقیت مداوم را در سطح فعلی خود ببیند ، مطمئناً ویژگی ها و برنامه های بیشتری را پیاده سازی می کند. این قابلیت ها و افزودنی های جدید احتمالاً از سکه BNB استفاده می کنند. ICO Launchpad آنها یکی از نمونه های اولیه ویژگی های اضافه شده با استفاده از سکه BNB است. احتمالاً موارد بسیار بیشتری وجود دارد.

زمینه & تیم

تیمی که تمام جادوها را اتفاق می اندازد

تیمی که تمام جادوها را اتفاق می اندازد

Binance یک شرکت چینی است که در اصل در شانگهای شروع به کار کرد و اکنون در مالت مستقر است. بنیانگذار آن ، Changpeng Zhao ، CTO سابق OKCoin ، یکی دیگر از مبادلات برجسته رمز ارزهای چینی است. شرکت ژائو ، Beiji Technology ، Binance را مالک و اداره می کند.

در آگوست 2017 ، اندکی پس از راه اندازی ، Binance اعلام کرد که یی او به تیم می پیوندد. یی او یکی از بنیانگذاران اصلی OKCoin بود. او به دلیل توانایی خود در رشد محصولات فناوری و به دست آوردن پذیرش کاربر به طور گسترده ای شناخته شده است. ژائو ، او و تیم Binance این شرکت را در مدت کوتاهی به یکی از بزرگترین مبادلات جهانی تبدیل کرده اند.

رقابت

تا همین اواخر Binance رتبه نخست مبادلات ارزهای رمزنگاری شده در سراسر جهان را در اختیار داشت. از آن زمان بورس Bitmex که حجم آن تقریباً سه برابر معامله می شود ، پیشی گرفته است. Bitmex ، یک مبادله غیرقانونی است که به شما امکان معامله با حاشیه را نیز می دهد. این در تقابل مستقیم با Binance است که تنظیم شده است و به کاربران اجازه نمی دهد وجوهی را قرض بگیرند و از معاملات خود استفاده کنند.

معاملات حاشیه ای راهی خطرناک برای تجارت است و بسیاری از معامله گران به امید سریع ثروتمند شدن حساب ها را منفجر می کنند. Bitmex همچنین به معامله گران اجازه می دهد کوتاه مدت بیت کوین استفاده کنند. به عبارت دیگر ، معامله گران می توانند بیت کوین را در بازار وام بگیرند ، آنها را بفروشند و سپس به امید خرید مجدد BTC با قیمت کمتر دلار بخرند ، بنابراین سود کسب کنند. این ممکن است دلیل این باشد که Bitmex در بازار خرس فعلی تجارت بیشتری ایجاد می کند.

تاریخچه معاملات سکه Binance

آلت کوین واقعاً در بازار خرس 2018 آسیب دیده است. خوشبختانه ، Binance مدل کسب و کار خوبی دارد که بازرگانان را ترغیب می کند تا برای پرداخت هزینه های معاملاتی خود از BNB استفاده کنند. این در حالی است که معامله گران BNB را به جای دلار نگه داشته اند ، تا حد زیادی قیمت را بالا نگه داشته است. BNB در ابتدا در حدود 0.10 دلار معامله شد تا اینکه در سال 2017 به سرعت به 2.80 دلار رسید.

در اوج شیدایی در سال 2017 ، تا 24 دلار معامله شد. در حال حاضر حدود 4.60 دلار معامله می شود که استهلاک بازار کلی altcoin را برجسته می کند. با این حال ، اگر در زمان راه اندازی آن خرید می کردید ، هنوز در وضعیت خوبی قرار خواهید داشت.

از کجا بخریم BNB

چندین صرافی به غیر از لیست Binance BNB اگرچه نقدینگی کم است و خرید آن در هر مکان دیگری کم است. بیشتر کاربران آن را نگه می دارند تا هزینه های معاملاتی خود را کاهش دهند و هر سکه پشتیبانی شده در Binance به عنوان یک جفت معاملاتی با BNB در دسترس است.

نحوه ذخیره BNB

اگر می خواهید BNB را به عنوان سرمایه گذاری نگه دارید ، باید آن را از صرافی به کیف پول منتقل کنید. به عنوان رمز ERC20 ، BNB شما می تواند از طریق MyEtherWallet در هر آدرس Ethereum ذخیره شود. برای بهبود امنیت ، می توانید از کیف پول سخت افزاری مانند Trezor یا Ledger Nano S نیز استفاده کنید.

نتیجه

دلیلی وجود دارد که چرا Binance طی یک سال و نیم گذشته چنین رشد و موفقیت عظیم را دیده است. سریع ، با قیمت مناسب و در سراسر جهان در دسترس است. اگر قبلاً مبادله ای دارید که از آن استفاده می کنید و دوست دارید (که هزینه های مشابهی را می گیرد) ، دیگر نیازی به تغییر Binance نیست. به ویژه ، اگر اغلب نیاز به تبدیل به ارز فیات دارید ، Binance به هیچ وجه برای شما مفید نخواهد بود. با این حال ، اگر از مبادله فعلی خود راضی نیستید ، به هزینه کمتری احتیاج دارید یا به دنبال سریعترین زمان پردازش موجود هستید ، انتقال به Binance می تواند برای شما مناسب باشد.

یادداشت سردبیر: این مقاله توسط رایان اسمیت در تاریخ 11 دسامبر 2018 به روز شده است تا تغییرات اخیر پروژه را منعکس کند.

منابع اضافی سکه Binance

از آخرین تحولات در Binance در کانال های زیر مطلع باشید:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me