دوتایی یک پلت فرم معاملات مشتقات رمزنگاری مستقر در سنگاپور است که مأموریت آن ساده سازی معاملات قرارداد اهرمی است ، با رویکرد “قراردادهای پیچیده ، تجارت ساده”.

این پلتفرم نسبتاً جدید است و احتمالاً توجه بسیاری از معامله گران ارزهای رمزپایه را با توجه به معاملات گزینه ها جلب خواهد کرد ، اما هنوز جهشی به یک پلتفرم گزینه گرا (مانند BitMEX) نداشته است..

رابط کاربری تجارت قرارداد گزینه رمز ارز Bityard

رابط تجارت معاملات قرارداد گزینه Cryptocurrency Bityard

Bityard در حال حاضر تجارت 8 ارز رمزپایه مختلف را با a اهرم حداکثر 100 برابر. خوانندگان باید توجه داشته باشند که این مقاله توصیه سرمایه گذاری نیست. معاملات حاشیه ای می تواند بسیار خطرناک باشد ، در صورت لزوم تحقیق کنید و با یک مشاور مالی مجاز مشورت کنید.

Bityard چیست?

دوتایی یک بورس خصوصی قراردادهای ارز رمزنگاری شده است که می خواهد با ارائه تجارت آسان ، سریع و ایمن قرارداد دارایی ارز رمزنگاری شده ، خود را متمایز کند.

این شرکت هلدینگ در نوامبر 2019 راه اندازی شد و مقر آن در سنگاپور است و دفتر اصلی خود را در میدان پایا لبار ذکر کرده است. Bityard از کتابهای سفارش استفاده نمی کند – بورس با خرید و فروش خود کاربر مطابقت دارد. این کمک می کند تا از لغزش در معاملات جلوگیری شود.

برای درک بهتر Bityard ، بیایید به طور کلی به معاملات گزینه های ارزهای رمزپایه بپردازیم.

تجارت Cryptocurrency Option چیست?

خوانندگان باید توجه داشته باشند که بیتارد از نظر ارز مبادله ای رمزنگاری سنتی از نظر تأمین ارزش اصلی آن متفاوت است گزینه ارز رمزنگاری شده تجارت قرارداد– و مبادلات واقعی ارز رمزنگاری شده به رمزنگاری نیست.

هنگام استفاده از BitYard, تو نیستی “خرید” بیت کوین یا Ethereum ، بلکه خرید قرارداد اختیارات است.

قراردادها ابزارهای تجاری هستند که سرمایه گذاران را قادر می سازد با حرکات قیمت دارایی معامله کنید بدون اینکه دارایی در آن واقع باشد. به عنوان مثال ، این قراردادها می توانند در مورد کالاهای فیزیکی مانند برنج ، نفت خام یا مرغ یا ابزارهای مالی مانند اوراق قرضه ، سهام و دارایی های دیجیتال برقرار شوند.

خریداران و فروشندگان معمولاً از معاملات قراردادی به عنوان راهی برای جلوگیری و به حداقل رساندن خطرات ، محافظت در برابر نوسانات ناپایدار قیمت های آینده و گمانه زنی در مورد دارایی ها استفاده می کنند. قراردادها شامل خریداران ، فروشندگان و قیمت توافق شده است.

به عنوان مثال ، بیایید نگاهی به معاملات گزینه های Bitcoin در Bityard بیندازیم. کاربران قادر به خرید قرارداد گزینه USDT-BTC با حداکثر اهرم 100 برابر هستند و در واقع دارایی BTC را در اختیار ندارند.

Bityard معاملات حاشیه ارز رمزنگاری شده را ارائه می دهد ، به این معنی که یک معامله گر فقط باید کسری از کل معاملات تجاری را در یک موقعیت اهرمی قرار دهد. معاملات حاشیه ارز رمزنگاری شده در Bityard یک فرآیند نسبتاً ساده است.

ثبت سفارش قرارداد ارز رمزنگاری شده با USDT در Bityard.

ثبت سفارش قرارداد ارز رمزنگاری شده با USDT در Bityard.

برای 1000 USDT و 100 برابر اهرم ، ما به مارجین اولیه 10.6806 BTC می رسیم (1000 USDT x 100 برابر با 10.68 BTC با قیمت های فعلی است). همچنین برای خرید قرارداد با اهرم 100 برابر حدود 100 USDT هزینه پرداخت می کنیم.

اگر قیمت BTC به 9278.46 (SL “توقف ضرر” کاهش یابد) قرارداد بسته می شود و 900 دلار TT ضرر می کنیم.

اگر قیمت BTC به 9643.61 برسد (TP “سود خود را” بدست آورید) 3000 USDT سود کسب خواهیم کرد که 3 برابر سرمایه گذاری اولیه ما است – برای افزایش نسبتاً حاشیه ای خیلی بد نیست..

روند صعودی از لحاظ نظری نامحدود است (مگر اینکه قرار باشد قرارداد با قیمت مشخصی به صورت خودکار اجرا شود) ، اما ضرر می تواند وحشیانه باشد.

در مقایسه ، اگر شما می خواهید دارایی BTC را با 1000 USDT خریداری کنید ، قیمت BTC برای بدست آوردن سود مشابه باید حدود 30 هزار دلار در هر BTC باشد. همچنین باید یک دهم ارزش آن (960 دلار) کاهش یابد تا متحمل ضرر مشابه شوید.

گزینه های ارز رمزنگاری شده و معاملات مارجین می تواند بسیار خطرناک باشد. در حالی که به نظر می رسد Bityard تجارت مارجین را بسیار کاربرپسند نشان می دهد ، ما از خوانندگان خود می خواهیم که دقت لازم را در مورد نحوه کار با تجارت مارجین انجام دهند.

معامله گران ماهر می توانند از مشتقات ارز رمزنگاری شده برای محافظت از خطرات معاملات استفاده کنند ، اما این تحقیقات و آزمایشات زیادی را برای انجام معاملات انجام می دهد. اگر پس از بررسی دقیق آن ، حتی با احتیاط ، به معامله حاشیه نزدیک شوید ، هنوز می توانید بسوزانید.

در اینجا چند مزیت قابل توجه قراردادهای مشتقات ارز رمزنگاری شده آورده شده است:

  1. خطرات هجینگ

سرمایه گذاران می توانند با اتخاذ موقعیت “کوتاه” در دارایی دیجیتال مورد نظر ، خطر کاهش قیمت را کاهش دهند. بنابراین ، اگر قیمت سقوط کند ، موقعیت “کوتاه” با تأمین درآمد اضافی ، تلفات را کاهش می دهد. معامله گران قراردادی می توانند از خطر نگهداری دارایی ناپایدار جلوگیری کنند و در عین حال برخی از روند صعودی را حفظ کنند تا از حرکات قیمت آن سود ببرند.

  1. گمانه زنی در مورد جهت بازار

معاملات قرارداد ارز رمزنگاری ، حدس و گمان بازار را بسیار تهاجمی تر می کند ، زیرا تاجران برای تأثیرگذاری بر قیمت نیازی به نگه داشتن دارایی ندارند. به عنوان مثال ، اگر کسی فکر می کند قیمت BTC رو به کاهش است ، می تواند در آینده معاملات آتی بیت کوین را ادامه دهد. اگر فکر می کنند قیمت ETH خراب خواهد شد ، می توانند ETH را کوتاه کنند.

  1. تثبیت نوسانات قیمت

گمانه زنی ها شهرت منفی دارند ، اما می توانند به بازارهای بالغ کمک کرده و در بلند مدت به ثبات برسند. در گذشته ، معاملات گزینه های ارزهای رمزپایه نیز نوسانات قیمت دارایی ها را افزایش داده و به نوسانات قیمت بیت کوین مرتبط بوده است..

مسابقه Bityard

Bityard تمایز خود را در فضای تجارت گزینه های ارزهای رمزپایه با سطح ورود کم ، پیشنهادات پیچیده قرارداد منحصر به فرد و یک رابط کاربرپسند ساده نسبتاً خوب انجام می دهد..

رقبای Bityard شامل BitMEX و Prime XBT هستند.

در حالی که معاملات حاشیه ارز رمزنگاری شده و معاملات گزینه های ارز رمزنگاری شده برای مبتدیان بسیار پیچیده است ، Bityard سعی دارد درک این فرآیند را برای کاربران جدید بسیار آسان کند. در یک مقایسه مختصر BitMEX و Bityard ، Bityard در رابط کاربری خود بسیار ساده تر و تمیزتر است ، که به احتمال زیاد کاربران جدید را به وحشت نمی اندازد.

BitMEX در مقابل Bityard ، دو سیستم عامل متخصص در تجارت قرارداد ارز رمزنگاری شده با اهرم.

این کار برای ضربه زدن به BitMEX به عنوان یک سیستم عامل نیست ، زیرا به نظر می رسد هر دو سیستم عامل قادر به عملکرد صحیح و خوشحالی کاربران خود هستند. به نظر می رسد که Bityard در درجه اول برای معامله گران جدید مناسب تر است ، در حالی که BitMEX به دنبال جمعیت پیشرفته تر است.

بیتارد همچنین یک سفیر برند دارد, بواکاو بانچامک, یک قهرمان مشهور جهان موی تای. اشتراک معاملات گزینه رمز ارز و ضربات سر کشنده چیست؟ مطمئن نیستیم با این حال ، این انگیزه ای از طرف Bityard برای پذیرش یک پایگاه کاربر است که به طور سنتی در تجارت گزینه ارز رمزنگاری مهارت ندارد ، نشان می دهد.

تبادل گزینه Cryptocurrency صفحه اصلی Bityard ، ویژگی Buakaw

تبادل گزینه Cryptocurrency صفحه اصلی Bityard ، ویژگی Buakaw

Bityard حداکثر 100000 USDT محدودیت برداشت دارد.

هزینه های Bityard

Bityard در حال حاضر هزینه معامله 0.05٪ را ارائه می دهد که کمتر از استاندارد صنعت 0.75٪ است (BitMEX ، Bybit ، Deribit).

توضیحی دقیق درباره هزینه های معاملاتی Bityard.

یک توضیح دقیق از هزینه های تجارت Bityard.

دادگاه افکار عمومی: آیا Bityard خوب است?

از آنجا که Bityard هنوز نسبتاً جدید است ، در مورد این پلتفرم بصورت آنلاین بحث زیادی نشده است. با این حال ، این یک جامعه فعال تلگرامی و کانال های اجتماعی است.

پشتیبانی مشتری Bityard از طریق ایمیل ، تلگرام و بصورت آنلاین در دسترس است. بیتارد همچنین پاسخ های ویژه بسیاری دارد راهنماهای مبتدی.

به نظر می رسد بسیاری از کاربران Bityard از رابط کاربری ساده و بصری پلتفرم لذت می برند

آیا Bityard بی خطر است?

بیتارد یکی از معدود مبادلات تجاری اهرم ارز رمزنگاری شده با مجوزهای نظارتی در سنگاپور ، استونی ، استرالیا و ایالات متحده است. از زمان راه اندازی آن در سال 2019 ، Bityard پیشنهاد خود را به بیش از 150 کشور گسترش داده و وب سایت خود را به هشت زبان انگلیسی ، روسی ، چینی ساده شده ، چینی سنتی ، ویتنامی ، کره ای ، ژاپنی و اندونزیایی ترجمه کرده است (و بزودی پرتغالی).

مقررات: Bityard تحت سنگاپور ACRA ، MSB ایالات متحده از شبکه اجرای جرایم مالی که متعلق به وزارت خزانه داری ایالات متحده ، MTR استونی و AUSTRAC استرالیا است ، تحت نظارت ACRA ، MSB ایالات متحده تنظیم و مجوز می گیرد.

مجوزهای Bityard. منابع: Bityard.com

مجوزهای Bityard. منابع: Bityard.com

امنیت صندوق: Bityard از چندین کیف پول آفلاین سرد برای محافظت از وجوه کاربر در برابر هکرها استفاده می کند ، و بخش کوچکتر آن در “کیف پول های داغ” آنلاین است که برای پرداخت برداشت و سپرده گذاری استفاده می شود. Bityard همچنین دارای یک منوی امنیتی کاربر است که به کاربران در بهینه سازی امنیت حساب های خود با ویژگی هایی مانند 2FA کمک می کند.

Bityard با استفاده از ابزار حسابرسی و مدیریت ریسک در زمان واقعی ، میزان نظارت بر بازار و موقعیت هر کاربر را که در معاملات گزینه های ارزهای رمزپایه و معاملات حاشیه ارزهای رمزپایه شرکت می کند ، کنترل می کند..

با پشتیبانی آنلاین 24/7 و گواهینامه های فوق ، Bityard ایمن به نظر می رسد ، اما ما به کاربران خود یادآوری می کنیم که در استفاده از هر سیستم عامل به صورت آنلاین احتیاط کنند. دارایی های دیجیتال خود را مانند بیت کوین حتماً در یک کیف پول امن و امن ذخیره کنید.

چگونه می توان از Bityard شروع کرد

به عنوان یک کاربر در ایالات متحده ، تنظیمات ما بسیار بدون اصطکاک بود – برای شروع کار فقط آدرس ایمیل ، رمز عبور و Captcha بود دوتایی. هیچ تأیید هویتی یا KYC لازم نبود.

مشوق های اولیه کاربران برای پلتفرم گزینه های ارز رمزنگاری شده بیتارد

مشوق های اولیه کاربر.

این صرافی دارای چند “پاداش مبتدی” است تا جزئیات بیشتری را به حساب شما اضافه کند و با سیستم عامل آشنا شوید. این جوایز به عنوان اعتبار کوپن هزینه ها اضافه می شود.

Bityard همچنین دارای یک ویژگی “دمو تجارت” است که در آن رابط به حالت آزمایشی تغییر می کند و معامله گران می توانند بدون استفاده از نمودارها و حجم واقعی ، معاملات گزینه های ارزهای رمزپایه “نسخه ی نمایشی” را انجام دهند. کاربران می توانند معاملات قراردادی اهرمی را شروع کنند تا از عملکرد سیستم عامل مطلع شوند.

Bityard کاربران را قادر می سازد بدون استفاده از بودجه ، معاملات قراردادهای گزینه های رمزنگاری شده اهرمی را در حالت آزمایشی انجام دهند.

Bityard کاربران را قادر می سازد بدون استفاده از بودجه ، معاملات قراردادهای گزینه های رمزنگاری شده اهرمی را در حالت آزمایشی انجام دهند.

با این حال ، هنگام استفاده از این ویژگی هوشیار باشید ، زیرا نمای تجاری به جز گزینه های “حالت” در پایین سمت چپ یکسان است. اگر می خواهید تجارت آزمایشی انجام دهید (و بالعکس!) مطمئن شوید که در آن دمو نوشته شده است.

Bityard سپرده فیات را ارائه می دهد و از چندین ارز دیجیتال جریان اصلی مانند BTC ، ETH ، XRP ، USDT ، TRX ، HT ، LINK پشتیبانی می کند. پشتیبانی فیات برای RMB (چین) ، ویتنام دونگ ، اندونزی روپیا ارائه می شود.

این پلت فرم همچنین خدمات OTC را برای خرید USDT ارائه می دهد.

* ممکن است دروازه های سپرده فیات در ایالات متحده در دسترس نباشد ، زیرا هنگام ساخت حساب ما برای ما نبود.

با سکه Bityard’s Platform – BYD آشنا شوید

Bityard همچنین قصد دارد سکه پلتفرم خود ، BYD ، دارایی مشابه Binance’s BNB را که انتظار می رود برای کاهش هزینه های تجارت و تسهیل مشوق های اکوسیستم دیگر استفاده شود.

بیتارد

ویژگی “استخراج” Bityard.

کاربران می توانند BYD و سایر دارایی های دیجیتال را در سایت Bityard “استخراج” کنند ، زیرا هر روز یک بار آماده هستند ، روی آنها کلیک می کنند.

* BYD در حال حاضر قابل تجارت و مبادله نیست.

افکار نهایی: آیا Bityard Legit است?

سیستم عامل های خرید و فروش قرارداد Cryptocurrency مسیری طولانی را طی کرده اند و به نظر می رسد Bityard از نظر سادگی و رابط کاربری در راس این بسته ها است. این واقعیت که Bityard از یک برنامه تلفن همراه با عملکرد مناسب برخوردار است ، چشمگیر است زیرا مشتقات تلفن همراه به طور کلی هنوز هم نسبتاً جدید هستند.

دوتایی نسبتاً جدید است و چیز زیادی برای کاهش حقانیت مبادله وجود ندارد. به نظر می رسد یک پلت فرم ساده کاربر پسند برای تجارت قراردادهای ارزهای رمزنگاری شده باشد. با این حال ، بزرگترین خطر با هر سیستم مبادله ارز رمزنگاری شده یا معاملات قراردادی معمولاً تمایل انسان به خطا (از دست دادن وجوه به دلیل ضعف امنیت حساب یا ارسال آنها به آدرسهای نامعتبر) یا خطر بیش از حد است.