سیگلو چیست؟ | یک پروتکل Blockchain برای تبادل داده های شما برای اتصال به تلفن همراه

سیگلو یک است پروتکل بلاکچین که در آن شما اطلاعات شخصی و توجه خود را برای دسترسی به اینترنت تلفن همراه مبادله می کنید. تیم پشت سر آن بازارهای در حال توسعه را هدف گرفته است که در آن استفاده از تلفن های هوشمند گلوله برفی است. تلفن های هوشمند به شهروندان این کشورها امکان دسترسی به خدماتی مانند بانکداری را که قبلاً در دسترس نبودند ، می دهند. اما هنوز با سد راه روبرو هستند.

داده های اتصال گران و محدود است و مردم این کشورها را مجبور به استفاده از تلفن های اعتباری و خرید شارژهای کوتاه مدت پخش می کند. بنابراین ، اگرچه تلفن ها به راحتی در دسترس هستند ، کالایی که باعث ارزشمند شدن آنها می شود ، یعنی اینترنت ، هنوز محدود است.

جزئیات اصلی ICO

تیکر: SGL

نوع نشانه: ERC20

قیمت نشانه ICO: 1 SGL = 0.009 دلار USD

هدف جمع آوری کمک مالی: 8 میلیون دلار (کلاه نرم) ، 25 میلیون دلار (کلاه سخت)

کل نشانه ها: 8،000،000،000

برای فروش توکن موجود است: 2،880،000،000 (36.0٪)

مشتری خود را بشناسید (KYC): آره

قبول می کند: ETH

چگونه کار می کند?

Siglo از قراردادهای هوشمند Ethereum برای استفاده استفاده می کند مبادلات را تسهیل می کند داده ها برای اتصال بین کاربران ، ارائه دهندگان اینترنت ، مارک ها و برنامه های غیرمتمرکز (DApps). بیایید این نهادها را بیشتر شرح دهیم.

کاربران مشتری نهایی در شبکه هستند. آنها در ازای به اشتراک گذاشتن اطلاعات ناشناس و اطلاعات جمعیتی خود ، نشانه های Siglo (SGL) را دریافت می کنند. آنها می توانند این علامت ها را برای محصولات خرج کنند ، آنها را معامله کنند یا از همه مهمتر ، آنها را برای شارژدهی داده ها مبادله کنند.

ارائه دهندگان تقریباً به نام آنها چسبیده است. آنها مزایای زمان پخش را برای برنامه ها و کاربران Siglo تسهیل می کنند. Farrow اولین ارائه دهنده شبکه است.

مارک های تجاری داده هایی را که کاربران تولید می کنند خریداری کنید تا بتوانند کمپین های تبلیغاتی و بازاریابی بهتری ایجاد کنند. سیگل به آنها فرصتی می دهد تا مشتری مستقر در گذشته را که کمتر از این نماینده داشت ، هدف قرار دهند و ردیابی کنند.

DApps پروتکل Siglo را یکپارچه کنید تا کاربران آنها بتوانند از داده های خود کسب درآمد کنند. آنها ممکن است از SGL استفاده کنند یا رمز درون برنامه خود را ایجاد کنند.

در تمام معاملات پروتکل حداقل هزینه وجود دارد.

اکوسیستم سیگلو

اکوسیستم سیگلو

سکه های DApp

اگرچه پروتکل Siglo با استفاده از SGL کار می کند ، DApp های موجود در زیرساخت ها می توانند توکن خود را پیاده سازی کنند. تفکیک اقتصاد رمز بین این دو نوع به DApps این فرصت را می دهد تا ثبات بیشتری را در اکوسیستم خود ایجاد کنند.

این جداسازی برای برنامه هایی که از قبل ارز خود را دارند نیز سودمند است. آنها با داشتن یک سکه DApp خاص ، مجبور نیستند به چیز جدیدی روی بیاورند که می تواند مشتری فعلی آنها را گیج کند.

برای توضیح بیشتر ، بیایید اولین DApp Siglo را بررسی کنیم, خوک.

در برنامه Pig.gi ، به دلیل تعامل با مارک های تجاری ، سکه های Pig.gi به دست می آورید. سپس می توانید از این سکه ها برای زمان پخش موبایل یا بلیط فیلم استفاده کنید. قراردادهای هوشمند و خدمات سپرده سکه های Pig.gi را به بلاک چین Siglo متصل می کنند. و دارایی های اساسی (به عنوان مثال ، موارد اضافی زمان پخش) پروتکل پشتیبانی می شوند. بنابراین ، برای اطمینان از پرداخت بدهی ، همیشه مقدار مساوی یا کمتر سکه Pig.gi نسبت به موارد اضافی مرتبط وجود دارد.

سیگلو توکن (SGL) & جزئیات فروش

SGL توکن ERC20 است و مجموعاً هشت میلیارد عرضه دارد. می توانید برای برخی از محصولات موجود در شبکه ، به ویژه موارد اضافی زمان پخش ، از این نشانه ها استفاده کنید.

تیم در حال تولید است 36 درصد از نشانه ها در طول رویداد تولید Token Generation Event (TGE) با قیمت حدود 0.0009 دلار در هر SGL. آنها بقیه SGL را به شرح زیر توزیع می کنند:

  • 30٪ – نسخه بعدی که در صورت رسیدن شبکه به 10 میلیون کاربر ، آنها برای هر کاربر 1 رمز منتشر می کنند
  • 19٪ – ذخیره
  • 15٪ – تیم و مشاوران

Siglo از بودجه ای که در طول TGE جمع می کنند برای توسعه محصول (45٪) ، سربار عملیاتی (30٪) و بازاریابی (25٪) استفاده خواهد کرد..

این تیم هنوز تاریخی برای فروش توکن خود تعیین نکرده است.

جزئیات فروش سیگل سیکن

جزئیات فروش سیگل سیکن

رقابت

سیگل در فضای بلاکچین نسبتاً منحصر به فرد است. تا آنجا که داده های فعالیت تجاری برای اتصال به تلفن همراه ، به نظر می رسد این پروژه به تنهایی ایستاده است. با این حال ، چند تیم بلاکچین دیگر وجود دارند که به شما امکان کنترل پولی داده ها را می دهند.

هدف پروژه هایی مانند نشانه توجه اساسی (BAT) و AdEx این است که کاربران بتوانند از طریق عادت های مرور آنلاین خود درآمد کسب کنند. اگرچه نقطه کانونی موبایل / برنامه را که Siglo دارد از دست نداده اند.

تیم سیگلو

برادران جوئل و آیزاک فیلیپس Siglo را در اکتبر 2017 تأسیس کردند. پیش از این ، برادران فیلیپس Pig.gi را ایجاد کردند ، اولین برنامه برای تلفیق پروتکل Siglo. این تیم اکنون به بیش از ده عضو تمام وقت در سراسر جهان رسیده است.

این تیم تعداد اندکی مشاور دارد که از مهمترین آنها می توان به Anish Mohammed (مشاور ریپل ، Exosphe.re رئیس Blockchain) و جفری GuyBone (سرمایه گذار فرشته Coinbase) اشاره کرد..

جوانب مثبت

  • محصولی بی نظیر. سیگلو در کارهایی که انجام می دهد رقابت زیادی ندارد. علاوه بر این ، هنگام راه اندازی ، آنها قبلاً یک یک میلیون قوی پایگاه کاربر از اولین DApp خود ، Pig.gi
  • بازار بی لیاقت. این تیم در ابتدا بازار آمریکای لاتین را هدف قرار داده است ، بازاری که اغلب توسط پروژه های blockchain نادیده گرفته می شود.
  • تجربه شبکه داده. از طریق Farrow Ventures Inc. و Pig.gi ، برادران فیلیپس از ارتباطات و تجربه درستی در ارتباط با ارائه دهندگان شبکه برخوردارند تا روابط پایدار را برای شبکه تضمین کنند..

منفی ها

  • عدم تجربه بلاکچین. اعضای فنی تیم تجربه کافی در ساخت برنامه های موبایل دارند اما م .لفه بلاکچین را از دست می دهند.
  • فقط یک DApp. در حال حاضر ، Pig.gi ، شرکت بنیانگذاران Siglo ، تنها DApp است که به پروتکل متعهد است.
  • هیچ محصولی. این تیم هنوز در حال ساخت پروتکل است. مانند هر سرمایه گذاری ، پروژه ای که پیش محصول است همیشه خطراتی را تهدید می کند.

افکار نهایی

Siglo در صف ایستاده تا یک فرصت سرمایه گذاری بالقوه سودآور باشد. این تیم با یک محصول آینده که رقابت کمی دارد (در مقایسه با سایر مناطق بلاکچین) وارد یک بازار کم مصرف می شود.

اگرچه آنها تجربه بلاکچین زیادی ندارند ، اما بنیانگذاران Siglo دانش زیادی در مورد اتصال و داده تلفن همراه دارند. آوردن بیش از یک میلیون کاربر Pig.gi به شبکه می تواند پروژه را سریعتر از رقبا افزایش دهد.

در پایان ، موفقیت Siglo به این نتیجه می رسد که آنها چقدر می توانند ساخت یک پروتکل با کاربرد آسان را اجرا کنند و چقدر سریع با استفاده از آنچه ساخته اند می توانند DApp های بیشتری بدست آورند..

منابع اضافی

توییتر

تلگرام

متوسط

GitHub

Reddit

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map