براک پیرس کیست؟ Blockchain Capital ، EOS, & حذف جان الیور

بروک پیرس با دارایی خالص بیش از 1 میلیارد دلار یکی از ثروتمندترین افراد در رمزنگاری است. او در پنج سال گذشته به عنوان یک سرمایه گذار و کارآفرین درآمد خود را کسب کرد. پیش از مشارکت در انجمن رمزنگاری ، پیرس یکی از بنیانگذاران یک استارت آپ ناموفق در حباب dot-com بود. قبل از آن او یک بازیگر کودک بود.

داستان بروک پیرس همانطور که بسیاری از داستان های رمزنگاری شده عجیب و غریب و عجیب است. به تازگی ، پس از تشویق جان الیور به بینندگان ، گذشته پیرس مورد توجه جدی قرار گرفته است هفته گذشته امشب به “رسوایی براک پیرس” به Google ما در این راهنمای مختصر میلیاردر بروک پیرس نگاهی خواهیم انداخت به همه اینها و موارد دیگر.

brock pierce headshot kid

شغل بازیگری کودک & DEN

کودکان دهه 1990 بلافاصله چهره بروک پیرس را مبهم و آشنا می بینند. او هنوز شبیه خود 12 ساله اش است که در دیزنی بازی کرد اردک های توانا حق رای دادن از فیلم ها. پیرس همچنین نقش اصلی فیلم را به دست آورد بچه اول در کنار سینباد. در حال حاضر ، داستان پیرس یک شروع عجیب و منحصر به فرد است.

در طول دهه 90 ، پیرس در چندین فیلم دیگر نیز به عنوان نقش مکمل بازی کرد. وی در 17 سالگی تجارت نمایش را ترک کرد و یکی از بنیانگذاران استارتاپی به نام Digital Entertainment Network شد. DEN 88 میلیون دلار در حباب dot-com جمع کرد و پیرس در هجده سالگی 250،000 دلار در سال درآمد کسب کرد. با این حال ، این شرکت هرگز سودآور نبود و خیلی زود سقوط کرد.

سرمایه بلاکچین & سرمایه گذاری

بعد از DEN ، بروک پیرس برای مدتی نقشه را رها کرد. او کم درآمد ، با پس انداز بازیگری و DEN زندگی کرد و چند فرصت کارآفرینی / مشاوره / سرمایه گذاری را به دست آورد. او در سال 2013 هنگامی که به ایجاد Blockchain Capital کمک کرد دوباره در رادار ظاهر می شود.

پیرس به عنوان یک سرمایه گذار اولیه در فضا ، امروز در تأمین بودجه برخی از پروژه های اصلی در اکوسیستم شرکت کرد. پیرس یکی از بزرگترین مشارکت کنندگان در ICO Ethereum بود. او از روزهای ابتدایی Coinbase حمایت کرد. اخیراً ، او در Tether و Bitfury سرمایه گذاری کرد. اینها فقط موارد برجسته هستند. Blockchain Capital (و Pierce) در بسیاری از ICO های بزرگ و سرمایه گذاری های قبل از دانه / دانه در رمزنگاری نقش داشته است.

اگر در مورد آن پروژه ها چیزی می دانید ، متوجه خواهید شد که در آنجا پیرس میلیاردر شد. به عنوان مثال ، در دوره پیش فروش Ethereum ، 1 ETH حدود 0.30 دلار بود. امروز ارزش همان ETH بیش از 700 دلار است که بازدهی 23000 درصدی سرمایه را نشان می دهد. پیرس در سال 2017 سرمایه Blockchain را ترک کرد.

پیرس از ثروت خود برای خرید مکانی زیبا در پورتوریکو که در آن زندگی می کند بدون اینکه مالیات بر درآمد بپردازد استفاده کرده است.

رئیس بنیاد بیت کوین

در سال 2015 ، پیرس به عنوان رئیس بنیاد مبارز بیت کوین انتخاب شد. تقریباً در همان زمان ، شایعات و اطلاعات درز شده از بنیاد حاکی از آن بود که پول آن تمام شده است. آنها بسیاری از کارمندان خود را اخراج کردند و دیگر بودجه ای برای پرداخت بورسهای هسته Bitcoin که قبلاً برای بنیاد کار کرده بودند نداشتند.

این کاهش هنوز بنیاد را تحت تأثیر قرار می دهد ، و سقوط آن از فضل تأثیرات طولانی مدت سو مدیریت بر جامعه را نشان می دهد. صعود پیرس به سمت رئیس هیئت مدیره چشمگیر و بحث برانگیز بود. در حالی که این سازمان برای به دست آوردن قد قبلی خود تحت ریاست پیرس تلاش کرده است ، به نظر می رسد فعلا خونریزی را متوقف یا کند کرده است.

بلوک & EOS

در سال 2017 ، Blockchain Capital فروش توکن برای یک پلت فرم جدید و مقیاس پذیر DApp را اعلام کرد. سرانجام ، این پیشنهاد تحت یک نهاد جدید تغییر شکل یافت: Block.one. توکن و پلتفرم جدید قرار بود EOS نامیده شود.

پس از فروش EOS ، بزرگترین ICO در سال 2017 ، سال ICOs شناخته شد. Block.one در سال 2017 بیش از 700 میلیون دلار از رویدادهای تولید رمز برای EOS جمع آوری کرد. بروک پیرس به عنوان یکی از بنیانگذاران لیست شد و حتی با رشد شرکت و تأمین بودجه ، مدیر ارشد استراتژی را نیز عهده دار شد..

با این حال ، کمی بعد از پخش برنامه John Oliver’s هفته گذشته امشب در مارس 2018 تاریخ پیرس را زیر سوال برد ، Block.one و EOS یک پست وبلاگی منتشر کردند مبنی بر اینکه این شرکت و پیرس به طور متقابل توافق کرده اند که راه های جدا شده را جدا کنند. پیرس دیگر در مواد EOS ذکر نشده است ، از جمله ویرایش در ویدیوهای بازاریابی گذشته.

جان الیور & رسوایی

پس چه اتفاقی افتاد که این سقوط را از نعمت در آورد?

جان الیور براک پیرس

اشاره کوتاه جان اولیور به پیرس اشاره به ادعاهایی داشت که پیرس در هنگام کار در DEN در یک رسوایی جنسی زیر سن قانونی درگیر شده است. الیور به سادگی بینندگان خود را به رسوایی “Brock Pierce” در Google تشویق کرد تا از مسئولیت گزارشگری جلوگیری کند ، اما رسانه های آنلاین چندان جذاب نیستند.

داستان در روزهای آخر DEN وحشی ترین قسمت از حماسه Brock Pierce است. او و موسسانش به معنای واقعی کلمه از کشور فرار کردند وقتی شرکتشان شروع به کار کرد. تقریباً در همان زمان ، ادعاهایی از سوی کارمندان سابق زیر هجده سال که برخی از بنیانگذاران آنها را به طور نامناسب پیشنهاد کرده اند ، مطرح می شود. پیرس و بنیانگذارانش در اسپانیا دستگیر و برای محاکمه به ایالات متحده برگردانده شدند.

متخلف جنسی کالینز-رکتور

سرانجام ، اتهامات پیرس در دو مورد منتفی شد. وی همچنین دادخواست مدنی را به مبلغ 26000 دلار تسویه کرد. با این حال ، یکی از شرکای پیرس از DEN ، جان کالینز-رکتور به اتهامات متعدد تحریک کودک محکوم شد.

ماهیت کلی فرار از کشور و حل و فصل دعاوی مربوط به سو sexual رفتار جنسی باعث ایجاد تنش در زندگی پیرس شده است. خروج وی از EOS بزرگترین مثال در این مورد است ، اما همچنین باعث شد چند نفر از اعضای هیئت مدیره بنیاد بیت کوین را به عنوان رئیس به عنوان رئیس انتخاب کنند.

نتیجه

پیرس در حال حاضر همچنان به عنوان رئیس بنیاد بیت کوین فعالیت می کند. در حالی که نقش او در Block.one ، EOS و Blockchain Capital به پایان رسیده است ، او هنوز هم یک سرمایه گذار فعال در فضا است. او مهمانی ها و شام های بزرگی را برای مربیان رمزنگاری در خانه خود در پورتوریکو می اندازد و تأثیر او در فضا هنوز قابل توجه است. هر آنچه در مورد رسوایی پیرامون او ، صلاحیت ها ، رهبری یا شخصیت عجیب و غریب او فکر می کنید ، نمی توان انکار کرد که او یک میلیاردر با نفوذ و عجیب و غریب است که نقش اصلی را در اکوسیستم رمزنگاری دارد..