با 6٪ APY در BTC و 8.6٪ روی زنجیره های ثابت ، حساب BlockFi بهره به نظر می رسد پرتوی آفتاب برای دارندگان دارایی های دیجیتال است که قبلاً با نوسانات بازار رو به رشد بوده اند..

بیایید در بررسی BlockFi خود کاوش کنیم. 

Contents

خلاصه سریع حساب بهره BlockFi

BlockFi یک بستر ویژه وام مستقر در NYC است که در سال 2017 تاسیس شده است حساب BlockFi بهره تنها گزینه ذخیره ارز رمزنگاری شده است که نرخ های پیشنهادی را ارائه می دهد که با اکثر نرخ های سود حساب های غیر رمزپایه قابل رقابت است.

 1. BlockFi به کاربران امکان می دهد نرخ سود مرکب رقابتی را در ارزهای رمزپایه خود مانند BTC ، ETH ، LTC ، USDC ، USDT ، GUSD و PAXG کسب کنند.. 
 2. سپرده های ارز رمزنگاری شده را ایمن نگه می دارد. سپرده ارزهای رمزنگاری شده BlockFi توسط شرکت اعتماد جمین برگزار می شود ، تنظیم شده توسط وزارت خدمات مالی نیویورک.
 3. در سراسر جهان در دسترس است, خارج از کشورهای مجازات شده یا تماشا شده. 
 4. اجازه برداشت در هر زمان را می دهد. کاربران هر ماه یک برداشت رایگان دریافت می کنند. 
 5. ثبت نام ساده و آسان را ارائه می دهد.

BlockFi با بهره 8.6٪ از سودهای ثابت مانند USDC و 6٪ از BTC ، برای افرادی که از سطح مبتدی تا متوسط ​​با دارایی های دیجیتال برخوردار هستند گزینه نسبتاً جذابی است..

عکس صفحه از محاسبه علاقه BlockFi. 100000 USDC طی 1 سال 8600 دلار با دلار USDC کسب می کند.

به طور مقایسه ای ، BlockFi پیشنهاد می دهد 43 برابر بیشتر نسبت به حساب های پس انداز “با بهره بالا” در آلی بانک (0.2٪) و 4.7 برابر نسبت به WealthFront (1.82٪). با این حال ، لازم به ذکر است که سپرده های BlockFi بیمه FDIC نیستند ، بنابراین حساب های BlockFi نباید یک حساب پس انداز تلقی شوند. این یک حساب سرمایه گذاری است و کاربران در معرض مجموعه ای منحصر به فرد از خطرات هستند که حساب های پس انداز فیات سنتی ندارند. 

BlockFi همچنین وامهایی با پشتیبانی ارز رمزنگاری شده شما با نسبت 50٪ LTV ارائه می دهد.

بررسی و مصاحبه BlockFi زیر ویژه حساب BlockFi بهره است و مربوط به محصولات وام نیست. 

یادداشت سردبیر در مورد به روزرسانی مقاله شماره 1: در نوامبر 2020 ، BlockFi از راه اندازی کارت اعتباری Bitcoin Rewards خود خبر داد. این کارت در حال حاضر در لیست انتظار است و در دسترس کاربران BlockFi است. پس از انتشار کارت ها ، پوشش خود را به روز می کنیم و خودمان از آنها استفاده کرده ایم. 

تیم BlockFi

تیم رهبری BlockFi دهه ها تجربه در خدمات مالی سنتی و دنیای بانکی دارد و این شرکت ادعا می کند که یک رویکرد محافظه کارانه برای تنظیم مقررات دارد که آن را برای رشد و توسعه پایدار و طولانی مدت قرار می دهد. 

تیم رهبری BlockFi

تیم رهبری BlockFi

پایه گذار & مدیر عامل, زک پرنس تجربه فعالیت در نقش های رهبری در چندین شرکت موفق فناوری را دارد. قبل از شروع BlockFi ، او تیم های توسعه تجارت در Orchard Platform ، یک فروشنده دلال و RIA در بخش وام آنلاین و Zibby ، وام دهنده مصرف کننده آنلاین را هدایت می کرد.. 

بنیانگذاران & معاون عملیات فلوری مارکز تجربه مدیریت محصولات وام جایگزین را دارد. وی در صنعت وام در بازار ، به ساخت ، مقیاس گذاری و بهینه سازی نمونه کارهای 125 میلیون دلاری Bond Street (خریداری شده توسط گلدمن ساکس) کمک کرد. Flori به عنوان سرپرست مدیریت نمونه کارها ، همه عملیات را از نقطه مبدا through تا پیش فرض و دادخواهی مدیریت می کرد.

مدیر ارشد ریسک, رنه ون کسرن بیش از 15 سال در BAML به عنوان مدیر عامل ML Professional Clearing / Prime Brokerage صرف کرد. در طول مدت حضور خود ، وی پلت فرم وام های ساختاریافته با ارزش ، از جمله چارچوب های رعایت ریسک و مقررات را ایجاد کرد. قبل از BAML ، رنه به عنوان یک معامله گر سهام مشتقه در بخش سرمایه گذاری کمی استراتژیک Caxton کار می کرد.

بودجه BlockFi: چه مقدار پول BlockFi جمع آوری کرده است?

BlockFi اخیراً مطرح شده است 50 میلیون دلار در بودجه سری C توسط Morgan Creek Digital با سرمایه گذاران شرکت کننده مانند Valar Ventures ، Winklevoss Capital ، Kenetic Capital ، CMT Digital ، Castle Island Ventures ، SCB 10X ، HashKey ، Avon Ventures ، Purple Arch Ventures ، Michael Antonov ، بازیکن NBA متیو دلاودووا ، و دو موقوفه دانشگاه.

قبل از سری C اخیر ، BlockFi مطرح شد  18.3 میلیون دلار در بودجه سری A به رهبری Valar Ventures (با حمایت پیتر تیل) با مشارکت Winklevoss Capital ، Galaxy Digital ، ConsenSys Ventures ، Akuna Capital ، Avon Ventures ، Susquehanna ، CMT Digital ، Morgan Creek و PJC. 

اطلاعات شرکت BlockFi در تاریخ 10/5/2020 ، با مجوز از Crunchbase.

اطلاعات شرکت BlockFi تا تاریخ 10/5/2020 ، با مجوز از Crunchbase.

BlockFi همچنین دوره های قبلی را توسط SoFi و Purple Arch Ventures مطرح کرده است.  

این تیم خاطرنشان می کند که آنها پیش بینی می کنند در آینده سرمایه اضافی برای تسهیل توسعه محصول و رشد سریع تسهیل شود.

به عنوان یک شرکت ، درآمد Blockfi طی سال گذشته 10 برابر رشد کرده است و آن را در مسیر رسیدن به درآمد 100 میلیون دلار در سال آینده قرار می دهد. بیش از 1.5 میلیارد دلار دارایی در این سیستم عامل و 0 درصد ضرر و زیان در کل نمونه کارها وام های آن, BlockFi برای تأسیس خود به عنوان موجودی غالب در فضای گسترده و ظهور FinTech ، مورد محکمی ایجاد کرده است. 

بررسی حساب BlockFi بهره و نرخ بهره BlockFi

نرخ بهره BlockFi نسبتاً رقابتی است ، خصوصاً در مقایسه با نگه داشتن ارز رمزنگاری شده در ارز یا کیف پول بدون بهره. 

 • بیت کوین: کاربران می توانند حداکثر 6 درصد سود سالانه سپرده های زیر 2.5 BTC و 3٪ از هر مقدار BTC بالاتر از آستانه 2.5 BTC کسب کنند. 
 • اتریوم: کاربران می توانند حداکثر 5.25٪ سود سالانه با سپرده های ETH را بدست آورند.
 • Litecoin: کاربران می توانند حداکثر تا 5٪ سود سالانه کل سپرده ها را بدست آورند.
 • دلار جوزا: کاربران می توانند 8.6٪ سود سپرده های GUSD خود را بدست آورند. 
 • دلار USDC: کاربران می توانند 8.6٪ سود سپرده USDC خود را بدست آورند. 
 • PAX: کاربران می توانند 8.6٪ سود سپرده های PAX خود را بدست آورند. 
 • PAXG: کاربران می توانند سود 5٪ از سپرده های PAXG خود را کسب کنند. 
 • USDT: کاربران می توانند 9.3٪ سود سپرده USDT خود را بدست آورند. 

 

نرخ بهره BlockFi

نرخ بهره BlockFi از 24/1/2021

نرخ بهره با ارز رمزپایه اسمی آنها پرداخت می شود. به عنوان مثال ، شما با یک BTC در یک سال کامل 0.06 BTC بدست خواهید آورد ، مشروط بر اینکه نرخ بهره ثابت بماند. اگر مدتی در فضای ارزهای رمزنگاری شده باشید ، با مزایا و معایب داشتن دارایی بی ثبات بیگانه نیستید – BTC 0.06 شما می تواند در زمان واریز یا بیشتر یا کمتر از معادل دلار آن باشد ، بنابراین طبق آن برنامه ریزی کنید. 

با این حال ، کسب 8.6 on از طریق یک اوراق بهادار ثروتمند مانند دلار جوزا برخی از خطرات نوسان را از بین می برد. 10 هزار دلار GUSD به شما 860 دلار GUSD برای کل سال می دهد و از آنجا که به دلار آمریکا گره خورده است ، دیگر نگران تفاوت شدید قیمت آن نخواهید بود (به شرطی که فاجعه ای برای Gemini یا GUSD آن اتفاق نیفتد) .) 

لطفا توجه داشته باشید که BlockFi هزینه های برداشت مسکن را پرداخت می کند. که از کل مبلغ برداشت کسر می شوند. کاربران ماهانه 1 برداشت رایگان دریافت می کنند. 

چگونه BlockFi درآمد کسب می کند?

BlockFi یک کسب و کار گسترده است که با وام گرفتن سرمایه با نرخ مشخص درآمد کسب می کند (نرخ بهره ای که به کاربران می پردازد) و نرخ بالاتری نیز به آن قرض می دهد (نرخ بهره ای که برای وام های BTC / ETH / GUSD ارائه می دهد). آ پست وبلاگ BlockFi خاطرنشان می کند که این شرکت در درجه اول با مخالفین نهادی برای ارائه نقدینگی به آنها کار می کند. این وام گیرندگان شامل: 

 • معامله گران و صندوق های سرمایه گذاری که به دنبال فرصت های معاملات آربیتراژ در یک بازار پراکنده هستند. آنها ارز رمزنگاری شده را قرض می گیرند تا شکاف های نادرست بین مبادلات یا بازارهای پراکنده را از بین ببرند. معامله گران مارجین برای تقویت استراتژی های تجاری خود وام می گیرند. 
 • سازندگان بازار فرابورس (OTC) که خریداران و فروشندگانی را که ترجیح می دهند از مبادلات عمومی معامله نکنند ، متصل می کنند ، اغلب با یک افزایش شدید. این طرفین باید موجودی ارز رمزنگاری شده را برای تأمین تقاضا در دسترس داشته باشند. از آنجا که داشتن ارز رمزنگاری شده بسیار سرمایه بر است و خطرات نوسان قیمت را به همراه دارد ، سازندگان بازار فرابورس برای تسهیل نیازهای خود از وام دهندگان مانند BlockFi وام می گیرند. 
 • مشاغل دیگری که به موجودی ارز رمزنگاری شده برای تأمین نقدینگی مشتریان خود نیاز دارند. این دسته شامل مشاغلی مانند خودپردازهای ارز رمزنگاری شده است که اکثر دارایی های ارز رمزنگاری شده خود را در انبار سرد نگه می دارند و برای عملکرد روزانه به مقداری سطح نقدینگی نیاز دارند. 

آیا BlockFi بی خطر است؟ آیا پول شما در BlockFi بی خطر است?

براساس تحقیق و گفتگوهای ما, BlockFi آزمون ایمنی را پشت سر می گذارد. خوب ، تقریباً به اندازه Gemini ، متولی اصلی آن ایمن است. جوزا 95٪ دارایی خود را در سردخانه و 5٪ را در کیف پولهای داغی که توسط شرکت آون بیمه شده نگهداری می کند. 

Gemini یک متولی دارای مجوز است و توسط NYDFS تنظیم می شود ، و اخیراً از Deloitte برای راه حل حضانت خود از SOC2 پیروی کرده است.

اگرچه نرخ بهره BlockFi جذاب است ، اما طبیعی است که علاقه مندان به ارزهای رمزپایه ای بدبین باشند – و به درستی ، ما یک نژاد پارانوئید هستیم. این چیزی است که این بررسی Blockfi برای آن انجام شده است!

در طول هر یک از این سناریوها چه اتفاقی برای وجوه کاربر می افتد؟ چگونه از آنها محافظت می شود? 

حتی اگر به مشاغلی اعتماد کنیم ، که نشان نمی دهد BlockFi قابل اعتماد باشد ، روز رستاخیز “چه می شود اگر” املاک و مستغلات اولیه را در مغز ما نگه می دارد. ما در روز قیامت با تیم BlockFi صحبت کردیم: 

اگر BlockFi هک شود چه اتفاقی می افتد ؟: “Gemini متولی اصلی BlockFi است و BlockFi مستقیماً کلیدهای خصوصی را در اختیار ندارد. جوزا اکثریت قریب به اتفاق دارایی های خود را در سردخانه نگه می دارد و دارد توسط Aon بیمه شده است. جوزا متولی مجاز است و توسط NYDFS تنظیم می شود. آنها اخیراً دریافت کرده اند SOC2 نوع 1 ممیزی انطباق از Deloitte برای راه حل حضانت آنها. ما کاربران را به خواندن اطلاعات بیشتر در مورد امنیت جوزا.

اگر یک حساب کاربری به خطر بیفتد چه اتفاقی می افتد ؟: “از زمان آغاز به کار ، BlockFi هیچ سرمایه مشتری از دست نداده است. در صورت به خطر افتادن حساب کاربری ، که پروتکل های امنیتی ما قبلاً آن را گرفته بود ، ما حساب فرد را برای مدت یک هفته مسدود می کنیم. سپس ، ما یک مصاحبه ویدیویی را با فرد آسیب دیده انجام می دهیم تا هویت او را تأیید کنیم. سپس می توانیم آدرس ایمیل و رمز ورود آنها را تغییر دهیم ، بنابراین آنها می توانند کنترل حساب خود را دوباره بدست آورند. ” 

چه اتفاقی می افتد اگر ناگهان همه وام های رمز ارز خود را پیش فرض قرار دهند ؟:  “هنگامی که ما دارایی های رمزنگاری را برای تولید عملکرد وام می دهیم ، یک فرایند بسیار دقیق مدیریت ریسک و تجزیه و تحلیل اعتبار داریم. ما فقط در درجه اول به وام گیرندگان بزرگ ، دارای سرمایه بزرگ ، موسسات و یا به طرفین دیگری که مایل به ارسال وثیقه هستند و توانایی ارائه حاشیه به آنها را بصورت روزانه 24/7 وام می دهیم. ”  

“این بدان معنی است که اگر ما به ارزش 1 میلیون دلار BTC به Firm XYZ وام دهیم ، Firm XYZ با دادن 1.2 میلیون دلار ~ دلار وام را وثیقه می دهد (به طور معمول 120 ~). اگر قرار باشد وام به مارجین بیاید و وام گیرنده نتواند وثیقه اضافی (به طور پیش فرض) ارائه دهد ، از وثیقه USD آنها برای خرید رمزنگاری استفاده خواهیم کرد. ” 

“ما از ژانویه 2018 به طور فعال وام داده ایم ، از جمله در چندین دوره نوسان زیاد ، بدون اینکه در کل سبد وام های خود ضرر داشته باشیم. BlockFi موظف است NDA در مورد شرایط خاص وام گیرندگان / نرخ ها بحث کند. “

چگونه می توانم برای یک حساب BlockFi اقدام کنم?

ثبت نام برای یک حساب BlockFi کاملاً ساده است و در کمتر از دو دقیقه انجام می شود. 

 1. می توانید درست از این بررسی BlockFi شروع کنید. برو به وب سایت BlockFiبا استفاده از این کد ، می توانید حداکثر 500 دلار سپرده خود را به عنوان پاداش ثبت نام دریافت کنید ، از حداقل 25 دلار ثبت نام در هنگام واریز حداقل 500 دلار ،. 
 2. به گزینه “کسب سود” در اسلایدر صفحه اصلی ، یا “شروع به کار” در فهرست بروید. 
 3. ایمیل خود را وارد کنید و برای ایجاد حساب کاربری خود رمز عبور ایجاد کنید. 
 4. کد تأیید ارسال شده به آن ایمیل را وارد کنید. 
 5. پس از ورود به سیستم ، برای تأیید هویت خود و “اولین واریز” ، “سپرده” را انتخاب کنید. 
 6. اطلاعات شخصی خود را برای تأیید وارد کنید (قسمت 1)
 7. نوعی شناسنامه مانند گذرنامه ، گواهینامه رانندگی یا کارت شناسایی بارگذاری کرده و منتظر تأیید شوید. 

چگونه می توانم با خدمات مشتری BlockFi در تماس باشم?

اگر می خواهید با خدمات مشتری BlockFi تماس بگیرید ، می توانید با آنها تماس بگیرید [ایمیل محافظت شده]

تاکنون پشتیبانی BlockFi بوده است خیلی بالاتر از حد متوسط. به ما اطلاع دهید که تجربه شما متفاوت است! 

آیا BlockFi بیمه است?

آیا BlockFi FDIC بیمه است؟ خوب ، از آنجا که بیمه FDIC در دارایی های دیجیتال مانند ارزهای رمزپایه اعمال نمی شود ، سپرده های شما در BlockFi تحت پوشش بیمه FDIC نیست. با این حال ، BlockFi از شرکت شریک Gemini به عنوان خدمات سرپرستی خود استفاده می کند ، و Gemini بیمه خود را برای سپرده های خود دارد. 

مصاحبه BlockFi

چگونه ارائه 5.2٪ نرخ بهره BTC پایدار است? 

“بهره ای که ما می توانیم پرداخت کنیم بر اساس بازدهی است که ما می توانیم از طریق وام تولید کنیم ، که به طور مستقیم با تقاضای بازار در فضا ارتباط دارد (یعنی موسسات با چه نرخ تمایل به پرداخت وام دارایی های رمزنگاری خاص دارند ، زیرا متفاوت است از دارایی به دارایی). ما وابسته به NDA هستیم تا درباره مشخصات (موسسات ، نرخ های خاص و غیره) بحث کنیم. ” 

نرخ بهره 8.6 درصدی دلار جوزا چگونه است؟ آیا می توانید در مورد چرا جوزا صحبت کنید?

“ما قادر به استفاده از سپرده های پایدار بیت کوین برای تأمین اعتبار وام های مصرفی خود هستیم (میانگین APR 10-13٪ است) بنابراین می توانیم سود بیشتری به سپرده گذاران GUSD / Stablecoin بپردازیم.”

نرخ بهره BlockFi به صورت ماهانه قابل تغییر است ، می توانید دلیل این امر را توضیح دهید?

“تغییرات آینده معمولاً 1-2 هفته قبل از ماه جدید اعلام می شود و به مشتریان اطلاع و زمان کافی برای آماده سازی می رسد. بهره ای که قادر به پرداخت آن هستیم تابعی از تقاضای وام است. 

تا به امروز ، نرخ بالای BTC و GUSD ردیف اول ما تغییر نکرده اند. می توانید بیشتر بخوانید که چرا نرخهای ما متغیر است و بازار وامها چگونه کار می کند اینجا و اینجا.” 

در مورد چنگال BTC / ETH چه اتفاقی می افتد؟ آیا موجودی کاربر نیز با سکه انشعاب داده می شود? 

“جوزا حافظ ما است و تمام اطلاعات مربوط به آنچه در مورد شبکه فورك شده اتفاق می افتد را دارد. لطفا به توافق نامه کاربر آنها مراجعه کنید اینجا جایی که می توانید درباره آن بیشتر بخوانید. ” 

آینده BlockFi چگونه است؟ این بررسی BlockFi در یک سال چگونه متفاوت خواهد بود?

“ما اطمینان داریم که ما به یک شرکت بسیار بزرگ و موفق تبدیل خواهیم شد که خدمات اقتصادی را در مقیاس جهانی به سود میلیون ها مشتری ارائه می دهد. ما بر اساس بازار قابل دسترسی و محصولات خود قصد داریم سه مرحله رشد مشخص را طی کنیم:

 • فاز 1 
 • محصولاتی برای افرادی که قبلاً بیت کوین یا دارایی رمزنگاری دیگری دارند که در سیستم عامل BlockFi پشتیبانی می شود
 • امکان کسب سود وام دلاری USD که توسط رمزپایه شما تضمین شده است
 • فاز 2

  • بازار آدرس پذیر را گسترش دهید تا افرادی را که هنوز ارز رمزپایه ندارند ، شامل کنید.
  • توانایی خرید و فروش محصولات پلتفرم و دسته پرداخت مانند کارت اعتباری پاداش بیت کوین را راه اندازی کنید
  • فاز 3

   • بر گسترش جهانی تمرکز کنید و بازار مخاطب پذیر را گسترش دهید تا کاربرانی را که ممکن است هرگز تمایل به داشتن رمزنگاری نداشته باشند ، شامل کنید
   • برای تهیه محصولات بانکی سنتی در ریل های بلاکچین به شدت از زنجیره های ثبات استفاده می کنند
   • افکار نهایی: آیا BlockFi Legit است؟ آیا BlockFi ارزش آن را دارد?

    تمام شاخص های ما برای این بررسی BlockFi (تاریخچه ، تیم ، ارتباط با پشتیبانی و ارزیابی مدل کسب و کار) به بله اشاره دارد: BlockFi قانونی است. شواهد بسیار کمی وجود دارد که خلاف آن را نشان دهد. تعداد انگشت شماری از بررسی های منفی بصورت آنلاین از کاربران ناراضی وجود دارد ، اما به نظر می رسد که اکثر آنها ریشه در سوerstand تفاهم دارند (به عنوان مثال ، با فرض پرداخت سود به USD و نه به BTC / ETH / GUSD). 

    اینکه BlockFi ارزش آن را دارد یا نه ، به مشخصات ریسک شما و آنچه با ارز رمزنگاری شده خود انجام می دهید برمی گردد. نرخ بهره BlockFi برای صنعت کاملاً رقابتی است و از نظر برخی دارایی های دیجیتال ، صنعت پیشرو است. 

    اگر فقط در بورس نشسته باشد ، می توانید از مزایای سود مرکب نیز بهره مند شوید. 10 BTC در یک سال به 10.62 BTC تبدیل می شود ، سود ناچیز در حدود 5000 دلار برای سال. همچنین مزایا یا فاجعه افزایش یا کاهش قیمت بیت کوین را دریافت خواهید کرد. 

    با این حال ، لازم به یادآوری است که هر زمان ارز رمزنگاری شده شما از کیف پول سخت شما خارج شود ، در معرض خطر بالاتری قرار دارد. اگر BlockFi یا Gemini یک هک فاجعه بار (بسیار بعید) داشته باشید ، ارز رمزنگاری شده شما در معرض خطر است. 

    بررسی BlockFi ما مثبت است. پس از صحبت با نمایندگان تیم و تیم پشتیبانی آنها در سمت مشتری ، ما مشتاقانه منتظر هستیم که BlockFi در فضا تثبیت شود. پروژه هایی مانند BlockFi به سادگی موجود ، سرمایه گذاران ارز رمزنگاری شده متنوع مورد نیاز جریان درآمد را فراهم می کند ، چیزی که HODLers سختگیرانه طی چند سال گذشته آن را از دست داده اند. 

    امتیاز CoinCentral

    انحصاری! وقتی کلیک می کنید و حداقل با 500 دلار حساب جدید BlockFi را تأمین می کنید ، پاداش 25 دلار USDC دریافت کنید. شرایط اعمال شود.

    یادداشت سردبیر / سلب مسئولیت: مقاله فوق نباید به عنوان مشاوره سرمایه گذاری تلقی شود – اینگونه نیست. این مرور برای اهداف آموزشی و سرگرمی نوشته شده است. 

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me