Burstcoin چیست?

Burstcoin تنها سکه ای است که از فضای خالی هارد دیسک شما برای استخراج استفاده می کند. استخراج اکثر سکه ها برای اثبات کار به ماشین آلات تخصصی ، گران قیمت و پر مصرف نیاز دارد. با این حال ، Burstcoin از یک فرآیند منحصر به فرد استفاده می کند که به عنوان اثبات ظرفیت شناخته می شود ، با یک هارد دیسک معمولی ، برای استخراج با صرفه جویی در مصرف انرژی. استخراج بسیار کارآمد است ، شما می توانید از طریق تلفن Android یا Raspberry Pi استخراج کنید.

با Burstcoin آشنا شوید

Burstcoin از اثبات ظرفیت برای استخراج کم مصرف استفاده می کند.

در این راهنما ، ما همه موارد Burstcoin را توضیح می دهیم ، از جمله:

Burstcoin چگونه کار می کند?

روش اثبات ویژه ظرفیت به این معنی است که “شما فقط باید درایو خود را وصل کنید ، آن را رسم کنید ، و استخراج رایانه خود را ترک کنید و به طور دوره ای سکه کسب کنید. هرچه فضای بیشتری برای استخراج اختصاص دهید ، پاداش آن نیز بیشتر خواهد بود. “

https://files.coinmarketcap.com/static/widget/currency.js

مقاله ما در اینجا اثبات استخراج ظرفیت را با عمق بیشتری بررسی می کند.

استخراج به هارد دیسک شما آسیب نمی رساند و یا باعث ایجاد تغییر محسوسی در قبض برق شما نمی شود. اگر هرگز تصمیم گرفتید که استخراج را متوقف کنید ، می توانید اطلاعاتی را که Burstcoin روی هارد دیسک توزیع می کند حذف کنید و از فضا برای هدف اصلی خود استفاده کنید.

مصرف انرژی

مقایسه استفاده از انرژی استخراج بین Bitcoin و Burst

از آنجا که بورک کوین ورود آسان به معدن را امکان پذیر می کند ، به طور طبیعی غیرمتمرکز است. برای شروع استخراج بیت کوین به طور موثر یک تعهد مالی زیادی لازم است ، اما با Burstcoin حتی می توانید استخراج از طریق تلفن Android را شروع کنید.

هنگامی که فراتر از اثبات استخراج ظرفیت نگاه کنید ، Burst کاملاً آشنا خواهد بود. این یک زنجیره بلوک غیرمتمرکز برای پیگیری یک دفتر عمومی ارائه می دهد. همچنین چندین ویژگی غیرمتمرکز دیگر مانند تجارت دارایی و سرمایه گذاری جمعی را نیز ارائه می دهد. شما می توانید کالاهای دیجیتال را در یک بازار نظیر به نظیر بفروشید یا حتی وسایل خود را به حراج بگذارید. با تمام تراکنشی که در شبکه Burst انجام می دهید ، گزینه پیوست پیام نیز وجود دارد.

تاریخ

یک کاربر ناشناس Burstcoin را در bitcointalk.org در سال 2014 معرفی کرد. این سکه از سیستم عامل Nxt ساخته شده است و بنابراین بسیاری از ویژگی های مشابه را ارائه می دهد.

به دنبال ساتوشی ناکاموتو ، خالق Burstcoin هرگز هویت خود را فاش نکرد. پس از ناپدید شدن خالق ، جامعه ارزهای رمزپایه برای ادامه تولید سکه سازماندهی کردند. هم اکنون تیمی به نام کنسرسیوم اثبات ظرفیت (کنسرسیوم PoC) در حال توسعه این پروژه هستند.

Burstcoin فقط به دلیل اثبات ظرفیت استخراج مشهور نیست. این اولین بلاک چین بود که پیاده سازی شد تورینگ کامل است قراردادهای هوشمند. معروف ترین کاربرد قراردادهای هوشمند کاملاً بود قرعه کشی غیرمتمرکز.

پیشرفت تیم

در سال 2015 ، تیم قادر به مبادله اتمی ، توانایی تجارت Burstcoins و Qora بدون استفاده از مبادله شخص ثالث بود..

کنسرسیوم PoC کاغذ سفید “The Burst Dymaxion” را در تاریخ 27 دسامبر 2017 منتشر کرد. توسعه دهندگان امیدوارند که یک شبکه رعد و برق برای Burst ایجاد کنند ، چیزی که آنها “Tangle” نامیده می شوند. این شبکه لایه های جدیدی را به Burst اضافه می کند و مقیاس پذیری تراکنش ها را بهبود می بخشد. این تیم امیدوار است که با اجرای کامل Dymaxion ، “هر کاربر جدیدی که معاملات را انجام می دهد افزایش ظرفیت کل معاملات شبکه. “

توسعه دهندگان همچنین به دنبال هزینه های پویا هستند و حداقل هزینه فعلی 1 Burst را حذف می کنند. اگر اکنون هزینه ها را پایین بیاورند ، می تواند به اسپم حمله کند. با هزینه های پویا ، آنها امیدوارند که بتوانند هزینه ها را بسته به میزان ترافیک تغییر دهند.

نقشه راه پشت سر هم

برنامه های تیم توسعه انفجاری برای سال 2018

در ژوئن 2018 ، Burst یک هارد فورک را اجرا کرد که هم اندازه بلوک های پویا و هم هزینه های معاملات پویا ایجاد می کرد. Burst اکنون می تواند هزینه ها و اندازه بلوک ها را برای آگاهی از سطح ترافیک تنظیم کند.

اگر چه ترشح دایمکسیون برای Q2-3 2018 برنامه ریزی شده بود ، تیم هنوز آن را کامل نکرده است. آنها گیتهوب فعال باقی مانده است ، بنابراین ، ما باید انتظار انتشار به زودی.

استخراج با هارد دیسک

تخمین اواخر سال 2017 برای هر ترابایت فضای هارد دیسک که به شبکه متعهد می کنید محاسبه می شود ، شما بطور متوسط ​​21 بورست کوین در هفته استخراج می کنید. در آن زمان ، بیش از وجود دارد 150،000 ترابایت ذخیره سازی اختصاص داده شده به شبکه. امروزه این تعداد به بیش از 270،000 ترابایت افزایش یافته است.

Burstcoin آنلاین کیف پول همچنین شما را در چگونگی شروع نقشه کشی درایو دیسک سخت راهنمایی می کند تا بلافاصله استخراج را شروع کنید. Burst به عنوان یک سکه ماینر پسند طراحی شده است تا از عدم تمرکز بلاکچین اطمینان حاصل کند.

عرضه سکه و پایداری

توسعه دهندگان Burst صفر سکه را از قبل استخراج کردند و با موضوع تمرکززدایی ادامه یافتند. جوایز بلوک از 10،000 در هر بلوک شروع می شود اما هر ماه پنج درصد کاهش می یابد تا زمانی که همه 2،158،812،800 Burstcoins منتشر شوند. Burstcoin مشکل استخراج را به طور پویا تنظیم می کند تا به طور متوسط ​​چهار دقیقه بلوک داشته باشد.

تاریخچه تجارت

قیمت Burstcoin در اکثر تاریخ خود ثابت بود ، تا اینکه جان McAfee مزایای Burstcoin را برای مخاطبان گسترده تر برجسته کرد ، و باعث افزایش شدید قیمت شد.

سکه روز: BURST – اولین سکه واقعاً سبز و سکه نادیده گرفته شده. 400 برابر کمتر از بیت کوین انرژی مصرف می کند. فوق العاده امن و خصوصی شامل قراردادهای هوشمند ، پیام های رمزگذاری شده ، کیف پول غیرمتمرکز ، بلاکچین لیبرتین است. کمترین سکه کم ارزش. https://t.co/vOJOtNYLXp

– جان مک آفی (officialmcafee) 22 دسامبر 2017

https://platform.twitter.com/widgets.js

با انتشار کاغذ سفید The Dymaxion و تأکید بر مقیاس گذاری شبکه Burst ، Burstcoin از زمان انتشار توییت McAfee تا زمانی که بازارهای رمزنگاری در بهار شروع به سقوط کردند ، قیمت خود را افزایش داد. در حال حاضر ، قیمت به سختی بالاتر از قبل از این افزایش شدید نشسته است. شاید عرضه Dymaxion که قرار است در اواخر سال جاری برگزار شود ، افزایش قیمت داشته باشد.

baseUrl = “https://widgets.cryptocompare.com/”؛

var scripts = document.getElementsByTagName (“اسکریپت”)؛

var embedder = اسکریپت [scripts.length – 1]؛

(تابع (){

var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname)؛

if (appName == ””) {appName = ”محلی”؛}

var s = document.createElement (“اسکریپت”)؛

s.type = “متن / جاوا اسکریپت”؛

s.async = درست ؛

var theUrl = baseUrl + ’serve / v3 / coin / chart؟ fsym = BURST&tsyms = USD ، EUR ، CNY ، GBP ’؛

s.src = theUrl + (theUrl.indexOf (“؟”) >= 0؟ “&”:”؟ “) +” app = “+ appName؛

embedder.parentNode.appendChild (s)؛

}) ()؛

Burstcoin را از کجا می توانید خریداری کنید?

شما می توانید Burstcoin را با هارد دیسک خود استخراج کنید. با این حال ، می توانید آن را در چندین صرافی معروف مانند Upbit ، Bittrex یا Poloniex نیز خریداری کنید.

شما می توانید Burstcoin را در کجا ذخیره کنید?

می توانید کیف پول آنلاین بارگیری کنید اینجا, جایی که می توانید به بسیاری از ویژگیهای غیرمتمرکز که از Nxt وام گرفته اید نیز دسترسی پیدا کنید.

کیف پول Burstcoin

رابط کیف پول پشت سر هم

کیف پول موبایل Burstcoin در حال حاضر فقط برای Android در دسترس است و می توانید آن را بارگیری کنید اینجا.

خلاصه

با انتقاد از بیت کوین انرژی هدر رفته, Burst یک روش سازگار با محیط زیست برای استخراج و اجرای بلاکچین غیرمتمرکز ارائه می دهد. اگر به دنبال ارز رمزنگاری شده هستید اما دستگاه های گران قیمت و گرانی شما را به وحشت انداخته اند ، ممکن است بخواهید اثبات ظرفیت را بررسی کنید و استخراج Burstcoin را در نظر بگیرید. یا اگر می خواهید یک ارز رمزپایه غیرمتمرکز کاملاً توزیع شده با یک تیم توسعه دهنده فعال داشته باشید ، توجه خود را به این سکه حفظ کنید.

یادداشت سردبیر: این مقاله توسط ریچل لانتز در تاریخ 29 اکتبر 2018 برای انعکاس تغییرات اخیر پروژه به روز شده است.

منابع اضافی

توییتر

Reddit

گیتهوب

تلگرام