نحوه خرید Cobinhood (COB)

Cobinhood در سال 2017 با کارت منحصر به فرد ارائه صفر کارمزد به معامله گران رمزنگاری در سراسر جهان راه اندازی شد. در این مقاله ، شما را در مراحل مورد نیاز برای خرید سکه Cobinhood (COB) با استفاده از صرافی Cobinhood ، راهنمایی خواهیم کرد. اگر می خواهید درباره این پروژه بیشتر بدانید ، باید راهنمای مبتدی Cobinhood را بررسی کنید.

لطفا توجه داشته باشید که معاملات Cobinhood در حال حاضر برای ایالت نیویورک یا سرمایه گذاران ژاپنی در دسترس نیست.

ارز رمزنگاری شده یا محلی?

نقشه راه Cobinhood نوید داد و ستد دلار و سایر ارزهای فیات را در سیستم عامل خود داده است. با این حال ، در این مرحله ، آنها فقط مبادلات رمزنگاری به رمزنگاری را ارائه می دهند. Cobinhood تاریخ دقیقی از زمان در دسترس بودن مبادله ارز فیات اعلام نکرده است اما امیدوارم تیم به زودی آن را اضافه کند. بیت کوین محبوب ترین و مایع ترین ارز رمزنگاری شده در خارج است بنابراین بهترین شرط شما این است که ابتدا مقداری بیت کوین بدست آورید.

در هنگام خرید بیت کوین چند گزینه برای انتخاب دارید. Coinbase و GDAX مبادلات بسیار خوبی برای مبتدیان هستند. اگر این 2 مورد نیاز تبادل شما را نداشته باشند ، ممکن است صرافی مناسب تری در کشور خود پیدا کنید. برای جزئیات بیشتر به راهنمای خرید بیت کوین مراجعه کنید.

پس از خرید مقداری بیت کوین ، در Cobinhood حساب ایجاد کنید:

ثبت نام حساب Cobinhood

مرحله 1: به قسمت مبادله Cobinhood یا برنامه را روی خود بارگیری کنید اندروید یا iOS دستگاه (این راهنما روی فرآیند دسک تاپ متمرکز است. نسخه موبایل ممکن است متفاوت باشد)

گام 2: روی “ایجاد حساب” در مرکز صفحه یا “ثبت نام” در بالا سمت راست کلیک کنید.

صفحه اصلی Cobinhood

روی “ایجاد حساب” یا “ثبت نام” کلیک کنید.

مرحله 3: در صفحه بعد ، دستورالعمل ها را دنبال کنید و اطلاعات حساب خود را وارد کنید.

صفحه ثبت نام Cobinhood

اطلاعات حساب را وارد کنید.

مرحله 4: پس از ارسال اطلاعات خود ، یک ایمیل برای تأیید ثبت نام خود دریافت خواهید کرد. روی دکمه “فعال کردن حساب خود” کلیک کنید.

ایمیل Cobinhood

روی دکمه “فعال کردن حساب خود” در ایمیل کلیک کنید.

مرحله 5: بعد از اینکه سیستم حساب شما را تأیید کرد ، مستقیماً به صرافی منتقل می شوید. ممکن است بخواهید برخی از موارد امنیتی اضافی را تنظیم کنید. برای انجام این کار ، موشواره را در گوشه سمت راست بالای صفحه قرار داده و “حساب” را انتخاب کنید.

صرافی Cobinhood

برای تنظیم اقدامات امنیتی ، روی «حساب» بروید.

مرحله 6: به برگه «امنیت» بروید و فرآیند احراز هویت مناسب خود را انتخاب کنید. ما احراز هویت 2 عاملی Google را توصیه می کنیم.

صفحه امنیت Cobinhood

روشی برای تأیید اعتبار انتخاب کنید.

اعتبار خود را با بیت کوین تأمین کنید

مرحله 7: روی دکمه منو کلیک کنید و “Funds” را انتخاب کنید.

منوی Cobinhood

روی دکمه منو کلیک کنید و “Funds” را انتخاب کنید.

مرحله 8: برای یافتن ردیف بیت کوین به پایین اسکرول کنید و روی پیوند مربوط به “سپرده” در این ردیف کلیک کنید.

صفحه سپرده Cobinhood و برداشت

“سپرده” را در ردیف بیت کوین انتخاب کنید.

مرحله 9: یک پاپ آپ آدرس واریز Bitcoin شما و یک کد QR را که باید برای واریز وجه به حساب Cobinhood خود استفاده کنید نشان می دهد. اگر در این مورد به کمک نیاز دارید ، می توانید همراه با راهنمای ما در مورد نحوه دریافت Bitcoin باشید.

آدرس Bitcoin Cobinhood

برای واریز BTC از آدرس عمومی یا کد QR استفاده کنید.

لطفا اطمینان حاصل کنید فقط ارسال بیت کوین به این آدرس. در صورت ارسال ارزهای رمزپایه دیگر به این آدرس ، ممکن است وجوه خود را از دست دهید. شما می توانید از سایتی مانند بلاکچین برای بررسی اینکه معامله شما انجام شده است.

نحوه خرید Cobinhood (COB) از بورس

مرحله 10: هنگامی که تأیید کردید تراکنش بیت کوین شما با موفقیت انجام شده است ، دوباره روی منو کلیک کنید. این بار “Exchange” را انتخاب کنید. آیا آماده اید که از اولین COB خود استفاده کنید?

مرحله 11: در گوشه بالا سمت چپ ، کنار آرم Cobinhood ، روی “انتخاب محصول” کلیک کنید. در اینجا ، می توانید برای انتخاب جفت COB / BTC به پایین پیمایش کنید یا آن را جستجو کنید.

منوی جفت های معاملاتی Cobinhood

جفت معاملاتی COB / BTC را پیدا کنید.

مرحله 12: نمای تبادل اکنون داده ها را به طور خاص برای COB / BTC نمایش می دهد. کتاب سفارش را در وسط نمای تبادل پیدا کنید. کتاب سفارش به شما نشان می دهد قیمت و جلد داده برای جفت معاملاتی انتخاب شده.

در مثال زیر ، ما می توانیم فروشندگانی را ببینیم که قیمت 0.00000575 BTC را برای 1 COB ارائه می دهند. از طرف دیگر ، خریداران 0.00000570 BTC را برای 1 COB ارائه می دهند. این تفاوت در دو قیمت به عنوان شناخته می شود انتشار دادن.

صفحه Cobinhood Exchange

ثبت سفارش در کتاب سفارش.

اگر می خواهید با آخرین قیمت فروشنده خرید کنید ، “فرم سفارش” را بیابید و مطمئن شوید که برگه “بازار” را انتخاب کرده اید. با انتخاب آن ، مقدار Bitcoin موردنظر برای این تجارت را تایپ کنید و “خرید” را بزنید.

در بعضی موارد ، ممکن است مقدار کافی COB با آخرین قیمت موجود نباشد. در نتیجه ، مبادله باقی مانده تجارت شما را با بهترین قیمت بعدی پر می کند. اما نگران نباشید ، همه این مشکلات توسط سیستم برای شما انجام می شود.

مرحله 13: Cobinhood چیزهای بیشتری دارد راهنمای گسترده برای کاربران پیشرفته اگر شما علاقه مند به معامله با سفارشات محدود ، توقف و محدودیت هستید.

در آنجا آن را دارید ، اکنون شما صاحب افتخار اولین سکه Cobinhood خود هستید. یک دفعه خرج نکنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me