Coinvest یک استارتاپ آمریکایی است که مجموعه ای از آن را توسعه می دهد محصولات و ابزارها برای سرمایه گذاران و بازرگانان رمزنگاری. هدف آنها این است که تجربه سرمایه گذاری و تجارت را خودکار و ساده کنید برای کاربران در همه سطوح.

در این راهنما موارد زیر را پوشش خواهیم داد:

Coinvest چگونه کار می کند?

در حال حاضر هفت محصول مختلف یا در دسترس عموم و یا در دست تولید است. نگاهی کوتاه به هر یک خواهیم انداخت.

CoinDNA

این یک رابط است که اخبار ، داده های قیمت و تجزیه و تحلیل را به کاربران ارائه می دهد. در حال حاضر استفاده از آن رایگان است و برای تلفن همراه در دسترس است. هدف اصلی این سرویس ، آموزش کاربران برای سرمایه گذاری و معاملات آگاهانه تر است. Coinvest به وضوح این را یک مکمل مفید برای تجارت و محصولات سرمایه گذاری خود می داند.

Coinvest

این محصول امضای Coinvest است ، یک کیف پول با بازار تجارت داخلی. خود کیف پول از این نظر مفید است که بدین معنی است که کاربران می توانند دارایی های رمزنگاری متفاوت خود را همه در یک مکان ذخیره کنند. با این حال ، این بازار داخلی است که ارزش واقعی را ارائه می دهد. این پلتفرم به کاربران امکان می دهد تا در چندین ارز رمزنگاری شده در یک مکان سرمایه گذاری کنند. قابل توجه تر این واقعیت است که کاربران می توانند صندوق های شاخص شخصی خود را ایجاد کنند در حالی که فقط رمز COIN را در دست دارند. در حال حاضر اطلاعات محدودی در مورد مکانیک دقیق این مورد وجود دارد.

Coinvest Plus

Coinvest Plus نسخه ارتقا یافته بازار تجارت Coinvest است. این یک بستر تجاری پیشرفته را برای تجار و سرمایه گذاران پیچیده تر ارائه می دهد. در حال حاضر ، صرافی 14 جفت معاملاتی مختلف و قابلیت تنظیم سفارشات محدود و بازاری را ارائه می دهد. Coinvest Plus به جای هزینه های مبتنی بر درصد مانند بیشتر صرافی های دیگر ، برای هر معامله 4.99 دلار هزینه ثابت تعیین می کند. در حالی که این قابلیت در حال حاضر کمی بیشتر از سایر صرافی ها ارائه می دهد ، برنامه هایی برای چندین سرویس اضافی وجود دارد ، یعنی فروش کوتاه ، معاملات حاشیه ای ، قراردادهای آتی و گزینه ها. هنوز مبادلات اندکی وجود دارد که بتواند در صنعت رمزنگاری آن سطح از عملکرد را ارائه دهد ، بنابراین قطعاً این Coinvest Plus را متمایز می کند.

coinvest plus

رابط کاربری Coinvest Plus

Coinvest و Coinvest Plus هر دو از تنظیمات غیرمتمرکز استفاده می کنند. به جای اینکه شرکت به منابع مالی دسترسی داشته باشد و آنها را در یک مکان متمرکز ذخیره کند ، کل خدمات از طریق قراردادهای هوشمند انجام می شود و وجوه در سپرده ذخیره می شوند. به عنوان مثال ، هر زمان که یک سرمایه گذاری یا موقعیت تجاری را می بندید ، قرارداد هوشمند مستقر می شود و تمام بودجه مناسب را به کیف پول شما اختصاص می دهد. این بدان معناست که از نظر تئوری ، وجوه شما باید از هکرها در امان باشد و هزینه ها باید کاهش یابد زیرا نیازی به نظارت انسانی ندارد.

Coinvest Safe

این یک کیف پول نرم افزاری ساده و دوستانه برای کودکان است. متأسفانه در حال حاضر موجود نیست. با توجه به رابط کاربری پیچیده بسیاری از کیف پول ها ، خانواده ها باید از یک سرویس دوستانه کودک قدردانی کنند زیرا آنها به دنبال پس انداز ارز رمزنگاری شده با فرزندان خود هستند..

Coinvest Vault

Coinvest Vault یک کیف پول سخت افزاری ساده برای کاربرانی است که امنیت بیشتری برای دارایی های رمزنگاری خود می خواهند. پیش سفارش ها اکنون در دسترس هستند. این کارت بسیار کوچک است ، همان کارت اعتباری استاندارد است و مهمتر از همه با سایر محصولات و خدمات Coinvest کاملاً یکپارچه است. این بدان معناست که کاربران ضمن بهره مندی از عملکرد محصولاتی مانند Coinvest Plus ، می توانند از امنیت سطح بالایی برخوردار شوند. ما در این مرحله مطمئن نیستیم که چگونه از نظر امنیتی با کیف پول های سخت افزاری دیگر مقایسه می شود.

خزانه

صفحه اصلی کیف پول سخت افزاری Coinvest

Coinvest Debit

اگرچه در حال حاضر در دسترس نیست ، این یک کارت نقدی است که به شما امکان می دهد سکه و سایر ارزهای رمزنگاری شده خود را در هر فروشگاه پشتیبانی خرج کنید. امید با Coinvest Debit افزودن قابلیت های اضافی به رمز COIN به عنوان وسیله پرداخت است.

Coinvest Commerce

این یک API ساده است که به بازرگانان کمک می کند COIN را به عنوان پرداخت کالا و خدمات بپذیرند. باز هم ، این هنوز در دسترس نیست ، اما دقیقاً مانند Coinvest Debit باید ارزش و مورد استفاده از رمز COIN را افزایش دهد.

هدف رمز Coinvest

رمز COIN در اصل یک توکن سودمند است که با آن کاربران می توانند به خدمات Coinvest دسترسی پیدا کنند و از طریق خدمات بازرگانان خود به عنوان پرداخت استفاده کنند. علاوه بر این ، از آنجا که می توانید از آن برای دستیابی به طیف وسیعی از دارایی های رمزنگاری شده از طریق صندوق های شاخص استفاده کنید ، COIN به هدف ساده سازی Coinvest کمک می کند.

از کل عرضه 107،142،857 توکن ، در حال حاضر فقط 11،900،835 در گردش است که با 11.1 درصد در مقایسه با سایر توکن های سودمند موجود در بازار ، مقدار بسیار کمی است.

تیم Coinvest و نقشه راه

تیم Coinvest نسبتاً کوچک است و در حال حاضر فقط چهار عضو تشکیل شده است. با این حال ، آنها دو مشاور و همچنین هشت شریک دارند ، از جمله Quantstamp و Gemini.

در سال 2019 ، این تیم قصد دارد مجوز بانکی و مجوز کارگزار / فروشنده را بدست آورد و همچنین با هفت محصول زندگی کند و به سایر محصولات Coinvest و Coinvest Plus اضافه کند..

تاریخ معاملات Coinvest Token

COIN از 31 ژوئیه 2018 فقط در بازارهای عمومی معامله می شود. در 9 نوامبر 2018 به بالاترین رقم 0.6381 دلار رسید و امروز با قیمت 0.1470 دلار معامله می شود.

فارغ از بالاترین رقم زمانی که به سرعت از آن بازپس گرفته است ، از زمان معاملات عمومی ، کوین به طور محدود محدود شده است و به طرز شگفت آوری همبستگی خوبی با بقیه بازار ارزهای رمزپایه نشان نداده است. این می تواند در نتیجه حجم بسیار کم و پشتیبانی بسیار محدود ارز باشد.

سرمایه گذاران ممکن است به دلیل انعطاف پذیری نسبی قیمت که COIN در سال جاری نشان داده است ، دلگرم شوند.

سکه را از کجا بخریم

متأسفانه ، سکه به دست آوردن رمز نسبتاً دشواری است. در حال حاضر فقط با IDEX با هر حجم معامله ای معامله می شود. حتی در آن زمان ، طبق داده های CoinMarketCap ، حجم معاملات 24 ساعته آن فقط بین 150 تا 250 دلار است.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که شما قادر به خرید مقادیر زیادی سکه بدون جابجایی قیمت بازار نخواهید بود. عاقلانه خواهید بود که سفارش خود را در یک بازه زمانی به سفارشات کوچکتر تقسیم کنید تا مبالغی بیش از نیاز خود پرداخت نکنید.

نحوه ذخیره سکه

COIN یک رمز ERC20 است و بنابراین می تواند روی هر کیف پولی که از این استاندارد Ethereum پشتیبانی می کند ، ذخیره شود. البته ، شما می توانید آن را به راحتی در یکی از کیف پول های Coinvest ذخیره کنید ، چه گزینه های سخت افزاری و چه نرم افزاری آنها باشد.

اگر می خواهید فضای ذخیره سازی خود را خارج از کیف پول Coinvest انجام دهید ، توصیه می کنیم از MyEtherWallet استفاده کنید ، که می تواند در کنار کیف پول سخت افزاری ایمن مانند Trezor یا Ledger استفاده شود. این ترکیب به شما امنیت سطح برتر و رابط کاربری آسان را می دهد.

نتیجه

Coinvest در تلاش است تا موقعیت خود را فراهم کند تا بتواند ابزارهای آموزشی و پژوهشی ، مدیریت سرمایه گذاری ، ذخیره سازی دارایی و اجرای تجارت را تحت یک سقف ارائه دهد.

اینکه آیا آنها می توانند محصولی را ارائه دهند که بتواند کل طیف این جاه طلبی ها را برآورده کند ، هنوز مشخص نیست. با این حال ، آنها با یک تیم بسیار کوچک موفق شده اند نسخه های ابتکاری ترین محصولات خود را از قبل منتشر کنند و یک نقشه راه هیجان انگیز برای سال 2019 داشته باشند.

رمز COIN خود یک توکن نرم افزاری استاندارد است و برای دسترسی به شبکه منطقی است. این عملکرد به راحتی قابل مشاهده است. با این حال ، اینکه آیا Coinvest قصد دارد از آن به عنوان رمز پرداخت نیز استفاده شود ، مساله قطعی نیست.

منابع Coinvest Token اضافی

خوشبختانه ، Coinvest کانال های زیادی دارد که می توانید از آخرین تحولات آنها مطلع شوید: