حساب های بهره Cryptocurrency با ارائه 10 برابر تا 64 برابر بیشتر از APY ، دلیل محکمی برای رفع واسطه حساب های سنتی با بهره است. سیستم عامل هایی مانند BlockFi و Celsius در حدود 8.6-11٪ APY در برابر دارایی های ثابت – دلارهای وابسته به دلار دارند که اکنون می توانند درآمد کسب کنند 10 برابر تا 30 برابر بیشتر از فیات آنها در بالاترین حساب پس انداز بازده است.

به عنوان مثال ، آلی بانک ، بانکی “پیشرو در صنعت” ، 0.5 درصد سود سالانه سپرده ها ارائه می دهد. در مقایسه ، کسی در 1 ماه از طریق BlockFi یا Celsius (8.6 / / 12 = 0.71٪ در ماه) با سود ثبات مانند USDC سود بیشتری نسبت به کل سال در Ally کسب می کند.

اگر این مقاله را می خوانید ، احتمالاً در تلاش دقیق خود برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا حساب بهره ارز رمزنگاری شده ارزش دارایی شما را دارد یا نه همانطور که باید ، عمیق هستید. برای خوانندگان علاقه مند به ارزهای رمزنگاری شده ، حساب های بهره رمزنگاری را بزرگتر از نرخ بهره نمی دانند. به عنوان HODLers ، بهترین گزینه برای ما در طول تاریخ این بوده است که در دارایی های دیجیتال خود بنشینیم زیرا آنها موج نوسان را از بین می برند و از بین می برند. حساب های بهره Cryptocurrency به ما و کاربران جدید رمزنگاری اجازه می دهد دارایی های خود را در جایی پارک کنیم که بازدهی قابل مقایسه با S داشته باشد&P 500 (از سال 1926 به طور متوسط ​​10٪ – 11٪) و املاک و مستغلات (9.4٪.)

یادداشت سردبیر: اگرچه نرخ بهره بالا بسیار جذاب به نظر می رسد ، اما سریع پرش از اسلحه سریع نیست. حساب بهره رمز ارز به دلایلی که در زیر خواهیم یافت بسیار خطرناک تر از حساب پس انداز فیات است. به خواندن ادامه دهید &# 128578؛

در بررسی زیر از بهترین حساب های بهره رمزارزها ، بهترین حساب رمزارزهای موجود در بازار را در حال حاضر کشف خواهیم کرد:

 1. BlockFi
 2. سانتیگراد
 3. ابرا
 4. Crypto.com
 5. نکسو
 6. لینوس

و بهتر از این ، آیا حساب های سود رمزپایه حلال و حتی ارزش وقت خود را دارند? بیایید گل میخ ها و گودال ها ، بالاترین حساب علاقه ارز رمزنگاری شده APY و حساب های مختلف سود رمزنگاری شده را برای تبلیغات ثبت نام کنیم..

چرا این بهترین بررسی حساب سود بهره رمزنگاری در اینترنت است?

ما نه تنها با تیم های رهبری بسیاری از این شرکت ها دست اول مصاحبه کرده ایم (الکس مشینسکی ، بنیانگذار سلسیوس در 2018 و 2020 ، BlockFi از طریق یک نماینده در سال 2019), ما همچنین خود مشتری هستیم.

برای به دست آوردن عنصر عینی بیشتر ، ما جامعه ای از CoinCentral Insiders داریم که خودشان از این سیستم عامل ها استفاده کرده اند یا به طور منظم از آنها استفاده می کنند. برای این منظور ، هر کسی در جامعه CoinCentral خوش آمد می گوید اگر تجربیات خود بر خلاف آنچه ما نوشتیم ، با ما ایمیل بفرستد یا با آنها ارتباط برقرار کند.

بنابراین ، آیا می توانید به یک پلت فرم مانند BlockFi ، Celsius ، Abra یا Crypto.com اعتماد کنید?

ما به چند معیار اصلی نگاه می کنیم:

 1. سرمایه گذاران برجسته و حمایت از بازیگران. سرمایه گذاران و مشارکت های یک شرکت به شما کمک می کند تا از پیچیدگی های نظارتی استفاده کنید ، تجارت را به طور پایدار رشد دهید و حداقل به عنوان حلال بمانید.
 2. تیم رهبری. روزهایی که موفقیت یک پروژه رمز ارز از تیم رهبری آن جدا شده است ، گذشته است. با رشد اکوسیستم ارز رمزنگاری شده ، مخاطب اعتبار نیز رشد می کند. بعلاوه ، آیا هر سکو قدرت شلیک حرفه ای برای انجام ماموریت های بلند پروازانه خود را دارد?
 3. تمهیدات امنیتی. از همه مهمتر ، پول شما در یک سیستم حساب بهره رمز ارز تا چه اندازه ایمن است؟ آنها چه اقدامات احتیاطی برای ایمن نگه داشتن وجوه شما انجام می دهند?

قبل از اینکه ما در همه چیز غوطه ور شویم ، بیایید درک کنیم که حساب های بهره رمز ارز از حساب های پس انداز معمولی متفاوت است.

حسابهای پس انداز رمزنگاری در مقابل حسابهای پس انداز منظم: آنچه باید بدانید

قبل از اینکه یک Satoshi یا یک Bitcoin ثابت را از کیف پول ها و مبادلات دیگر خود منتقل کنید ، باید در مورد چند جنبه حساب بهره رمز ارز کاملاً شفاف باشید..

 1. آیا حساب ارز رمزنگاری شده خطرناک است؟ خیر ، اما بدون خطر نیست. یک حساب بهره ارز رمزنگاری شده باید به عنوان یک سرمایه گذاری و نه یک حساب پس انداز دیده شود. سپرده های غیر USD بیمه FDIC نیستند ، به این معنی که اگر قرار است اتفاقی برای ارز رمزنگاری شده شما بیفتد ، خسارات شما تحت پوشش بیمه فدرال نیست. نامیدن آنها به حساب های پس انداز ارزهای رمزپایه نام اشتباهی است – آنها سرمایه گذاری هستند.
 2. آیا نرخ بهره ارزهای رمزپایه تضمین شده است? از لحاظ تئوری ، نه ، اما در عمل ، نرخ بهره ارزهای رمزپایه بین 6-12٪ نسبتاً ثابت مانده است.
 3. آیا من فقط باید از یک حساب بهره رمز ارز استفاده کنم? خیر ، از آنجا که بسیاری از این حساب ها نرخ های قابل مقایسه ای دارند ، برخی از کاربران ممکن است ارزش نگه داشتن تخم مرغ های رمزنگاری شده خود را در چند سبد پیدا کنند.
 4. پرداخت سود بالا به سپرده های ارز رمزپایه چگونه پایدار است? ارائه دهندگان حساب بهره Cryptocurrency مانند BlockFi و Celsius پول خود را با وام دادن سپرده های کاربر ، درست مثل یک بانک سنتی ، بدست می آورند. از این لحاظ ، می توانید از هر یک از این ارائه دهندگان وام ارز رمزنگاری شده نیز دریافت کنید.

بررسی اجمالی حساب صنعت Cryptocurrency

صنعت حساب صنعت رمزنگاری نسبتاً جدید است ، دقیقاً مانند اکوسیستم ارز رمزنگاری بیشتر. هنوز هم پر از رقابت شرکتی دوستانه و نه چندان دوستانه است.

چند رهبر برجسته وجود دارد:

BlockFi – BlockFi مستقر در NYC در سال 2017 توسط Zac Prince و Flori Marquez تاسیس شد. این شرکت با سرمایه بیش از 158 میلیون دلار از Valar Ventures (با حمایت پیتر تیل) ، Winklevoss Capital ، Galaxy Digital ، ConsenSys Ventures ، Morgan Creek Digital و موارد دیگر ، مجموعه ای پر ستاره از سرمایه های خطرپذیر را جذب کرده است..

می توانید بررسی کامل BlockFi با عملکرد برتر را در اینجا بخوانید.

تو می توانی تا 250 دلار (با شروع از 25 دلار) دریافت کنید در USDC هنگامی که یک حساب BlockFi جدید با حداقل 500 دلار باز می کنید.

حساب بهره سانتیگراد

سلسیوس – سلسیوس در سال 2017 توسط الکس مشینسکی (مدیر عامل شرکت) ، یک کارآفرین مستقر در نیویورک تأسیس شد و دارای افتخاراتی مانند بیش از 3 میلیارد دلار در خارج از کشور و دو مورد از مهمترین موارد مورد حمایت سرمایه گذاری NYC از سال 2000 است. مشینسکی یادداشت ها را می گوید 7.5B نفر از دنیای مالی سنتی وارد حوزه ارزهای رمزپایه می شوند. تیم سلسیوس بازگشت 80٪ از درآمد شرکت به کاربران است.

بررسی کامل سلسیوس ما را می توانید در اینجا بخوانید.

می توانید درآمد کسب کنید 20 دلار در BTC با اولین انتقال شما 200 دلار یا بیشتر در سانتیگراد.

حساب بهره abra

ابراابر به کاربران اجازه می دهد تا به ترتیب حدود 10٪ و 4.5٪ سود سکه با ثبات و بیت کوین با صرف 5 دلار سود کسب کنند. از همه بهتر ، هر روز ترکیب می شود.

می توانید بررسی کامل ابر ما را در اینجا بخوانید.

Crypto.comCrypto.com مستقر در هنگ کنگ در سال 2016 تاسیس شد و از چهار بنیانگذار فهرست می شود: مدیر عامل شرکت Kris Marszalek ، مدیر مالی رافائل ملو ، CTO Gary Or و رئیس توسعه شرکت Bobby Bao. این شرکت کارت بدهی ویزا ، تبادل برنامه ، محصول وام فوری و محصول رمزنگاری شده “کسب درآمد رمزنگاری” را ارائه می دهد..

می توانید 25 دلار به عنوان پاداش ثبت نام در Crypto.com دریافت کنید

حساب بهره nexo

نکسو – Nexo یک حساب پس انداز با بازده بالا برای دارندگان ارزهای رمزپایه ارائه می دهد و به نظر می رسد خدمات خود را بیشتر از رقبا به یک مشتری اروپایی ارائه می دهد. نکسو از BitGo به عنوان متولی خود استفاده می کند ، شرکتی با حمایت Goldman Sachs و سازگار با سطح CCSS سطح 3 و SOC 2 است. رمز Nexo ، NEXO ، سهمی از 30٪ سود شرکت را به دارندگان ارائه می دهد.

حساب رمزگذاری لینوس

لینوس Linus با عنوان “آنچه بانک شما اخیراً برای شما انجام داده است” کاملا مثر است. محصول حساب بهره Linus در این لیست از این جهت منحصر به فرد است که فقط برداشت دلار آمریکا را می پذیرد و اجازه می دهد در حالی که لایه رمز ارز را برای کاربر نهایی مبهم می کند. این حساب 4٪ تا 4.5٪ سپرده USD پرداخت می کند که 64 برابر حساب پس انداز سنتی USD است. شایان ذکر است که سپرده ها علی رغم فیات ، از FDIC بیمه نمی شوند.

100 دلار یا بیشتر در Linus واریز کنید و 20 دلار دریافت کنید.

بهترین بستر حساب حساب بهره رمزنگاری شده چیست؟?

بعد از دقت نظر CoinCentral ، متشکل از استفاده خود از خدمات برای مدت طولانی ، باز کردن درخواست های پشتیبانی مشتری ، مصاحبه با تیم های شرکت ، ما بهترین بستر حساب رمزارزها را تعیین کرده ایم که در حال حاضر BlockFi است ، در حالیکه دمای دوم سانتیگراد به سانتی گراد نزدیک می شود.

BlockFi به دلایل زیر برنده بهترین حساب بهره بهره رمزنگاری ما می شود:

ایمنی صندوق: BlockFi از صرافی ارز رمزنگاری شده جوزا به عنوان حافظ خود استفاده می کند. به عبارت دیگر ، BlockFi برای ایمن نگه داشتن وجوه خود به شریک جوزا اعتماد می کند. نه تنها جوزا در کار با ناظران در یک کشور ملی ، و مسلماً با دشوارترین تنظیم کنندگان مالی NYC ، کار بزرگی انجام داده است, بیمه خود را برای سپرده ها ارائه می دهد. جوزا بیمه دارایی دیجیتال از پذیره نویسان شخص ثالث برای جبران خسارات ناشی از سرقت یا نقل و انتقالات جعلی استفاده می کند.

نظرات امنیتی BlockFi ، از بخش سQالات متداول در سایت خود

پشتیبانی شرکت: BlockFi یک شکوفه عزیز استارت آپ ارزهای رمزنگاری شده است و مورد حمایت بسیاری از بهترین شرکت های سرمایه گذاری جهان قرار گرفته است. همانطور که در شرکتهای FinTech با پشتیبانی VC معمول است ، افزایش جذب کاربر و کاهش ریز کردن کاربر در اولویت شرکتها است. از نظر تئوری ، این باید BlockFi را با ارائه یک تجربه کاربری بهتر (در حال حاضر) هماهنگ کند تا بتواند نرخ رشد مطلوب را برای سرمایه گذاران به نمایش بگذارد ، در صورت افزایش مراحل بعدی.

لیستی از سرمایه گذاران BlockFi ، از طریق عکس صفحه وب سایت آن.

راحتی کاربر: BlockFi هر دو برنامه تلفن همراه و دسک تاپ را ارائه می دهد ، که باعث می شود موی رقبا بالاتر از رقبایی باشد که هنوز یکی یا دیگری را ندارند. به عنوان مثال سانتیگراد ، برنامه دسک تاپ ندارد. BlockFi ماهانه هزینه پرداخت می کند و تجربه ما با آنها بسیار ساده شده است.

ماشین حساب علاقه از BlockFi

ماشین حساب علاقه از BlockFi

BlockFi Vs. سانتیگراد: کدام بهتر است?

BlockFi و Celsius گزینه های بسیار خوبی برای یک حساب بهره رمزنگاری هستند و بسیاری از اعضای جامعه ما با یک حساب بهره رمزنگاری تمایل دارند که هر دو را داشته باشند.

سانتیگراد چند ویژگی را ارائه می دهد که BlockFi از آنها استفاده نمی کند.

سلسیوس پرداخت هفتگی را ارائه می دهد: BlockFi فقط یک بار در ماه پرداخت می کند ، در حالی که کاربران سانتیگراد می توانند منتظر اخطار هفتگی سپرده سود کسب شده باشند.

به نظر می رسد سانتیگراد بیشتر شبیه یک کار اصلی است: در حالی که BlockFi به شدت به سرمایه گذاری سرمایه گذاری خطر پذیر خود متکی است ، Celsius عمده سرمایه خود را از طریق ICO (یکی از معدود شرکت هایی که ICO برای انجام کارهای عظیم ادامه داد) جمع کرد. این شرکت فعال است انجمن تلگرام از بیش از 17000 نفر

سلسیوس الکس مشینسکی را دارد. ما چندین بار با الکس مصاحبه کرده ایم و شخصیت و چشم انداز او برای جامعه ارزهای رمزنگاری شده با رزومه وی به عنوان یک کارآفرین موفق سریال مطابقت دارد.

بقیه چطور؟ آیا ابر ، Crypto.com ، Nexo ، Linus و ارزش وقت خود را دارند?

بقیه قسمت ها هنوز گزینه های مناسبی برای حساب بهره رمز ارز هستند ، در غیر این صورت ، آنها این لیست را نمی ساختند.

همانطور که گفته شد ، رهبران بسته ، BlockFi و Celsius یک سر و شانه کامل جلوتر هستند.

نکسو در سال 2018 تاسیس شد و مدیر آن مدیر آنتونی ترنچف است.

ارتباطات سایت به شدت به مدل وام دهی آن متکی است. خوش بینانه ، این نشان می دهد که شرکت در حال توسعه یک مدل تجاری پایدار است که با وام دهی تقویت می شود.

این گزینه “درآمد در Nexo” مشابه Celsius (درآمد در CEL) دارد ، که از آن کاربران حدود 2٪ افزایش در هر دارایی دریافت می کنند. بدون گزینه “Earn in Nexo” ، مشتریان Nexo می توانند حدود 10٪ APY با نرخ ثابت پول بدست آورند که بازدهی بالاتری نسبت به BlockFi دارد اما کمتر از سانتیگراد است..

به نظر می رسد این پلتفرم خدمات خود را در اختیار جمعیت بین المللی قرار داده و می تواند گزینه ای عالی برای خوانندگان ما در اروپا باشد.

Crypto.com به نظر می رسد بیشترین دید را در گروه “دیگر” داشته باشد و تقریباً با ردیف مشابه BlockFi و Celsius قابل مقایسه است ، اما ما تجربه Crypto.com را بسیار کم ، بی دلیل پیچیده و نسبت به همتایان خود بسیار ناچیز می دانیم.

اساساً ، برای بدست آوردن مکان های نزدیک به همان نرخ های BlockFi یا Celsius ، باید برخی از نشانه های مشکوک Crypto.com را خریداری کنید (هنگام نوشتن این مقاله 50٪ کاهش یافت ، نگویید که ما هرگز برای شما کاری نکرده ایم) و آنها را قفل کنید تا به بالاترین سطح درآمد برسید.

بستر Crypto.com چنان گیج کننده است که ما با توضیح دادن در این مقاله به خوانندگان خود لطمه می زنیم. این پلتفرم نه تنها برای کاربران جدید بسیار پیچیده است ، بلکه نرخ آن فقط صنعت را با موی سر خود هدایت می کند (اگر تصمیم دارید که وجوه خود و رمز آنها را قفل کنید).

در راهنمای crypto.com می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنید.

ابرا علاقه مضاعف روزانه را ارائه می دهد که در فضا بی نظیر است. با 10 درصد سود سپرده های پایدار کوین و یک رابط بسیار بصری ، این یک گزینه قوی برای هر کسی است که می خواهد سود خود را در ارز رمزنگاری شده خود شروع کند.

لینوس ارائه می دهد سپرده های USD 4٪ تا 4.5٪, و فقط اجازه واریز و برداشت به دلار آمریکا را می دهد. برای خوانندگان ما که کمی در ورود به صنعت ارزهای رمزنگاری مردد هستند اما می خواهند از مزایای آن بهره ببرند ، لینوس گزینه ای عالی است. با این حال ، بدون خطر نیست – سپرده های آن بیمه FDIC نیست.

مدل تجاری منحصر به فرد است: کاربران دلارها را به Linus واریز می کنند ، Linus آنها را با دارایی های مختلف ارزهای رمزپایه مبادله می کند تا وام بدهد ، و وقتی کاربران می خواهند برداشت کنند ، Linus رمزنگاری را به فیات تبدیل می کند. آنچه کاربر نهایی می بیند USD است ، در حالی که Linus از مبادلات رمزنگاری فیات مراقبت می کند. این راحتی در حدود 4.6٪ – 6٪ بازده کمتر از سایر رقبا است ، اما ممکن است مناسب مجموعه خاصی از مشتریانی باشد که این ویژگی را ترجیح می دهند.

بالاترین حساب بهره رمز ارز APY چیست؟?

بالاترین حساب بهره ارز رمزنگاری شده APY crypto.com است … اما یک جذابیت وجود دارد.

Crypto.com 12٪ APY در Staincoins IF ارائه می دهد شما سپرده خود را به مدت سه ماه قفل می کنید ، 25000 CRO (حدود 2000 دلار) خریداری و سهام (قفل) می کنید. این علاقه نیز علاقه روزانه ساده است و هیچ گونه مزاحمتی نخواهد داشت.

اکنون ، ما را اشتباه نگیرید ، اکوسیستم Crypto.com نیمه بد نیست. این کارت های اعتباری متنوعی با ردیف های قفل CRO فراهم می کند – 25000 CRO شما 3٪ در هزینه و بازپرداخت (در CRO) برای Spotify و Netflix بازپرداخت می کنید.

با این حال ، اگر ما فقط در اینجا صحبت از برنج است ، crypto.com تعداد بیشتری حلقه برای پرش از رقبای خود دارد.

سانتیگراد, به عنوان مثال ، پیشنهادات 10.5 AP APY بر روی پول های ثابت, هفتگی پرداخت می شود ، بدون مدت قفل یا شرط رمز. ابر 10٪ پیشنهاد می دهد.

BlockFi 8.6 on را در پول های ثابت ارائه می دهد, ماهانه پرداخت می شود بدون مدت قفل یا شرط رمز.

تبلیغات حساب بهره Cryptocurrency

تبلیغات حساب بهره رمزنگاری زیر فعال است ، اما ممکن است تغییر کند. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا این موارد را به روز کنیم ، اما اگر بخواهید آنها را در حالی که گرم هستند دریافت کنید.

BlockFi: حداکثر 250 دلار (با شروع 25 دلار) پاداش USDC دریافت کنید و یک حساب BlockFi جدید با حداقل 500 دلار تأمین کنید. شرایط اعمال شود.

سانتیگراد: با اولین انتقال 200 دلار یا بیشتر ، در BTC ثبت نام کنید و 20 دلار درآمد کسب کنید!

Crypto.com: برای ثبت نام در Crypto.com ثبت نام کنید و 25 دلار دلار دریافت کنید. ممکن است مجبور باشید 2500 CRO (حدود 200 دلار) را در معرض خطر قرار دهید – تبلیغات مشخص نیست.

لینوس: امضا کردن 100 دلار یا بیشتر سپرده گذاری کنید و 20 دلار دریافت کنید.

س FAالات متداول حساب های بهره Cryptocurrency

آیا حساب های سود رمزنگاری شده FDIC بیمه هستند?

در حالی که اکثریت قریب به اتفاق حساب های بانکی در ایالات متحده تا 250،000 دلار توسط بیمه FDIC (شرکت بیمه سپرده گذاری فدرال) تحت پوشش قرار می گیرد ، حساب های رمز ارز.

دارایی های دیجیتال مانند Bitcoin ، Ethereum و حتی سپرده های ثابت Bitcoin مانند USDC ، GUSD و USDT تحت پوشش بیمه FDIC نیستند.

با این حال ، برخی از سیستم عامل های حساب بهره رمزنگاری شده مانند BlockFi با بیمه خصوصی تأمین می شوند. در مورد BlockFi ، از آنجا که از مبادلات ارز رمزپایه Gemini به عنوان سرویس نگهداری خود استفاده می کند (BlockFi برای نگهداری و تضمین سپرده های خود به Gemini متکی است) ، این بیمه نامه پیشگام بیمه Gemini برای ارائه پوشش دارایی های دیجیتال در بستر Gemini است..

اگرچه سیستم عامل های ارائه شده در این مقاله از پروتکل های امنیتی گسترده ای برخوردار هستند و هنوز هک نشده اند ، اما ما با ذکر نام خطرات مربوط به سپردن ارز رمزنگاری شده به یک ارائه دهنده شخص ثالث ، به خوانندگان خود لطمه ای نخواهیم زد..

بسیاری از این حساب های رمزپایه بهره دار اغلب به عنوان حساب های پس انداز ارز رمزپایه نامیده می شوند ، به آنها باید به عنوان سرمایه گذاری نگاه کرد تا یک حساب پس انداز سنتی.

آیا می توانم به یک حساب بهره رمز ارز اعتماد کنم?

ما تمام حساب های بهره رمز ارزهای موجود در این لیست را قابل اعتماد دانسته ایم ، اما باز هم سرمایه گذاری نکنید که توانایی از دست دادن آن را ندارید.

شرکت های حساب بهره با ارز رمزنگاری شده چگونه درآمد کسب می کنند?

اکثر این شرکت ها رمزنگاری شما را با نرخ بهره نسبتاً بالا به وام گیرندگان وام می دهند. برای درک بهتر چگونگی درآمد کسب و کار شرکت های علاقه مند به ارزهای رمزپایه ، باید پیاز را از افرادی که در واقع ارز رمزپایه را از آنها وام می گیرد جدا کنید. برخی از افراد برای به دست آوردن اهرم بیشتر در معاملات خود رمزنگاری می کنند ، برخی دیگر سادگی وام رمزنگاری یک مرحله ای را نسبت به مسیر وام سنتی ترجیح می دهند و ممکن است برخی دیگر نخواهند دارایی های ارز رمزنگاری شده خود را تصفیه کنند (برای اهداف مالیاتی یا هر چیز دیگری) اما به سرمایه نیاز دارند.

افکار نهایی – آیا حساب های سود ارز رمزنگاری شده ارزش آن را دارند?

اگر کسی هستید که می خواهید با خرید و نگه داشتن رمز ارز ، نمونه کارهای خود را متنوع کنید ، اکیداً توصیه می کنیم حساب های سود ارز رمزنگاری شده را برای خود بررسی کنید.

ما از خوانندگان خود می خواهیم که همیشه تحقیقات خود را انجام دهند. این گفتگو را با یک مشاور مالی داشته باشید ، و در صورت تمایل این مقاله را برای آنها ارسال کنید. حساب های بهره رمزنگاری شده مانند BlockFi و Celsius در واقع سرمایه گذاری هستند و بازده آن تضمین نمی شود. محتوای ما کاملاً آموزشی و آموزنده است. یک دلار یا یک بیت نباید کیف پول شما را بدون مشاوره حرفه ای ترک کند.

گفته شد ، ما یک تیم تحریریه کاملاً پارانویایی هستیم که اخلاق صنعت “رمزنگاری خود را” و “نه کلیدهای شخصی خود ، نه بیت کوین خود” را تصدیق می کنیم.

بهترین حساب های بهره رمزنگاری جهان سعی در تأمین امنیت کاربر دارند ، اما در پایان روز ، هر زمان که بودجه شما از کیف پول سخت افزاری شما خارج شود ، شما در اختیار دنیای دیجیتال هستید. این خطر را شما و فقط خودتان انجام می دهید.

قبل از اینکه شما را رها کنیم ، بگذارید این ایده را رها کنیم: اگر دارندگان دارایی دیجیتال بیشتری راحت هستند وجوه خود را در یک سیستم عامل ارز رمزنگاری شده نگهداری می کنند ، با بازده مناسب و مناسب, نوسانات ممکن است در طولانی مدت کاهش یابد.

با توجه به دارایی های دیجیتالی مانند بیت کوین که به دلیل فروش کمتر بیت کوین ، بی ثباتی دیده می شود ، ورود سرمایه نهادی به اکوسیستم بسیار قویتر می شود.

ما اعتقاد داریم که حساب های سود ارز رمزپایه یک بخش کوچک اما بسیار مهم از بلوغ ارز رمزنگاری شده به عنوان یک کلاس دارایی است.

برای درک بهتر دلیل مهم بودن حساب های سود ارز رمزپایه ، در مقابل فقط دانستن بهترین حساب ها ، توصیه می کنیم مصاحبه ما را با بنیانگذار سلسیوس ، الکس مشینسکی ، اختصاصی در CoinCentral بخوانید..