DENT چیست?

DENT یک شرکت مخابراتی مجازی (telco) ، بازار جهانی و ارز برای تبادل داده های تلفن همراه است (ساخته شده بر روی Ethereum).

تاکنون نام شرکت مخابراتی مجازی را شنیده اید?

قبل از اینکه بیشتر به DENT بپردازیم ، درک دنیای ارتباطات از راه دور (مخابرات) مهم است. فضا پر آشوب است زیرا مدل های قدیمی درآمد در جهانی که به طور فزاینده ای جهانی شده است ، پنهان می شوند. سفر جهانی و مصرف داده در حال افزایش است و مخابرات برای زنده ماندن تلاش می کنند. امروزه هیچ سرویس مخابراتی واقعاً جهانی در حد بازیکنان Over-The-Top (OTT) مانند Google ، Facebook و WeChat وجود ندارد. در پاسخ ، بیشتر تلفن های همراه مشارکت های مختلف جهانی و سرمایه گذاری های مشترک را تشکیل دادند.

DENT بستری جهانی را برای مشتریانی که در یک اپراتور منطقه ای قفل شده اند فراهم می کند و در نهایت توانایی خرید و استفاده از آنها را محدود می کند. حتی نگران کننده تر ، مشتریان هر ماه بالغ بر 4 میلیارد دلار ارزش داده تلفن همراه را هدر می دهند. برای اپراتورهای ارتباط تلفنی ، DENT یک بازار داده واحد برای تعامل با پایگاه جهانی کاربران فراهم می کند. این اجازه می دهد تلفن های ارتباطی بخشی از اختلال شوند تا اینکه خود مختل شوند.

داده های تلفن همراه در حال تبدیل شدن به یک نیاز اساسی انسان مانند برق یا آب است – با این حال بسیاری هنوز به این زیرساخت شبکه دسترسی ندارند.

قفل شدن مشتری از داشتن طرح داده مایع با جریان آزاد در مناطق مختلف جلوگیری می کند. در عوض ، برای پرسه زدن به خارج از منطقه اصلی تحت پوشش برنامه داده خود ، هزینه اضافی برای کاربران اعمال می شود. این طرح های داده از طرف ارائه دهندگانی ارسال می شود که نه تنها مصرف کنندگان را بیش از حد مجاز شارژ می کنند ، بلکه آنها را در قراردادهای طولانی مدت با مجازات های لغو قفل می کنند.

این مانع رشد صنعت داده تلفن همراه بود … تاکنون.

DENT یک مبادله ، بازار و ارز رمزنگاری شده ERC-20 برای خرید و فروش داده های تلفن همراه است. DENT ، رمز ERC-20 ، هم اکنون در بازار فروخته می شود و بیش از 3.5 میلیون کاربر در سراسر جهان از آن استفاده می کنند.

مشکلی که DENT حل می کند: قابلیت همکاری بین برنامه های داده

کالای تجاری داده تلفن همراه

DENT قصد دارد ماهانه 4.8 میلیارد دلار داده استفاده نشده را به یک اقتصاد کاملاً جدید تبدیل کند.

با توجه به اخیر مطالعه سیسکو, تا پایان سال 2016 ، بازار جهانی داده تلفن همراه با 63 درصد رشد به 7.2 میلیارد گیگابایت رسیده بود.

آ همکاران پارک مطالعه نشان داد که درآمد داده های اپراتور تلفن همراه در سال 2015 معادل 386 میلیارد دلار معادل 32 میلیارد دلار در ماه بوده است. با فرض استفاده نکردن فقط 15 درصد از داده ها ، این یک ارزش از دست رفته 4.8 میلیارد دلار خواهد داشت. در یک بازار شفاف و متصل ، این مقدار قفل باز می شود و می تواند توسط مصرف کنندگان داده تلفن همراه در سراسر جهان خریداری ، فروش و معامله شود.

سه Megatrends اخلال در صنعت موبایل

 1. جدا کردن صورتحساب داده تلفن همراه – ما آن را با خدماتی مانند کابل (و Netflix) می بینیم. این امر همچنین در مورد بسته های داده تلفن همراه اتفاق می افتد که از نظر تاریخی در یک ارائه دهنده قفل شده اند. DENT با هدف ایجاد نه تنها یک بازار جهانی و مبادله بلکه انتقال داده های نظیر به نظیر را تسهیل می کند.
 2. حذف هزینه های رومینگ بین المللی – DENT به حذف محرک های هزینه رومینگ مانند معماری مسیریابی قدیمی بین ارائه دهندگان ارتباط از راه دور کمک می کند ، که ممکن است گران باشد. مکانیسم حمل و نقل اینترنتی و موتور بلاکچین هزینه های ارائه این سرویس را بسیار کاهش می دهد.
 3. هرچه پرداخت می کنید ، داده های تلفن همراه را در بازار عادلانه پرداخت کنید – رمز DENT نه تنها خریدها را امکان پذیر می کند بلکه کشف قیمت و کالایی شدن بازار جهانی داده به شما امکان می دهد بهترین قیمت ممکن را از یک اپراتور در منطقه خود دریافت کنید. این به شما امکان می دهد دقیقاً همان مقدار مورد نیاز خود را خریداری کنید ، نه زیاد و نه کم.

ظهور سیم کارت های eSIM و نرم

روند جالب دیگر ، به ویژه در دنیای تلفن همراه و داده های تلفن همراه ، ظهور فناوری جدید ماژول هویت مشترک (سیم کارت) است. فناوری جدید سیم کارت اجازه می دهد تا از کارت های فیزیکی آنالوگ سفت و سخت به نفع یک مدل الکترونیکی و مبتنی بر ابر جلوگیری کند.

eSIM به معنای داخلی بودن تراشه سیم کارت است ، در حالی که سیم کارت نرم هیچ سخت افزاری سیم کارت ندارد (عملاً از طریق هوا تحویل می شود).

هر دو eSIM و سیم کارت نرم به مشترکین امکان می دهد بدون اینکه دردسر تعویض سیم کارت داشته باشند ، بلافاصله اپراتورها را تغییر دهند. DENT در میان اولین بازیکنانی است که نه تنها برنامه داده را از شرکت مخابراتی جدا می کند بلکه از مفهوم سیم کارت های سنتی نیز جدا می شود ، در عوض از راه حل های متمرکز بر ابر و بلاک چین استفاده می کند.

تصاویر برنامه سکه DENT

نگاهی گذرا به برنامه موبایل DENT

مشخصات DENT

DENT یک توکن مبتنی بر ERC-20 مبتنی بر الگوریتم استخراج Ethash با کل تأمین 100 میلیارد واحد DENT است.

DENT چگونه کار می کند

رمز DENT چیزی است که با عملکرد به عنوان کالای دیجیتالی داده های تلفن همراه که دسترسی فوری را از طریق شرکت های مخابراتی در سراسر جهان فراهم می کند ، به این سیستم عامل قدرت می بخشد. از آنجا که DENT بر اساس Ethereum و استاندارد ERC-20 ساخته شده است ، عملکرد قرارداد هوشمند مکانیسم مهمی برای کاربران DENT برای خرید ، فروش و تجارت داده های خود است..

اجزای اصلی DENT عبارتند از:

 • بازار داده – کاربران می توانند از DENT Tokens برای خرید و فروش داده ها در یک بازار بین المللی استفاده کنند. می توانید نشانه های DENT را از طریق فروش گسترده یا اکنون از بازارها خریداری کنید.
 • تبادل اطلاعات – اگرچه DENT در غول هایی مانند Binance ذکر شده است ، DENT همچنین قصد دارد صرافی های خود را راه اندازی کند. داشتن رمز DENT بومی خود نقدینگی قابل توجهی را برای فعالیت و مدیریت نه تنها بازار داده های خود بلکه یک تبادل عمودی یکپارچه فراهم می کند.
 • برنامه تلفن همراه در iOS و Android – برنامه تلفن همراه به عنوان رابط مرکزی خرید ، فروش ، تجارت یا اهدای بسته های داده تلفن همراه برای شما عمل می کند. نشانه های DENT باعث بارگیری و بارگیری برنامه های تلفن همراه می شود.
 • ساختمان جامعه – در مرحله ساخت ، شما DENT Tokens را به دست می آورید تا در جامعه خواستار آزاد سازی داده ها و تغییر در نحوه تجارت تلفن های همراه با داده های تلفن همراه در جامعه شوید..

تیم DENT

Tero Katajainen مدیر عامل و بنیانگذار DENT است. او زمینه راه اندازی فناوری را در سیستم های معاملاتی فارکس و پرداخت های اپراتور تلفن همراه به ارمغان می آورد. Katajainen همچنین یکی از اولین توسعه دهندگانی است که سیستم های پرداخت مستقیم اپراتور تلفن همراه را برای برنامه های مصرف کننده پیاده سازی کرده است.

Mikko Linnamäki یکی از بنیانگذاران ، پیشگامان اینترنت و کارآفرین سریالی استارتاپهای پربار از جمله DOVECOT Oy ، محبوب ترین سرور IMAP ، با 72٪ سهم بازار جهانی و 2.5+ میلیارد کاربر است. پیشینه Mikko در فناوری و معماری بنیادی تا حد زیادی به این پروژه کمک می کند.

مشاوران عبارتند از:

 • دکتر راینر دویچمن مشاوری است که به راه اندازی Reliance Jio ، یک اپراتور شبکه تلفن همراه 4G (MNO) کمک کرده است که صنعت مخابرات سنتی در هند را مختل کرده است. اخیراً به 160 میلیون کاربر رسیده است. او در حال رشد و بلند مدت و استراتژی نفوذ در بازار است.
 • رانسو سالووارا مدیرعامل TokenMarket است و در زمینه ارزهای رمزپایه ، دارایی های دیجیتال و فناوری بلاکچین در اطراف صرافی ها تخصص دارد. وی قبلاً اولین ابزار تجارت بورس با پشتیبانی بیت کوین در اروپا ، BitcoinETI را که در بورس سهام جبل الطارق و بورس اوراق بهادار فرانکفورت فهرست شده است ، راه اندازی کرد..
 • میکو اوتاما CTO از TokenMarket و یک متخصص بلاکچین و بیت کوین اولیه است. او همچنین در توسعه پایتون و جاوا اسکریپت و یک مدافع منبع آزاد تبحر دارد.

تخصص این مشاوران نه تنها استراتژی های رشد و موقعیت یابی در سطح بالا را هدایت می کند بلکه تبادلات قوی و قانونی برای تجارت دارایی ایجاد می کند..

“با DENT ، تلفن های هوشمند وسیله ای برای تمایز و نزدیک شدن به مصرف کننده به دست می آورند. DENT یک کانال توزیع مقرون به صرفه فراهم می کند و به شما امکان می دهد با طرح های جدید قیمت گذاری آزمایش کنید تا نقطه شیرین فروش داده ها را تعیین کنید. مقرون به صرفه بودن از معماری ذاتی مبتنی بر بلاکچین بودن و با استفاده از یک پلت فرم مرکزی ناشی می شود که در تمام شرکت کنندگان در بازار مقیاس می گیرد. “Dent Whitepaper

ساختار فروش توکن DENT

ساختار فروش توکن DENT

انتقادات و چالش ها

درصد زیادی از نشانه ها به تیم اعطا می شود ، از جمله توکن های فروخته نشده ای که با افزایش 25 درصدی سه ماهه منتشر می شوند. این نشانگر مقدار زیادی تمرکز توسط سازندگان و به احتمال زیاد تلفن های همراه است که شرکت می کنند و از هر معامله ای هزینه دریافت می کنند.

علاوه بر این ، بسیاری از تلفن های همراه به سختی از هرگونه قدردانی سود می برند مانند زمانی که DENT قبل از سقوط مجدد ، در ماه نوامبر افزایش 2000+٪ را مشاهده کرد.

سرانجام ، اگرچه این نشانه مردم را به سمت استفاده از انواع سرویس های داده جدا شده در بین شرکت های مخابراتی سوق می دهد ، اما وجود سندیکا از دارندگان برتر مانند یک الیگارشی به طور بالقوه نگران کننده است. این دارندگان می توانند شامل DENT ، شرکای مبادله و تلفن های همراه باشند. این تمرکز دارندگان این نگرانی را به وجود می آورد که اگر این پروژه به نفع منافع تجاری و نهنگ ها کمی متعادل نباشد.

این نگرانی بیشتر با ادغام عمودی مبادله DENT با نشانه توجیه می شود. با گذشت زمان تیم DENT و telco’s به طور کامل بازار را کنترل خواهند کرد.

با وجود این ، DENT با رشد و پیشرفت قابل توجهی تا به امروز پیش می رود.

دستاوردها / نقشه راه

 • لیست Binance – DENT در یکی از برترین مبادلات در جهان با سرمایه گذاران اضافی ، بازرگانان و نقدینگی قابل توجه است.
 • برنامه زنده برای Android و iPhone – DENT از قبل هر دو سیستم عامل را آماده کرده است تا امکان ذخیره سازی ، خرید و تجارت توکن های DENT و برنامه های داده مرتبط را از طریق تلفن های جهان فراهم کند..
 • 3.5+ میلیون کاربر در سراسر جهان – پلت فرم DENT در مدت کوتاهی 1+ سال بوده است که رشد خارق العاده ای داشته است
 • ابتکارات و مشوق های تبلیغاتی برای مصرف محتوا – شرکتی مانند نایک می تواند 100 مگابایت داده (به صورت توکن DENT) را برای مشاهده یکی از فیلم های تبلیغاتی خود به کاربر ارائه دهد. برای انتشار این محتوا هزینه ای به DENT پرداخت می شود و بخشی از درآمد تبلیغات را با کاربران به اشتراک می گذارد. این می تواند یک روش قدرتمند برای کسب درآمد فوری از مخاطب اسیر باشد.
 • برنامه ETHScanr – این برنامه به شما امکان می دهد هشدارها را برای هر آدرس Ethereum مدیریت کنید ، دنبال کنید و تنظیم کنید. این برنامه ناشناس ایمن به شما امکان می دهد اطلاعات واقعی فروش توکن را در زمان واقعی بدست آورید ، آدرس ها را نظارت کنید و سایر سرمایه گذاران رمزنگاری را دنبال کنید..
 • تأثیرات اجتماعی سرمایه گذاری در بازارهای در حال توسعه با گیگابایت برای آفریقا – هدف توسعه پایدار 9 سازمان ملل (UN) “ایجاد زیرساخت های مقاوم ، ارتقا industrial صنعت فراگیر و پایدار و پرورش نوآوری” را خواستار است. DENT قصد دارد داده های تلفن همراه بدون استفاده را به افرادی که به آن نیاز دارند ، به ویژه در مناطق روستایی اهدا کند. هدف کمپین گیگابایت آنها برای آفریقا فراهم کردن دسترسی است.

زیرساخت ها و توسعه اقتصادی همچنین به فناوری اطلاعات و ارتباطات متکی هستند. خدمات تلفن همراه همراه به سرعت در سراسر جهان گسترش یافته است ، و به افراد در مناطق قبلاً بی ارتباط اجازه می دهد تا به جامعه اطلاعاتی جهانی بپیوندند. تا سال 2015 ، درصد جمعیت ساکن مناطق تحت پوشش شبکه های پهن باند سیار 69 درصد در سطح جهانی بود. در مناطق روستایی ، این سهم فقط 29 درصد بود. “گزارش دبیرکل ، پیشرفت در جهت اهداف توسعه پایدار ، E / 2016/75

DENT را از کجا بخریم

تبادل با بیشترین حجم ، Binance است. بعدی کوکوئین است. در IDEX (مبادله غیرمتمرکز ERC-20 ، DEX) حجم کمتری نیز وجود دارد.

DENT را در کجا نگهداری کنید

از آنجا که DENT یک رمز ERC-20 است ، می توانید از پیشنهادات استاندارد پشتیبانی شده ETH از جمله My Ether Wallet ، Exodus و Edge استفاده کنید. اگر کیف پول سخت افزاری می خواهید ، می توانید از Ledger Nano S استفاده کنید.

افکار نهایی

DENT قصد دارد دو مفهوم مهم را با هم ترکیب کند: علاوه بر این ، DENT با استفاده از پروتکل اینترنت صوتی (VOIP) و مبادله DENT خود ، خدمات خود را به عنوان “تلفن ارتباطی مجازی” ارائه می دهد.

مصرف کنندگان با محدودیت های خرید سخت جهانی قدیمی روبرو هستند که باعث می شود داده ها بیش از حد مورد استفاده قرار گیرند یا کم استفاده شوند ، به این معنی که مشتریان پول نقدی را روی میز می گذارند (با رقمی بیش از 4 میلیارد دلار). آنچه که به طور معمول هدر می رفت اکنون می تواند رمزگذاری شود ، خریداری شود ، اهدا شود و به آن طرف مرزها ، حامل ها و در نهایت کاربران منتقل شود.

تعهد شرکت به اهدای 1٪ به کشورهای در حال توسعه نشانه حسن نیت برای کمک به دسترسی بیشتر جهان به بازارهای جدید است.

موفقیت های این تیم تا به امروز چشمگیر بوده است ، و آنها قبلاً بیش از 3.5 میلیون کاربر داشته اند.

از جنبه مهمتر ، مسئله مالکیت تیم اصلی در بیشتر نشانه ها نگران کننده است. در حالی که DENT قول داده است از این توکن ها برای مواردی مانند “مشوق های کاربر” استفاده کند ، اما این تخصیص شامل “خرید telco” است بنابراین مشخص نیست که چه مقدار از این توکن ها به کاربران بازمی گردد.

از آنجایی که تیم در حال ایجاد تبادل برای داده های تلفن همراه است ، با گذشت زمان کنترل نه تنها اکثر توکن ها بلکه تبادل توکن ها را نیز در اختیار خواهند گرفت. در نهایت ، توکن ها تحت کنترل تیم DENT و تصمیمات نهایی آنها هستند.

با این وجود ، به نظر می رسد که بسترهای نرم افزاری و موارد استفاده ارزش زیادی را برای مصرف کنندگان و شرکت های ارتباطی راه دور اضافه می کند و محصولی در حال کار با تعداد کاربران جهانی در حال رشد دارد. تاکنون ثابت شده است که DENT یک پروژه ارز رمزپایه برتر است که دارای موارد استفاده واقعی ، برنامه ها و استفاده از آن است. حواست به این یکی باشه.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me