بنابراین ، شما می خواهید Dogecoin را استخراج کنید. خبر خوب این است که شما برای شروع استخراج موفق ترین سکه الگوی رفتاری در دسترس بشر به مکان مناسب آمده اید.

به انجمن ارسال کننده خوش آمدید بابسلی جامائیکا تیم به المپیک 2014 ، کمک کرد آب تمیز بیاورید به یک دهکده آفریقایی دور افتاده ، و یک راننده NASCAR را حمایت مالی کرد در Talladega Superspeedway – و همه زیر چتر یک Shiba Inu ژاپنی میانه.

یادداشت سردبیر: این بررسی استخراج Dogecoin در ابتدا در نوامبر 2018 منتشر شد. از آن زمان برای بازتاب اطلاعات جدید و به روزرسانی های بازار ، به روز شده است. برای بررسی دقیق تر ، به راهنمای Dogecoin ما مراجعه کنید.

Dogecoin: یک تاریخچه بسیار مختصر

Dogecoin توسط جکسون پالمر و با کمک بیلی مارکوس تاسیس شد. اما اینکه بگوییم تأسیس شده از زمانی که Dogecoin به عنوان یک شوخی آغاز شد ، یک تقلید مسخره انگیز از ماه است که تعقیب جوامع رمزنگاری را انجام می دهد ، کمی گمراه کننده است.

Dogecoin ، جوک ، توسط جکسون پالمر ابتدا در توییتر و بعداً به عنوان وب سایتی که ایجاد کرد ، آغاز شد. Dogecoin ، ارز رمزنگاری شده ، در سال 2013 توسط پالمر و بیلی مارکوس منتشر شد با این امید که ارزهای رمزپایه را کمی سرگرم کننده و قابل دسترسی کند.

در گذشته خود ، Doge برای سرمایه گذاری خیرات خیریه و تأمین مالی حمایت مالی ورزشی مورد استفاده قرار می گرفت. اخیراً ، ارز رمزنگاری شده در حال رشد پذیرش بازرگان است و موارد استفاده بهتری را فراتر از جامعه پر انرژی Dogecoin پیدا می کند.

بنابراین ، Dogecoin چیست؟ این یک altcoin / جامعه / الگوی رفتاری دوست داشتنی و سرگرم کننده است ، گاهی ارزش بیش از یک میلیارد دلار.

معرفی استخراج Dogecoin

در اینجا برخی از جزئیات اساسی Dogecoin در مقایسه با سایر ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین و Litecoin آورده شده است. توجه داشته باشید که Litecoin و Dogecoin هر دو از الگوریتم های هش کردن Scrypt استفاده می کنند. این شباهت استخراج ادغام شده بین دو سکه را امکان پذیر کرده و اجازه استخراج همزمان Dogecoin و Litecoin را می دهد. مثل این است که دو را به قیمت یک بگیرید.

از تاریخ 25 اکتبر 2018 (*) coinwarz.com (**) onchainfx.com

دو روش برای استخراج Dogecoin وجود دارد. اولاً ، شما می توانید معدن انفرادی را انجام دهید ، به این معنی که خودتان قدرت هش کردن را تأمین می کنید و تنها خیرخواه هنگام تأیید بلوک ها هستید. استخراج انفرادی غالباً در مقیاس کوچک بسیار دشوار است و برای کارهای بزرگتر مناسب است. در غیر این صورت ، فقط در حال دستکاری هستید ، در این صورت ، دور از انتظار باشید ، اما انتظار ضرر دارید.

همچنین باید توجه داشته باشید که ایده ای وجود دارد که می گوید استخراج انفرادی Dogecoin مرده. نتیجه گیری این است که ماینرهای Liticin ASIC سرعت هش در استخراج Dogecoin را بسیار بالا بردند به طوری که جوایز معمولاً نتیجه غیرمستقیم ادغام استخراج Litecoin و استخراج مستقیم Dogecoin نیست.

استخراج معدن, اگر به دنبال بازدهی بیشتر از سرمایه خود هستید ، برای استخراج کننده تازه کار روش بهتری است. Pooled mining یک تلاش مشترک بین اعضایی است که در قدرت هشدار خود نقش دارند. هنگام تأیید بلوک ، جوایز بلوک به تناسب در میان اعضا تقسیم می شود.

هنگام شروع کار ، باید به استخر استخراج Dogecoin بپیوندید. رقابت سخت است و برخی از قدرت های هشدار جدی وجود دارد ، از جمله ASIC. ادغام استخراج سودآورتر Litecoin توسط ASIC به این معنی است که مقداری از این قدرت هشدار در شبکه Doge نیز استفاده می شود. جمع آوری مقادیر متوسط ​​هش هشدار می تواند به شما این توانایی را بدهد که حتی در مقابل عملیات استخراج بزرگتر برای بلوک ها رقابت کنید. به هر حال ، “پنی ، پنی یک دلار می کند”.

آنچه برای شروع استخراج Dogecoin نیاز دارید

قبل از شروع استخراج و سپس باران کردن Doge ، به چند مورد برای تحقق آن نیاز دارید.

 • سخت افزار. برای شروع ، هر سیستم Windows ، Mac OS یا Linux این کار را انجام می دهد. ماشین های اساسی برای آزمایش عالی هستند اما مقیاس بندی به سخت افزار جدی تری از جمله GPU ها و ASIC ها نیاز دارد.
 • نرم افزار. بسته به سیستم عامل و سخت افزار شما ، نرم افزار می تواند متفاوت باشد. در اینجا چند نمونه هستند.
 • استخراج پردازنده: cpuminer توسط پولر
 • استخراج GPU: EasyMiner مکان خوبی برای شروع است.
 • استخراج ASIC: CGMiner و منبع باز MutliMiner
 • Dogecoin Wallet. برای ارسال Doge استخراج شده خود به جایی نیاز خواهید داشت.
 • در این مرحله ، می توانید به استخراج بپردازید ، اما به یاد داشته باشید که به تنهایی رفتن و استخراج انفرادی Dogecoin برای سودآوری بسیار مشکل است ، به خصوص یکی که ارزش وقت شما را دارد. درعوض ، به استخر استخراج Dogecoin ضربه بزنید و از برخی از این هم افزایی های شیرین شیرین استفاده کنید.

  • استخرهای استخراج شما به استخری نیاز دارید که از استخراج Scrypt پشتیبانی می کند ، در اینجا چند مورد خوب برای شروع وجود دارد.
 • نکته حرفه ای: اگر Dogecoin آخرین بازی نهایی شماست ، استخراج سایر سکه های Scrypt و فروش آنها را برای Dogecoin در نظر بگیرید. می توانید Doge بیشتری را با قدرت هش هشدار کمتری خالص کنید.
 • استخراج Dogecoin در Prohashing

  نگاهی به داشبورد معدنچیان Prohashing

  روش دیگر ، استخراج Dogecoin در ابر است

  روش ساده تری برای استخراج Dogecoin وجود دارد و آن این است استخراج ابر. این رویکرد عملی به شما امکان می دهد کم و بیش فقط خرید یک معدن را انجام دهید. شما مالک چیزی نیستید ، در عوض سخت افزار را از یک مرکز داده بزرگتر اجاره می کنید. آنها استخراج را برای شما انجام می دهند و برش خود را می گیرند و همچنین به طور معمول هزینه برق را از شما می گیرند.

  استخراج ابری می تواند گزینه ای قوی برای هر کسی باشد که به سخت افزار متعهد نباشد یا علاقه مند به مدیریت استخراج نباشد. با این حال ، استخراج ابر می تواند خطرناک باشد زیرا اکثر قراردادها قفل شده اند. به این معنی که اگر یک قرارداد استخراج Dogecoin یک ساله از یک معدنچی ابری بگیرید و قیمت Doge کمتر از هزینه استخراج و برق باشد ، خوب ، من مطمئن هستم که می توانید آن را کشف کنید ، اما ROI شما ممکن است ضربه بزرگی به شما وارد کند.

  در حقیقت ، استخراج ابری Scrypt اخیراً مورد توجه قرار گرفته است و این شامل Dogecoin است. خدمات برتر استخراج ابر مانند معدن پیدایش و ایوبوت در صورت وجود ، قرارداد استخراج Scrypt بسیار کمتر است.

  بازارهای قدرت هش دار نیز وجود دارد ، مانند نیچهاش, جایی که هنوز می توانید قراردادهای استخراج Scrypt را دریافت کنید. NiceHash نسبت به سایر استخرهای استخراج ابری کمی متفاوت است ، زیرا قدرت جذب نیرو را با خریداران جفت می کند. قدرت هش برای فروش از یک شرکت استخراج نیست بلکه از بسیاری از فروشندگان موقت است. سیستمی جالب اما کمی سخت تر برای دستیابی به پیشنهادات و قیمت ها.

  آیا می توانید با Dogecoin خود سود کسب کنید?

  در حال حاضر ، هیچ حساب بهره رمزنگاری شده وجود ندارد که سود سپرده های Dogecoin را ارائه دهد. با این حال ، با گسترش فضای حساب بهره ارزهای رمزپایه و دارایی های بیشتر ، کاملاً خارج از محدوده منطقی فکر نیست که ممکن است شرکتی مانند BlockFi یا Celsius Dogecoin را اضافه کند. با این حال ، نوسان دارایی ممکن است به نفع آن در این زمینه عمل نکند.

  نتیجه گیری در مورد استخراج Dogecoin

  در نهایت ، استخراج Dogecoin با سود دشوار ، ممکن ، اما دشوار خواهد بود. گرچه Dogecoin ، علی رغم میلیون ها ارزش ، هرگز درمورد پول یا سود نبوده است. این یک جامعه باز و استقبال از علاقه مندان به رمزنگاری است که مایل به یادگیری و به اشتراک گذاری است.

  بنابراین در روح جامعه ، استخراج Dogecoin یک روش قابل دسترسی برای ورود به صحنه رمزنگاری است. با ایجاد گزینه های جدید و مقرون به صرفه برای استخراج ، مانند ساخت معدنچی USB Scrypt ASIC ، موانع درگیر شدن از هر زمان دیگری کمتر است.