الکترون چیست؟?

Electroneum یک ارز رمزنگاری شده برای اولین بار است که هدف آن تصویب انبوه است. تیم Electroneum دستیابی به ارز رمزنگاری شده را به همین ترتیب انجام می دهد ساده به عنوان بارگیری یک برنامه است. تیم Electroneum با از بین بردن موانع دستیابی به آن ، معتقد است که آنها می توانند سکه خود را به طور گسترده ای گسترش دهند.

تعداد بی شماری وجود دارد که مایل به خرید سکه های مختلف هستند اما حاضر نیستند سلفی های نامناسبی را با گذرنامه خود به وب سایتی ارسال کنند که از آنها چیزی نمی دانند. همچنین موارد مرتبط کردن حساب های بانکی و پرداخت هزینه های بسیار تکان دهنده وجود دارد. Electroneum احساس می کند که آنها راه حل دارند و در این راهنما ، ما به چگونگی هدف آنها برای آوردن ارز رمزنگاری شده به توده ها خواهیم پرداخت.

در این راهنما موارد زیر را پوشش خواهیم داد:

الکترونون چگونه کار می کند?

Electroneum که به آن ETN نیز گفته می شود ، در پایگاه کد Monero ساخته شده است تا امکان معاملات در بلاکچین غیرمتمرکز را فراهم کند. مانند Monero ، Electroneum دارای برخی از ویژگی های حفظ حریم خصوصی است. یکی از انتقادهای اصلی بیت کوین این است که موجودی هر آدرس کیف پول عمومی است و به راحتی قابل جستجو است. این مشکل با آدرس پنهانکاری Electroneum ، یک کلید عمومی یکبار مصرف که “از ارتباط وجوه گیرنده با کیف پول خود جلوگیری می کند ، حل می شود. این آدرس توسط شخص ثالث برای اثبات وقوع معامله قابل کنترل است (با ارسال کننده کلید مشاهده عمومی خود).

گیرنده بودجه خود را از طریق کلید مشاهده خصوصی کیف پول خود دریافت می کند که زنجیره بلوک را اسکن می کند. پس از شناسایی و بازیابی توسط کیف پول ، یک کلید خصوصی یکبار مصرف ایجاد می شود (مربوط به کلید عمومی فرستنده ها).

گیرنده اکنون می تواند آن وجوه را با استفاده از کلید هزینه شخصی خود خرج کند. این امر بدون فرستنده ، گیرنده و نه مبلغی انجام می شود که به صورت عمومی مرتبط شده باشد. اگر می خواهید درباره فناوری حفظ حریم خصوصی پشت Monero و Electroneum بیشتر بخوانید ، ما راهنمای Monero خود را در اینجا پیشنهاد می کنیم.

معاملات با هزینه های پویا و بر اساس میزان ترافیک در شبکه نسبتاً سریع انجام می شوند. می توانید بلوک های اخیر را بررسی کنید اینجا. اکثر قریب به اتفاق معاملات انجام شده است کمتر از 0.2 ETN در کل هزینه ها و بلوک های جدید هر دقیقه یا بیشتر اضافه می شوند.

پایگاه کد Electroneum سعی می کند از داشتن ASIC قدرتمند نسبت به ماینرهای پردازنده جلوگیری کند. استخراج با استفاده از یک الگوریتم متصل به حافظه برای تشویق استخراج CPU ، به کاربران متوسط ​​دسترسی آسان به ETN را می دهد. توانایی دسترسی همه به این سکه یک موضوع تکراری در سراسر این راهنما خواهد بود.

برنامه موبایل

بزرگترین تمایز Electroneum استفاده از یک برنامه تلفن همراه برای ورود کاربران جدید است. هم اکنون برای Android و iOS در دسترس است.

ورود به سیستم برنامه Electroneum

ورود به سیستم برنامه موبایل

این برنامه دسترسی به کیف پول دیجیتال و امکان ارسال و دریافت ETN را فراهم می کند. برای امنیت بیشتر ، شما همچنین می توانید کیف پول های کاغذی آفلاین ایجاد کنید. توصیه می شود در صورت گم شدن سکه های خود ، پول خود را از طریق چندین کیف پول کاغذی پهن کنید.

کیف پول الکترونیکی

وجوه ETN خود را مدیریت کنید

این برنامه به شما انگیزه می دهد تا دانش خود را در مورد Electroneum با دنیا به اشتراک بگذارید. هر کسی که پنج دوست خود را برای پیوستن به برنامه دعوت کند ، برای برنده شدن 5000 ETN وارد یک مسابقه می شود. کاربران جدیدی که شما دعوت می کنید نیز واجد شرایط برنده شدن هستند.

ارجاع الکترونون

مزایای مراجعه

استخراج موبایل

جالب ترین ویژگی توانایی اجرا است استخراج موبایل. این برنامه به پردازنده تلفن شما اجازه می دهد تا در استخراج شبیه سازی شده فعالیت کند. این باعث نمی شود که تلفن شما گرم شود یا عمر باتری قابل توجهی از دست بدهد. استخراج همچنین از مقدار ناچیزی از داده های اینترنتی شما استفاده می کند. اگرچه استخراج از طریق تلفن همراه در واقع به تأیید بلوک های جدید در بلاکچین کمک نمی کند ، اما همچنان پاداش خواهید گرفت.

این برنامه نیاز به استفاده از پردازنده مرکزی شما دارد تا در مورد ارتباط بین قدرت رایانه و توانایی استخراج به شما آموزش دهد. در نهایت ، آنها امیدوارند که برخی از ماینرهای موبایل را به ماینرهای کامل در رایانه تبدیل کنند. استفاده از پردازنده مرکزی تلفن همچنین مانع از شبیه سازی هزاران تکرار برنامه در رایانه برای دریافت سکه رایگان می شود.

استخراج موبایل

ماینر موبایل

اما چرا برای انجام استخراج مجازی به مردم پول می دهیم؟ “ماینرهای موبایل سودمند بازاریابی ویروسی را به همراه دارند به Electroneum. مهم است که بخاطر داشته باشید آنها برنامه blockchain نمی آورند ، آنها برنامه دیگری دارند – آنها کاربران را با CPA بسیار مضحک پایین آورده و به Electroneum اجازه می دهند رشد ویروسی داشته باشد. ”

این برنامه اکنون 1.5 میلیون کاربر ثبت شده در Android و iOS دارد و به رشد خود ادامه می دهد.

عرضه سکه و پایداری

این تیم 4.4 میلیارد ETN برای سرمایه گذاران در ICO اختصاص داد. کسانی که ICO را به اشتراک گذاشتند و اطلاعات مربوطه را ترجمه کردند ، به طور مشترک 20 میلیون ETN دریافت کردند. تیم اصلی 12 نفره نیز 20 میلیون ETN را برای اهداف مالی ذخیره کرد. تقریباً 8.5 میلیارد ETN یک منبع در گردش وجود دارد که در نهایت از طریق جوایز به استخراج کنندگان به حداکثر 21 میلیارد ETN می رسد.

به دلایل روانشناختی 21 میلیارد سکه نسبت به 21 میلیون سکه بیت کوین انتخاب شد. آنها احساس کردند که کاربران از کسب سکه کامل به عنوان پاداش رضایت بیشتری خواهند داشت و خرید در مقادیر صحیح را ترجیح می دهند. پس از استخراج تمام سکه ها ، ماینرها همچنان می توانند با دریافت هزینه های معاملاتی سود کسب کنند.

درباره Electroneum

تاریخچه الکترون

Electroneum ICO در هنگام جمع آوری کمک مالی به سقف سخت 40 میلیون دلاری خود رسید. انتشار Github آنها اول نوامبر بود. با این حال ، قبل از راه اندازی برنامه تلفن همراه ، آنها توسط حمله انکار سرویس توزیع شده (DDoS) مورد حمله قرار گرفتند. تیم مجبور شد سرورهای خود را خاموش کند و بیش از 26 ساعت مستقیم کار کنید برای مقابله با حمله.

سرانجام ، پس از مدتی تأخیر ، سرمایه گذاران ICO سکه های خود را توزیع کردند و Electroneum به هدف خود برای گسترش ETN به توده مردم ادامه داد. بیش از 690 میلیون ETN در 24 ساعت اول در حال انتقال بود که فقط به 430 ETN هزینه نیاز داشت.

یکشنبه 18.41 کدگذاری هرچه سریعتر انجام شود. تلاش برای پخش زنده این آخر هفته. با تشکر از صبر ، امیدوارم که امروز عصر خبر خوبی داشته باشید! pic.twitter.com/wuZQZGoHUJ

– الکترون (@ electroneum) 5 نوامبر 2017

تیم Electroneum و پیشرفت

Electroneum خود را اولین ارز رمزپایه مستقر در انگلیس می نامد. تیم 18 نفره مستقر در کنت ، توسط ریچارد الز ، بنیانگذار SiteWizard و Retortal.com هدایت می شود. جیمز اتکینسون با بیش از 10 سال تجربه رئیس تیم توسعه الکترونون است. او شارژ برنامه Electroneum را بر عهده دارد.

از طرف دیگر ، دین کول به عنوان “عضوی از تیم با مصرف کمترین مقدار مصرف کافئین در خواب” شناخته می شود. وی سرورهای مورد نیاز برای استخراج و معامله در Electroneum را حفظ و توسعه می دهد.

تیم Electroneum

بخشی از تیم Electroneum

شراکت

تیم Electroneum به طور فعال به دنبال همکاری برای گسترش بیشتر ETN است. آنها با XIUS ، غول پرداخت مخابرات همکاری کرده اند. Electroneum مایل است از این مشارکت برای ارتقا the استفاده از برنامه استخراج تلفن همراه خود به عنوان راهی برای جبران هزینه های داشتن تلفن هوشمند استفاده کند.

BMedia ، یک شرکت رسانه های اجتماعی و تجارت الکترونیکی مستقر در ژاپن ، نیز با Electroneum همکاری کرده است. 500،000 دنبال کننده فیس بوک BMedia و دسترسی ماهانه 10 میلیون کاربر باید نقشی اساسی در برنامه بازاریابی ETN داشته باشد.

شرکت Fanfare به کاربرانی که فیلم های خود را درباره محصولات مورد علاقه خود بارگذاری می کنند ، جوایز و پاداش می دهد. Electroneum با آنها همکاری کرده است تا امیدوارم روزی به کاربرانشان پاداش ETN بدهد.

بازی آنلاین

تیم Electroneum امیدوار است ارزهای درون بازی مانند طلای World of Warcraft را با ETN جایگزین کند. تصور کنید که همه چالش های تکمیل شده و اقلام فروخته شده با ارز قابل پرداخت به ارزهای رمزپایه یا فیات دیگر پرداخت می شوند. این نه تنها بازیکنان را به بازی بیشتر تشویق می کند ، بلکه شرکت بازی سازی می تواند هزینه های واریز و برداشت ETN را از اکوسیستم خود دریافت کند.

ایجاد یک بازی که ETN را به عنوان ارز درون بازی تبلیغ می کند نیز می تواند به عنوان یک ابزار بازاریابی موثر شناخته شود. یک بازی موبایل شامل تلاش برای پرواز موشک به ماه هنگام جمع آوری ETN است. هنگامی که پخش کننده می میرد ، آنها مجبورند یک تبلیغ ویدیویی را تماشا کنند تا به کمک مالی ETN اعطا شده به کاربران شود.

قمار

چندین وب سایت قمار وجود دارد که بیت کوین را قبول می کنند ، اما مشکل این است که تهیه آن برای اکثر مردم سخت است. اکثر قمارهای آنلاین در خارج از آمریکا انجام می شود ، جایی که به دست آوردن بیت کوین بسیار دشوار است. اکثر کشورها به Coinbase یا Gemini دسترسی ندارند و مبادلات محلی آنها اغلب 7٪ کارمزد یا بالاتر دارند. Electroneum بار دیگر امیدوار است اصطکاک را کاهش دهد و سایت های قمار را به پذیرش ارز تشویق کند.

استخراج الکترون

همانطور که قبلاً ذکر شد ، به دلیل مقاومت در برابر ASIC الگوریتم استخراج Electroneum ، استخراج سکه فقط با پردازنده مرکزی شما امکان پذیر است. می توانید سریع بارگیری را کامل کرده و بلافاصله به استخر استخراج بپیوندید اینجا. میانگین پاداش بلوک حدود 9،500 ETN است.

نقشه راه

جدول زمانی Electroneum کاملاً گسترده است. برخی از تحولات جالب توجه برای بقیه سال 2018 شامل یک برنامه جامعه ، وب سایت gig Economy و راه حل پرداخت فوری است. با این وجود ، دستورالعمل های مفصلی فراتر از این یا افق های زمانی در سال 2019 وجود ندارد.

نقشه راه Electroneum

آخرین اهداف نقشه راه برای تیم Electroneum

تاریخچه تجارت

قیمت ICO ETN یک سنت بود. کسانی که موفق به فروش در بالاترین سالهای گذشته شده اند ، می توانند بیش از 15 برابر سرمایه اولیه خود بازده داشته باشند. متأسفانه ، حتی خبرهای خوب ماینر موبایل و انتشار نسخه iOS نیز کاری نکرده است که مانع کاهش شدید قیمت ETN در سال 2018 شود.

این تیم اخیراً پیشرفت مهیجی را اعلام کرده است که به Electroneum امکان سازگاری با KYC را می دهد و ادغام پرداخت بهتر با مشاغل موجود را فراهم می کند. با این حال ، بیشتر اخبار شرکت قیمت را منتقل نمی کنند زیرا ETN هنوز یک سکه کوچک است. وقتی بازار در پشت بیت کوین بازیابی شد ، ممکن است زندگی دوباره ای را برای ETN شاهد باشیم.

می توانید الکترون را خریداری کنید?

ETN در ابتدا فقط در Cryptopia در دسترس بود. خوشبختانه ، KuCoin از آن زمان آن را برای لیست کردن انتخاب کرده است که نشانه خوبی برای بهبود نقدینگی سکه است. علاوه بر این ، مبادلات کوچکتری نیز وجود دارد که می توان آن را معامله کرد ، اگرچه تنها با چند خریدار و فروشنده ، ممکن است مشکل داشته باشید که تجارت خود را پر کنید.

کجا می توانید الکترون را ذخیره کنید?

شما می توانید مدیر کیف پول Electroneum را پیدا کنید اینجا.

مدیر کیف پول ETN

مدیر کیف پول

از طریق مدیر کیف پول می توانید کیف پول های آنلاین یا آفلاین را تنظیم کنید. کیف پول آنلاین ثبت نام شده از طریق برنامه با استفاده از همان مشخصات ورود به سیستم قابل دسترسی است. می توانید این را دنبال کنید راهنمای دقیق از تیم در مورد نحوه ایجاد ، ذخیره و امنیت کیف پول آفلاین خود.

نتیجه

اگر تازه وارد رمزنگاری هستید و از دردسر ثبت نام در صرافی ها خوشتان نمی آید ، بارگیری برنامه Electroneum و تلاش برای به دست آوردن سکه های رایگان ممکن است بهترین ورود شما به این جهان باشد. بعلاوه ، اگر ASIC های بلند و گران قیمت شما را ترسانده اند ، سپس راه حل استخراج پردازنده Electroneum را بررسی کنید. حتی اگر Electroneum به نام الکترون نامگذاری شده باشد ، منفی بودن درباره آینده آن دشوار است.

یادداشت سردبیر: این مقاله توسط Ryan Smith در تاریخ 11.23.2018 به روز شده است تا تغییرات اخیر پروژه را منعکس کند.

منابع اضافی

توییتر

Reddit

گیتهوب

تلگرام

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me