سکه آنجین چیست?

سکه Enjin یک است ارز رمزنگاری شده برای کالاهای مجازی ایجاد شده توسط Enjin. Enjin با بیش از 250،000 انجمن بازی و 18.7 میلیون بازیکن ثبت شده ، “بزرگترین پلت فرم آنلاین انجمن بازی آنلاین” است.

تیم Enjin در حال طراحی سکه به طور کامل در اطراف بازی با هدف استفاده از ارز رمزپایه برای صنعت است. این پروژه شامل سکه Enjin و همچنین مجموعه ای از کیت های توسعه نرم افزار (SDK) است که توسعه دهندگان می توانند در بازی ها و جوامع خود ادغام شوند. آوردن بلاکچین به بازی به شما کمک می کند تا هزینه های بالای و کلاهبرداری رایج در انتقال کالاهای مجازی کاهش یابد.

در این راهنمای سکه Enjin ، ما می خواهیم موارد زیر را پوشش دهیم:

سکه انجین چگونه کار می کند?

Enjin Coin یک رمز ERC20 است که در شبکه Ethereum ساخته شده است. با این کار ، این پروژه نه تنها به عنوان ارز رمزنگاری شده عمل می کند بلکه از قابلیت های قرارداد هوشمند نیز برخوردار است. این همچنین یکی از اولین پروژه های آزمایش شبکه Raiden ، نسخه Ethereum از شبکه رعد و برق است.

پلت فرم سکه Enjin فراهم می کند لیست لباسشویی از ویژگی ها از طریق API و SDK عمومی آن. اگرچه برای خلاصه نویسی ، در این مقاله تنها به بحث در مورد برخی از موارد اصلی خواهیم پرداخت.

کالاهای مجازی

بیشترین ارزشی که سکه Enjin برای جامعه بازی به ارمغان می آورد ، ایجاد و مدیریت کالاهای مجازی است. توسعه دهندگان در هر سیستم عامل می توانند به راحتی ارزی منحصر به فرد برای جامعه خود ایجاد کنند که توسط Enjin Coin به عنوان واحد پول اصلی پشتیبانی می شود. این به سکه ها تمام مزایای بلاکچین (سرعت ، هزینه ، امنیت و غیره …) را می دهد در حالی که هنوز برای سیستم عامل های خود سفارشی هستید..

زیرا هر دارایی در یک واحد ثبت می شود ثبت قرارداد هوشمند ، همه آنجین کیف پول هوشمند آنها را بشناسید و ، شما می توانید کالاهای مجازی را با سکه های Enjin در هر زمان عوض کنید. این یک اکوسیستم به هم پیوسته از بازی ها و انجمن ها را ایجاد می کند که در آن حتی می توانید دارایی را از طریق سیستم عامل منتقل کنید (اطلاعات بیشتر در مورد زیر).

فراتر از ارزها ، این قابلیت در مورد نشانه های امتیاز و همچنین موارد بازی منحصر به فرد مانند شمشیر یا ویژگی های حمله نیز کاربرد دارد.

اکوسیستم سکه Enjin

اکوسیستم سکه Enjin

درگاه پرداخت

علاوه بر این ، SDK سکه Enjin شامل یک درگاه پرداخت غیرمتمرکز است. دروازه قوی است ، به شما امکان می دهد در بالای آن چرخ دستی های سفارشی ، فاکتورها ، بازپرداخت ها و غیره ایجاد کنید. همچنین ویجتی را برای پذیرش پرداخت های سکه Enjin و / یا سکه های سفارشی در وب سایت شما فراهم می کند.

درگاه پرداخت برای هر معامله فقط هزینه کمی در Ethereum می گیرد – هیچ چیز اضافی.

با استفاده از قابلیت های کیف پول هوشمند ، شما به عنوان کاربر می توانید پرداخت های خودکار را به بازی ها و وب سایت هایی که به عنوان لیست می کنید تنظیم کنید. بستر مورد اعتماد. این کار پرداخت های سریعتر و قابل اعتماد بیشتری را به خدمات عادی اشتراک اضافه می کند.

کیف پول رمزنگاری Enjin

کیف پول رمزنگاری Enjin

کیف پول هوشمند

کیف پول هوشمند Enjin مولفه ای است که همه چیز را به هم متصل می کند. کیف پول از کالاهای مجازی هر یک از سیستم عامل های مورد اعتماد شما پشتیبانی می کند و با آدرس Ethereum شما همگام سازی می شود.

با کیف پول هوشمند می توانید سکه ها و موارد خارج از محیط بازی را با هر کاربر دیگری تجارت کنید. از طریق کیف پول ، شما معاملات را از طریق a ارسال می کنید درخواست معامله که طرف دیگر می تواند آن را تأیید یا رد کند. علاوه بر این ، می توانید قوانین و آستانه هایی نیز تنظیم کنید تا به طور خودکار از معاملات ناخواسته جلوگیری شود.

خوشبختی

در آغاز سال 2018 ، تیم Enjin Coin برنامه های اعلام شده برای Efinity ، یک راه حل شبکه کانال برای کمک به مقیاس Enjin به طور موثر تر. Efinity ، مانند شبکه Bitcoin Lightning ، از تعداد زیادی تشکیل شده است کانال های بازی که در آن یک بازی می تواند مقدار بی نهایت معامله را به سرعت و با هزینه تقریباً صفر انجام دهد.

ویژگی های دیگر

فراتر از این سه ویژگی ، Enjin Coin همچنین شامل فروشگاه های کالاهای مجازی ، خدمات اشتراک ، معاملات تجاری و “لیست های برتر” برای موارد ، سرورها ، تیم ها و / یا بازی ها است..

سکه Enjin (ENJ)

در مجموع 1 میلیارد سکه Enjin (ENJ) با کمی بیش از 760 میلیون در حال حاضر در دسترس است. این تیم 80 درصد ENJ را به شرکت کنندگان در جمع مردم توزیع کرد و علائم باقیمانده را بین خود ، مشاوران و برنامه های تشویقی تقسیم کرد..

هنگامی که کاربران دارایی های سفارشی ایجاد می کنند ، مقدار مربوط به ENJ از سیستم اکوسیستم کاهش می یابد که باعث کاهش عرضه می شود. این ، به نوبه خود ، باید ارزش علائم فردی ENJ را افزایش دهد.

تیم سکه Enjin & پیش رفتن

Enjin ، شرکتی که پشت Enjin Coin قرار دارد ، بزرگترین پلت فرم ایجاد انجمن بازی های آنلاین است. این شرکت از سال 2009 شروع به کار کرده است و هر ماه 60 میلیون بازدید دارد و هر ماه میلیون ها دلار در فروشگاه های محلی خود معامله می کند. این تیم در حال استفاده از سکه Enjin در کل سیستم عامل CMS Enjin – بیش از 250،000 وب سایت بازی است.

مشاوران این پروژه متشکل از آنتونی دیوریو (بنیانگذار Ethereum) و پت لابین (تهیه کننده قبلی و مدیر فنی در Bioware) هستند. Enjin همچنین با Unity ، PC Gamer و NRG eSports همکاری هایی را انجام داده است.

این تیم در اواخر سال 2017 موفق به برگزاری ICO شد که در آن بزرگ شدند 35 میلیون پوند بین دورهای خصوصی و عمومی. اگرچه هنوز یک پروژه نسبتاً جوان است ، تیم سه ماهه آخر سال 2017 را در کنار ساخت یک پلاگین Minecraft برای ساخت Platform API ، کیف پول هوشمند موبایل و Java SDK صرف کرد. آنها در سال 2018 نیز مشغول بودند ، با ایجاد پلاگین های مختلف پلت فرم ، Efinitiy ، SDK های متعدد دیگر و کاوشگر بلاکچین EnjinX.

هنوز هیچ پروژه ای بر این بازار مسلط نشده است. بزرگترین رقبای Enjin Coin GameCredits و WAX هستند ، اما تفاوت های قابل توجهی بین آنها وجود دارد. طبق گفته Enji CMO الیجا رولوویچ ، سکه Enjin است “اتریوم بازی” در حالی که رقبا به سادگی “بازی ها / بازارهای متمرکز خود را نشانه می گیرند”.

تیم Enjin هنوز نقشه راه سال 2019 را منتشر نکرده است.

تجارت

Enjin Coin از زمان آغاز به کار خود در نوامبر 2017 یک روند تجاری قابل پیش بینی داشته است. این بازار در ماه دسامبر و اوایل ژانویه 2018 با روند صعودی دنبال کرد و قبل از اینکه در سال 2018 به قیمت فعلی خود برسد ، در حدود 0.038 ~ دلار (BTC 0.0000096) سقوط کرد. قیمت ENJ در اواسط تا اواخر ژانویه و همچنین فوریه و آوریل چند جهش داشت ، اما به نظر نمی رسد که این اخبار به ویژه مربوط به اخبار باشد. احتمالاً می توانیم این حرکت ها را به سمت روندهای کلی بازار گرایش دهیم.

در بازار پر سر و صدا تر ، اعلامیه های مشارکت اضافی و انتشار محصولات ممکن است منجر به افزایش قیمت شود. و البته ، افراد بیشتری که از Enjin Coin در بازی های آنلاین استفاده می کنند باید بر قیمت نیز تأثیر مثبت بگذارند.

ENJ را از کجا بخریم

می توانید ENJ را با BTC و ETH در Binance خریداری کنید. همچنین در Liqui و Kucoin معامله می شود اما با حجم بسیار کمتری.

اگر هیچ Bitcoin یا Ethereum ندارید ، ابتدا باید مقداری را با دلار آمریکا در بستری مانند GDAX (اکنون Coinbase Pro) خریداری کنید.

ذخیره ENJ

از آنجا که این یک رمز ERC20 است ، شما گزینه های زیادی در مورد محل ذخیره ENJ دارید. یک گزینه آنلاین محبوب MyEtherWallet است در حالی که Ledger Nano S گزینه خوبی برای کیف پول سخت افزاری است.

اگرچه در حالت ایده آل ، شما باید از کیف پول رسمی آنجین. این برای دستگاه های تلفن همراه Android و iOS در دسترس است. به غیر از ENJ ، شما همچنین می توانید BTC ، ETH ، LTC و همچنین همه نشانه های ERC20 ، ERC721 و ERC1155 را در کیف پول ذخیره کنید. این تیم همچنان به پشتیبانی از سایر altcoins ها نیز ادامه خواهد داد.

نتیجه

Enjin Coin مزایای بلاکچین را به بازار کالاهای مجازی بیش از 17 میلیارد دلاری اضافه می کند. این تیم در تلاش است تا از تقلب در صنعت بازی جلوگیری کند و مالکیت واقعی دارندگان کالاهای مجازی را فراهم کند. این پروژه که توسط غول بازی Enjin ایجاد و پشتیبانی می شود ، پایه محکمی از پشتیبانی دارد.

با این حال ، انجین هنوز چیزهای زیادی برای اثبات دارد. پیش بینی میزان موفقیت آن غیرممکن است ، اما اگر دستاوردهای فعلی باشد و تیم هر شاخص باشد ، Enjin Coin می تواند آینده ای روشن در پیش داشته باشد.

یادداشت سردبیر: این مقاله توسط استیون بوچکو در تاریخ 1.7.2019 به روز شده است تا تغییرات اخیر پروژه را منعکس کند. این مقاله توسط Alex Moskov در 5.5.2020 برای به روز رسانی لینک ها به روز شده است.

منابع اضافی سکه Enjin

سایت اینترنتی

تلگرام

Reddit

توییتر