چگونه نماینده EOS شوید

پس از شنیدن اینکه برخی از نمایندگان EOS روزانه 5000 دلار در رمزهای EOS درآمد کسب می کنند ، احتمالاً از خود می پرسید که چگونه می توانید بخشی از این اقدام را بدست آورید. ما خبر خوبی برای شما داریم تبدیل شدن به یک نماینده EOS آنقدرها که فکر می کنید مشکل نیست. و محدودیتی در اینکه چه کسی می تواند یکی شود وجود ندارد.

در این راهنما ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه نماینده EOS شوید و همچنین چطور شانس خود را برای تبدیل شدن به یکی از بیست و یک تولیدکننده بلوک افزایش دهید. شروع کنیم.

هشدار منصفانه: اگر می خواهید نماینده EOS شوید ، باید در مورد نرم افزار و سخت افزار راحت باشید. به طور خاص ، شما باید حداقل با GitHub ، یک رابط خط فرمان (CLI) و مشخصات سخت افزاری دستگاهی که استفاده می کنید آشنا باشید..

الزامات سخت افزار نماینده EOS

EOS الزامات سخت افزاری برای نمایندگان حداقل است. به گفته بنیانگذار EOS ، دن لاریمر ، “EOSIO می تواند با حافظه بسیار کم ، کمتر از 100 مگابایت + اندازه پرونده حافظه مشترک اجرا شود. نیازهای پرونده حافظه مشترک به وضعیت برنامه محلی شما (تعداد کاربران و غیره) بستگی دارد. ” غیر از نیاز به حافظه ، چیز دیگری وجود ندارد.

نحوه ثبت نام به عنوان نماینده EOS

توجه داشته باشید: این دستورالعمل ها فرض می کنند که شما قبلاً EOSIO را از طریق شبکه شبیه سازی کرده اید مخزن GitHub, پیکربندی شده است ابزار خط فرمان cleos, و یک کیف پول EOS همراه با مقداری EOS در آن داشته باشید.

مرحله 1. bp_info.json را با اطلاعات مشخص شده در اینجا ایجاد کنید استاندارد اطلاعاتی EOS BP.

گام 2. اگر قبلاً آن را ندارید ، برای نماینده خود وب سایتی ایجاد کنید (به عنوان مثال https://EOSCoinCentral.com).

مرحله 3. پرونده JSON خود را به ریشه دامنه وب سایت خود اضافه کنید (به عنوان مثال ، https // EOSCoinCentral.com / bp.json).

مرحله 4. با اجرای دستور cleos زیر به عنوان نماینده EOS ثبت نام کنید:

تولید کننده سیستم cleos

  • نام کاربری – باید حداکثر 12 حرف داشته باشد. هر کاراکتر باید یک حرف کوچک باشد یا یک عدد 1 تا 5. اولین کاراکتر باید یک حرف کوچک باشد ، نه یک عدد.
  • کلید تولید کننده – کلید عمومی از Keypair تولید کننده شما.
  • آدرس اینترنتی – وب سایتی که در مرحله 2 راه اندازی کرده اید.
  • مکان – مکان نسبی برای برنامه ریزی نزدیکترین همسایه

مرحله 5. با اجرای دستور تأیید کنید که اکنون یک نماینده هستید:

سازندگان لیست سیستم cleos

شما باید بتوانید نام حساب خود را با تعداد آرا you موجود در لیست پیدا کنید.

تعداد آرا و جوایز روزانه ده نماینده برتر

تعداد آرا و جوایز روزانه ده نماینده برتر

چگونه می توان تولیدکننده بلوک خود را بهبود بخشید

EOS برو, یک سازمان تحت مدیریت جامعه ، لیستی از ایجاد کرده است هشت معیار که هر نماینده باید داشته باشد. هر هفته منتهی به پرتاب ، EOS Go نمایندگان را بررسی می کرد و آنها را بر اساس این معیارها رتبه بندی می کرد. نمایندگانی که دارای رتبه بالاتری هستند ، ناگزیر رای بیشتری نسبت به تبدیل شدن به یک تولید کننده بلاک کسب کردند. اگرچه این موارد مورد نیاز نبود ، اما انجمن با احترام بیشتری نمایندگان خود را مشاهده می کرد.

از آن زمان EOS Go بررسی های هفتگی خود را متوقف کرده است. اگر بخواهید به عنوان یک تولید کننده بلوک تبدیل شوید ، هنوز باید استانداردها را رعایت کنید. هشت استاندارد عبارتند از:

URL وب سایت عمومی (و حساب های رسانه های اجتماعی)

حضور جامعه برای یک نماینده حیاتی است. شما باید وب سایتی داشته باشید که اعضای انجمن می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های شما به عنوان نماینده به آن مراجعه کنند. اهداف شما چه هستند؟ چگونه از اکوسیستم EOS سود خواهید برد?

از حساب های شبکه های اجتماعی خود برای تعامل با دیگران استفاده کنید. آنها یک بستر عالی برای اعلامیه و پاسخ به سوالات هستند.

پیوند به اطلاعات ID

پیوندهایی ایجاد کنید و اطلاعات زیر را در دسترس عموم قرار دهید:

  • نام رسمی نامزد تولید کننده بلوک
  • محل استقرار مقر شرکت
  • محل مورد انتظار سرورها
  • نوع سرورها (ابر ، فلز لخت و غیره)
  • لیست کارمندان فعلی و تصاویر حداقل 67٪ از کارکنان
  • حداقل سوابق تحصیلی مربوط به حداقل 67٪ از کارکنان

دارندگان رمز EOS به این اطلاعات اهمیت می دهند. آنها نمی خواهند ساعت ها برای یافتن آن وقت بگذارند.

مشخصات فنی و هزینه منابع

در این بخش ، شما باید هزینه های عملیاتی خود را به عنوان نماینده تعیین کنید. در چه نوع سخت افزاری استفاده می کنید و همچنین اینکه برای حفظ آن چه کاری انجام می دهید واضح باشید.

طرح مقیاس سخت افزار

با رشد شبکه EOS ، شما باید برنامه ای در مورد نحوه مدیریت این مسئله به عنوان نماینده داشته باشید.

طرح کلی پروژه منافع جامعه

حامیان EOS در مورد استفاده نمایندگان از بخشی از جوایز بلوکی خود برای پروژه های اجتماعی مصمم هستند. وقتی روزانه 500 تا 5000 دلار درآمد کسب می کنید (با قیمت های فعلی) ، می توانید کمی پس دهید.

لیست نام گره های تلگرام و Testnet

ذکر اطلاعات تلگرام به شما اجازه می دهد اعضای انجمن در صورت داشتن هر گونه س questionsال یا نظر ، ارتباط برقرار کنند. ارائه نام گره ها در testnet امکان مشارکت و آزمایش تستنت در جامعه را فراهم می کند.

نقشه راه نامزدهای تولیدکننده بلوک

نقشه راه سند عمیق تری است که برخی از نکات قبلی را بیشتر ترسیم می کند. آی تی شامل می شود “ارزش ها ، جدول زمانی پروژه های اجتماعی ، امور مالی ، شفافیت یا هر موضوع دیگری که داوطلب مهم می داند.”

موقعیت در مورد سود سهام

سرانجام ، شما باید مستند کنید که آیا می خواهید جوایز تورم EOS را به دارندگان رمز توزیع کنید یا خیر ، و اگر هستید ، چگونه این کار را انجام می دهید.

تبدیل شدن به یک نماینده EOS که ارزش آن را دارد?

این به شما بستگی دارد انجام حداقل کارها برای تبدیل شدن به نماینده EOS فقط به شما نیاز دارد که چند دستور از CLI خود اجرا کنید. با این وجود تهیه سخت افزارهایی که با شبکه مقیاس می خورند ، اعتماد سازی جامعه و کسب آرا enough کافی برای تأمین درآمد چالش برانگیز خواهد بود..

تولیدکنندگان بلوک فعلی دارند حداقل 60 میلیون رای. و نماینده پاداش آور با کمترین آرا هنوز نزدیک به 16 میلیون نفر دارد.

در این مرحله ، این یک نبرد سخت برای شما خواهد بود. اما نمایندگان موظفند طی چند سال آینده بیایند و بروند. بنابراین ، هرگز برای شروع تلاش خیلی دیر نیست.