Ethereum (اتر) اواسط سال 2015 راه اندازی شد اما به سرعت از حد مجاز بازار سایر ارزهای رمزپایه – به جز بیت کوین – پیشی گرفت. در آغاز سال 2017 ، قیمت 1 ETH کمتر از 10 دلار بود. از این زمان ، قیمت در یک نقطه به بیش از 40 برابر قیمت شروع 2017 رسید.

این رشد باورنکردنی قیمت ، همراه با درک گسترده تری از پتانسیل Ethereum ، سرمایه گذاران جدید بسیاری را به دنبال دارد خرید اتریوم.

نحوه خرید اتریوم

ساده ترین راه برای خرید Ethereum استفاده از صرافی آنلاین ارز رمزنگاری شده است. از آنجا که محبوبیت ارزهای رمزپایه طی چند سال گذشته بسیار افزایش یافته است ، مشکلی در مشاغل جدید وجود ندارد که بخواهند تبادل آنها را تسهیل کنند.

با انتخاب های بسیار زیادی برای انتخاب, هدف ما کمک به شما در یافتن صرافی مناسب شماست. این راهنما ضمن پیوند دادن به بررسیهای کامل و راهنماهای کاربر هر صرافی ذکر شده ، تفاوت بین مبادلات را شرح می دهد.

بهترین مبادلات اتریوم

در حالی که تمام این صرافی های ارز رمزنگاری شده همان کار را انجام می دهند (خرید و فروش ارزهای رمزپایه را تسهیل می کنند) ، اما عملکرد آنها متفاوت است. برای درک آسان تر امور ، ما 3 گروه از مبادلات را شرح دادیم:

گروه A – این گروه اول مبادلات به کاربران امکان می دهد ارزهای فیات (USD ، EUR ، GBP و …) و ارزهای رمزپایه را در بازار آزاد معامله کنند. عملکرد این سایتها به طور مشابه با فارکس و بورس اوراق بهادار سنتی است و به کاربران امکان می دهد معاملات محدود ، بازاریابی ، توقف و حتی حاشیه را انجام دهند..

به طور معمول ، این سایت ها روش های سپرده و برداشت محدودی را برای ارزهای فیات دارند که معمولاً سیم بانکی و نقل و انتقالات بانکی را ارائه می دهند.

اگرچه این سایت ها برای کاربران جدید پیچیده است ، اما به طور معمول دارای این موارد هستند کمترین هزینه ها از هر گروه.

مبادلات گروه A شامل جوزا ، کراکن ، GDAX است, & CEX.IO (CEX.IO پیشنهادات گروه B را نیز ارائه می دهد).

گروه B – گروه دوم مبادلات بیشتر شبیه “فروشگاه های خرده فروشی آنلاین ارزهای رمزنگاری شده” است. به جای اینکه کاربرانشان در بازار معامله کنند ، خرید و فروش ارز رمزپایه را مستقیماً با کاربران خود تسهیل می کنند. این باعث ایجاد موارد بیشتر می شود فرایند دوستانه مبتدی از مبادلات گروه A.

این صرافی ها به طور معمول به کاربران امکان خرید با آنها را می دهند کارتهای بدهی و اعتباری, علاوه بر سیم بانکی / نقل و انتقالات.

در حالی که این سایتها به عنوان ساده ترین راه برای خرید و فروش Ethereum برای مبتدیان تصور می شوند ، آنها هزینه های بالاتری نسبت به صرافی های گروه A دریافت می کنند.

مبادلات گروه B شامل Coinbase ، CEX.IO و Coinmama است.

گروه C – آخرین گروه صرافی ها مشابه صرافی های گروه A کار می کنند ، اما فقط تجارت ارز رمزنگاری را ارائه می دهند. این بدان معناست که در این صرافی ها فقط می توانید مبادله ارزهای رمزنگاری شده با ارزهای رمزپایه دیگر. این گروه توانایی خرید یا فروش ارزهای رمزپایه را با ارز فیات ارائه نمی دهند.

مبادلات در گروه C شامل Bittrex و Poloniex است (ما Poloniex را توصیه نمی کنیم).

3 روش دوستانه مبتدی برای خرید Ethereum

استارت آپ های زیادی که به دنبال کمک به مشتریان در خرید و فروش ارزهای رمزپایه هستند ، در پاسخ به افزایش تقاضا برای ارزهای رمزپایه جوانه زده اند. با وجود گزینه های بسیار زیادی برای انتخاب ، در اینجا 3 مکان کاملاً توصیه شده و مورد اعتماد برای مبتدیان برای خرید اتر وجود دارد.

1) Coinbase

Coinbase بهترین پیشنهاد ما برای مبتدیانی است که به دنبال خرید اتر هستند. Coinbase توابعي را ارائه مي دهد كه به عنوان چرخ هاي آموزش براي تازه واردان عمل مي كنند.

Coinbase با راه اندازی اولیه خود در سال 2012 قصد داشت راهی آسان تر برای خرید و فروش بیت کوین ایجاد کند. برخلاف صرافی های رمزنگاری سنتی ، Coinbase مستقیماً تبادل ارز رمزنگاری شده را برای کاربران خود تسهیل می کند. سایت آنها دارای مزایای مختلفی نسبت به سایر مبادلات است:

 • قیمت و هزینه های تضمینی شما به وضوح بیان شده است در زمان سفارش شما این به معنای عدم برخورد با رابط های پیچیده بازار است.
 • شما می توانید برای اولین سفارش خود سریعتر قیمت را قفل کنید در Coinbase نسبت به بیشتر صرافی ها. Coinbase به جای انتظار برای تسویه حساب سپرده ، قیمت شما را هنگام شروع سفارش قفل می کند. پس از پاکسازی واریز مبلغ ارز رمزنگاری شده خریداری شده را با قیمت سفارش تعیین شده دریافت خواهید کرد.
 • برای خریدهای فوری Coinbase می توانید از کارت های اعتباری و نقدی استفاده کنید, اگرچه محدودیت های شما نسبت به استفاده از نقل و انتقال بانکی بسیار کمتر خواهد بود.

احساس افزایش تقاضا برای اتر, Coinbase در سال 2016 پشتیبانی Ethereum را اضافه کرد. خدمات Ethereum آنها اکنون با مزایای خدمات اصلی بیت کوین همراه است.

خرید Ethereum در Coinbase

در حالی که ما توصیه می کنیم ارز رمزنگاری شده را در کیف پول ذخیره کنید که کنترل کاملی بر آن دارید ، Coinbase یکی از امن ترین کیف پول های آنلاین را ارائه می دهد. برای ذخیره ، ارسال و دریافت Ethereum می توانید از کیف پول Coinbase خود استفاده کنید.

Coinbase علاوه بر کاربرد آسان ، یکی از معتبرترین اسامی ارز رمزنگاری شده نیز هست. این شرکت در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا مستقر است و سرمایه گذاری های زیادی را از سرمایه گذاران مشهور دریافت کرده است قابل توجه 1.6 میلیارد دلار ارزش گذاری شده است. این شرکت به عنوان یک مبادله دارایی دیجیتال مستقر در ایالات متحده ، همچنین با کلیه قوانین و مقررات مورد نیاز سازگار است. Coinbase به بیش از 11 میلیون کاربر در 32 کشور کمک کرده است تا بیش از 20 میلیارد دلار ارز دیجیتال مبادله کنند.

می توانید برای ثبت نام کنید Coinbase یا در مرور کامل Coinbase و راهنمای کاربر ما بیشتر بیاموزید.

از Coinbase دیدن کنید

Coinbase Review

2) جوزا

تایلر و کامرون وینکلوس Gemini را در سال 2015 تاسیس کرد. این شرکت در خارج از نیویورک مستقر است ، بنابراین توسط وزارت خدمات مالی امور خارجه نیویورک تنظیم می شود. با وجود حضور کمتر از برخی رقبا ، آنها به سرعت شهرت زیادی کسب کرده اند.

برخلاف Coinbase ، جوزا به عنوان یک ارز رمزنگاری شده “سنتی” عمل می کند. این بدان معناست که کاربران می توانند از وب سایت برای تجارت با سایر کاربران موجود در بازار خود استفاده کنند. عملکرد این سایت مانند یک سهام سنتی یا بستر فارکس است.

تبادل اتر جوزا

کاربران جوزا می توانند بیت کوین ، اتریوم و دلار آمریکا معامله کنند. سپرده ها و برداشت ها متأسفانه فقط از طریق حواله بانکی و سیم بانکی در دسترس است. با این حال ، این سایت به شما امکان می دهد تا زمانی که سپرده های شما هنوز در حال پردازش هستند ، تجارت خود را آغاز کنید. این امر به کاربران امکان می دهد تا سریعتر از تقریباً همه صرافی های سنتی قیمتی در قیمت خرید قفل کنند. جوزا هنوز هم همراه است هزینه های بسیار کم مرتبط با “صرافی های گروه A”.

در حالی که فکر می کنیم Gemini نسبت به Coinbase کمی مبتدی تر است ، تیم آنها کار خارق العاده ای را طراحی کرده است که رابط کاربری آن آسان است.

با خواندن مرور Gemini ما می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید یا می توانید در اینجا برای جوزا ثبت نام کنید.

به دیدار جوزا بروید

بررسی جوزا

مستقر در لندن ، CEX.IO یکی دیگر از روشهای قابل اعتماد برای خرید ارز رمزنگاری شده است.

این شرکت در ابتدا در سال 2013 به عنوان یک مبادله بیت کوین و همچنین ارائه دهنده خدمات استخراج ابری تاسیس شد. در سال 2016 ، این شرکت Ethereum را به سیستم عامل خود اضافه كرد و به خدمات استخراج ابری خود پایان داد. آنها همچنین اخیراً Dash و Zcash را به سیستم عامل خود اضافه کرده اند.

CEX.IO هم تبادل کامل و هم روش خرید / فروش آسان را ارائه می دهد. این سایت با کارتهای اعتباری و نقل و انتقالات بانکی سپرده و برداشت می پذیرد. آنها همچنین به اعضای تأیید شده محدودیت کارت اعتباری بالاتری نسبت به Coinbase می دهند.

خرید Ethereum در CEX.IO

نقطه ضعف CEX.IO در مقایسه با Coinbase ، هزینه های بالقوه بالاتر آن است. هنوز هم ، CEX.IO گزینه خوبی برای کاربرانی است که مایل به ساخت آن هستند خریدهای بزرگ با کارت های اعتباری, یا کاربران در مکانهایی که Coinbase پشتیبانی نمی کند.

در بررسی CEX.IO ما می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید اکنون در آنجا ثبت نام کنید.

از CEX.IO بازدید کنید

بررسی CEX.IO

مبادلات بیشتر

برای اکثریت قریب به اتفاق شما که این مطلب را می خوانید ، یکی از سه صرافی فوق به احتمال زیاد بهترین گزینه شما برای خرید Ethereum است.

 • Coinbase – به طور گسترده مورد اعتماد و آسان ترین استفاده از تبادل است.
 • جوزا – هزینه های بسیار کم ، در حالی که هنوز هم نسبتاً مبتدی دوستانه هستید.
 • CEX.IO – محدودیت خرید کارت اعتباری بسیار بالا در مقایسه با گزینه های دیگر.

با این اوصاف ، ما متوجه شدیم که همه نیازهای متفاوتی دارند ، بنابراین در اینجا گزینه های پیشنهادی ما بیشتر است.

Bittrex

همانطور که قبلا ذکر شد ، Bittrex فقط تجارت ارزهای رمزپایه را برای ارزهای رمزپایه دیگر ارائه می دهد. آنها در حال حاضر گزینه ای برای واریز ارزهای فیات برای کاربران ندارند. اگر اولین بار است که هر ارز رمزنگاری شده را خریداری می کنید ، پس Bittrex مناسب شما نیست.

Bittrex Ethereum & amp؛ جفت معاملات بیت کوین

با این اوصاف ، Bittrex خود را به عنوان یکی از اصلی ترین مبادلات برای معامله گران جدی معرفی کرده است. این سایت بیش از 250 جفت معاملاتی ارائه می دهد که در بازارهای بیت کوین ، Ethereum و Tether وجود دارد. اگر قبلاً مالک بیت کوین هستید ، می توان از Bittrex برای خرید و فروش بیت کوین خود با Ethereum یا بسیاری از آلت کوین های کمتر شناخته شده استفاده کرد. این صرافی همچنین مورد علاقه معامله گران مکرر و دلالان ارزهای رمزپایه است.

Bittrex در ایالات متحده واقع شده است و در سال 2014 تاسیس شده است. آنها پشتیبانی خوب مشتری و هزینه های بسیار کمی را ارائه می دهند.

از Bittrex دیدن کنید

بررسی Bittrex

کویناما

Coinmama گزینه دیگری برای کسانی است که می خواهید مقدار زیادی اتر را با کارت های اعتباری خریداری کنند. صرافی اسلواکی به کاربران امکان خرید هر دو بیت کوین و اتریوم را می دهد.

برخلاف Coinbase و CEX.IO ، Coinmama خدمات کیف پول ارائه نمی دهد ، به این معنی که شما باید یک آدرس Ethereum را از کیف پول جداگانه ای که می توانید Ether خود را ارسال کنید ارائه دهید. به همین دلیل ، ما آن را به عنوان گزینه دوستانه مبتدی کمتر از این رقبا می بینیم.

خرید اتر در Coinmama

Coinmama مانند CEX.IO ، که محدودیت خرید کارت اعتباری بالایی را نیز ارائه می دهد ، هزینه های بالایی دارد. شما می توانید هزینه کارت اعتباری را بین مبادلات در مقایسه کنید بخش کارت اعتباری در زیر.

از Coinmama دیدن کنید

بررسی Coinmama

GDAX

GDAX متعلق به همان شرکت Coinbase است. جایی که Coinbase پیشنهاد دوستانه مبتدی است ، GDAX مبادله ای برای معامله گران جدی تر است.

این سایت به کاربران اجازه می دهد تا سفارشات بازاریابی ، محدود کردن و توقف برای جفت های تجاری زیر را انجام دهند:

BTC / USD ، BTC / EUR ، BTC / GBP ، ETH / USD ، ETH / EUR ، ETH / BTC ، LTC / USD ، LTC / BTC ، LTC / EUR

شما می توانید حساب خود را از طریق انتقال بانکی و سیم یا از طریق حساب Coinbase خود تأمین کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت بین GDAX و Coinbase ، مقایسه GDAX و Coinbase ما را بخوانید.

از GDAX دیدن کنید

بررسی GDAX

کراکن

Kraken یکی دیگر از گزینه های مبادله برای کسانی است که می خواهند ارزهای فیات را با Ethereum یا ارزهای رمزپایه دیگر معامله کنند. آنها مانند Gemini و Coinbase به کاربران امکان می دهند از طریق نقل و انتقال بانکی و سیم ودیعه سپرده فیات بدهند. این سایت همچنین تعداد آلت کوین های بسیار بیشتری را نسبت به این دو رقیب برای تجارت ارائه می دهد.

خرید kraken & amp؛ فروش سفارشات

در حالی که Kraken به اندازه Bittrex ارز رمزنگاری شده ارائه نمی دهد ، آنها تجارت ارزهای رمزپایه زیر را انجام می دهند:

Ethereum ، Bitcoin ، Litecoin ، Ripple ، Monero ، Zcash ، Dash ، Ethereum Classic ، Gnosis ، Iconomi ، Melon ، EOS ، Augur ، Tether ، Dogecoin ، Stellar ، Bitcoin Cash

این شرکت در سال 2011 تأسیس شده است و شهرت خوبی در جامعه ارزهای رمزپایه ایجاد کرده است. با این حال به نظر می رسد آنها شکایت بیشتری نسبت به پشتیبانی کند مشتری از بیشتر رقبا دارند. یکی دیگر از شکایات رایج ، رابط کاربری نامناسب آنهاست.

از کراکن دیدن کنید

بررسی کراکن

Ethereum را با کارت اعتباری بخرید

بسیاری از تازه واردان ارزهای رمزپایه امیدوارند که برای انجام اولین خرید خود از کارت اعتباری استفاده کنند. متأسفانه صرافی های کمی کارت اعتباری را قبول می کنند. برای آنهایی که این کار را می کنند ، کارت های اعتباری در را برای خریدهای متقلبانه ، بازپرداخت و هزینه های بالا باز می کنند.

با این وجود ، چند صرافی ارز رمزنگاری شده خوب وجود دارد که کارت های اعتباری را می پذیرند. شما می توانید آنها را در جدول زیر مقایسه کنید و با کلیک کردن بر روی بررسی مربوط به آنها ، در مورد هر سایت اطلاعات بیشتری کسب کنید.

* برآورد هزینه CEX.IO برای سفارشات “خرید / فروش” FOK است. هزینه ها هنگام معامله در بورس آنها کمتر است.

سhereالات متداول راهنمای خریدار Ethereum

متأسفانه ، وقت کافی برای پاسخ به هر س individualال جداگانه ای که خوانندگان در زمان رسیدن اولین خرید اتر خود دارند ، نداریم. با این حال ، ما در زیر به بسیاری از رایج ترین سوالات پرسیده شده توسط تازه واردان Ethereum پاسخ داده ایم.

چه تفاوتی بین Ethereum و Ether وجود دارد?

اتر واحد پول شبکه Ethereum است. در حالی که از نظر فنی ارز را Ethereum نمی نامند ، این اصطلاح اغلب به جای هم برای توصیف شبکه و ارز استفاده می شود. به همین دلیل و برای اشتباه نگرفتن هیچ خواننده ای ، ما از اصطلاح “Ethereum” به جای هم استفاده می کنیم.

برای درک بهتر ، ممکن است بخواهید راهنمای مبتدیان برای Ethereum را بخوانید.

آیا من باید یک اتر کامل بخرم?

نه اتر به 18 رقم اعشار قابل تقسیم است. در حالی که هیچ صرافی به شما امکان خرید .000000000000000001 اتر (به ارزش کسری از سنت آمریکا) را نمی دهد ، بیشتر آنها به شما این امکان را می دهد که حداقل 10 دلار واریز کنید..

ارزهای CoinCentral چگونه انجام می شود?

هنگام رتبه بندی و بررسی مبادلات ، هدف ما پاسخگویی به رایج ترین سالاتی است که معامله گران ارزهای رمزپایه از مبادلات دارند. این باعث می شود که در درجه اول بر روی عوامل زیر تمرکز کنیم:

 • دوستی مبتدی
 • پشتیبانی مشتری
 • احساسات جامعه
 • هزینه ها
 • روش های واریز و برداشت
 • ارزهای رمزپایه موجود

مهم است که خوانندگان ما درک کنند که شماره نهایی رتبه بندی ترکیبی از همه این 6 فاکتور است. اگرچه ممکن است Bittrex دارای امتیاز بالاتری نسبت به GDAX باشد ، اما این بدان معنا نیست که مبادله بهتری برای شماست. رتبه Bittrex به دلیل وجود ارزهای رمزپایه موجود برای تجارت افزایش می یابد ، اما در روش های سپرده گذاری و برداشت از نرخ کمتری از GDAX برخوردار هستند زیرا روش پرداخت فیات را ارائه نمی دهند. نکته این است که ، برای استفاده بیشتر از بررسی های ما ، باید آنها را بخوانید تا بتوانید آگاهانه تصمیم بگیرید.

بررسی های ما توسط تعداد کمی از داوران نوشته شده است. در حالی که بازرسان ما تمام تلاش خود را برای تحقیق و صحبت در مورد حقایق انجام می دهند ، غیرممکن است که بگوییم نظر حداقل بخشی از بررسی های ما را بازی نمی کند (و به طور کلی بیشتر بررسی های آنلاین).

چگونه باید اتر خود را ذخیره کنم?

معمولاً توصیه نمی شود که مقادیر زیادی ارز رمزنگاری شده را برای مدت طولانی در صرافی ذخیره کنید. دو دلیل اصلی برای این وجود دارد.

 1. هر زمان که کیف پول رمز ارز یا حساب صرافی به صورت آنلاین میزبانی شود ، این فرصت را برای هکرها ایجاد می کند تا حساب خود را بشکنند. همیشه باید اطمینان حاصل کنید که از رمز عبور ایمن استفاده کرده و احراز هویت 2 عاملی (2FA) را فعال کنید. توجه داشته باشید که متن پیام کوتاه 2FA معمولاً توصیه نمی شود. در عوض ، تصور می شود که برنامه هایی مانند Google Authenticator و Authy بسیار امن تر هستند.
 2. بیشتر مبادلات آنلاین توسط مقامات مرکزی (مشاغل) کنترل می شوند. این مشاغل کیف پول ارز رمزنگاری شده شما را کنترل می کنند ، زیرا شما به کلیدهای کیف پول خود دسترسی ندارید. به همین دلیل ، توصیه می شود ارز رمزنگاری شده را در کیف پولی که کاملاً بر آن کنترل دارید ، ذخیره کنید.

در راهنمای کیف پول Ethereum می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

آیا باید بخرم / آیا سرمایه گذاری در Ethereum خیلی دیر است?

اینکه آیا باید در Ethereum سرمایه گذاری کنید یا خیر ، در نهایت سوالی است که باید خودتان پاسخ دهید. مانند هر سرمایه گذاری ، شما باید تحقیق خود را انجام دهید و مبلغی را که توانایی از دست دادن آن را دارید سرمایه گذاری کنید.

با این اوصاف ، اگر Ethereum هرگز به پتانسیل کامل خود برسد ، FAR بیش از قیمت های امروز است. به طور کلی ، ارز رمزنگاری شده هنوز در مراحل اولیه رشد است.

از کجا می توان ارزهای رمزنگاری شده دیگر را خریداری کرد?

در حالی که از همه مبادلات فوق می توان برای خرید ارزهای رمزپایه دیگر استفاده کرد ، ما راهنماهای خاصی برای سکه های زیر ایجاد کرده ایم:

 • از کجا می توان بیت کوین خریداری کرد
 • خرید IOTA از کجا