استخراج Ethereum از Mac با توسعه بیشتر رابط های کاربر پسند ، به طور فزاینده ای قابل دسترسی شده است. با این حال ، سخت افزار بومی موجود در اکثر رایانه های اپل ممکن است برای سودآوری کافی نباشد ، با این وجود هنوز یک روش عالی برای کسب تجربه با استخراج است.

به طور کلی ، در استخراج سه سطح دشواری وجود دارد: استخراج ابری ، استخراج سرگرمی و استخراج سود. اگرچه آنها از یکدیگر جدا نیستند ، اما هر سطح به مقادیر مختلفی از دانش فنی و مشارکت عملی نیاز دارد.

استخراج Ethereum: هدف شما چیست?

استخراج ابر می توان قابل دسترس ترین در نظر گرفت ، با این حال ، ما قبل از اقدام احتیاط زیادی را توصیه می کنیم.

برای بسیاری از مردم جذابیت استخراج ابری به نظر می رسد پول آزادانه ای است. شما به سادگی برای مدت زمان توافقی سخت افزار را از شخص دیگری اجاره می کنید. آنها معدن کاران را مدیریت می کنند ، استخر را سازمان می دهند و عملکرد را برای بهترین بازده سرمایه گذاری بهینه می کنند.

رونق! پول در ، سود ، درست است?

خوب اگر خیلی آسان به نظر برسد ، احتمالاً همینطور است. استخراج ابر با تقلب از معدنچیان غیرمجاز برای تدوین طرح های پونزی که هزاران نفر را سرقت می کند ، شلوغ شده است. شهرت صنعت استخراج ابر توسط این بازیگران بد با کلاهبرداری های بیش از صد در صد عملیات قانونی مسموم شده است.

اگر در زمینه استخراج ابر مات هستید ، تحقیق خود را انجام دهید. بازارهای استخراج ابر ، مانند NiceHash, یک راه حل امیدوار کننده برای صنعت درگیر هستند و تکرار غیر متمرکز این امر ممکن است به زودی به وجود بیاید.

استخراج سرگرمی به احتمال زیاد سبدی که در آن قرار دارید با آرزوهای یادگیری بیشتر و احتمالاً مقیاس بخشیدن به سخت افزار خود در آینده است. استخراج سرگرمی هر استخراج است که می توانید انجام دهید در حالی که کاملا می دانید که سود فعالی کسب نمی کنید.

برای شروع سرگرمی استخراج کار زیادی لازم نیست ، در واقع ، تقریباً هر رایانه ای می تواند حداقل یک سکه CPU دوستانه مانند Monero یا Ethereum را استخراج کند. استخراج سرگرمی اغلب محدود به سخت افزاری است که در اطراف خود دارید ، شاید رایانه یا دیسک سخت قدیمی (در مورد استخراج Storj).

استخراج سرگرمی بیشتر با سخت افزارهای غیر تخصصی مانند CPU یا GPU انجام می شود زیرا به راحتی می توانید آنها را به Miner تبدیل کنید. به عنوان مثال ، گیمرهای رایانه های شخصی ممکن است بخواهند از GPU های قدیمی یا اضافی برای استخراج Ethereum استفاده کنند به جای اینکه عکس های بیشتری در Call of Duty ایجاد کنند.

استخراج سود همانطور که جدی تر می شوید در مورد عملیات تکامل منطقی بعدی است. همانطور که از نام آن مشخص است ، هدف در اینجا کاهش ورودی و افزایش بازده است. از نظر استخراج ، ورودی های شما زمان ، موجودی و هزینه های عملیاتی مانند برق است. بازده شما سکه هایی است که شما استخراج می کنید. اگر مقدار ورودی کمتر از مقدار خروجی باشد ، سود دارید!

برای یافتن هر استخراج کننده سودآور با استفاده از CPU به عنوان سخت افزار اصلی ، سخت تحت فشار خواهید بود. استخراج سودآور CPU مدت هاست که از بین رفته است ، اکوسیستم استخراج کننده فراتر از آن تکامل یافته است. اما استخراج GPU مطمئناً با یک مدیریت ورودی صحیح با سود امکان پذیر است.

منابعی مانند این را بررسی کنید VoskCoin که قهرمان D.I.Y. صحنه استخراج معادن با دستیابی به موفقیت و بینش عملیاتی.

سرانجام ، استخراج کنندگان ASIC دسته دیگری از استخراج سود هستند اما عمدتا برای استخراج کنندگان خرده فروشی قابل دسترسی نیستند. این بدان معنا نیست که شما نمی توانید یک ASIC بخرید اما سرمایه مورد نیاز برای بازی در آن صحنه می تواند بسیار ناگوار باشد. این بیشتر به دلیل انعطاف ناپذیری سخت افزار ASIC و چرخه بروزرسانی مورد نیاز برای رقابت در برابر بروزرسانی های بلاکچین است.

شروع – نحوه استخراج Ethereum در Mac

با فرض اینکه برای استخراج سرگرمی در اینجا هستید ، چند روش برای استخراج Ethereum در Mac وجود دارد. استخراج به صورت حرفه ای از Mac امکان پذیر است ، با این حال ، مسیر ثابت تر استفاده از سیستم عامل ویندوز (سیستم عامل) یا سیستم عامل Ethereum مبتنی بر Linux مانند ethOS است..

استخراج دسک تاپ با Minergate

با این اوصاف ، در دسترس ترین راه برای شروع کار با استخراج Ethereum استفاده از Miner Graphical User Interface (GUI) مانند Minergate است. ماینرهای رابط کاربری گرافیکی در مقابل رابط های خط فرمان (CLI) هستند که شما را ملزم به استفاده از دستورات متنی در برنامه ترمینال می کند.

استخراج Ethereum در Mac با Minergate

Minergate GUI

رابط کاربری گرافیکی (که گاهی اوقات “goo-ee” تلفظ می شود) با اضافه کردن کنترل های بصری آشنا مانند دکمه ها و آیکون ها ، همه چیز را کمی کاربر پسند می کند. برنامه Minergate همچنین تمام تنظیمات را برای شما انجام می دهد. بدون نیاز به ایجاد ارتباط با استخرهای استخراج و یا تنظیم کنترل برای سخت افزار.

شروع کار با Minergate

  1. برنامه را بارگیری کنید از وب سایت آنها.
  2. با ایمیل خود در Minergate یک حساب کاربری ثبت کنید.
  3. با حساب Minergate وارد برنامه روی دسک تاپ خود شوید.
  4. مستقیماً استخراج ETH را از برگه ‘Miner’ انتخاب کنید.

متأسفانه ، Minergate “استخراج GPU [در دسترس نیست] در دکل های مبتنی بر سیستم عامل Mac” را ایجاد کرده است زیرا دیگر قابل پشتیبانی نیست. حتی محبوب ترین معدنچیان CLI در پشتیبانی از macOS فراتر از نسخه 10.11 (El Capitan) مشکل دارند.

ابزار مفید: smcFanControl 2.6 یک برنامه دمای CPU است که می تواند RPM فن های داخلی شما را کنترل کرده و دمای زنده دستگاه شما را کنترل کند. قبل از گرم شدن بیش از حد از آن برای تعیین حداقل سرعت فن استفاده کنید و مراقب تجهیزات خود باشید.

نتیجه

در حال حاضر روش های محدودی برای استخراج Ethereum در Mac وجود دارد زیرا دشواری انجام این کار ، عبور از محدودیت های CPU است. یک راه حل مستقیم تر ، استفاده از CPU Mac شما برای استخراج سایر altcoins های مناسب تر برای CPU است.

برنامه هایی مانند عسل زنبور عسل و Minergate هر دو این امکان را با بهینه سازی استخراج سودآورترین سکه در هر لحظه فراهم می کنند. می توانید سکه هایی را که استخراج می کنید به Ethereum در هر صرافی رمزنگاری مدرن تبدیل کنید.

در حال حاضر ، استخراج Ethereum در Mac محدود است ، با این حال ، می تواند یک مضراب خوب برای استخراج کنندگان جدید باشد. از Mac خود استفاده کنید تا با اقتصاد معدن ، اصطلاحات و جوامع مختلف آشنا شوید. طولی نمی کشد که ممکن است به دنبال مقیاس سازی دکل خود و فرو رفتن بیشتر در استخراج Ethereum باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me