اتوس چیست?

Ethos مستقر در ایالات متحده است شرکت و ارز رمزنگاری شده ماموریت آنها این است که مالکیت ارزهای رمزپایه را برای هرکسی آسان کنند. برای اینکه ارز رمزنگاری شده در جامعه مورد پذیرش قرار گیرد ، باید استفاده از آن ساده باشد. Ethos یک درگاه جهانی کیف پول و فیات با کاربرد آسان را پیشنهاد می کند که خرید ، تجارت و مدیریت دارایی های رمزنگاری شما را ساده می کند.

https://files.coinmarketcap.com/static/widget/currency.js

Ethos قبلاً از زمان آغاز به کار آن در سال 2017 به Bitquence معروف بود. آنها بعداً نام خود را به Ethos در نوامبر تغییر دادند. با نام جدید ، علاقه به پروژه پس از ICO به طور پیوسته افزایش یافت. محبوبیت آن در هفته اول 2018 منفجر شد, همانطور که قیمت سکه ETHOS نشان می دهد.

سیستم عامل و فناوری اساسی هنوز در دست توسعه است. اولین نسخه کیف پول جهانی آنها در ژوئیه 2018 منتشر شد. هدف نهایی این سیستم عامل یک راه حل کامل برای مدیریت ثروت چند دارایی است. به همین ترتیب ، بنیانگذاران بر روی تجربه کاربر ، ویژگیهای مردم محور و انطباق با مقررات تمرکز کرده اند. در این مقاله ، ما خواهیم دید که Ethos چه چیزی ذخیره کرده است و چرا این پروژه چنین هیجاناتی را ایجاد می کند.

کیف پول جهانی Ethos

هسته اصلی پیشنهادات Ethos و دلیل اینکه آنها اینقدر مورد توجه قرار گرفته اند ، کیف پول جهانی آنها است. آخرین نسخه کیف پول جهانی آنها در آگوست 2018 منتشر شد. این کیف پول جدید صدها بلاکچین را متصل و اسکن می کند تا موجودی کاربر در ارزهای رمزپایه اصلی و آلت کوین های مختلف را به روز کند. با داشتن بیش از 150 سکه کاملا قابل انتقال ، Ethos امیدوار است که بتواند به تنها کیف پول موردنیاز شما تبدیل شود ، زیرا در هنگام خرید ارز رمزنگاری شده جدید ، ایجاد یک کیف پول جدید را از بین می برد.

مقایسه اخلاق

چارت مقایسه

کیف پول جهانی Ethos وعده داده می شود که “ارزش هر فرم” را به صورت رایگان ذخیره و انتقال دهد. معماری آن طوری طراحی شده است که برای افراد ، م institutionsسسات و توسعه دهندگان باز باشد. با دسترسی به توسعه ، افزودن نوع جدید سکه به کیف پول شما می تواند به آسانی به روزرسانی نسخه نرم افزار یا بارگیری یک تغییر سفارشی باشد.

یک کلید هوشمند تنها

علاوه بر تلفیق کلیه دارایی های شما در یک کیف پول ، Ethos برای مدیریت وجوه شما فقط به یک کلید نیاز دارد. همچنان کنترل کامل کیف پول خود را حفظ خواهید کرد. Ethos نمی تواند در تراز سکه شما تغییری ایجاد کند. با این حال ، مجاز کردن معاملات بسیار ساده تر شد. شما فقط برای تمام سکه های مختلف خود به یک کلید خصوصی نیاز دارید.

راه حل Smart Key از مشترکات بین الگوریتم های کلیدی مختلفی که امروزه استفاده می شود استفاده می کند. این ریشه از کلیدهای مختلف فردی شما به کلید هوشمند شما تبدیل می شود. این شانس را دارد که شخص دیگری همان کلید هوشمند شما را داشته باشد. اتوس ادعاها آنها می توانند 10 میلیارد کلید هوشمند منحصر به فرد برای هر اتم در سیاره زمین ایجاد کنند.

کیف پول برتر

کیف پول برتر آدرس برای شرکت ها و افرادی است که می خواهند خود را به صورت عمومی در بلاکچین شناسایی کنند. این مزیت در اینجا اطمینان خاطر از هویت ایمن مشتریان هنگام درخواست پرداخت است. این ثبت نام رسمی همچنین به Ethos اجازه می دهد عملکرد بیشتری مانند PayPal داشته باشد. مارک ها می توانند برای پرداخت آسان تر و خطاهای کمتر نسبت به استفاده از آدرس کیف پول معمولی ، یک آدرس ساده مانند ایمیل به مشتریان بدهند.

بصری ، طراحی همراه اول

از آنجا که Ethos می خواهد یک راه حل بصری متمرکز بر مردم باشد ، تجربه کاربری کلیدی است. از این مرحله اولیه ، این پلتفرم طراحان UX را استخدام کرده است تا تجربه کاربری بصری را از ابتدا ایجاد کند. این تأکید بر طراحی عنصر اصلی برنامه تجاری آنهاست. همچنین آنها را از بسیاری از استارت آپ های ارزهای رمزپایه متمایز می کند. ICO های معمولی به شدت بر روی مشکلات فنی تمرکز می کنند ، اما دستیابی به انبوه یک چالش به همان اندازه مهم برای فضای رمزنگاری است. طراحی بصری باید کمک زیادی به این مسئله کند.

کیف پول هوشمند Ethos

SmartWallet از یک کلید خصوصی برای مدیریت چندین کیف پول استفاده می کند.

Ethos همچنین برای اولین بار متحرک طراحی شده است. این به خوبی با آنچه در مورد رفتار مصرف کننده می دانیم متناسب است. مردم به طور فزاینده ای از تلفن های خود روی رایانه استفاده می کنند. داشبورد مدیریت و نظارت بر سکه های در حال حرکت را آسان می کند. همچنین می توانید سکه ETHOS را به هر شماره تلفن ، ایمیل یا شناسه Ethos ارسال کنید.

منتقل کردن & تبادل با شبکه نقدینگی Ethos

علاوه بر کیف پول کاملاً طراحی شده ، Ethos خدمات انتقال و تبادل را نیز ارائه می دهد. این یک قسمت اساسی از معمای تبدیل شدن به یک راه حل کامل برای مدیریت دارایی است. در حالت ایده آل ، شما می توانید منابع رمزنگاری شده خود را از طریق سیستم عامل Ethos دوباره متعادل کنید.

ویژگی های اصلی اخلاق

ویژگی های اصلی

این به معنای مبادله فوری ارزهای رمزپایه است. این همچنین به معنی توانایی تجارت هر جفت ارز رمزنگاری شده ، با استفاده از اتوس سکه به عنوان یک شبکه نقدینگی. شما می توانید وجوه خود را از کیف پول های خارجی واریز و برداشت کنید ، و Ethos در آینده نزدیک از تبدیل به فیات پشتیبانی می کند.

دروازه فیات

دروازه فیات قسمت مهم دیگری از مدل تجاری Ethos است. از آنجا که هدف آن دوستانه بودن برای سرمایه گذاران جدید است ، به روشی برای تبدیل ارزهای سنتی به رمزنگاری نیاز دارد. اولین نسخه های سیستم عامل از تبدیل فیات پشتیبانی نمی کنند. با این حال ، اجرای یک دروازه فیات برای Ethos اولویت بالایی دارد ، زیرا این یک عملکرد اصلی برای موفقیت پلت فرم است. برنامه های مربوط به دروازه فیات در Ethos ارائه شده است کاغذ سفید.

این پروژه اخیراً همکاری کرده است با Voyager Invest برای ارائه خدمات دروازه فیات.

تنوع فوری و Crypto “صندوق های سرمایه گذاری مشترک”

در سرمایه گذاری سنتی ، ضروری است که منابع خود را متنوع کرده و سبد سهام خود را بین انواع دارایی ها متعادل کنید. این به کاهش خطرات ناشی از فروپاشی یک دارایی کمک می کند. ارز رمزنگاری شده نیز همین است. اکثر سرمایه گذاران ارز رمزنگاری شده به طور شهودی می فهمند که آنها نیاز به سرمایه گذاری در چندین پروژه دارند زیرا در هر زمان می توان سست شد. با این حال ، به ندرت اتفاق می افتد که سرمایه گذاران این کار را به روشی رسمی و کاملاً نظارت شده انجام دهند.

Ethos امیدوار است که با اتوماسیون این مشکل برطرف شود. آنها یک سرویس متنوع سازی فوری ارائه می دهند که منابع شما را بین ارزهای مختلف تقسیم می کند. شما می توانید تخصیص دارایی خود را تنظیم کنید (درصدی از نمونه کارها) و از Ethos بخواهید که سبد سهام شما را برای شما متعادل کند. یا می توانید از بین جامعه کاربران ، سبدهای از پیش ایجاد شده را انتخاب کنید.

سرمایه گذاری در یک سبد همراه با سایر سرمایه گذاران مشابه صندوق سرمایه گذاری مشترک است. سبدهای خاصی که به بازار متصل هستند می توانند به عنوان صندوق شاخص برای جامعه رمزنگاری عمل کنند. ارائه دارایی های متنوع از این قبیل باید نوسانات بازار ارزهای رمزپایه را کاهش داده و سرمایه گذاری بیشتری را تشویق کند.

سرمایه گذاری رمزنگاری اجتماعی

Ethos در کنار هدف داشتن یک کیف پول و مدیر دارایی مردم محور ، جنبه اجتماعی نیز به این سیستم عامل ارائه می دهد. کاربران می توانند در انجمن ها مشارکت داشته باشند ، به س questionsالات پاسخ دهند ، برای مشاوره خود امتیاز بگیرند و به دلیل اشتراک بینش با انجمن ، پاداش دریافت کنند. این به کاربران اجازه می دهد تا از متخصصان مورد علاقه خود برای دریافت مشاوره سرمایه گذاری پیروی کنند. آنها همچنین می توانند درمورد تصمیمات سرمایه گذاری از جمعیت نظرسنجی کنند.

به عنوان یک مشارکت کننده ، می توانید برای کمک به دیگران پاداش بگیرید و امتیازات اعتماد را کسب کنید. به اندازه کافی امتیازات و نظرات خوب را جمع کنید ، و شما یک Ethos Expert خواهید شد که توانایی تمیز کردن سبدها و ارائه مشاوره را دارد.

ویژگی های اضافی اخلاقی

ویژگی های اضافی

ساخته شده برای رعایت مقررات

صورتحساب Ethos به عنوان یک سیستم مدیریت دارایی به این معنی است که آنها می دانند بیشتر ارزهای رمزنگاری شده اوراق بهادار قابل معامله هستند مطابق با اکثر کارشناسان, فقط یک زمان لازم است تا بازار ارزهای رمزنگاری شده تنظیم شود.

Ethos در حال ساخت بستر خود با در نظر گرفتن انطباق است. آنها مستقر در ایالات متحده هستند ، بنابراین آنها بر قانون اوراق بهادار آمریکای شمالی تمرکز دارند. دروازه فیات همراه با توکار است KYC و AML معیارهای. با این حال ، کار با کیف پول اساسی هنوز به تأیید هویت احتیاج ندارد.

همچنین برای سهولت در گزارشگری مالیات ، می توانید فعالیت حساب خود را به راحتی صادر کنید.

این تیم همچنین تأکید کرده است که منظور از سکه ETHOS یک رمزعمل کاربردی است. این به امید است اجتناب از مقررات اوراق بهادار. با توجه به آنها سالات متداول:

“ETHOS یک امنیت یا امنیت Tokenized نیست ، زیرا تعریف قانونی امنیتی را که در ایالات متحده ، کانادا ، سنگاپور ، انگلستان یا هر حوزه قضایی دیگر OECD اعمال می شود ، برآورده نمی کند. در ایالات متحده ، این معمولاً به “تست هووی” اشاره می شود “

نشانه Ethos & بنیاد فنی

این تیم Ethos Token (ETHOS) را به عنوان نشانه ای کاربردی طراحی کرده است که به این سیستم عامل دامن می زند. با استفاده از سکه می توانید به ویژگی ها دسترسی داشته باشید و هزینه های آنها را در Ethos پرداخت کنید. این همچنین به نقدینگی کمک می کند و به عنوان یک جفت ارز برای جفت دارایی که با فرکانس پایین معامله می شود ، عمل می کند. سرانجام ، توسعه دهندگان هنگام توسعه در اطراف سیستم عامل ، از ETHOS برای پرداخت هزینه های تماس API استفاده می کنند.

رمز ETHOS روی Ethereum اجرا می شود و بسیاری از سرویس های مبتنی بر بلاکچین که این پلتفرم ارائه می دهد نیز کار خواهد کرد. با این حال ، Ethos تنها یک شرکت بلاکچین نیست. بسیاری از خدمات آن به عنوان رابط وب استانداردی که در سرورها میزبانی می شود ، ارائه می شوند. با انجام این کار مقیاس پذیر ، قابل کنترل و درآمدزا تر می شود. به خاطر داشته باشید که این یک شرکت خصوصی است که به عنوان یک ارز و کیف پول ارز رمزنگاری شده فعالیت می کند. آنها تمرکززدایی از همه چیز را نخواهند داشت.

تاریخچه تجارت

این توکن در ژوئیه 2017 راه اندازی شد. قبل از تغییر نام ، توکن اصلی به Bitquence (BQX) معروف بود. این فروش 30 درصد از نشانه ها را به مردم توزیع کرد. 30 درصد دیگر به Ethos برای توسعه اختصاص یافت. 40 درصد باقیمانده برای تأمین نقدینگی پس از راه اندازی سیستم عامل ذخیره می شود.

baseUrl = “https://widgets.cryptocompare.com/”؛

var scripts = document.getElementsByTagName (“اسکریپت”)؛

var embedder = اسکریپت [scripts.length – 1]؛

(تابع (){

var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname)؛

if (appName == ””) {appName = ”محلی”؛}

var s = document.createElement (“اسکریپت”)؛

s.type = “متن / جاوا اسکریپت”؛

s.async = درست ؛

var theUrl = baseUrl + ’serve / v3 / coin / chart؟ fsym = ETHOS&tsyms = USD ، EUR ، CNY ، GBP ’؛

s.src = theUrl + (theUrl.indexOf (“؟”) >= 0؟ “&”:”؟ “) +” app = “+ appName؛

embedder.parentNode.appendChild (s)؛

}) ()؛

ETHOS روند معمولی بازار رمزنگاری را طی سال گذشته دنبال کرده است و در 7 ژانویه 2018 ، با قیمتی معادل 10.41 دلار به اوج خود رسیده است. در طول بهار ، رمز ارز همچنان از دست می رفت و دو بار دیگر به اوج خود رسید ، یک بار در مارس و یک بار دیگر در ماه مه. در آخر ، مصادف با عرضه کیف پول جهانی ، در 3 جولای ، با 2.61 دلار تقریباً یک چهارم بالاترین ارزش خود ، آخرین بالاترین حد خود را برای صحبت داشت. امروز سکه در حدود 0.30 دلار قرار دارد که یک اتفاق غیرمنتظره در بازار فعلی است.

ETHOS را از کجا بخریم

می توانید ETHOS را در Binance ، Bithumb ، CoinExchange و HitBTC خریداری کنید.

اتوس بستروک

پردازنده پرداخت, راه راه, به دلیل کد پردازش پرداخت منبع باز ، مورد استفاده گسترده و تحسین قرار گرفته است. Ethos تلاش می کند تا همین کار را برای بازار ارزهای رمزپایه انجام دهد. آنها نقدینگی ، کیف پول میزبان را فراهم می کنند و به عنوان مبادله از طریق آنها عمل می کنند Bedrock API.

توسعه دهندگان همچنین می توانند داده های بلاکچین را فراخوانی کرده و هویت خود را از طریق API تأیید کنند. هدف ایجاد یک سیستم مالی قوی در بلاکچین است. Bedrock یکپارچه با موسسات مالی ادغام می شود. این تیم ادعا می کند که این امر باعث ایجاد “نژاد جدیدی از برنامه های FinTech” برای بانک ها و مصرف کنندگان می شود. اخیراً این شرکت همکاری با خود را اعلام کرد ویجر برای توسعه بیشتر قابلیت های Bedrock API.

تیم

مدیرعامل بنیانگذار اخلاق

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Shingo Lavine

شینگو لاوین ، دانشجوی 19 ساله دانشگاه براون ، به عنوان مدیر عامل شرکت رهبری می کند. او مقاله سفید اصلی را برای یک کیف پول جهانی و تأمین کننده نقدینگی نوشت. با وجود جوانی مدیر عامل ، لاوین تیم متنوع و باتجربه ای را تشکیل داده است. بیشتر این تیم از بخش مالی ، از جمله بانک های بزرگ ، وام دهندگان و M&شرکت ها آنها همچنین دارای اعضای تیم مسئول انطباق و چندین طراح هستند که در کنار کارشناسان کد و رمزنگاری برای توسعه سیستم عامل کار می کنند.

نقشه راه

به دنبال راه اندازی کیف پول جهانی و API Bedrock در سال 2018 ، Ethos قصد دارد از کجا برود؟ بگذارید لاوین خودش از یک پست وبلاگ در تاریخ 20 نوامبر 2018 به ما بگوید:

تمرکز ما در آینده بر روی آینده دروازه فیات ، افزایش پشتیبانی رمز در Universal Wallet و Bedrock و توسعه معماری blockchain اضافی برای برنامه های کاربردی در مقیاس خواهد بود..

این شرکت آخرین توسعه خود را در ماه نوامبر اعلام کرد. معرفی Ethos وضعیت, برنامه ای که قابلیت های اضافی را به رمز اضافه می کند ، از جمله افزایش قدرت رأی دادن ، نمایش نظرات و نفوذ در سیستم عامل.

نتیجه

ایده پشت Ethos جالب و مهیج است. این ارز بالقوه می تواند ارز رمزنگاری شده ای را برای بخش جدیدی از سرمایه گذاران خرده فروشی باز کند. با راه اندازی کیف پول جهانی ، Ethos در مسیر درست گام برمی دارد و گزینه ارزشمند کیف پول را به کسانی که چندین سکه دارند ارائه می دهد. ما خواهیم دید که آیا آنها واقعاً می توانند “آینده مالی برای همه باز ، امن و عادلانه” بسازند.

یادداشت سردبیر: این مقاله توسط ریچل لانتز در تاریخ 21 نوامبر 2018 برای انعکاس تغییرات اخیر پروژه به روز شده است.

منابع اضافی

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me