GameCredits (GAME) چیست؟ یک راهنمای مبتدی

GameCredits (GAME) چیست?

GameCredits (GAME) یک پروژه ارز رمزنگاری شده است که می خواهد به یک راه حل پرداخت واحد برای صنعت بازی آنلاین تبدیل شود. در وب سایت پروژه ، ماموریت تیم “تبدیل شدن به ارز جهانی 2.6 میلیارد گیمر در سراسر جهان ، توانمندسازی توسعه دهندگان بازی بزرگ و کوچک برای رشد بیشتر صنعت بازی های 100 میلیارد دلاری و تسریع در تصویب گسترده ارزهای رمزپایه غیرمتمرکز است. به عنوان جایگزینی بهتر برای نامزدهای صادر شده توسط دولت. “

در مدل GameCredits ، توسعه دهندگان و بازیکنان نسبت به فروشندگان ، توزیع کنندگان و سایر واسطه ها اولویت دارند. تیم امیدوار است که ، با تبدیل شدن به یک ارز جهانی بازی ، GAME فضای بازی را از توزیع سود ناهموار آزاد کند. آنها همچنین می خواهند فضای رقابتی ورزش های الکترونیکی را با MobileGo ، رمز ارزشی که با GameCredits گره خورده است ، یکنواخت کنند. امید آنها این است که MobileGo فرهنگ ورزش های الکترونیکی را تقویت کند که در آن درآمد حاصل از مشارکت گیمر باشد ، نه اسپانسرهای بزرگ ، و مشارکت گسترده تری در رقابت در میان جمعیت بازی های جهان را تشویق کند..

اعتبار بازی

اکوسیستم GameCredits

اکوسیستم GameCredits در هسته اصلی خود ، ایجاد یک تجربه بازی راحت تر برای بازیکنان و تولید یک مدل درآمد عادلانه تر برای توسعه دهندگان ، متمرکز است. برای گیمرها ، ارز ارائه می شود:

 • ادغام پرداخت آسان
 • محدودیت بالای سپرده
 • گزینه سپرده چند ارزی (GAME و سایر ارزهای رمزپایه)
 • ارز قابل انتقال در چندین بازی و سیستم عامل
 • امنیت بلاکچین برای خریدهای درون بازی
 • رویدادهای ورزشی الکترونیکی فراگیر برای تطبیق سریع و پرداخت سریع

در واقع ، گیمرها برای همه بازی های مورد علاقه خود یک روش پرداخت همه جانبه دارند ، روشی که دسترسی و امنیت را تشویق می کند. GameCredits می تواند به طور بالقوه مزایای زیادی را نیز به توسعه دهندگان ارائه دهد ، از جمله:

 • زمان پردازش سریعتر پرداخت
 • مقیاس پذیری پایگاه کاربر
 • محافظت پیشرفته از تقلب و امنیت بلاکچین
 • کارمزد بیشتر برای فروش بازی (پرداخت 90٪ در مقابل 70٪ با Google Play و Apple)
 • تبلیغ متقابل با بازی های دیگر

برای توسعه دهندگان ، تمرکز اصلی GameCredit پرداخت عادلانه و سریع است. برخلاف استانداردهای صنعت تعیین شده توسط اپل و Google Play ، GameCredits برای هر بازی فروخته شده در بازار خود ، GPlay فقط 10٪ هزینه می گیرد..

صحبت از GPlay ، GameCredits دارای تعداد کمی از محصولات و تکرارها است که به پروژه و تیم آن کمک می کند تا چشم انداز خود را کاملا تحقق بخشند. این محصولات ستون فقرات اکوسیستم چندوجهی GameCredit را شامل می شوند و شامل موارد زیر می شوند:

GNationدر وب سایت GameCredits آمده است: “هر سومین انسان یک گیمر است” و GNation در تلاش است تا این گیمرها را از سراسر جهان در یک جامعه واحد متحد کند. بنابراین ، GNation به عنوان یک کشور ملی بازی بدون مرز عمل می کند که توسعه دهندگان و بازیگران از همه اقشار را دور هم جمع می کند.

GPlay: معادل فروشگاه برنامه GameCredits و بازار بازی ، فروشگاه GPlay به بازیکنان امکان خرید بازی های موجود با استفاده از سکه های GAME را می دهد. همچنین این مبلغ 90٪ برای بازیگران فروخته شده در این سیستم عامل به توسعه دهندگان تعلق می گیرد.

GameGG: این پروژه هنوز در دست انجام است ، اما اساساً یک پلت فرم آنلاین و رقابتی برای ورزش های الکترونیکی خواهد بود. با استفاده از آن ، هر گیمر آماتور یا طرفدار می تواند خواستگاری کند و در مقابل سایر بازیکنان این سیستم عامل شود ، یا با سهام مالی یا بدون.

GWallet: کیف پول ارز رمزنگاری شده که بازیکنان می توانند برای ذخیره GAME خود ، پرداخت هزینه خریدهای درون بازی یا استفاده از آن برای مسابقات آنلاین الکترونیکی استفاده کنند..

GExchange: هنوز در دست توسعه است ، GExchange از جفت های رمزنگاری و فیات برای سکه GAME برخوردار است..

GShare: برنامه خیریه GNation ، موردی که تیم امیدوار است بتواند تأثیر GameCredit را در خارج از حوزه های رمزنگاری و بازی گسترش دهد.

MobileGo

“پسر عموی نزدیک” GameCredits, MobileGo (MGO) راه حل توکنی شده اکوسیستم برای بازی در موبایل است. MobileGo همان چیزی است که GameCredits در کل فضای بازی های ویدیویی به تلفن های هوشمند ، تبلت ها و بازی های موبایل اختصاص می دهد: تلاشی برای متحد کردن پارسه و توسعه دهندگان تحت یک ارز و یک پلتفرم واحد. جالب است که تخصیص رمز بین بلاکچین های Ethereum و Waves تقسیم شده است ، زیرا MGO برای اجرا در هر دو شبکه ساخته شده است.

MobileGo

بازیکنان می توانند نمایه MobileGo را تنظیم کنند و مانند نمره اعتباری gamified ، کاربران بر اساس تعاملات آنلاین (مثبت یا منفی) ، سابقه بازی و مراجعه به آنها دارای وضعیت اجتماعی خواهند بود. به کاربران ثبت نام شده به دلیل دستیابی به آستانه های شهرت ، مانند کسب امتیازات تجربه و بالابردن ، نشان های MobileGo اعطا می شود. سپس از این نشانه ها می توان برای برنامه های تشویقی مانند تخفیف محتوای درون بازی ، مجوز VIP به مسابقات و موارد دیگر استفاده کرد.

کاربران پلتفرم همچنین می توانند از طریق MobileGo میزبان مسابقات غیرمتمرکز بازی باشند. برخلاف مسابقات حرفه ای ورزش های الکترونیکی ، این مسابقات برای بازیکنان با هر سطح مهارت برای هر بازی موبایل ثبت شده در فروشگاه برنامه GameCredits آزاد خواهد بود. این موانعی را که ورزش های الکترونیکی حرفه ای برای گیمرهای آماتور ایجاد کرده اند از بین خواهد برد و به هر کسی این فرصت را می دهد تا در یک مسابقات جهانی و غیرمتمرکز مسابقات ، MGO کسب کند..

MobileGo همچنین دارای یک بازار برای اقلام و کالاهای مجازی درون بازی خواهد بود. این بازار به کاربران این امکان را می دهد تا اقلام بازی های متقابل را برای MGO مستقیماً در سیستم عامل معامله کنند.

تیم GameCredits و نقشه راه

GameCredits از تیمی متشکل از گیمرهای فصلی – بونافید بازی های بورس که سال ها در این صنعت فعالیت می کنند ، برخوردار است.

مدیر عامل این پروژه ، سرگئی شولوم ، دارای دکترای دکتری است. در مدل سازی ریاضی و Datcroft Games Ltd. را در سال 2004 تأسیس کرد. او همچنین مسئول ایجاد Pixel Wars ، یکی از اولین بازی های ذکر شده در فروشگاه GPlay GameCredits است.

یک دکترای دیگر ، مدیر محصول ماکسیم شولوم بیش از 12 سال تجربه بازی را به تیم می آورد. او به تولید بازی های موفقی مانند Get the Gun کمک کرده و بر توسعه فروشگاه موبایل GameCredits نظارت دارد.

تیم GameCredits

در حال حاضر ، تنها نقشه راه موجود در کاغذ سفید پروژه است. بیشتر نقاط عطف مسیر خود را طی کرده اند ، اما مشخص شده است که تیم قصد دارد در Q1 2018 تمرکز خود را روی ادغام مسابقات خواستگاری غیرمتمرکز و مسابقات غیرمتمرکز بگذارد..

تاریخچه معاملات GameCredits

در زمان نوشتن این مقاله ، کل بازار برای سایش کمی بدتر است و GameCredits نیز از این قاعده مستثنی نیست. GAME از بالاترین رقم 6.61 دلار به 1.35 دلار رسیده و در حال حاضر در رتبه 110 قرار دارد CoinMarketCap.

baseUrl = “https://widgets.cryptocompare.com/”؛ var scripts = document.getElementsByTagName (“اسکریپت”)؛ var embedder = اسکریپت [scripts.length – 1]؛ (تابع () {var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname)؛ if (appName == ””) {appName = ”محلی”؛} var s = document.createElement (“اسکریپت”)؛ s.type = “ text / javascript ”؛ s.async = true؛ var theUrl = baseUrl + ‘serve / v3 / coin / chart؟ fsym = GAME&tsyms = USD ، EUR ، CNY ، GBP ’؛ s.src = theUrl + (theUrl.indexOf (“؟”) >= 0؟ “&”:”؟ “) +” app = “+ appName؛ embedder.parentNode.appendChild (s)؛ }) ()؛

اعتبار بازی را از کجا بخریم

محبوب ترین بازار GAME BitBay است ، جایی که 33.80٪ از حجم 24 ساعته آن از جفت فیات با Zloty لهستان حاصل شده است. به ترتیب حجم ، فعال ترین بازارهای بعدی Bittrex ، Poloniex و Bit-Z هستند که همه جفت های BTC / GAME را ارائه می دهند. جالب اینجاست که هیچ بازار ETH برای GAME وجود ندارد.

GameCredits را کجا ذخیره کنید

کیف پول رسمی پروژه ، GWallet ، پشتیبانی کامل از GameCredits را ارائه می دهد. علاوه بر این ، می توانید GAME را مستقیماً از طریق درگاه اختصاصی کیف پول با USD ، EUR ، GBP یا BTC خریداری کنید.

نتیجه

طرفداران رمزنگاری اغلب از توانایی های بلاکچین برای کاهش ناکارآمدی صنعت در بخشهای مختلف استفاده می کنند. GameCredits می خواهد این راه حل ها را به صنعت بازی ارائه دهد.

و قابل فهم است یک گزینه پرداخت ارز رمزنگاری شده مانند GameCredits می تواند گزینه های واریز و خرید راحت تری را برای گیمرها فراهم کند و یک شبکه بلاکچین امنیت بیشتری به وجوه آنها می دهد. برای توسعه دهندگان ، GameCredits اجازه می دهد تا زمان پرداخت سریعتر و توزیع سود مساوی بیشتر از فروش بازی وجود داشته باشد.

GameCredits این راه حل ها را ارائه می دهد ، بنابراین تنها ترفند در حال حاضر پذیرش است. من نمی توانم به شما بگویم که آیا جهان بازی جهانی GAME را به عنوان ارز جهانی خود قبول می کند یا خیر ، اما اگر ارزهای رمزپایه به نوعی به روش پرداخت استاندارد این صنعت در سال های آینده تبدیل شوند ، تعجب نخواهم کرد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map