HOT چیست?

HOT رمز پروتکل هیدرو (Hydro Protocol) است. هیچ ارتباطی با گرما و آتش ندارد. ریشه شناس را در خود ببخشید که فکر می کند پروتکل با آب نیز ارتباط دارد. پروتکل هیدرو برای بهبود نقدینگی مبادلات غیرمتمرکز جدید طراحی شده است.

نقدینگی ویژگی بسیار مطلوبی برای داشتن یک صرافی جدید است زیرا این یکی از نشانه های فعالیت بازار است و بنابراین خرید یا فروش ارز رمزپایه در هر مقطع زمانی خاص چقدر مطلوب است. هنگامی که مبادلات جدید آغاز می شود ، فعالیت بازار کم است ، مگر اینکه در جهت بهبود نقدینگی اقدامات لازم انجام شود. HOT راه حلی برای این کلاسیک ارائه می دهد مشکل مرغ یا تخم مرغ.

خلاصه رمز

سایت اینترنتی

نماد: داغ

مشخصات: ERC20

شبکه: اتریوم

کل تأمین: 1،560،000،000 داغ

گردش در گردش: 230،169،301 داغ

چه کار میکند?

HOT با ارائه مشوق هایی برای سازندگان حرفه ای بازار ، نقدینگی را بهبود می بخشد. سازندگان حرفه ای بازار همچنین به عنوان تأمین کنندگان نقدینگی شناخته می شوند ، موجودی ارزهای رمزپایه را برای تجارت دارند. صاحبان کالا وقتی با ارائه دهنده نقدینگی معامله می کنند این نقدینگی را حذف می کنند. ارائه دهندگان نقدینگی می توانند با خرید ارز رمزنگاری شده خاصی با قیمت مشخص و فروش آن بعداً با قیمت بالاتر ، درآمد کسب کنند. این تأمین کنندگان نقدینگی اکنون می توانند برای تأمین نقدینگی به بورس جدید ، پاداشهای HOT- نیز دریافت کنند. هرچند یک گیر وجود دارد. برای اینکه واجد شرایط توزیع دوره ای HOT شوید ، تأمین کننده نقدینگی باید HOT را نگه دارد.

زمینه

سازندگان بازار معمولاً مقادیر زیادی از ارز رمزنگاری شده خاصی را که می خواهند برای آن نقدینگی تهیه کنند ، در اختیار دارند. سپس آنها قیمتی را تعیین می کنند که حاضرند برای ارز رمزپایه پرداخت کنند. این قیمت قیمت پیشنهادی است. آنها همچنین قیمتی را تعیین می کنند که حاضرند برای آن جدا شوند. به این قیمت س askال می گویند. به طور سنتی ، آنها از تفاوت بین قیمت درخواست و پیشنهاد سود می برند. به آن سود اسپرد گفته می شود.

اقتصاد توکن

هنگامی که یک سازنده بازار می خواهد علاوه بر گسترش ، توزیع دوره ای HOT را نیز دریافت کند ، پروتکل Hydro ابتدا سازنده بازار را ملزم به نگه داشتن HOT می کند. بر اساس کاغذ سفید, هرچه تأمین کننده نقدینگی HOT بیشتر ذخیره داشته باشد ، پرداخت دوره ای HOT دریافتی بیشتر است. همچنین ، هرچه فعالیت معامله بیشتر بر عهده سازنده بازار باشد ، بیشتر در توزیع دوره ای HOT دریافت خواهند کرد.

اگر پیش بینی کنند که سهم عمده ای در حجم معاملات کل در هر دوره معین خواهند داشت ، سازندگان بازار برای داشتن مقدار زیادی HOT انگیزه دارند..

معامله گران فردی نیز ممکن است از برگزاری HOT بهره مند شوند. برای معامله گران منفرد ، این عملکرد دقیقاً مانند یک توکن مبادله ای ، مانند توکن Binance ، عمل می کند. تنها تفاوت این است که دارندگان HOT صرافی را انتخاب می کنند تا از مزایای مالکیت رمز بهره مند شوند و هر صرافی ممکن است مشخص کند که چه پاداشی ارائه می شود.

پروتکل Hydro چگونه کار می کند?

پروتکل هیدرو بخشی از الف است پشته پروتکل. در لایه شبکه مبادله غیرمتمرکز کار می کند. یک برنامه غیرمتمرکز یا dApp وجود دارد که در بالای آن قرار دارد و برنامه را ارائه می دهد رابط کاربر. پروتکل 0x در زیر آن قرار دارد و تسویه حساب برای بلاکچین را فراهم می کند.

پشته پروتکل هیدرو

پشته پروتکل هیدرو (منبع: مقاله سفید HOT)

عملکرد آن با نگه داشتن بانک اطلاعاتی از نقدینگی ارائه شده توسط سازندگان و حذف شده توسط گیرندگان است. این داده ها برای تعیین توزیع های دوره ای HOT استفاده می شود.

علاوه بر این ، پروتکل کنترل کننده مبادلات دارای مجوزهایی برای پر کردن سفارش است. با مدیریت لیست اجازه ، پروتکل به صرافی های مشترک اجازه می دهد نقدینگی را تقسیم کنند. وقتی صرافی ها تصمیم می گیرند نقدینگی خود را با هم ترکیب کنند ، به آن مجموعه نقدینگی می گویند.

به منظور دستیابی به استخر نقدینگی ، صرافی های غیرمتمرکز جدید همچنین می توانند HOT را در خود جای دهند. به این اصطلاحاً staking گفته می شود. پس از وارد شدن به سهام ، توکن ها تنها پس از آنکه مبادلات جدید به میزان معینی نقدینگی در طول زمان کمک کرده اند ، به صرافی ها برمی گردند..

این جمع شدن نقدینگی بدون پروتکل هیدرو از طریق مدل سفارش باز پروتکل 0x نیز امکان پذیر است. با این حال ، برخورد جلو و سفارش بدون مدیریت اضافی ارائه شده توسط پروتکل هیدرو رخ خواهد داد. از نظر فنی باز هم در محدوده نقدینگی امکان پذیر است. با این حال ، چنین رفتاری می تواند از طریق مکانیسم حاکمیت HOT مجازات شود.

این مکانیسم حاکمیت همچنین برای مدیریت عضویت در مجموعه نقدینگی استفاده می شود. برای تعیین آستانه مشارکت در عضویت در مجموعه های نقدینگی استفاده می شود.

سرانجام ، پروتکل Hydro توزیع هزینه های معامله را کنترل می کند. DDEX یک نمونه عملی از مبادله غیرمتمرکز با استفاده از پروتکل هیدرو در لایه شبکه است. هزینه معامله DDEX 0.1٪ است. پروتکل Hydro وظیفه توزیع هزینه معاملات 0.1٪ را بر عهده دارد.

چه کسی پشت HOT است?

تیان لی ، کوین وست ، دیوید شین ، بوون وانگ ، اسکات وینگز و شانچوان یین تیم پشت پروتکل هیدرو هستند.

تیم DDEX

تیم پشتیبانی دریافت کرده است Draper Dragon, سرمایه اجماع, و اخیراً الکسیس اوهانیان, از شهرت Reddit ، در سرمایه اولیه. در اینجا درباره تیم ، مشاورانی مانند Ohanian و پروتکل هیدرولیک اطلاعات بیشتری کسب کنید: https://thehydrofoundation.com/.

همکاران استراتژیک HOT

همکاران استراتژیک HOT

HOT را از کجا می توانید بخرید?

مطابق با CoinLib.io, HOT فقط در دسترس است OKEx. با این حال ، در DDEX.

HOT را از کجا می توانید ذخیره کنید?

HOT توسط. پشتیبانی می شود MetaMask پسوند مرورگر و برابری. همچنین توسط آن پشتیبانی می شود MyEtherWallet, بنابراین می توانید آن را در سایت ذخیره کنید لجر نانو اس و لجر بلو کیف پول سخت افزاری.

آیا HOT نشانه ای داغ خواهد بود?

پروتکل Hydro یک راه حل جدید برای نقدینگی مبادله ای پیشنهاد می دهد و از پشتیبانی قوی برخوردار است. هرکسی می تواند HOT را نگه دارد. در واقع ، این رمز چیزی برای ارائه به همه افراد در اکوسیستم دارد. صرافی ها ، معامله گران و تأمین کنندگان نقدینگی همه انگیزه برگزاری HOT را دارند.

با این وجود یک معضل رمز وجود دارد. متأسفانه ، این توکن معامله می شود بازارهای ثانویه. در نتیجه ، ارزش آن همیشه توسط حدس و گمان تعیین می شود و نه توسط نقدینگی واقعاً توسط صرافی ها ، سازندگان بازار حرفه ای و معامله گران منفرد..

با توجه به فشار نزولی اخیر بر قیمت ارزهای رمزپایه ، HOT در حال حاضر کاملاً مطبوع است. در هر دوره ای که روند نزولی قیمت وجود دارد انگیزه ای برای برگزاری HOT وجود ندارد.

https://files.coinmarketcap.com/static/widget/currency.js

منابع اضافی

سایت اینترنتی

تلگرام

متوسط

توییتر

فیس بوک

Reddit

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me