معامله با نشانه Huobi (HT)?

Huobi ، سومین صرافی بزرگ ارز رمزنگاری شده در جهان ، اخیراً ارز جدیدی را اعلام و راه اندازی کرده است. نشان Huobi Token (HT) به کاربران واسطه وفاداری آنها با کاهش کارمزد معاملات پاداش می دهد و در عین حال ارزش خاص خود را در جفت های قابل معامله در برابر ارزهای محبوب حمل می کند. امید این بود که ارزش بیشتری برای میلیون ها کاربر Huobi که بیشتر در کشورهای آسیایی واقع شده اند ، به ارمغان بیاورد.

راه اندازی Huobi Token در رد سایر نشانه های ایجاد وفاداری است که سایر صرافی ها راه اندازی کرده اند. اولین و موفق ترین این رمزها Binance Coin (BNB) بوده است. ایجاد BNB جای Binance را به عنوان صرافی پیشرو در جهان تأمین کرد. این شرکت در ازای وفاداری مشتری ، هزینه های معاملات تخفیف یافته را ارائه می دهد که در درجه اول به عنوان یک سیستم پاداش وفاداری فعالیت می کند. با این حال ، با افزایش تقاضا برای Binance Coin ، قیمت آن نیز افزایش یافت. Binance هنوز بزرگترین صرافی در جهان است و رمز BNB محکم در بیست ارز رمزپایه برتر قرار دارد.

از آنجایی که Huobi سومین تبادل رمزنگاری بزرگ است ، سازندگان Huobi Token امیدوارند که موفقیت مشابهی داشته باشد. برای رسیدن به آن سطح ، آنها مزایای اضافی به پیشنهاد Huobi Token بالاتر و فراتر از نقشه راه تعیین شده توسط BNB اضافه کرده اند. علاوه بر این ، آنها توزیع توکن را کمی متفاوت ساختار داده اند. این مقاله تمام مزایا ، جزئیات و موارد دیگر را برای ایجاد یک راهنمای جامع برای Huobi Token بررسی می کند.

پس زمینه نشانه Huobi

هووبی رسما اهداف خود را اعلام کرد در مدت 15 روز ، Huobi 300 میلیون HT (60٪ از کل عرضه) را به کاربران حرفه ای خود که یک بسته خدمات تخفیف خریداری کرده اند ، توزیع می کند. هر روز صبح ، دسته جدیدی از HT بر اساس اولین مراجعه ، اولین سرویس در دسترس قرار می گیرد. Huobi این طرح توزیع توکن را اعلام کرد ، “نه ICO” ، به دلیل ماهیت عرضه. کاربران در حال خرید یک بسته خدمات خاص هستند که بخشی از آن شامل HT است که در ازای هزینه های تجارت تخفیف می دهد.

این صرافی Huobi Token را به عنوان بخشی از یک استراتژی کلی برای بازیابی پایگاه کاربری خود پس از تشدید مقررات در چین که به شدت تجارت ارزهای رمزپایه را محدود کرد ، راه اندازی کرد. در یک مصاحبه با CoinDesk, لئون لی ، بنیانگذار Huobi ، نشان داد که تغییرات قانون چین باعث کاهش 95 درصدی حجم معاملات Huobi بین 15 سپتامبر تا 1 نوامبر 2017 شده است. در حالی که معاملات به تدریج بهبود یافت ، تیم رهبری Huobi Token را فرصتی برای افزایش تعامل مشتری دیدند ، به خصوص با ارائه محصولات برتر آنها.

راه اندازی Huobi Token نیز همزمان با اعلامیه Huobi در مورد برنامه های خود برای راه اندازی یک صندوق شاخص برای بازار ارزهای رمزنگاری شده همزمان بود. در كنار هم ، این ابتكارات جهت جدیدی را برای مبادله تعیین كردند و به كاربران و تماشاگران نشان دادند كه Huobi در مسیر بازگشت است. این برای درک جهانی هووبی بسیار حیاتی بود ، زیرا سرمایه گذاران آمریکایی نمی توانند به طور قانونی در مبادله شرکت کنند ، اما آنها از نزدیک نحوه عملکرد سومین بورس جهانی و تأثیر آن بر بازار را کنترل می کنند..

مزایای نشان Huobi

Huobi Token مزایای مختلفی را به کاربران ارائه می دهد. بسیاری از این مزایا از سایر نشانه های مبادله ای مانند BNB شناخته شده است. با این حال ، سایر محصولات منحصر به فرد HT هستند و برای ایجاد نقدینگی ، تقاضا و در نهایت قیمت طراحی شده اند.

مزایای ht

مطالب رسمی بازاریابی در مورد مزایای Huobi Token

این مزایا باعث می شود HT روی کاغذ بسیار زیاد به نظر برسد و تاریخچه قیمت HT این استدلال را بیان می کند. در حال حاضر ارزش آن از زمان عرضه در اوایل سال جاری دو برابر شده است.

1. تخفیف هزینه معامله

کاربران می توانند برای خرید سطوح مختلف وضعیت VIP در صرافی Huobi از HT استفاده کنند. وضعیت VIP بصورت اشتراکی کار می کند و کاربران ماهیانه هزینه پرداخت می کنند. بالاترین این سطح 50٪ تخفیف در هزینه های معامله را در اختیار شما قرار می دهد. این سطح از تخفیف مشابه طرح تخفیف Binance است. با این حال ، بر خلاف Binance ، زمان انقضا وضعیت VIP محدودیت زمانی ندارد. تا زمانی که اشتراک VIP ماهانه خود را ادامه دهید ، می توانید 50٪ تخفیف را برای سالهای زیادی حفظ کنید.

تخفیف vip token huobi

تخفیف VIP و هزینه اشتراک ماهیانه در Huobi Pro

این تخفیف ممکن است برای تاجران خرده فروشی ارزشمند باشد. از همه مهمتر ، این پیامدهای زیادی برای نهنگ ها و بازرگانان با فرکانس بالا دارد که 50٪ کاهش در هزینه های معامله تفاوت زیادی با خط پایین دارد. انتظار می رود نهنگ ها تقاضای Huobi Token را برای خرید و حفظ وضعیت VIP در بورس افزایش دهند.

2. بازپرداخت نقدینگی

هر از گاهی ، Huobi از درآمد کارمزد معاملات برای خرید مجدد Huobi Tokens استفاده خواهد کرد. هدف از خرید فصلی دو برابر است. اول ، نقدینگی را در معاملات و قیمت HT تشویق می کند و از احتکار رمزها جلوگیری می کند. دوم ، خرید مجدد صندوق حمایت از کاربر Huobi را با HT تأمین می کند. Huobi صندوق حمایت را اداره می کند تا از رفتار تجاری یا تقلب در تجارت جلوگیری کند و ضررها را در موارد اضطراری جبران کند.

3. دسترسی زودهنگام & مناسبت ها

دسترسی زودهنگام تا حدودی یک مزیت مبهم است ، اما می تواند بسیار ارزشمند باشد. به عنوان بخشی از سرویس اشتراک VIP ، کاربران ممکن است به دارایی هایی که در Huobi یا رویدادهای ویژه تجارت می کنند دسترسی زودهنگام داشته باشند. از برخی جهات ، طرح دسترسی VIP مانند یک سناریوی پرداخت به بازی و از نظر اخلاقی سوال برانگیز است. با این حال ، دشوار است که دقیقاً بگوییم مشترکان VIP تاکنون چه مزایایی داشته اند زیرا این رویدادها و دسترسی زود هنگام خصوصی هستند. این که آیا طرح کلی است یا بالاتر از جدول هنوز جای بحث دارد.

4. قابل تجارت در برابر ارزهای رایج

Huobi از جفت های تجاری Tether ، Ethereum و Bitcoin خارج از جعبه پشتیبانی می کند. یکی از مزایای ارز رمزپایه ایجاد شده در بورس ، لیست سریع در صرافی ها است. روزی که Huobi Token رویداد تولید رمز خود را به پایان رساند ، در Huobi قرار گرفت.

ممکن است از Huobi استفاده نکنید یا بخواهید بسته های VIP بخرید ، اما با این وجود می توانید Huobi Tokens را برای حدس و گمان درباره ارزش آینده خریداری کنید.

5. نظرسنجی & حق رای

یکی از آنها اغلب نادیده گرفته می شود اما یک مزیت احتمالاً قابل توجه از مالکیت HT حق رأی در تصمیمات مبادله ای است ، از جمله دارایی های جدیدی که در بورس ذکر می شوند. در ابتدا ، این یک روش دموکراتیک برای حل مسئله اولویت های فهرست دارایی به نظر می رسد. با این حال ایده را به نتیجه منطقی آن برسانید ، و متوجه خواهید شد که دارایی هایی که می خواهند در Huobi ثبت شوند صرفاً نیاز به خرید مقدار زیادی HT و رای دادن به خودشان دارند. پروژه هایی که بیشترین هزینه را به خریدهای HT اختصاص می دهند ، در یکی دیگر از سناریوهای بالقوه پرداخت به لیست قرار می گیرند. اگرچه برای یک سرمایه گذار تماشاگر ، چنین وضعیتی احتمالاً به معنای تقاضای بالا برای رمزعامل ، قیمت محرک است.

کل تأمین & تخصیص

توزیع توکن HT در 24 ژانویه آغاز شد و در 7 فوریه 2018 به پایان رسید. هر روز از توزیع ، میلیون ها علامت در عرض چند دقیقه پس از فروش به فروش رسید. در آن زمان ، 300 میلیون HT به اعضای Huobi Pro که بسته ها را خریداری کرده اند توزیع شده است. این 60٪ از کل عرضه فعلی در گردش عمومی است.

تخصیص رمز

تخصیص نشان Huobi

200 میلیون HT دیگر ، یعنی 40٪ از کل عرضه ، کنار گذاشته شد. 20٪ به سمت پاداش کاربر و عملکرد سیستم عامل است. 20٪ دیگر به مدت چهار سال تعلق می گیرد و پاداش تیم را تشکیل می دهد.

تاریخچه قیمت

پس از راه اندازی ، قیمت HT تا 1.14 دلار تا 1.50 دلار ثابت ماند تا اینکه در 13 فوریه 2018 اولین ضربه بزرگ خود را ببیند ، تا بیش از 2.00 دلار. قیمت دیگر هرگز به زیر 2 دلار نرسیده است. HT در اوایل ژوئن با رسیدن به 6 دلار به بالاترین حد خود رسید. با کاهش تدریجی از آن زمان ، قیمت در هفته های اخیر به محدوده 3.00 تا 3.50 دلار رسیده است.

نحوه خرید نشانه های Huobi (HT)

بدیهی است که ساده ترین مکان برای خرید Huobi Tokens در Huobi است. آنها جفتهای تجاری بسیاری در دسترس دارند. با این حال ، برای بیشتر سرمایه گذاران ایالات متحده ، دستیابی به HT مشکل خواهد بود. این کد در LBank و Gate.io ذکر شده است ، بنابراین اگر در هر یک از این صرافی ها حساب کاربری دارید می توانید HT را در آنجا خریداری کنید.

عمدتا خرید HT برای کاربران Huobi منطقی است. اگر به Huobi دسترسی ندارید ، تنها هدف از به دست آوردن رمز ، حدس و گمان در مورد قیمت است.

نحوه ذخیره نشانه های Huobi (HT)

Huobi Token یک سکه ERC-20 است. بنابراین ، هر کیف پولی که از Ethereum پشتیبانی کند ، می تواند نشانه های Huobi را نیز ذخیره کند. اگر در ابتدا وجه را در کیف پول خود مشاهده نکردید ، لازم است کیف پول را به آدرس قرارداد هوشمند Huobi Token نشان دهید: 0xe824ec0f8384600f3187967f8b098014e31892f2

ما Ledger Nano S را به عنوان یک راه حل مناسب برای کیف پول سخت افزاری برای نشانه های ERC-20 توصیه می کنیم. متناوباً ، از یک کیف پول کاغذی از MyEtherWallet یا یک ارائه دهنده کیف پول کاغذی مشابه استفاده کنید.

نتیجه

Huobi Token فرصتی مهیج برای معامله گران بزرگ مانند نهنگ ها و عملیات با فرکانس بالا فراهم می کند تا هزینه های خود را در Huobi کاهش دهند. Huobi خودش اعلام کرده است که بسته های VIP آن عمداً سرمایه گذاران نهادی را هدف قرار داده است. علاوه بر این ، رای گیری برای عملکردهای جدید لیست سکه باعث می شود که نشانه های جدید اولویت خرید HT را داشته باشند. به نظر می رسد تاکنون تصویب تدریجی و ثابت این توکن بوده است. اگر این روند ادامه یابد ، انتظار می رود تقاضا برای عرضه سخت کوک افزایش یابد و قیمت رمز همراه با آن را بالاتر ببرید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me