سکه IAMA چیست?

سکه IAMA (یا من یک سکه هستم) مجموعه ای از هر دو است آثار هنری فیزیکی و دیجیتال توسط کوین آبوش. Abosch 100 قطعه هنری فیزیکی خلق کرد و آنها را با “هنر مجازی” به بلاک چین Ethereum گره زد. وی در اینجا از “هنر مجازی” برای توصیف رمز ERC20 پروژه ، IAMA استفاده می کند. 10 میلیون قطعه هنر مجازی IAMA وجود دارد و فقط وجود دارد.

به عنوان دارنده رمز IAMA ، می توانید با علائم خود به دلخواه خود عمل کنید. می توانید آنها را بفروشید ، نگه دارید ، یا حتی آنها را از هم بپاشید – تا حدی که تقسیم شوند 18 رقم اعشار. Abosch روشن می کند که “هر کسری از سکه IAMA دارای ارزش هنری ذاتی همان سکه IAMA [کل] است.”

Abosch مهره های هر قطعه ای از هنرهای بدنی را با آدرس قرارداد برای ایجاد IAMA که در شبکه Ethereum وجود دارد. هرچند که او فقط مهره های قطعه را مهر نکرد. وی به معنای واقعی کلمه خون خود را (که ممکن است شامل مقداری عرق و یک قطره قطره اشک باشد) درون مهرها قرار داد.

با گذشت زمان ، کارهای فیزیکی در اختیار دارندگان سکه های IAMA قرار می گیرد.

kevin abosch خون می کشد

همه ی اینها چه معنایی میدهد?

در پروژه سکه IAMA ، Abosch انسان را با یک مقایسه می کند سکه تازه ضرب شده. ما قیمتی نداریم ، “با این حال دائماً به ما یک مقدار تعلق می گیرد.” Abosch احساس می کند که زندگی اغلب برای کسب منافع شخصی به یک سری معاملات تقلیل می یابد.

او فیزیکی و دیجیتال را به شکلی متصل می کند که یکی بدون دیگری وجود ندارد. بدون نشانه های IAMA ، آثار هنری فیزیکی هیچ ارزشی ندارند. و بدون کارهای هنری فیزیکی ، نشانه ها بی معنی هستند – مجازی و ملموس در کنار هم در یک رابطه همزیستی.

او می خواهد با گره زدن خون خود به بلاکچین به جهانیان نشان دهد که در اعماق قلب او مانند یک سکه است.

IAMA را از کجا بخرم?

متأسفانه ، هنوز نمی توانید نشانه های IAMA را خریداری کنید. Abosch ابتدا کارهای هنری مجازی را در دسترس مجموعه داران موجود و پس از آن در دسترس عموم قرار می دهد. هرچند او تاریخ مشخص نکرده است. با این حال ، به دنبال کیف پول فعالیت ، به نظر می رسد که او قبلاً با چند جمع کننده معاملات انجام داده است.

IAMA را از کجا می توانم ذخیره کنم?

می توانید IAMA خود را در هر کیف پول سازگار با ERC20 ذخیره کنید. MyEtherWallet یک انتخاب آنلاین محبوب است در حالی که Trezor یک گزینه کیف پول سخت افزاری است.

کوین آبوش کیست?

سیب زمینی شماره 345

کوین آبوش یک ایرلندی محبوب است هنرمند و عکاس. او با افراد برجسته ای مانند جانی دپ ، یوکو اونو و مالالا یوسف زی کار کرده است. گرچه با ارزش ترین کار او عکسی از یک سیب زمینی است. سیب زمینی شماره 345 به فروش می رسد یک میلیون یورو به یک تاجر اروپایی – یکی از گرانترین عکسهایی که تاکنون خریداری شده است.

Abosch حتی بدون روز پرداخت سیب زمینی خود ، زندگی حرفه ای نسبتاً پردرآمدی داشته است. پرتره های نمادین و زمینه سیاه او از 150،000 دلار شروع می شود و می تواند بیش از نیم میلیون دلار باشد.

Abosch همیشه یک هنرمند نبود. وی ابتدا اشتیاق خود را به عنوان زیست شناس با اشتیاق فراگیری فن آوری های جدید آغاز کرد. اولین کنسرت عکاسی وی هنگام کار در CBS Records بود. این شرکت برای عکاسی از یک گروه به شخصی احتیاج داشت و Abosch کلاه خود را به حلقه انداخت. وی پس از تلاش برای دریافت 5000 دلار حقوق ، تا سقف 2500 دلار برای كار مذاكره كرد. با این مجموعه مقدماتی ، او همچنان به مشاغل بیشتری مشغول شد و بقیه تاریخ است.

سایر پروژه های فنی

IAMA Coin اولین اثر دیجیتالی Abosch نیز نیست. او همچنین تاسیس کرد كویكدسك, وب سایتی که به شما امکان می دهد ناشناس اطلاعات را تبادل کنید. برای استفاده از سیستم عامل به ایمیل یا رمز عبور نیازی ندارید ، و کوکی ها یا آدرس های IP را ردیابی نمی کند. علاوه بر این ، اطلاعاتی که شما در تاریخ انتخاب خود تخریب می کنید – هر زمان بین 24 ساعت تا 10 روز پس از ارسال آن.

علاوه بر این ، Abosch OneOne را ایجاد کرد ، یک برنامه پیام رسان غیر قابل ردیابی برای تلفن همراه شما. مانند Kwikdesk ، دیگر نیازی به ایجاد حساب در برنامه نیست. شما فقط یکی از هفت کانال خود را باز می کنید ، یک شرکت کننده دیگر را دعوت می کنید و شروع به چت می کنید. بعد از 24 ساعت ، برنامه پیام ها را حذف می کند. هر شرکت کننده همچنین می تواند پیام ها را از تلفن های هر دو کاربر در هر زمان حذف کند.

متاسفانه ، هر چند, تیم OneOne را تعطیل کرد در سال 2016 به دلیل “فشار غیرقابل غلبه از طرف دولتهایی که نظر ما راجع به حریم خصوصی یک حق انسانی نیست”

انگار که Abosch قبلاً به اندازه کافی مشغول نبوده است ، او اخیراً با اندی تیان (خالق Gifto) مشارکت کرد تا 1 میلیون دلار Ethereum به CoderDojo از طریق آنها اهدا کند پروژه Forever Rose. CoderDojo شبکه ای از باشگاه های برنامه نویسی رایانه ای برای کودکان به رهبری داوطلبان است. در تلاش برای ایجاد توسعه در دسترس همه ، باشگاه ها کاملا رایگان هستند.

با پروژه هایی مانند Kwikdesk ، OneOne و Forever Rose زیر کمربند خود ، جای تعجب نیست که Abosch اکنون روی بلاکچین تمرکز کرده است.

Art’s Fine Line

پروژه سکه IAMA این سsال را ایجاد می کند ، “کجا می توانیم برای آنچه هنر می دانیم خط بکشیم؟” اکثر مردم blockchain را “هنر” نمی دانند ، اما برنامه نویسی رایانه اغلب هم زیبا و هم زشت توصیف شده است. برای یافتن پاسخ ، می توانیم یکی از سوالات لیست س FAالات متداول IAMA Coin را بررسی کنیم:

س fromال از صفحه سQالات متداول سکه IAMA در مورد زیبایی

اگرچه این سوال بر زیبایی تمرکز دارد ، اما به راحتی می تواند به هنر منتقل شود. با ادامه ادغام فناوری و هنر سنتی ، مرز بین این دو به طور مبهم تری در می آید. در پایان ، این واقعا به روند فکر شما بستگی دارد. اگر آسمان خراش ها و خانه هایی که زمانی فقط سازه های کاربردی به حساب می آمدند ، اکنون به عنوان کارهای هنری شناخته می شوند ، چرا بلاکچین نمی تواند خیلی هم باشد?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me