یادگیری نحوه استخراج IOTA کمی تحقیق و حوصله دارد. دلیل این امر این است که ارز رمزنگاری شده از بسیاری جهات منحصر به فرد است. برخلاف اکثر ارزهای رمزپایه ، IOTA از شبکه بلاکچین استفاده نمی کند و یا ماینرها برای تأیید معاملات نیاز ندارند. علاوه بر این ، شما هرگز هزینه معامله را پرداخت نمی کنید. همه این عوامل و موارد دیگر IOTA را به گزینه ای جذاب برای سرمایه گذاران ارزهای رمزنگاری شده و استخراج کنندگان تبدیل کرده است. تنها مشکل این است که برای یادگیری نحوه استخراج IOTA بدون اختصاص دادن کل رایانه شخصی ، به برخی تلاش ها نیاز است.

تاریخچه مختصر IOTA

IOTA در سال 2015 رسماً وارد فضای رمزنگاری شد. مدیر پروژه بنیاد IOTA است. این سازمان غیرانتفاعی مسئول توسعه مستمر شبکه ، از جمله تشکیل مشارکت های استراتژیک است. تا به امروز ، این شرکت ایجاد کرده است شراکت با بزرگترین شرکتهای جهان از جمله فوجیتسو ، سامسونگ ، بوش و فولکس واگن.

اینترنت اشیا

یکی از جالب ترین موارد در مورد IOTA این است که برای حفظ امنیت شبکه به شبکه بلاکچین یا ماینرها احتیاج ندارد. در عوض ، شبکه سکه از اینترنت اشیا تشکیل شده است. اینترنت اشیا شبکه ای از میلیاردها دستگاه الکترونیکی آنلاین است. این دستگاه ها شامل نرم افزار ، سنسور ، محرک ، لوازم خانگی و حتی وسایل نقلیه هستند.

Tangle ، شبکه سکه ، شکل نسبتاً جدیدی از اجماع را به نام گراف نمودار چرخشی (DAG) در بر می گیرد. در شبکه IOTA ، فرستنده سازوکار اجماع را کنترل می کند. فرستندگان قبل از تأیید تراکنش خود ، با تأیید اعتبار دو تراکنش گذشته در شبکه ، فعالانه شرکت می کنند. هنگامی که با پروتکل PoW Bitcoin مقایسه می شود ، به نظر می رسد این شکل از توافق مقرون به صرفه ، مقیاس پذیر ، غیر متمرکز و از همه مهمتر ، معاملات رایگان است.

مقیاس پذیری

اجماع Tangle DAG بسیاری از سردردهایی را که ارزهای رمزپایه با آن روبرو هستند از بین می برد. برخلاف بیت کوین ، هرچه تعداد کاربران بیشتری در شبکه IOTA حضور داشته باشد ، معاملات سریعتر انجام می شود. گزارشی که توسط تحلیلگر منتشر شده است گارتنر محاسبه می کند که حدود 8.4 میلیارد دستگاه اینترنت اشیا در طول سال 2017 مورد استفاده قرار گرفته است. همان گزارش تخمین می زند که تا سال 2020 میزان استفاده از اینترنت اشیا به 20.4 میلیارد دلار برسد. این رشد دارای تحولات مثبت شبکه IOTA در آینده است.

با ادغام سازوکار اجماع در پروتکل فرستنده ، IOTA به طور کلی نیاز به استخراج را برطرف می کند. بنابراین شما احتمالاً در این لحظه چند مورد را تعجب می کنید ، مانند اینکه ، اگر IOTA از ماینرها استفاده نمی کند ، چگونه IOTA را استخراج می کنم?

خوب ، از نظر فنی ، استخراج IOTA غیرممکن است ، زیرا تمام IOTA در زمان انتشار سکه فروخته شد. می توانید یک گره کامل اجرا کنید و مقداری MIOTA را برای خدمات خود دریافت کنید ، اما این همان استخراج رمزنگاری نیست. خوشبختانه ، با کمی خلاقیت و کمک به برخی از سیستم عامل های منحصر به فرد استخراج ، می توانید این دستاورد رمزنگاری منحصر به فرد را دست دوم استخراج کنید.

استخراج سکه دست نیافتنی

مفهوم استخراج IOTA یک چشم انداز هیجان انگیز است که از زمان ورود این سکه بدون بلاکچین به بازار در اوایل سال 2015 توجه علاقه مندان به رمزنگاری را به خود جلب کرده است. در سال 2017 ، یک کاربر Reddit به نام u / Czechcryptomania یک روش جایگزین برای دستیابی به IOTA از طریق یک سیستم عامل استخراج ارسال کرد.

در این فرآیند ، شما قدرت محاسبه استخر استخراج مونرو را تأمین می کنید. پاداش تلاش های شما سپس در IOTA محاسبه و به شما منتقل می شود. نکته مثبت این است که شما مجبور نیستید در هر ماده گران قیمت استخراج سرمایه گذاری کنید ، و تلاش شما با استفاده از قدرت محاسبه کل استخر استخراج می شود.

استخرهای استخراج بهترین روش برای نتیجه گیری از رایانه شخصی است. اگر بخواهید سکه را به صورت انفرادی استخراج کنید ، ممکن است سالها قبل از اینکه بازدهی داشته باشید ، بگذرد. با کار در استخر استخراج ، همه تلاش های خود را با هم ترکیب می کنند و سود را بر این اساس تقسیم می کنند.

استخراج بدون اجرای یک گره کامل

مرحله یک ، برو به IOTA GitHub صفحه به پایین پیمایش کنید تا IOTA Wallet 2.5.7.dmg (MAC) و IOTA.Wallet.Setup.2.5.7.exe (Windows) را ببینید. مورد خاص را برای سیستم عامل خود بارگیری کنید.

تنظیم کیف پول IOTA از طریق GitHub

راه اندازی کیف پول از طریق GitHub

پس از اتمام بارگیری ، نصب کیف پول را شروع کنید. نصب کیف پول از شما سال می کند که آیا می خواهید یک گره کامل یا روشن اجرا کنید. گزینه light node را انتخاب کنید. از شما خواسته می شود که عبارت دانه IOTA خود را وارد کنید. این عبارتی است که اثبات می کند کیف پول IOTA دارید.

اگر قبلا کیف پول IOTA دارید می توانید از آن دانه استفاده کنید. در غیر این صورت ، می توانید یک بذر جدید تولید کنید اینجا. ایجاد یک بذر جدید IOTA مستلزم این است که موش خود را تا جایی که درصد متر به 100 درصد برسد ، حرکت دهید. دقیقاً مانند کلیدهای خصوصی خود با بیت کوین ، شما باید یک نسخه از دانه های خود تهیه کنید و آن را در یک مکان امن ذخیره کنید. اگر کسی به بذر شما دسترسی پیدا کند ، به ارز رمزنگاری شده شما دسترسی دارد.

به Tangle متصل شوید

اکنون آماده پیوستن به IOTA هستید. این کار را با کلیک کردن روی به Tangle متصل شوید دکمه ای که مستقیماً در زیر بارکد سه بعدی قرار دارد. این یک آدرس تولید می کند. آدرس را کپی کنید.

اکنون که آدرسی دارید ، آماده رفتن به شیر IOTA هستید سایت اینترنتی. این وب سایت هزینه های استخراج Monero شما را در IOTA پرداخت می کند. باید آدرس کپی شده را در مکان مناسب جایگذاری کرده و کلیک کنید ارسال.

استخراج IOTA از طریق شیر IOTA

استخراج از طریق IOTAFaucet

رایانه شما پیام تأیید را بلند می کند. تأیید کنید که می خواهید استخراج کنید ، و پود, شما اکنون در حال استخراج هستید. شما می خواهید برای جلوگیری از مشکل کامپیوتر شما ، پلت فرم شیر IOTA را تغییر دهید. با انجام تنظیمات مناسب ، می توانید هزاران IOTA را استخراج کنید در حالی که مشغول فعالیت های عادی رایانه ای خود هستید.

سکه های خود را پس بگیرید

برای پرداخت هزینه های استخراج خود ، باید روی دکمه برداشت در سمت راست صفحه کلیک کنید. این شما را در صف پرداخت قرار می دهد. حداقل مبلغ برداشت وجود ندارد و در هر زمان که دوست دارید می توانید از ویژگی برداشت استفاده کنید. شما می توانید تأیید کنید که پرداخت شما در مسیر با Tangle Explorer.

چگونه قدرت کامپیوتر خود را گره نزنیم

این فرآیند استخراج IOTA یکی از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین روش های موجود است. نیازی به سرمایه گذاری در سخت افزار استخراج گران نیست. حتی نیازی نیست که رایانه شخصی خود را کاملاً به مراحل استخراج اختصاص دهید. اکنون ، می توانید برای سالهای آینده از جریان ثابت IOTA در کیف پول خود لذت ببرید.

“>