Karmacoin چیست?

Karmacoin که در 7 مه 2014 آغاز شد ، به عنوان یک پروژه در سال 2015 درگذشت. Karmacoin (KARMA) نماینده ارز دیجیتال Karmashares LLC, در ایالت وایومینگ ثبت شده است. Karmashares پیشنهاد داد تا با توسعه انواع محصولات و خدمات ارزش دراز مدت را برای سرمایه گذاران ایجاد کند.

به طور خلاصه ، Karmashares قصد داشت به عنوان یک نهاد مشترک همکاری کند. اعضا سهام خریداری کردند و از نظر تئوری سود به صورت فصلی دریافت می کردند. فقط شهروندان غیر آمریکایی و بیگانگان غیر مقیم ایالات متحده واجد شرایط عضویت هستند. و این سازمان به کاربران اطلاع داد که سکه های مبادله شده برای عضویت “سرمایه گذاری” محسوب نمی شود. Karmashares عضویت را فقط به صورت خصوصی و نه عمومی ارائه داد.

به منظور ترویج مفهوم “انجام کار خوب” ، کارماشهرها به اعضای امکان دادند تا درآمد خود را در صندوق کارما و علل ارائه شده در آن سرمایه گذاری کنند..

Karmacoin چگونه کار می کند?

تعاونی کارماشارس قصد داشت انواع پروژه های سودآور را تأمین مالی کند و سپس آنها از طریق سود به اعضای تعاون پاداش می دهند.

Chasing Shadows

یک موتور جستجوی وب به نام لیل یکی از این پروژه ها بود. اعضا با استفاده از موتور جستجو پاداش می گرفتند و تبلیغات درآمد زایی می کند.

پروژه های دیگر شامل Hireplex (وب سایت مصاحبه شغلی ویدیویی) ، Wespond (وب سایت پرسش و پاسخ ویدیویی) و FABRIK (فروشگاه آنلاین لباس و لوازم جانبی) بود. افراد جویای کار از Hireplex به صورت رایگان استفاده می کنند اما کارفرمایان هزینه ای را پرداخت می کنند. وسپوند قصد داشت به کاربران اجازه دهد سوالات و پاسخ ها را در یک سایت رسانه های اجتماعی ارسال کنند. این سیستم به پاسخ دهندگان اجازه می دهد هزینه پاسخ ها را دریافت کنند. FABRIK قصد داشت اقلام مارک دار مانند پیراهن و کلاه های سه راهی را به فروش برساند.

هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد هر یک از این پروژه ها بیش از صحبت کردن ، رشد کرده اند.

ظاهراً ، Karmashares در کمیسیون امنیت و تبادل نظر ایالات متحده (SEC) ، و وب سایت وزیر امور خارجه وایومینگ وضعیت Karmashares را از تاریخ 9 ژوئیه 2015 به عنوان “غیرفعال – منحل شده از نظر اداری (مالیات)” لیست می کند و سایت وضعیت مالیات شرکت را “بزهکار” توصیف می کند.

آفتاب پرست کارما

آنتوان سورل نرون کانادایی-آمریکایی Karmashares را ایجاد کرد و ادعا کرد که اولین پیشنهاد اولیه سکه (ICO) است. و در آن زمان عبارت Initial Public Offering for Coins (IPOCO) جایگزین چیزی شد که اکنون ICO می نامیم. آقای سورل همچنین به نام تونی سورل و توسط مانیتور “کوسمست” نامگذاری می شود.

تصویر karmacoin

خود بیوگرافی آنلاین حداقل خواندن ، خواندن رنگارنگ است. او به “تجربه گسترده ای که در پروژه های عظیم فناوری اطلاعات برای یک شهر بزرگ (1999) منجر شده است” اشاره می کند ، اما هرگز شهر را شناسایی نمی کند. “یک کارآفرین از هشت سالگی ، او همچنین در برخی از بزرگترین شرکت های جهان کار کرده است …”

سپس در سن 20 سالگی ، آقای نرون اقامت گزید تا در یک شرکت روابط عمومی مالی به نام هیئت مدیره روابط مالی کار کند “جایی که به سرعت رتبه های خود را ارتقا داد و به جوانترین مدیر تاریخ شرکت تبدیل شد.” LinkedIn نشان می دهد هیئت مدیره روابط مالی شرکتی کمتر از 20 نفر است.

او ادعا می کند افتخار “ورود به ثبت شرکت ها ، مدیران و مدیران استاندارد و Poor به عنوان جوانترین عضو آن “. جستجو در ثبت نام هیچ ورودی در آنتوان سورل نرون نشان نمی دهد.

سرانجام ، او دوباره به هنگ کنگ نقل مکان کرد و ادعا کرد که “با استفاده از بودجه شخصی خود” چندین تجارت اینترنتی چند میلیون دلاری را آغاز کرده است.

گودومی ، تخم کارماشارس

اوایل سال 2018 شاهد تأسیس آقای نرون بود گودومی با استفاده از بسیاری از مفاهیم مشابه Karmashares. Goodomy مخفف “اقتصاد خوب” است و رمز GOOD در حال حاضر با قیمت تقریبی 0.001924 دلار با فروش کل 888،000،000 توکن خوب به فروش می رسد.

تصویر karmacoin

بلاکچین اجتماعی Goodonomy ادعا می کند که از آنچه آنها پلتفرم OTOL می نامند ، استفاده می کند ، که ادعا می کنند “اولین” موتور عمل “در جهان است. در این بستر ، آنها ادعا می کنند که برنامه Shopomy ، یک برنامه تلفن همراه را برای معامله بدون هزینه کار می کنند.

با تکرار تاریخ ، هیچ مدرکی برای اثبات وجود OTOL و Shopomy به غیر از صحبت وجود ندارد. و Goodomy دارای 5 دنبال کننده در LinkedIn است.

Karmacoin Code

Karmashares یکی را ایجاد کرد مخزن GitHub برای کد منبع نرم افزار تنها برنامه نویس مرتبط با این پروژه به نام لئو ریبیرو از فورت لادردیل ، فلوریدا است. پروژه پیدا شده در آنجا اساساً از یک پرونده C ++ با 135 خط شامل فضای سفید تشکیل شده است. برای قرار دادن این در متن ، این تقریباً به اندازه تکالیف دانش آموز برنامه نویسی است. برای مقایسه ، پروژه بیت کوین شامل صدها پرونده, و شاید حدود صد هزار خط کد را شامل شود.

تیم Karmacoin نیز فراهم می کند مخزن دیگر GitHub برای پروژه خود این پروژه همچنین فقط شامل یک برنامه نویس است ، اما نام برنامه نویس را ارائه نمی دهد. این مجموعه بسیار گسترده تری از کد را فراهم می کند. آخرین به روزرسانی این کد در فوریه 2014 اتفاق افتاد. به نظر می رسد این کد هم از پروژه بیت کوین و هم از پروژه Litecoin شبیه سازی شده است..

همانند Litecoin ، پروژه Karmacoin قصد داشت نسخه سبک بیت کوین باشد.

تالار آینه ها

Karma’s Instant قصد دارد شما را جلب کند و تمیز کردن Karmacoin از هر تعداد ارز رمزنگاری شده مشابه چالشی است. توکن ERC-20 نامیده می شود کارماتوکن (KTN) بیشتر از همان لفاظی های Karmashares استفاده می کند. محصولی به نام کارما کوین یک ارز مجازی را روی کارت نقدی برای پرداخت هزینه بازی های آنلاین فراهم می کند. و محصول دیگری به نام Karma (KRM) یک اکوسیستم وام غیر متمرکز ، بین مرزی و همتا را ارائه می دهد.

تأمین و پایداری Karmacoin

پروژه Karmacoin قصد داشت پاداش معدنكاران زودرس را نسبت به كارگران معدن بعدي مثبت تر دهد ، بدون شك تشويق پذيرش زودرس. آنها در نظر داشتند حداکثر 92 میلیارد سکه استخراج کنند. فرآیند استخراج از پروتکل X11 استفاده کرده است. برای اولین بار توسط Dash معرفی شد ، پروتکل X11 ادعا می کند که امنیت را افزایش می دهد.

تاریخچه تجارت

CoinMarketCap در حال حاضر Karmacoin را لیست می کند در حدود 0.001074 دلار آمریکا ، بنابراین به ازای هر 10 کارماکوینی که دارید یک پنی دارید. CoinMarketCap علامت های س questionالی را روی کلاه بازار و عرضه سکه قرار می دهد. در نتیجه ، آنها یک رمز و راز باقی می مانند. اما فعالیت تجاری وجود دارد. به نظر می رسد شخصی در بهترین حالت ممکن سکه های خود را تخلیه می کند.

تصویر karmacoin

می توانید Karmacoin را از کجا بخرید?

برای خرید رویای مرده روزهای گذشته به کجا می توانید بروید?

با کمال تعجب ، شما می توانید صرافی هایی را پیدا کنید که همچنان لیست Karmacoin را لیست کنند.

یکی به نام YObit.net است.

به طور مشابه ، یک صرافی نامیده می شود BigONE به نظر می رسد در ازای EOS به تجارت در Karmacoin ادامه دهد.

سرانجام, OTCBTC همچنین Karmacoin را برای EOS معامله می کند.

می توانید Karmacoin را در کجا ذخیره کنید?

مخزن کد منبع تیم تیم Karmacode شامل نرم افزاری برای کیف پول است که به عنوان بخشی از پروژه ساخته می شود.

با کلیک بر روی پیوند اضافی ارائه شده توسط CoinMarketCap منجر به وب سایت برای کیف پول اتمی. با این حال ، Karmacoin به نظر نمی رسد لیست دارایی های کیف پول اتمی به عنوان یکی از ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده. ممکن است کیف پول اتمی به عنوان یک مقصد پیش فرض برای لینک های کیف پول CoinMarketCap عمل کند ، یا همچنین ممکن است کیف پول اتمی در گذشته از Karmacoin پشتیبانی کرده باشد.

در مقاله سفید Karmashares پیوندهای پیوندی برای “کیف پول Windows” ، “کیف پول Mac” و “کیف پول Linux” وجود دارد. اما اگر بر روی آن پیوندها کلیک کنید به یک سایت بازی های پورنوگرافی متحرک هدایت می شوید. خوب ، سازمان باید به نوعی درآمدزایی کند.