سکه KIN چیست?

شرکت رسانه های اجتماعی کانادایی ، کیک ، سال گذشته وقتی اعلام کرد دیگر دور سرمایه های خطرپذیر را دنبال نمی کنند ، موجی ایجاد کرد. در عوض ، آنها ICO را اجرا کردند که 98 میلیون دلار سرمایه جمع کرد و کیک را به عنوان صدای اصلی در رسانه های اجتماعی ناشناس و غیرمتمرکز بر روی نقشه قرار داد. نتیجه آن ICO ، Kin Coin ، در ژانویه هنگامی که بازارها بالا می رفتند ، افزایش چشمگیری را نشان می داد. از آن زمان به بعد ، ارزش آن کاهش یافته است ، اما در سطح بالاتر از سنبله قبلی است.

ایده پشت KIN این است که به تولیدکنندگان و مصرف کنندگان محتوا اجازه می دهد به جای اعتماد به درآمد تبلیغات برای کسب درآمد از تولید ، مستقیماً معامله کنند. KIN از زمان موفقیت ICO در حال توسعه است. در حال حاضر این یک رمز ERC-20 است اما قصد دارد اواخر امسال این رمز را در برنامه Kik ادغام کند ، مبادله اتمی با یک رمز Stellar مشابه برای مقیاس پذیری را شامل می شود..

این مقاله هر آنچه در مورد Kin Coin لازم است بدانید را در خود جای داده است. ما پس زمینه را شرح خواهیم داد ، از جمله اطلاعات بیشتر در مورد Kik برای افراد ناآشنا. ما همچنین به نقشه راه و تاریخچه معاملات توکن خواهیم پرداخت. بیایید حفاری کنیم.

کیک چگونه کار می کند

برای درک زمینه راه اندازی Kin Coin ، مفید است که به Kik ، شرکت رسانه های اجتماعی راه اندازی Kin Coin نگاه کنید. انگیزه های کیک برای راه اندازی سکه بخشی از ترفندهای فلسفی ، بخشی مالی و احتمالاً بخشی از بازاریابی است.

Kik یک برنامه و شبکه اجتماعی است که بیش از 15 میلیون کاربر ماهانه دارد. اطلاعات دموگرافیکی کاربر جوانتر است. بیشتر کاربران بین 13 تا 24 سال هستند. طبق تحقیق سال 2017 از کیک ، 33 درصد نوجوانان آمریکایی از پیام رسان کیک استفاده می کنند.

صفحه کیک

هنگامی که از Kik استفاده می کنید ، می توانید برای دوستان خود پیام ارسال کنید. با این حال ، شما همچنین می توانید فیلم ها ، طرح ها ، صفحات وب ، فایل های صوتی و سایر رسانه ها را به اشتراک بگذارید. مارک های اصلی همچنین دارای پروفایل های Kik هستند که می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید و بیش از 20،000 ربات گپ وجود دارد که می توانند شوخی کنند ، پیتزا سفارش دهند یا آخرین اخبار افراد مشهور را به اشتراک بگذارند.

بزرگترین نقطه فروش کیک ناشناس بودن است. برای استفاده از این سرویس نیازی به تأیید هویت یا شماره تلفن خود ندارید. برای ورود به سیستم فقط باید آدرس ایمیل و نامی را ارائه دهید. طرفداران حریم خصوصی این انتخاب را به عنوان تصمیمی علیه کسب درآمد از اطلاعات کاربر تحسین کرده اند. مشهور است که غول های شبکه های اجتماعی اطلاعات مربوط به کاربران را احتکار می کنند و کیک تا حد زیادی از این روند سرپیچی می کند. Kik هیچ اطلاعاتی از حساب و پیام ها / رسانه ها را در بین کاربران Kik پس از ارسال از سرورهای شرکت پاک نمی کند..

با این حال ، کیک برای تأیید هویت و امنیت نیز مورد انتقاد قرار گرفته است. از آنجایی که کیک به نوجوانان رسیدگی می کند ، منتقدان نگران حمایت هایی هستند که برای محافظت از خردسالان در برابر محتوای ناخواسته یا کلاهبرداری / سو abuse استفاده صریح صورت می گیرد. Kik معتقد است کاربران آن به اندازه کافی هوشمند هستند که می دانند در سیستم عامل چه کاری انجام دهند ، و به دلیل امنیت از قربانی کردن بی هویتی و حریم خصوصی خودداری می کند.

پاداش مستقیم به سازندگان

آخرین تلاش کیک این بوده است که کاربران بتوانند مستقیماً به سازندگان پاداش دهند. شرکت های محتوای دیجیتال و رسانه های اجتماعی امروز با استفاده از تبلیغات از وب سایت های خود کسب درآمد می کنند. این مدل مستلزم آن است که این شرکتها از مقیاس اقتصادی صرف نظر کرده و به سرعت به کاربران جدید اضافه کنند. آنها همچنین از کاربران جدید می خواهند که هرچه بیشتر وقت خود را در سیستم عامل خود بگذرانند تا بتوانند بازدیدهای تبلیغاتی و در نتیجه درآمد را به حداکثر برسانند.

کاربران kik

رهبری کیک معتقد است که این روند به سمت توجه اقتصادی یک اشتباه است. استدلال فلسفی آنها برای ایجاد ارز رمزپایه این است که تبلیغات و جلب توجه ، ارزان سازی اکوسیستم محتوا و روابط ما است. با استفاده از Kin Coin ، آنها امیدوارند كه مصرف كنندگان بتوانند به طور مستقیم به سازندگان و توسعه دهندگان پول پرداخت كنند. این حمایت از طریق منابع گسترده یک روند مهم در شبکه های اجتماعی است. ما شاهد پروژه های مشابهی هستیم که مورد توجه شرکت هایی مانند Kickstarter یا Patreon قرار گرفته است. این خدمات به افراد امکان می دهد بدون نیاز به تبلیغ ، مستقیماً به سازندگان پول پرداخت كنند.

Kin Coin با ادغام پرداخت به طور مستقیم در سیستم عامل ، آن را یک گام فراتر می برد. شما می توانید سازندگان محتوای نوشتاری ، هنری ، ویدئویی ، بازی ها ، ربات های گفتگوی اینترنتی و مجموعه های دیجیتال را در برنامه برنامه خریداری یا حمایت کنید. به این ترتیب Kin Coin کیک را شبیه Steem می کند. تفاوت در این است که کیک مخاطبان فعلی دارد و میزبان انواع محتوای چندرسانه ای است.

قبل از راه اندازی Kin Coin ، کیک آزمایش کرد که آیا کاربران واقعاً با رمزها معامله می کنند یا خیر. آنها از سال 2014 تا 2016 امتحانی را با امتیازات کیک اجرا کردند. این نشانه های داخلی بود ، که توسط بلاکچین پشتیبانی نمی شود و خارج از برنامه قابل کنترل نیست. هنوز هم ، در آغاز آزمایش ، بیش از 300000 معامله امتیاز Kik در روز انجام می شد. با پایان آزمایش ، این تعداد به 2 میلیون نفر رسید. به وضوح یک بازار برای توکن سازی وجود دارد و به طور مستقیم به سازندگان پاداش می دهد.

ICO

Kik در سال 2017 به بودجه بیشتری احتیاج داشت. آنها به جای جمع آوری پول از سرمایه گذاران خطرپذیر ، تصمیم به راه اندازی ICO برای ایجاد رمزگذاری در سیستم امتیازات پاداش جدید خود گرفتند..

فروش رمز Kin Coin با موفقیت همراه بود و در سپتامبر 2017 98 میلیون دلار جمع شد. این فروش شامل بیش از 10 هزار نفر از 117 کشور بود. متأسفانه شهروندان کانادایی مجاز به شرکت نبودند و کیک یک شرکت کانادایی است. برخی استدلال می کنند که این تقاضای کمرنگ است و باعث می شود ICO به 110 میلیون دلار نرسد.

در کل 10 تریلیون KIN وجود خواهد داشت که 750 میلیارد آن در حال حاضر در گردش است. رمز در Ethereum راه اندازی شد.

با کیک راه اندازی کنید

Kin Coin اواخر امسال از طریق Kik راه اندازی می شود. ایده این است که درآمدزایی به طور یکپارچه در برنامه ادغام شود. کاربران باید بتوانند به راحتی با چند ضربه به پاداش سازندگان خود را از کیف پول خود پاداش دهند. Kin Coin به صورت موبایل طراحی شده است و در ماه های آینده نیز یک برنامه کیف پول وارد بازار می شود.

چند کاربر آزمایشی می توانند از Kin Coin در Kik استفاده کنند. تنها کاری که تاکنون می توانید انجام دهید خرید چند برچسب دیجیتالی سفارشی برای استفاده در چت ها است. انتظار می رود در اواخر امسال ویژگی های بیشتری هنگام راه اندازی ارائه شود.

نقشه راه kin

با گذشت زمان ، این ایده اجازه می دهد تا سایر سرویس های دیجیتال و برنامه های رسانه ای نیز KIN را ادغام کنند. منحصر به Kik نخواهد بود. با این حال ، کیک اولین شرکتی است که ادغام Kin Coin را راه اندازی می کند.

حرکت به Stellar & سازگاری با دو زنجیره

توسعه دهندگان Kin ابراز عقیده نسبت به مقیاس پذیری Ethereum نسبت به تعداد معاملات پیش بینی شده با Kin دارند. Kin به بیش از حد معاملات 10k در روز که Ethereum برای جلوگیری از کاهش سرعت شبکه اعمال کرده ، نیاز دارد. در پاسخ به محدودیت معامله ، ابتدا سازندگان در نظر داشتند کل پروژه را به Stellar منتقل کنند. با این حال ، نقدینگی رمزهای ERC-20 به سختی در جای دیگر یافت می شود.

نتیجه یک سیستم ترکیبی است که در آن Ethereum نقدینگی را تأمین می کند در حالی که Stellar معاملات را انجام می دهد. هنگام خرید KIN ، یک رمز ERC-20 خریداری می کنید. با این حال ، این رمز به یک توکن Stellar نیز پیوند خواهد یافت. وقتی می خواهید با استفاده از رمز Stellar تراکنش انجام دهید ، مبادله های اتمی رمز Ethereum را قفل می کنند بنابراین نمی توان از آن استفاده کرد. به همین ترتیب ، هنگام فروش رمز Ethereum ، مبادله های اتمی رمز Stellar را برای صاحب جدید خود قفل می کنند.

بنیاد Kin

بنیاد Kin مستقل از Kik وجود دارد. این هدف می تواند بازوی غیرانتفاعی حمایت از ابزارهای باز برای ارتباطات دیجیتال باشد. در نهایت ، هدف این است که Kin به عنوان یک ارز برای کل اکوسیستم ابزارهای ارتباطی ، نه فقط Kik ، خدمت کند.

در وب سایت بنیاد اطلاعات زیادی درباره اینکه چه کسی آن را اداره می کند یا نحوه کار حاکمیت وجود ندارد. با گذشت زمان ، خواهیم دید که آیا بنیاد Kin خود را از Kik متمایز می کند یا فقط به عنوان یک عروسک برای اهداف گسترده تر Kik عمل می کند.

تاریخ تجارت KIN

با از بین رفتن اعتیاد به مواد مخدره ، ارزش KIN پس از ICO کاهش یافت. در ژانویه ، KIN همراه با بیشتر بازار ارزهای رمزپایه موج سواری را به بالاترین حد خود رساند. از ژانویه ، قیمت کاهش یافته است ، اما هرگز به سطح قبل از ژانویه کاهش یافته است.

KIN را از کجا بخریم

می توانید KIN را برای انجام کارهایی در Kik یا ایجاد محتوا پس از فعال شدن ادغام در اواخر امسال کسب کنید.

برای خرید اکنون ، باید از صرافی بازدید کنید. Bancor ، EtherDelta ، Mercatox ، HitBTC و IDEX گزینه های برتر شما هستند.

نحوه ذخیره KIN

KIN یک رمز ERC-20 است ، بنابراین می توانید آن را در هر مکانی که Ethereum را بپذیرد ذخیره کنید. MyEtherWallet گزینه خوبی برای ذخیره سازی کاغذ است. البته ، کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S استاندارد طلایی برای امنیت است.

نتیجه

Kin از یک شرکت راه اندازی بزرگ با تعداد زیادی کاربر فعال پشتیبانی می کند. این یک فرصت جالب برای دیدن ادغام رمزنگاری با یک جامعه موجود است ، به ویژه یک جامعه جوان که ممکن است به رمزنگاری اهمیتی ندهد. آنها فقط می خواهند همه چیز خوب کار کند. حل مشکل ارائه یک تجربه کاربری عالی به رمزنگاری ، گام مهمی برای مفید واقع شدن رمزنگاری است. اگر کیک بتواند این مسئله را با Kin Coin کشف کند ، این یک پروژه جالب برای پیگیری خواهد بود.

منابع اضافی

وب سایت رسمی

وب سایت بنیاد

کاغذ سفید

زیرمجموعه

توییتر

گیتهوب

Explorer را مسدود کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me