شما سرانجام تصمیم گرفتید گلوله را گاز بگیرید و خرید کنید لجر نانو اس. شغل خوب – در اصطلاح، خسته نباشی! ذخیره ارز رمزنگاری شده خود روی کیف پول سخت افزاری بسیار ایمن تر از استفاده از کیف پول آنلاین یا خدای ناکرده نگه داشتن آنها در صرافی است. و اگر در نحوه شروع سردرگمی هستید ، ما اینجا هستیم تا در راه اندازی Ledger Nano S به شما کمک کنیم.

پیش از شروع ، چند نکته در مورد خرید لجر شما وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید:

اولین – بسیار توصیه می شود که فقط یک لجر از وب سایت رسمی. با این کار تضمین شده است که کیف پولی که دریافت کرده اید دستکاری نشده است.

دومین – فقط به این دلیل که Ledger شما به خطر نیفتد ، به این معنی نیست که رایانه شما اینگونه نیست. قبل از اتصال Ledger خود از تمیز بودن رایانه با نرم افزار آنتی ویروس به روز اطمینان حاصل کنید.

سوم – در راه اندازی یا راه اندازی کیف پول عجله نکنید. بعضی از قسمت ها ممکن است روی حیله و تزویر باشد و یک اشتباه کوچک می تواند به معنای از دست دادن سرمایه شما باشد.

بدون نگرانی بیشتر ، بیایید شروع کنیم. در این راهنمای راه اندازی Ledger Nano S ، موارد زیر را مرور خواهیم کرد:

 • نصب برنامه های Ledger

  • بیت کوین Ledger Wallet (& Altcoins)
  • Ledger Wallet Ethereum
  • Ledger Wallet Ripple
  • مدیر دفتر
  • منابع Ledger Nano S
  • نحوه راه اندازی Ledger Nano S

   مرحله 1. جعبه را باز کنید و با سخت افزار راحت باشید. این یک قطعه فلز ساده است ، اما بسیار شهودی نیست. چهار م componentsلفه اصلی وجود دارد که باید در مورد آنها بدانید:

   • صفحه نمایش این جایی است که عمل است. کوچک است اما تقریباً شامل همه اطلاعات مهم است. آدرس ، دانه ها ، منوها و مقادیر همه در اینجا نشان داده شده است.
   • دکمه چپ. همانطور که از نامش پیداست ، این شما را به سمت چپ هدایت می کند. همچنین در منوهای عمودی شما را به سمت بالا هدایت می کند.
   • دکمه سمت راست. شما آن را حدس زدید. با ضربه زدن روی این ، شما را در منوهای افقی و در منوهای عمودی به پایین حرکت می دهد.
   • پوشش مفصل گردنده. این پوشش براق کیف پول شما است. فقط ببینید چقدر براق است.

   نمودار قطعات ledger nano s

   * توجه: ضربه زدن همزمان روی هر دو دکمه برابر است با زدن “Enter” یا “تأیید”.

   گام 2. سیستم عامل خود را به روز کنید. غیر از این تنظیم اولیه ، باید هر بار که Ledger یک به روزرسانی جدید منتشر می کند ، این کار را انجام دهید. این به روزرسانی ها حاوی رفع اشکال ها ، وصله ها و بهبودهای امنیتی هستند. لجر یک راهنمای به روز در مورد نحوه دقیق انجام این کار دارد اینجا.

   پیکربندی

   مرحله 3. با اتصال Ledger Nano S به رایانه ، دستورالعملهای روی صفحه کیف پول را دنبال کنید. شما به احتمال زیاد مجبور به ایجاد یک کیف پول جدید هستید.

   مرحله 4. پس از آن یک کد پین تنظیم کنید. کد پین آنچه را که برای باز کردن قفل لجر در هر بار استفاده از آن وارد می کنید ، است. این باید بین 4 تا 8 نویسه باشد – هرچه طولانی تر شود ، شانس کمتری برای کسی وجود دارد که بتواند آن را حدس بزند. پسری نباشید که ‘0000 را به عنوان کد پین خود قرار دهد.

   کد پین ledger nano s

   * توجه: پین کد خود را بخاطر بسپارید. 3 بار اشتباه وارد کردن پین کد ، Ledger شما را بازنشانی می کند.

   بهبود

   مرحله 5. خود را بنویسید عبارت بهبودی. همچنین ممکن است این را بنام a بشنوید دانه بهبودی. این موردی است که شما باید در صورت گم کردن Ledger یا فراموش کردن کد پین خود ، آن را وارد کنید. صفحه کیف پول 24 کلمه را به ترتیب خاص نشان می دهد. شما باید کلمات را روی خود بنویسید برگه بازیابی دقیقاً به همان ترتیب. برگه بازیابی باید همراه با سیم Ledger Nano S و USB در جعبه موجود باشد.

   عبارت بازیابی ledger nano s

   * توجه: برگه بازیابی شما نباید از قبل پر شود. کلاهبرداری رایج ، به ویژه در eBay ، شامل فروش لجرهای فعال شده با برگه های بازیابی از قبل پر شده است. اگر برگه شما از قبل حاوی بذر بازیابی است ، توصیه می کنیم از وب سایت رسمی یک Ledger Nano S جدید خریداری کنید.

   مرحله 6. هنگامی که عبارت بازیابی را نوشتید ، روی «ادامه» در Ledger ضربه بزنید. در مرحله بعدی ، Ledger شما را با چند کلمه مختلف امتحان می کند تا بررسی کند که آنها را به ترتیب صحیح نوشته اید.

   * توجه: برگه بهبودی خود را گم نکنید. بدون دانه بازیابی ، اگر Ledger شما گم شود ، به سرقت برود ، یا اگر کد پین خود را فراموش کنید ، هیچ راهی برای دسترسی به وجوه خود ندارید..

   ورق بازیابی ledger nano s

   ما توصیه می کنیم چندین نسخه از عبارت بازیابی خود را در مکانهای امن و جدا از محل نگهداری Ledger Nano S ذخیره کنید.

   مرحله 7. پس از تأیید مجدد ، باید تنظیم شوید. شما اکنون Ledger Nano S خود را پیکربندی کرده و آماده استفاده است.

   نصب برنامه های Ledger

   پس از پیکربندی Ledger Nano S ، مورد بعدی که می خواهید انجام دهید نصب برنامه های مناسب است. هر برنامه دارای یک رابط کمی متفاوت و مجموعه ای از دستورالعمل های بارگیری است. برای این مقاله ، ما فقط آنچه را که هر یک از برنامه ها است شرح خواهیم داد و به طور کلی از سکه های پشتیبانی شده آنها توضیح خواهیم داد.

   سه برنامه کیف پول وجود دارد که به طور بالقوه از آنها استفاده می کنید و یک مدیر برنامه برای افزودن و حذف برنامه های اضافی از Ledger Nano S خود. برای کار با این برنامه ها باید کد پین خود را در Ledger Nano S متصل کرده و وارد کنید. سکه های خود را پیدا کنید این لیست از Ledger ببینید که کدام برنامه را باید بارگیری کنید.

   * توجه: Ledger Nano S از هر سکه پشتیبانی نمی کند. گاهی اوقات ، تنها گزینه ذخیره سازی شما کیف پول رسمی سکه است. با این حال ، لجر به طور مداوم پشتیبانی از سکه های جدید را اضافه می کند ، بنابراین منتظر اعلامیه های تیم باشید.

   بیت کوین Ledger Wallet (& Altcoins)

   برنامه کیف پول بیت کوین از بیت کوین و اکثر آلت کوین هایی که ERC20 نیستند پشتیبانی می کند. بارگیری در سیستم عامل Windows ، Mac ، Linux یا Chrome برای شما در دسترس است.

   Ledger Wallet Ethereum

   برنامه کیف پول Ethereum از نشانه های Ethereum ، Ethereum Classic و ERC20 پشتیبانی می کند. برای اطمینان از وجوه شما با MyEtherWallet کار می کند. شما برای این مورد به Google Chrome نیاز دارید زیرا این یک برنامه Chrome است. اما با Chrome هنوز می توانید از آن در ویندوز ، مک ، لینوکس و سیستم عامل Chrome استفاده کنید.

   Ledger Wallet Ripple

   برنامه کیف پول موج دار واضح است که برای Ripple است. این برای سیستم عامل های Windows ، Mac و Linux در دسترس است.

   مدیر دفتر

   مدیر دفتر کیف پول نیست ؛ این یک مدیر برنامه برای کیف پول های دیگری است که می توانید روی Ledger Nano S. خود نصب کنید. برای نصب کیف پول برای altcoins ، مانند Dash و Dogecoin ، که علامت ERC20 نیستند ، باید از این برنامه استفاده کنید. این همچنین جایی است که پس از راه اندازی اولیه سیستم عامل خود را به روز می کنید. مدیر به عنوان یک برنامه Chrome در سیستم عامل های Windows ، Mac ، Linux و Chrome در دسترس است.

   مدیر دفتر

   * توجه: این چهار برنامه برای رایانه / لپ تاپ شما است در حالی که برنامه هایی که از طریق Ledger Manager بارگیری می کنید برای Ledger Nano S. شما است. اگر بارگیری کنید ، بگویید Dash wallet ، از Ledger Manager از طریق کیف پول Bitcoin به آن دسترسی پیدا خواهید کرد در کامپیوتر شما.

   منابع Ledger Nano S

   و با این کار ، یک Ledger Nano S پیکربندی شده با برنامه های کیف پول مناسب دریافت کرده اید. برای اطلاعات بیشتر از لجر می توانید منابع زیر را نیز بررسی کنید:

   سایت اینترنتی

   راهنمای راه اندازی

   سکه های پشتیبانی شده

   برنامه ها

   نقشه راه

   Mike Owergreen Administrator
   Sorry! The Author has not filled his profile.
   follow me