LEO یک است رمز سودمندی که می توانید در همه سیستم عامل های iFinex از جمله Bitfinex و Ethfinex استفاده کنید. این توکن نام خود را از “Unus Sed Leo” ، شعار شرکت iFinex گرفته است. این عبارت لاتین داستانی را توصیف می کند که در آن گاوچران به دلیل داشتن تنها یک فرزند ، به شیر حمله می کند. شیر در پاسخ موافقت می کند اما اظهار می دارد که یک کودک یک است شیر نر, بحث برای کیفیت بیش از کمیت.

در این راهنمای کوتاه و ساده ، ما موارد زیر را شرح خواهیم داد:

LEO چگونه کار می کند?

iFinex در همان ردیف Binance Coin (BNB) به کاربران LEO تخفیف می دهد و در تاریخ های تعیین شده نشانه ها را می سوزاند.

نرم افزار LEO

اگر LEO را در اختیار داشته باشید ، به طور خودکار 15 درصد گیرنده دریافت می کنید تخفیف هزینه در مورد هر معامله ای که انجام می دهید. مانده های LEO بیش از 5000 دلار 10 درصد تخفیف اضافی در هزینه های دریافت کننده کسب می کنید. فراتر از این سطح ، هرچه نشانه بیشتری داشته باشید ، میزان نشانه گذاری بالاتر است.

نمودار تخفیف رمز LEO

با ادامه نگه داشتن رمزهای بیشتر ، تخفیف های شما افزایش می یابد. | منبع: Whitepaper

iFinex همچنین 25 درصد از هزینه معاملات شما را در LEO جمع می کند ، در صورت داشتن هزینه.

تخفیف های دیگری که برای برگزاری LEO کسب می کنید شامل موارد زیر است:

  • تا 25 درصد تخفیف در سپرده ها و برداشت های رمزنگاری
  • تا پنج درصد تخفیف در وام های مالی همتا به همتا
  • تخفیف های آینده در سیستم عامل های آینده iFinex

Token Burns

هر ماه ، iFinex چندین علامت LEO از بازار خریداری می کند که حداقل با 27 درصد درآمد ناخالص تلفیقی ماه قبل برابر است. این شرکت این سوختگی های ماهانه را ادامه خواهد داد تا زمانی که هیچ نشانه دیگری در گردش تجاری نباشد.

نشانه سوزاندن LEO

iFinex در ماه گذشته مقدار قابل توجهی از نشانه ها را سوزانده است. | منبع: وب سایت توکن

علاوه بر این ، iFinex از 80 درصد وجوهی که از هک Bitfinex 2016 بازیابی کرده و 95 درصد از پولی که از تشنج Crypto Capital 2018 به دست می آورد برای خرید و سوزاندن بیشتر LEO استفاده خواهد کرد..

تجارت

iFinex پیشنهاد اولیه مبادله (IEO) برای LEO را در ماه مه (فروش خصوصی) و ژوئن (فروش عمومی) امسال برگزار کرد. این شرکت هر یک میلیارد توکن به قیمت یک USDT فروخت.

LEO به سرعت در رتبه بندی بازار صعود کرده است ، در زمان نوشتن این مقاله در شماره 13 نشسته است. در مورد قیمت ، این قیمت از زمان IEO به طور مداوم رشد کرده و در 12 ژوئن به بالاترین سطح 1.98 دلار رسیده است. در حال حاضر ، قیمت در حدود 1.90 دلار است..

با سوختن رمزها ، کاهش عرضه و تقاضای بیشتر به دلیل محصولات جدید و رشد کاربر ، قیمت ادامه دارد باید ادامه افزایش. بازار ارزهای رمزنگاری شده همیشه منطقی نیستند ، بنابراین ممکن است برعکس عمل کند.

سود iFinex

iFinex موفق به رشد سود حتی در بازار خرس 2018 شد. | منبع: Whitepaper

نقشه راه

تیم iFinex جزئیات زیادی در مورد کاربرد آینده LEO درج نکرده است. با این حال ، آنها روشن می کنند که محصولات آینده به دارندگان LEO تخفیف و مزایای بیشتری می دهد.

iPinex در مقاله سفید چندین سیستم عامل در افق را ترسیم می کند. اکنون هر روز می توانید انتظار راه اندازی eosfinex, مبادله غیرمتمرکز (DEX) در بلاکچین EOS.

iFinex همچنین قصد دارد فروش توکن های از پیش آزمایش شده را در بستر IEO در Bitfinex و Ethfinex برگزار کند. یکی از اهداف مهم این شرکت انتشار یک بورس اوراق بهادار کاملاً مجاز و تنظیم شده است.

سیستم عامل های کوچکتر در نقشه راه عبارتند از:

  • Dazaar ، یک بازار غیرمتمرکز داده
  • Betfinex ، یک پلتفرم شرط بندی مطابق با قانون
  • μFinex ، مجموعه ای از ابزارها و کتابخانه ها برای ایجاد بازارهای مبادله و مشتقات

از کجا LEO بخریم

بدیهی است که محبوب ترین پلتفرم برای خرید LEO Bitfinex است. به عنوان یک جفت معاملاتی با USD ، USDT ، EOS ، BTC و ETH در آن صرافی در دسترس است.

اگر به دنبال گزینه دیگری هستید ، این گزینه در OKEx و IDEX نیز موجود است.

افکار نهایی

اگر از طرفداران BNB هستید ، احتمالاً در LEO نیز چیزهای خوبی می بینید. سود سکه در همه کالاهای مجموعه فعلی (و آینده) iFinex قرار دارد. علاوه بر این ، iFinex برنامه ریزی سوختگی ماهانه را انجام می دهد که باید از قیمت توکن پشتیبانی کند.

همانطور که گفته شد ، برخی از اعضای انجمن رمزنگاری به دلیل گذشته ناقص Bitfinex و Tether به LEO بدبین هستند – و به حق نیز چنین است. در حالی که اصول توکن روی کاغذ خوب به نظر می رسد ، شما باید با نگاهی محتاطانه به این سرمایه گذاری نزدیک شوید.

منابع اضافی

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me