Litecoin Cash (LCC) چیست?

Litecoin Cash (LCC) یک چنگال Litecoin است که حداکثر میزان تأمین آن بیشتر است ، الگوریتم استخراج SHA256 را اجرا می کند و مشکل تنظیم بهتری دارد.

چنگال ، چنگال در همه جا. سال 2017 یک سال رکورد برای چنگال های ارز رمزنگاری شده بود. در سال 2017 احتمالاً تعداد چنگالهای بیشتری در رمزنگاری وجود داشت که در موجودی کارد و چنگال یک فروشگاه بزرگ پیدا می کنید. پیشنهادات اولیه چنگال یا IFOthe حرفهای جدید در میان بسیاری از افراد جامعه است. به نظر می رسد که خدمه Litecoin Cash به خوبی در تلاشند تا “از این روش جایگزین جذب سرمایه” پول نقد کنند.

Litecoin Cash یک قطعه جدا شده یا چنگال است ، همانطور که معمولاً از پروژه اصلی Litecoin شناخته می شود.

چنگال میم

چنگال بزن

یک انشعاب زمانی اتفاق می افتد که توسعه دهندگان با ایدئولوژی متفاوت ، یک عکس فوری از کد موجود را از یک ارز رمزپایه مستقر می گیرند (Litecoin در این مورد). سپس آنها بر اساس دیدگاه های مختلف خود به توسعه ادامه می دهند تا این ارز رمزپایه تازه تأسیس را به مسیر دیگری ببرند.

Litecoin Cash نظرات خود را در روزنامه رسمی به اشتراک می گذاریم:

با داشتن یک استخر گسترده و آماده برای استخراج ، پیشرفته ترین تنظیمات دشواری برای واکنش به پویایی هش شبکه ، یک توزیع مناسب و عادلانه ، و یک مجموعه ویژگی مدرن ، تنظیم شده برای استفاده روزمره با معاملات سریع و هزینه های کم ما اطمینان داریم که حقانیت ایده های ما با موفقیت در بازارهای گسترده اثبات خواهد شد.

پیشنهاد اولیه چنگال نوعی ICO جایگزین است. به جای ارسال وجه به پروژه ، شما به سادگی باید سکه اصلی را در زمان عکس بگیرید. سپس سکه جدید را با نرخ ارز مشخصی که توسط توسعه دهندگان تعیین شده دریافت خواهید کرد. در این حالت ، به ازای هر 1 ارز رمزنگاری شده اصلی (Litecoin) ، 10 ارز رمزپایه جدید ، Litecoin Cash دریافت می کنید..

چگونه کار می کند?

تصمیم مبادله 10 برای 1 ساده سازی ریاضیات هنگام کار با سکه بود. مثلاً در مورد بیت کوین ، هنگام معامله اغلب باید در کسری از بیت کوین کار کنید. این مسئله برای فرد رمزنگاری در بین ما چندان مشکل ساز نیست ، اما انسان عادی به ارز نیاز دارد که کار با آن آسان باشد. تلاش برای کار در کسری از بیت کوین (ساتوشی) همیشه عملی نیست.

پول نقد Litecoin (با نماد شناخته می شود) LCC) با بلاکچین خود اجرا می شود و LCC ویژگی های چندین سکه کاملاً ثابت را ترکیب می کند:

  • هزینه معامله کمتر ، تنظیم مشکل بهتر و استخراج شده با SHA256 (در مقایسه با Litecoin)
  • سریعتر ، ارزان تر ، پهنای باند بیشتر و مشکل بهتر در هدف گیری مجدد (در مقایسه با بیت کوین)
  • از Segwit پشتیبانی می کند و زمان بلوک بسیار سریع تری دارد (در مقایسه با Bitcoin Cash)

در اینجا یک شبکه مقایسه ای ارائه شده است که این مزایای بالقوه را در مقابل سکه های تثبیت شده و سایر چنگال ها مشخص می کند:

مقایسه های کلیدی Litecoin Cash

مقایسه های کلیدی Litecoin Cash

2 تفاوت اصلی که می خواهیم به آنها اشاره کنیم الگوریتم استخراج و تنظیم مشکل است:

بیایید فنی بگیریم

نقدی Litecoin الگوریتم استخراج از سیستم Litecoin’s Scrypt به Bitcoin’s SHA256 تبدیل شده است. تیم Litecoin Cash ادعا می کند که این کار نوعی بازیافت سخت افزار استخراج بیت کوین قدیمی را ایجاد می کند که می تواند برای ایمن سازی شبکه LCC استفاده شود.

تنظیم مشکل تنظیماتی در اثبات شبکه کاری است که هدف آن معدنچیان است. همانطور که سرعت سخت افزار افزایش می یابد ، سختی افزایش می یابد. این امر ثبات شبکه را در طول زمان تضمین می کند و زمان بلوک را با سرعت ثابت نگه می دارد. سابقه تنظیم سختی Bitcoin را می توان یافت اینجا.

LCC وام را وام گرفته اند DarkGravity تنظیم دشواری که توسط دش آغاز شد. این ادعا می کند که یک شبکه را ایمن تر می کند زیرا زمان بلوک بدون توجه به تغییرات زیادی در قدرت استخراج با رشد شبکه بسیار سازگارتر است.

درباره LCC

تاریخ

Litecoin Cash در بلوک 1371111 زنجیره بلوکی Litecoin چنگال خورد. سازندگان ادعا می کنند که یکی از مهمترین مزایای انشعاب از یک سکه موجود ، شامل توزیع یکنواخت سکه های جدید است. از آنجا که Litecoin یک مارک کاملاً تثبیت شده در فضای ارزهای رمزپایه است ، نمی توان سازندگان را به احتکار سکه متهم کرد ، زیرا در زمان انشعاب سکه های جدید به دارندگان Litecoin موجود توزیع می شود.

مزایای کلیدی

  • 10: 1 نسبت ادعا: به ازای هر 1 LTC که در بلوک چنگال نگه داشته اید ، می توانید 10 LCC را مطالبه کنید.
  • استخراج SHA256: بعد از بلوک چنگال ، Litecoin Cash به هش های اثبات کار SHA256 تغییر یافت. این امکان استفاده جدید را برای سخت افزار استخراج بیت کوین که از گذشته منسوخ شده است ، فراهم می کند.
  • انعطاف پذیری شبکه: دشواری استخراج با استفاده از الگوریتم اثبات شده DarkGravity V3 Evan Duffield از Dash محاسبه مجدد می شود. این زمان بلوک قابل پیش بینی بیشتر و همچنین محافظت از شبکه در برابر پرش از طریق چند پل را فراهم می کند.
  • بهینه شده برای دنیای واقعی: زمان بلوک هدفمندی 2.5 دقیقه ، 4 برابر پهنای باند تراکنش Bitcoin را نشان می دهد ، در حالی که معاملات 90٪ ارزان تر از Litecoin است.
  • کنترل آهسته شروع: برای جلوگیری از داشتن مزیت غیرمنصفانه معدنچیان اولیه مساعد ، جوایز بلوکی از 0.25 LCC شروع می شود و به 250 LCC نسبت به 2000 بلوک اول بعد از چنگال رشد می کند. 24 بلوک اول بعد از چنگال با حداقل سختی استخراج می شوند. بعد از این ، DarkGravity مشکل را براساس زمان تولید بلوک مشاهده شده تنظیم می کند. پاداش بلوک 250 LCC (معادل 25 LTC) در همان ارتفاع زنجیره ای Litecoin نصف خواهد شد.
  • حق بیمه کوچک: مبلغی معادل کمتر از 1٪ از پول عرضه در گردش (کمتر از 0.65٪ از کل پول) در زمان انشعاب به صندوق توسعه پرداخت شد.

جنجال – جدال سرسختانه

با علنی شدن خبر چنگال ، خالق Litecoin ، چارلی لی به سرعت پروژه را رد کرد و موارد زیر را برای گفتن داشت:

PSA: من و تیم Litecoin لیتوکین را چنگ نمی زنیم. هر چنگالی که در مورد آن می شنوید کلاهبرداری است که سعی می کند شما را گیج کند و فکر کند مربوط به Litecoin است. این کار را نکنید و قطعاً کلیدهای خصوصی یا دانه های شخصی خود را در وب سایت یا مشتری آنها وارد نکنید. در آنجا مراقب باشید! https://t.co/qXbiIxp5Al

– چارلی لی [LTC⚡] (SatoshiLite @) 4 فوریه 2018

https://platform.twitter.com/widgets.js

نظرات چارلی به احتمال زیاد مربوط به هارد فورک Bitcoin Cash است که سال گذشته اتفاق افتاد (2017) و درامی که بین هر دو جامعه BTC و BCH اتفاق افتاد. نکته چارلی کمی کنایه آمیز است هرچند با توجه به اینکه Litecoin خود یک چنگال سخت بیت کوین است.

از طرف دیگر ، پروژه LCC در مصاحبه ها اعلام کرده است که استفاده مجدد از نام اصلی سکه در یک سکه چنگال به سادگی یک قرارداد صنعتی است. به هر حال ، نکته منبع باز برای کپی و تغییر کد موجود برای آزمایش و بهبود طرح اصلی طراحی شده است.

به نظر می رسد که سکه های چنگال عاشق استفاده از نام اصلی سکه به عنوان راهی برای ایجاد اعتبار برای نام تجاری خود هستند.

گروه را ملاقات کن

تیم اصلی

متأسفانه ما از طریق LinkedIn نتوانستیم اطلاعات زیادی در مورد تیم اصلی یا همکار پیدا کنیم. ارائه اطلاعات زمینه ای اضافی به مردم از طریق بستری مانند LinkedIn اعتبار پروژه LCC را افزایش می دهد. در حال حاضر ، ما برخی اطلاعات را خارج از وب سایت آنها ارائه خواهیم داد.

آیین کریگ (تانر) با 20 سال سابقه تجاری توسعه دهنده اصلی پروژه است. Tanner از سال 2013 با توسعه در چندین آلت کوین و چندین سرویس مبتنی بر بلاکچین در صحنه رمزنگاری فعال است.

تک شاخی که در زیر می بینید فقط به راجر معروف است. به عنوان فرد روابط عمومی ، راجر در چندین ویدیوی یوتیوب ظاهر شده است تا نگرانی های جامعه را برطرف کند. راجر یک مدیر پروژه باتجربه برای یک بستر عمده ارز آنلاین است. او بیش از 5 سال درگیر ارز رمزنگاری شده است.

نقدی Litecoin

تیم اصلی Litecoin Cash

نقدی Litecoin

تیم اصلی Litecoin Cash

خدمه LCC از طریق رسانه های اجتماعی چندین فیلم و مصاحبه چت در اختیار جامعه رمزپایه قرار داده اند. ما به خواننده توصیه می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تیم ، در این موارد جستجو کند. این حداقل باید به برخی از س forالات کاربران بالقوه و سرمایه گذاران شبکه LCC پاسخ دهد.

همکاران

نقدی Litecoin

همکاران Litecoin Cash

عرضه سکه & پایداری

در نتیجه مبادله 10 برای 1 در زمان چنگال ، میزان کل وجه نقد Litecoin به 840 میلیون سکه محدود می شود. عرضه در گردش 576 میلیون سکه یا حوالی آن است 69٪ از کل عرضه.

LCC ادعا می کند که آنها در ابتدا کمتر از 1٪ از کل تأمین را استخراج کرده اند. ارائه برخی از سکه ها در IFO برای پرداخت هزینه های کارکنان و توسعه ضروری است.

نقدی Litecoin

عرضه سکه Litecoin Cash

یکی از مشکلات اساسی در حال حاضر در فضای ارزهای رمزنگاری ، ردیابی استفاده از بودجه اختصاص یافته برای تیم های توسعه و بازاریابی است. هیچ کس نمی داند که آیا تیمی در ازای دریافت سکه با ارزش تری مانند بیت کوین فقط سکه های خود را به بازار می ریزد. تا زمانی که به طور کلی سیستم های حاکمیتی قوی برای ارزهای رمزپایه ساخته نشوند ، فهمیدن پایداری طولانی مدت شبکه Litecoin Cash بسیار دشوار است.

پایداری معدن

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، Litecoin Cash می خواهد به بازار منسوخ شده سخت افزار استخراج بیت کوین راه یابد. استخراج کنندگان بیت کوین با ارائه سخت افزار بهتر به طور منظم و در سطوح بسیار بالا همچنان به رقابت می پردازند.

این س someالات جدی را در مورد تأثیرات زیست محیطی بیت کوین مطرح می کند. هر دو از نظر برق بلکه از نظر اتلاف سخت افزار نیز. اگر LCC بتواند از این سخت افزار قدیمی به روشی سازنده استفاده کند ، این می تواند یک مزیت بزرگ برای شبکه آنها در طولانی مدت باشد.

تاریخچه تجارت

Litecoin Cash معاملات خود را از 20 فوریه 2018 آغاز کرد 5 دلار علامت. قیمت اما از آن زمان به بعد سقوط کرده و در زمان انتشار در حدود 0.04 دلار معامله شده است.

2017 یک سال حدس و گمان تب و تاب بود و بازار خرس 2018 تا به امروز به قیمت کلی کمک نکرده است. با این وجود ، اگر LCC می خواهد تصویب سکه خود را ببیند ، پس احتمالاً باید به خرید مجدد سود خرید از سرمایه گذاران برای اطمینان از چشم انداز آنها نیاز داشته باشیم..

از کجا می توانید نقدی Litecoin بخرید?

می توانید Litecoin Cash را در صرافی های زیر خریداری کنید:

برخی از مبادلات دیگر نیز این سکه را معامله می کنند ، با این حال ، حجم کلی LCC بسیار کم است و شما احتمالاً می خواهید در یک صرافی بچسبید که ورود و خروج از آن در موقعیت آسان تر باشد.

به گفته سایت آنها ، تیم LCC همچنین درخواست لیست در Binance را کرده است که در صورت موفقیت ، حجم معاملات Litecoin Cash را افزایش می دهد. آنها همچنین به دنبال افزودن سکه در مبادلات غیرمتمرکز مانند Komodo BarterDEX هستند.

کجا می توانید آن را ذخیره کنید?

تیم توسعه هر دو مورد را ارائه داده است سبک و کیف پول کامل برای ذخیره سکه های خود کیف پول سبک Electrum برای اجرای کامل نیازی به بلاکچین کامل ندارد ، اما در حال حاضر فقط نسخه دسک تاپ برای ویندوز و مک در دسترس است. کوینومی کیف پول موبایل کاربردی تری را برای مسافران فراهم می کند.

همچنین کاربران اختصاصی Litecoin Cash ممکن است بخواهند کل بلاکچین را بارگیری کرده و به صورت محلی ذخیره کنند. پیوندهای مربوط به همه کیف پول های فوق را می توانید از طریق دفتر رسمی در Github پیدا کنید سایت اینترنتی.

از نظر کیف پول سخت افزاری ، نقشه راه هدف هر دو لجر را مشخص می کند & Trezor در بازه زمانی ژوئن / ژوئیه 2018. با این حال ، به نظر می رسد اهداف نقشه راه کمی عقب مانده است و احتمالاً می توانیم ببینیم که این تاریخ ها کمی افزایش یافته است.

نتیجه

ارزش پیشنهادی Litecoin Cash مطمئناً جالب است. یکی از مهمترین مزایای ارز رمزپایه این واقعیت است که می توان ایده های جدیدی را در پشت ایده های مستقر ساخت. همانطور که چنگالهای اضافی به بازار می آیند ، آنها نیاز به نوآوری دارند تا از مزایای دنیای واقعی برای دارندگان بالقوه سکه بهره مند شوند.

LCC با وام گرفتن فناوری از چندین رمزنگاری ، هدف خود ایجاد رمزنگاری به سبک Frankenstein با بهترین ویژگی های وصله شده است. شاید ثابت شود که این یک استراتژی خوب است ، اما رمزنگاری هایی مانند Litecoin و Bitcoin از قبل یک امتیاز بزرگ دارند ، اولین مزیت حرکت دهنده.

هرچه دیرتر پروژه خود را در رمزنگاری راه اندازی کنید ، ایجاد یک جامعه معنادار پیرامون آن (معمولاً) دشوارتر می شود. زمان نشان خواهد داد که آیا این چنگال می تواند در طولانی مدت خود را تثبیت کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزرسانی در مورد Litecoin Cash ، می توانید با کانال های زیر در ارتباط باشید:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me