به دست آوردن Litecoin (LTC) این روزها بسیار آسان تر از اولین باری است که به بازار عرضه شده است. اکنون تعداد زیادی از مبادلات از چنگال محبوب بیت کوین پشتیبانی می کنند. اگرچه ، اکثر مردم از رایانه های خود به مبادلات ارز رمزنگاری دسترسی دارند. امروز ، با این حال ، ما می خواهیم نحوه خرید Litecoin را در Coinbase فقط با استفاده از تلفن شما بررسی کنیم.

اگر اطلاعات زیادی در مورد Litecoin ندارید ، با راهنمای ما همراه باشید. Litecoin در سال 2018 پس از یک مسابقه گاو نر عظیم حدود 6500 درصدی در سال 2017 سواری بسیار خشن داشته است. این بدان معنا نیست که گاوها بر نخواهند گشت زیرا بازارهای خرس در رمزنگاری حدود یک سال به طول می انجامد. ممکن است بخواهید زودتر از این زمان ، زودتر از جمعیت ، سوار شوید.

نحوه خرید Litecoin در Coinbase

Coinbase به عنوان مکانی امن برای خرید و ذخیره رمزنگاری خود ، اعتبار پایداری در حوزه رمزنگاری ایجاد کرده است. رابط کاربری تمیز است و به طور خاص برای سرمایه گذاران مبتدی طراحی شده است. توجه داشته باشید که Coinbase در همه کشورها در دسترس نیست و ممکن است با یک صرافی محلی نتایج بهتری داشته باشید. همچنین به خاطر داشته باشید که این مقاله خرید فیات تا رمزنگاری Litecoin را در بر می گیرد. به عبارت دیگر ، با دلار ، یورو ، پوند یا سایر ارزهای پشتیبانی شده.

مرحله 1. ثبت نام اولیه

سر به Coinbase و فرآیند ثبت نام معمول را با ارائه نام ، ایمیل و جزئیات رمز عبور مانند زیر انجام دهید. Coinbase پیوندی را دنبال می کند که برای تأیید آدرس ایمیل خود نیاز دارید.

Coinbase ایمیل را تأیید کنید. نحوه خرید Litecoin

برای یک حساب Coinbase ثبت نام کنید.

مرحله 2. ایمیل را تأیید کنید

روی پیوند کلیک کنید ، آدرس ایمیل خود را تأیید کنید و دوباره وارد حساب خود شوید. این پیوند معمولاً بلافاصله به صندوق ورودی شما وارد می شود ، بنابراین اگر ظرف چند دقیقه چیزی دریافت نکردید ، ممکن است بخواهید پوشه هرزنامه خود را بررسی کنید.

مرحله 3. مکان & جزئیات تلفن

تأیید صحت در Coinbase بسیار سختگیرانه است ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که اطلاعات کشور و ایالت / استان شما صحیح است. این روزها بیشتر اشکال دسترسی به حساب به تلفن هوشمند نیاز دارد. همچنین باید احراز هویت دو عاملی را فعال کنید. اگر در مورد امنیت حساب جدی باشید چیزی مانند Google Authenticator شرط خوبی است.

جزئیات خود را تأیید کنید. نحوه خرید Litecoin

جزئیات خود را تأیید کنید.

برای تأیید حساب خود و تکمیل مراحل ثبت نام ، پین هفت رقمی را که از Coinbase دریافت می کنید وارد کنید.

مرحله 4. ورود به برنامه

مراحل قبلی از طریق وب سایت Coinbase انجام شده است. اگر ترجیح می دهید می توانید از طریق برنامه ثبت نام کنید. اگر هنوز این کار را انجام نداده اید ، زمان مناسبی برای نصب برنامه Coinbase است (iOS | اندروید).

این برنامه تجربه کاربری بهتری را ارائه می دهد و از این مرحله به بعد توصیه می شود. با آدرس ایمیل و رمز ورود خود که در مرحله قبل ارائه شده است وارد شوید.

مرحله 5. روش پرداخت را اضافه کنید

قبل از خرید ، فروش یا ارسال Litecoin ، باید حساب (های) فیات خود را به حساب Coinbase خود پیوند دهید. روی “افزودن روش پرداخت” کلیک کنید. شما چندین گزینه در اینجا دارید:

  • Litecoin را با کارت نقدی خریداری کنید
  • خریدها را از طریق حساب بانکی خود انجام دهید
  • انتقال سیم

روش پرداخت دلخواه خود را انتخاب کنید

روش پرداخت دلخواه خود را انتخاب کنید.

خرید بانکی برای تأیید در ابتدا به چهار یا پنج روز زمان نیاز دارد. اگر بخواهید بلافاصله خرید کنید ، می توانید قیمت Litecoin امروز را قفل کنید. با این وجود ، تا زمان تأیید صحت ، قادر به در اختیار داشتن Litecoin نخواهید بود.

توجه داشته باشید که Coinbase به دلیل مسدود کردن خریدارهای رمزنگاری شده توسط برخی از ارائه دهندگان ، دیگر از خرید کارت اعتباری پشتیبانی نمی کند. خریدهای کارت بدهی همچنان پشتیبانی می شوند اما بسته به بانک شما ممکن است هزینه هایی را متحمل شوند. اگر به دنبال سرمایه گذاری در مبالغ سختگیرانه 5000 دلار یا بیشتر هستید ، می توانید کیف پول USD با Coinbase در اختیار داشته باشید..

مرحله 6. اتصال یک حساب بانکی

برای این فرآیند ، ما یک حساب بانکی متصل کردیم و آن را تأیید کردیم. شاید لازم باشد دوباره جزئیات ورود خود را ارائه دهید. روند ارتباط معمولاً با اکثر بانکها فوری انجام می شود. اگر روش پرداخت دیگری را انتخاب کنید ، روند کار شما از اینجا ممکن است کمی متفاوت باشد.

حساب بانکی خود را به Coinbase متصل کنید

حساب بانکی خود را به Coinbase متصل کنید.

مرحله 7: به Litecoin بروید و جزئیات قیمت را مرور کنید

به ارزهای رمزپایه موجود از طریق برنامه بروید و Litecoin را انتخاب کنید. “خرید” را بزنید و تقریباً کارتان تمام است!

حتما Litecoin را به عنوان خرید رمزنگاری خود انتخاب کنید

حتما Litecoin را به عنوان خرید رمزنگاری خود انتخاب کنید.

تقریباً آنجا!

تقریباً آنجا!

مرحله 8: خرید را تأیید کنید

اطمینان حاصل کنید که مبالغ خود را در قسمت های مربوطه دو بار بررسی کرده و روش پرداخت صحیح را انتخاب کرده اید. اکنون می توانید با “تأیید خرید” فوراً Litecoin را خریداری کنید

در آخر خرید خود را تأیید کنید

در آخر ، خرید خود را تأیید کنید.

بابای عموی شما ، شما اکنون از طریق تلفن خود صاحب افتخار Litecoin (LTC) هستید. اکنون می توانید Litecoin را برای خریدهای آنلاین ارسال کنید ، آن را به عنوان سرمایه گذاری نگه دارید یا آن را به دلخواه خود برای دوستان و خانواده خود ارسال کنید.

شما می توانید تا 25000 دلار در روز رمزنگاری در ایالات متحده بخرید. یک بار دیگر ، محدودیت های خود را بررسی کنید زیرا اگر در اروپا یا سایر کشورهای تحت حمایت باشید ممکن است متفاوت باشد. از طریق Coinbase بررسی کنید سیستم پشتیبانی برای جزئیات بیشتر. علاوه بر این ، حتماً یک راه حل ذخیره سازی ایمن تر مانند کیف پول سخت افزاری در نظر بگیرید که Litecoin در اختیار شما قرار گرفت.

خرید Litecoin از طریق Coinbase بی عیب نیست و دقیقاً مانند هر راه حلی ، مزایا و معایبی هم دارد.

طرفداران:

  • ذخیره سازی امن رمزنگاری
  • رابط کاربری آسان
  • وجوه بیمه شده FDIC تا 250،000 دلار

موارد منفی:

  • جفت ارز محدود
  • هزینه های بالای تجارت

افکار نهایی: چگونه می توان Litecoin را با تلفن خود خریداری کرد

بیشترین دردسرهای مربوط به خرید رمزنگاری هنوز مشخصاً مربوط به سیستم بانکی سنتی است. در حالی که بلاکچین با زمان معاملات کم سابقه معاملات پیش می رود ، سیستم بانکی قدیمی هنوز هم می تواند چهار یا پنج روز طول بکشد تا معاملات انجام شود. آماده صبر باشید ، یا در عوض ، مقادیر بیشتری را در هر زمان که می توانید با آنها تجارت کنید ، ارسال کنید.

اگر قصد خرید Litecoin با رمزنگاری های دیگر مانند بیت کوین یا اتر را دارید ، راه حل های ارزان تر و ارزانتری وجود دارد. Coinbase برای همه مناسب نیست ، اما اگر شما یک کاربر سنگین موبایل و مربی گرافیکی غیر رمزنگاری هستید ، خرید Litecoin با این روش قطعاً برای شما مناسب است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me