LRN: The Loopring Neo Token

Loopring به عنوان یکی از گزینه های مبادله غیرمتمرکز که در تجارت در چندین بلاکچین پیشرفت می کند ، به سرعت قابل مشاهده است. راه حل Loopring از معاملات حلقه ای و تطبیق سفارشات برای تسهیل مبادلات دارایی استفاده می کند. اساساً ، کتاب سفارشات سایر مبادلات را جمع می کند. این اجازه می دهد تا هر مبادله ای ، غیر متمرکز یا متمرکز ، از پروتکل Loopring برای مطابقت با سفارشات استفاده کند. بخشی از ارائه یک پروتکل باز ، بلاک چین باقی مانده است. از این رو ، Loopring ارز اولیه را در Ethereum (LRC) راه اندازی کرده است ، اما همچنین قصد دارد Loopring NEO (LRN) و Loopring QTUM (LRQ) را راه اندازی کند..

برنامه های راه اندازی Loopring NEO در حال آماده شدن است. توزیع توکن های جدید ، LRN ، قبلاً آغاز شده است. اساساً ، توزیع رمز شامل دو مرحله است: فروش سرمایه گذار و محصول airdrop. این راهنما هر دو مرحله ، نحوه خرید LRN و انتظارات از Loopring NEO را بررسی می کند.

چرا نشانه دیگری?

دانیل وانگ حلقه

دانیل وانگ ، بنیانگذار Loopring

نکته مهم فروش راه حل مبادله Loopring این است که شما هرگز مجبور نیستید بودجه را به Loopring واریز کنید. با بیشتر مبادلات ، حتی سایر صرافی های غیرمتمرکز ، هنوز مجبورید وجوه را به کیف پول آنها منتقل کنید. در Loopring ، هنگام معامله می توانید وجوه خود را در کیف پول شخصی خود نگه دارید.

البته ، این یک چالش برای Loopring ایجاد می کند ، زیرا صرافی دیگر کیف پول را کنترل نمی کند و این بدان معناست که قراردادهای هوشمند باید کار تأیید قانونی بودن و تأیید معاملات را انجام دهند. وقتی معامله ای اتفاق می افتد ، کاربر بدون کاربر واسطه برای کاربر اتفاق می افتد. Loopring مطابقت را پیدا می کند و شرایط تجارت را هماهنگ می کند ، اما هرگز دارایی ها را کنترل نمی کند.

وقتی می خواهید از طریق اکوسیستم های بزرگ بلاکچین تجارت کنید ، این مسئله بسیار مشکل می شود. یک قرارداد هوشمند Ethereum نمی تواند قوانین خود را در مورد بلاک چین NEO اجرا کند. در صورت عدم وجود یک راه حل متحد زنجیره ای ، Loopring در واقع باید جداگانه در هر بلاکچین وجود داشته باشد. اکوسیستم Loopring NEO متمایز و جدا از اکوسیستم Loopring Ethereum خواهد بود. این شامل داشتن تیم توسعه و مدیران تجاری خاص خود می باشد.

Loopring به یک توکن دیگر برای LRN نیاز دارد زیرا در اصل نسخه کاملا جدیدی از خود را راه اندازی می کند. هر آنچه را که آنها در Ethereum پیاده سازی می کنند ، باید دوباره در NEO پیاده سازی کنند. QTUM نیز همین طور است.

معامله این رویداد توزیع توکن چیست?

توزیع LRN

توکن توزیع زیر خواهد داشت:

  • 60٪ Airdrop
  • 30٪ فروش به سرمایه گذاران
  • 5٪ توسعه دهندگان هسته
  • 5٪ مشوق برای شرکا ، توسعه دهندگان حزب سوم, & بازار یابی

کل عرضه LRN 139،507،605.45 خواهد بود. این دقیقاً 1/10 از کل عرضه LRC است. با این حال ، ارز بر اساس میزان عرضه کل ، لزوماً کم یا ارزش بیشتری ندارد. تعداد LRC مهم نیست. آنچه مهم است ، بخشی از کل عرضه شما و رشد سرمایه بازار Loopring NEO است.

فروش توکن LRN

Loopring NEO در حال فروش LRN به سرمایه گذاران معتبر در سراسر جهان است. آنها برای حفظ انطباق از چارچوب توافقنامه ساده برای توکن های آینده (SAFT) برای این فروش رمزها استفاده می کنند. این بدان معنی است که سرمایه گذاران خصوصی پس از بهره برداری از شبکه توافق قانونی برای دریافت توکن ها انجام می دهند. نظارتی مانند SEC ممکن است سرمایه گذاری ICO را به عنوان یک دارایی اوراق بهادار بداند زیرا هیچ محصولی وجود ندارد. با استفاده از SAFT ، پروژه ها و سرمایه گذاران اساساً در حال اجرای نهایی تنظیم کننده ها هستند ، وعده هایی را پس از فعال شدن شبکه و استفاده واقعی از توکن ها می دهند.

فروش توکن LRN خصوصی است و محدود به سرمایه گذاران معتبر در کشورهای خاص است. از Loopring:

“ساکنان ایالات متحده آمریکا ، کانادا ، کوبا ، ایران ، عراق ، سوریه ، کره شمالی ، سنگاپور و چین به دلیل مقررات قانونی ملی نمی توانند در فروش توکن شرکت کنند. همه برنامه ها باید روند KYC و AML ما را طی کنند. “

بنابراین ، مگر اینکه یک سرمایه گذار معتبر در خارج از آن کشورها باشید که قبلاً در لیست فروش خصوصی Loopring قرار گرفته است ، احتمال اینکه وارد این فروش رمز شوید نمی شوید.

در حقیقت ، از زمان نوشتن ، Loopring NEO قبلاً دو دور از فروش خصوصی LRN را به پایان رسانده است. دور اول هر یک LRN را با قیمت 0.75 دلار فروخت در حالی که دور دوم توکن ها را هر کدام با قیمت 1.00 دلار فروخت. دور نهایی فروش خصوصی در سه ماه آینده اتفاق می افتد. در کل ، بین هر سه دور ، Loopring 30٪ از کل عرضه LRN را توزیع می کند.

LRN Airdrop

برای عموم مردم ، بهترین شرط شما در دریافت LRN از ابتدا ، قطرات هوایی است. LRN دارای سه هوای جداگانه است که دارندگان Loopring Ethereum (LRC) LRN دریافت می کنند.

سه وضعیت LRN در 5 ژوئیه 2018 اتفاق می افتد. 5 سپتامبر 2018؛ و 5 نوامبر 2018. هر airdrop 20٪ از کل عرضه LRN خواهد بود و 60٪ از کل عرضه را به عنوان تعیین شده در تخصیص رمز جمع می کند..

شرکت کنندگان در airdrop LRN را با نسبت 100 LRC دریافت می کنند: 2 LRN برای هر یک از سه قطره هوا. به عنوان مثال اگر 100 LRC در هر یک از سه عکس فوری داشته باشید ، در مجموع 6 LRN دریافت خواهید کرد. این نسبت به دلیل تأمین کمتر LRN و تنها 60٪ از آن عرضه به قطبهای هوا است.

برای دریافت LRN شما باید LRC خود را در کیف پول نگه دارید که قابلیت اتصال به قرارداد airdrop را داشته باشد. کیف پول های تعویض کار نمی کنند. برخی کیف پول های سخت افزاری به شما امکان می دهند قراردادهای هوشمند امضا کنید. برای این کار می توانید از MyEtherWallet استفاده کنید. متناوباً ، می توانید از loopring.io برای اتصال کیف پول خود به قرارداد و به اشتراک گذاشتن آدرس هدف در بلاک چین NEO برای LRN جدید خود استفاده کنید..

loopring.io

دستورالعمل های دقیق در مورد چگونگی انجام این کار در آینده ارائه می شود. آنها قبل از حراج 5 ژوئیه در دسترس خواهند بود. با این حال ، باید کیف پول خود را زودتر از موعد تأمین و پیوند دهید. Loopring ارتفاع بلوکی را که در آن عکس را زودتر از موعد گرفته اند اعلام نمی کند. این کار برای جلوگیری از بازی افراد در سیستم است.

نحوه خرید LRN در بورس ها

دو بخش اول LRN سرمایه گذار خصوصی قرار است به زودی متفرق شود و پنج صرافی قبلاً اعلام کرده اند که از جفت های معاملاتی LRN پشتیبانی می کنند. اگر LRC ندارید (یا نمی خواهید LRC بخرید) برای airdrop ، می توانید مستقیماً LRN بخرید.

Gate.io ، Cex.io ، Syex.io ، Idax.mn و Bitpaction همه جفت های معاملاتی LRN را راه اندازی می کنند.

نحوه ذخیره LRN

شما می توانید LRN را روی هر کیف پول سازگار با NEO ذخیره کنید. این یک رمز NEP-5 است. ما کیف پول Neon یا Ledger Nano S را به شما پیشنهاد می دهیم.

نتیجه

Loopring یکی از اولین پروژه هایی است که سعی در راه اندازی چندین اکوسیستم بلاکچین را دارد. این آزمایش جالب و مهیج است. همچنین اگر Loopring به افزایش ارزش خود ادامه دهد ، این سودآوری را دارد.

دست زدن به LRN به هیچ وجه تسویه حساب نمی شود. شما می خواهید Loopring را از نزدیک در وبلاگ و رسانه های اجتماعی وی دنبال کنید تا با نزدیک شدن به عکس ، از برنامه ها مطلع شوید. دانیل وانگ ، بنیانگذار ، معمولاً اطلاعات بسیار واضح و قابل کنش در پست های خود دارد ، بنابراین مراقب آن باشید.

منابع اضافی

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me