فلز چیست?

متال می خواهد با صرف هزینه های نقد یا تبدیل فیات به ارز رمزپایه شده ، به شما پاداش MTL رایگان دهد. هنگامی که در برنامه Metal Pay پول خرج می کنید ، می فرستید یا دریافت می کنید ، می توانید تا 5٪ با توکن MTL درآمد کسب کنید. به عنوان مثال ، هنگام صرف 100 دلار با برنامه Metal Pay ، هم شما و هم گیرنده می توانید تا 5 دلار در MTL درآمد کسب کنید. همچنین می توانید این نشانه ها را به عنوان فلز مایع در نظر بگیرید زیرا به راحتی می توان آنها را با ارزهای رمزنگاری شده دیگر در صرافی ها معامله و یا به پول نقد درون برنامه تبدیل کرد. با این حال ، اگر می خواهید فلز خود را نگه دارید ، پاداش آن نیز وجود دارد. Metal در حالی که رمپ آسان ورود به دنیای ارزهای رمزپایه را فراهم می کند ، فرآیندهای پرداخت را ساده می کند.

خرک فلزی

بیایید با اولین نرم افزار Metal ، Metal Vault ، کیف پول وب برای نشانه های Metal ، Bitcoin ، Ethereum و ERC20 شروع کنیم. برنامه هایی برای افزودن سکه های بیشتر مانند Litecoin و Monero در آینده وجود دارد. علاوه بر تنوع سکه های ذخیره شده در این کیف پول ، برنامه هایی برای افزودن حساب های بانکی بیمه شده FDIC به Metal Vault نیز در نظر گرفته شده است. با داشتن حساب بانکی ، می توانید Metal بیشتری را در Metal Vault بخرید و در این صورت ، Metal بیشتری بدست آورید.

خرک فلزی

پرداخت فلز

Metal Pay یک برنامه پردازش پرداخت برای iOS است که قرار است در Q1 2018 منتشر شود. این برنامه به شما امکان می دهد تا برای دوستان و بازرگانان پول نقد یا MTL ارسال کنید. تنظیم برنامه فقط چند دقیقه طول می کشد.

ما بسیار خوشحالیم که این نگاه را در روند پردازش آینده خود به اشتراک می گذاریم #iOS برنامه # پرداخت فلز!

1. شماره تلفن را وارد کنید

2. گذرواژه را تنظیم کنید

3. پیوند دادن حساب بانکی

4. تنظیم مشخصات عکس

5. ظاهر شدن!MTL دلار # بلاکچین # فین تک pic.twitter.com/gLXWPA2OI1

– فلز (metalpaysme @) 21 ژانویه 2018

چندین ویژگی اصلی وجود دارد که متال پی را از رقبا جدا می کند. ابتدا ، با ارسال پول نقد به دوستان خود ، یا حتی به سادگی دعوت از آنها به برنامه ، نشانه های MTL را بدست می آورید. دوم ، این برنامه به شما امکان می دهد MTL را به جای پول نقد ارسال کنید. سوم ، MTL ای که کسب می کنید به راحتی در برنامه Metal Pay به پول نقد تبدیل می شود. برای ارسال پول نقد به دوستان نه تنها هزینه ای پرداخت نمی شود ، بلکه در واقع هر دو MTL کسب می کنید. اگرچه ممکن است وسوسه شوید که بلافاصله MTL خود را نقد کنید یا آن را از طریق صرافی معامله کنید ، نگه داشتن مقادیر خاصی از فلز در برنامه مزایایی خواهد داشت ، اما این ویژگی ها در حال حاضر مشخص نشده اند.

مردم در حال حاضر از برنامه های پرداخت برای ارسال پول به دوستان خود استفاده می کنند ، اما چرا در این راه ارز رمزنگاری رایگان کسب نمی کنید؟ تصور کنید صاحبخانه خود را متقاعد کنید که به شما اجازه می دهد اجاره را از طریق Metal Pay ارسال کنید. اگر هر ماه 1000 دلار بفرستید ، 50 دلار MTL بدست می آورید. Metal Pay در واقع پروژه اصلی پروژه است زیرا مردم را وارد اکوسیستم خود می کند. حتی افرادی که کاملاً با ارز رمزنگاری شده آشنایی ندارند نیز می توانند به این برنامه بپیوندند و از آن لذت ببرند.

در اینجا چند نسخه نمایشی هیجان انگیز از برنامه Metal Pay در عمل آورده شده است.

اثبات پرداخت پردازش شده

Metal از طریق فرایندی به نام Proof of Processed Payment یا PoPP به شما در توکن MTL پاداش می دهد. به جای توزیع سکه به کارگران معدن از طریق اثبات کار ، PoPP روش متال برای توزیع سکه به مردم است. پس از تأیید هویت خود با Metal ، به دلیل ارسال فیات یا تبدیل فیات به رمزنگاری ، از طریق PoPP در MTL پاداش دریافت خواهید کرد..

PoPP

با این حال ، اثبات پرداخت پردازش شده کمی پیچیده تر از پرداخت MTL در هر معامله است. اولاً ، مبلغ 1000 دلار پاداش MTL در ماه برای افراد و 5000 دلار برای بازرگانان در نظر گرفته شده است. دوم ، PoPP به رفتار خوب پاداش می دهد. بنابراین اگر شما و یکی از دوستانتان به سرعت همان 100 دلار را به عقب و جلو بفرستید ، به سرعت دریافت پاداش MTL منع خواهید شد. با این حال ، هنگامی که یک معامله قانونی تأیید شد ، می توانید PoPP را ذخیره کرده و نشانه های MTL خود را قفل کنید. سرانجام ، متال قصد دارد PoPP را در ارسال MTL ارائه دهد ، اما آنها احساس می كنند كه برای جلوگیری از بازی افراد در سیستم ، ابتدا باید الگوریتم های ضد تقلب را بهبود بخشند.

متال 5٪ را به عنوان سطح پاداش انتخاب کرد تا خود را از جوایز معمول کارت اعتباری برتر قرار دهد. اما با یک مقدار محدود MTL که همیشه وجود دارد ، ممکن است فکر کنید ، آیا روزی پاداش شما تمام نمی شود؟ اگر MTL محبوب و مفید شود ، ممکن است ارزش توکن MTL افزایش یابد و باعث شود که میزان توزیع توکن MTL کاهش یابد. اگر برنامه Metal چنان محبوب شود که همه MTL توزیع شود ، این شرکت احساس می کند چنان نفوذی در بازار دارند که “برنده” می شوند و فلز به یک وسیله مناسب برای مبادله تبدیل شده است..

بازرگانان

در حالی که نظیر به نظیر رایگان است ، متال هزینه پردازش تاجر را می گیرد. با این حال ، بازرگانان قادر به اعتبار پلت فرم خرید با MTL “به آنها حق تخفیف در هزینه های پردازش پرداخت مربوطه و تخفیف در خدمات بازرگان را می دهد.” بازرگانان “همچنین 5٪ تخفیف اضافی برای پردازش پرداخت بابت ارائه تخفیف هنگام پرداخت با MTL دریافت می کنند.” به عنوان یک مصرف کننده ، مطمئناً کسب تخفیف صرفاً با پرداخت ارز رمزنگاری شده هیجان انگیز خواهد بود.

مشاغل کوچکی که به دنبال پذیرش زودرس هستند می توانند شروع به کار کنند اینجا.

فقط 100 مشاغل واجد شرایط “طرح ابتکاری Metal PoPP” هستند.

  • 50 مشاغل در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا
  • 15 مشاغل در لس آنجلس ، کالیفرنیا
  • 15 مشاغل در نیویورک ، نیویورک
  • 20 کسب و کار برای جهان

فلز ممکن است به خصوص برای مشاغل فقط پول نقد جذاب باشد که بهترین روابط با صنعت بانکداری را ندارند. مطابق با نامه سفید آنها ، این پروژه “بازرگانان با ریسک بالا ، بازرگانان با پول نقد و کسانی که می خواهند ارزهای رمزپایه را بپذیرند” را هدف قرار می دهد. به عنوان مثال ، صنعت شاهدانه در آمریكا در برخی از ایالت ها قانونی است اما در سطح فدرال غیرقانونی است و باعث می شود كه بانك ها از درگیر شدن محتاط باشند.

در نهایت ، مطمئناً بازرگانان تلاش می کنند MTL را امتحان کنند در صورتی که معتقد باشند می تواند هزینه پردازش پرداخت آنها را کاهش دهد در حالی که به طور همزمان از طریق PoPP به آنها توکن رایگان MTL می دهد..

رقبا

Coinbase Commerce به مشاغل اجازه می دهد تا پرداخت ارز دیجیتال را نیز بپذیرند اما هیچ پاداشی ارائه نمی دهند. بازدهی 5 درصدی در MTL شركت فلز است كه در فضای پردازش پرداخت رقابتی برجسته است.

برنامه Bread برای تشویق کاربران نان ، رمز اصلی خود را به صورت BRD دارد. با این حال ، به همین زودی به دلیل ارسال ساده پول ، BRD دریافت نخواهید کرد.

لازم به ذکر است ، فقط برای جلوگیری از سردرگمی ، در حال حاضر برنامه ای در فروشگاه iOS به نام Metalpay وجود دارد که امکان خرید و فروش طلا یا نقره را فراهم می کند. آنها هیچ ارتباطی با متال ندارند اما جالب است که در آینده پاسخ آنها به این مسئله را ببینند.

سیستم عامل های پرداخت تلفن همراه بیشماری از جمله Venmo ، Paypal ، WeChat pay و Alipay وجود دارد. در حال حاضر ، این سیستم عامل ها هیچ ادغام ارز رمزنگاری شده ندارند ، اما اخیراً پی پال در تلاش برای ثبت اختراعات مربوط به رمزنگاری است ، احتمال اینکه آنها از رقبا آگاهی داشته باشند بیش از حد است.

عرضه سکه و پایداری

66.588.888 نشانه MTL بر روی توکن استاندارد Ethereum ERC20 ساخته شده است. دو میلیون توسط متال ها نگهداری می شود پایه با نزدیک به 3.8 میلیون نفر برای کارمندان و مشاوران اختصاص داده شده است. تقریباً 13.3 میلیون نفر برای یک سال در استخر عملیات پروژه فلزی حبس شده اند. و ، 21 میلیون نشانه در گردش است که 26 میلیون آن برای توزیع از طریق PoPP ذخیره شده است.

در سه ماهه چهارم 2017 ، ونمو بیش از 10 میلیارد دلار معامله انجام داد. اگر فلز به آن سطح از مقیاس برسد ، مقدار MTL باید افزایش یابد یا اینکه همه توکن ها به سرعت PoPP وجود خواهند داشت.

تیم متال

تیم Metal Pay توسعه خود را در سال 2016 در سانفرانسیسکو آغاز کرد. آنها توسط مدیر عامل و بنیانگذار مارشال هاینر هدایت می شوند. استارت آپ قبلی Hayner ، Trees ، هدفش تحویل ماری جوانا توسط هواپیمای بدون سرنشین بود. با این حال ، اکنون که هاینر از چشم انداز Metal Pay بسیار چشمگیر است ، این پروژه متوقف شد. ارتباطات وی در صنعت شاهدانه باید مفید واقع شود ، زیرا آنها یکی از جمعیت های هدف برای استفاده از پردازش بازرگان Metal Pay هستند. علاوه بر هاینر ، Sid Parihar از شرکت اپل به تیم پیوست تا طراحی برنامه iOS را ارتقا دهد. این تیم از تعداد زیادی مهندس ، طراح ، سرمایه گذار و مشاور دیگر تشکیل شده است.

تیم متال

نقشه راه و پیشرفت

در حالی که Metal Pay برنامه های بی شماری برای پایین آمدن از خط لوله دارد ، آنها ترجیح می دهند اقلام را روی نقشه راه قرار ندهند ، مگر اینکه تضمین کنند که آنها را از بین می برد. این کاملاً مغایر با نقشه راههای بسیار جاه طلبانه بسیاری از ارزهای رمزپایه است. آنها معتقدند که در بهار 2018 می توانند حساب های بانکی فلز را باز کنند. با استفاده از حساب های بانکی بیمه FDIC ، این تیم امکان وام و خدمات سپرده را مورد بحث قرار داده است.

در زمستان 2018 آنها قصد دارند “یکپارچه سازی به سبک Shopify ، افزونه هایی برای مشاغل آنلاین ، ترمینال یکپارچه سخت افزار NFC برای پرداخت و بسیاری موارد دیگر”. مشابه شرکت هایی مانند Litepay ، آنها همچنین می خواهند به بازرگانان توانایی تبدیل فوری پرداخت ارزهای رمزنگاری شده به فیات را داشته باشند تا از نوسانات قیمت جلوگیری کنند..

Metal Pay امیدوار است که روزی بتواند از ویژگی های پرداخت تقسیم استفاده کند. تصور کنید تمام PoPP رایگان با استفاده از Metal Pay برای خرید وعده غذایی شما استفاده می شود و سپس از دوستان خود برای حتی بیشتر PoPP فاکتور می گیرید. از آنجا که تراکنش های MTL در داخل برنامه Metal Pay خارج از زنجیره انجام می شود ، این امکان را برای تراکنش های خرد نیز فراهم می کند. برای به روزرسانی برنامه iOS ، می توانید ثبت نام کنید اینجا و به طور بالقوه به برنامه بتا بپیوندید.

تاریخچه تجارت

پس از راه اندازی در جولای 2017 ، MTL سرانجام به قیمت 14 دلار رسید. وقتی MTL با قیمت های پیش فروش مقایسه می شود ، در مدت زمان کوتاهی مسیری طولانی را طی کرده است.

پیش فروش فلز

همانند اکثر سکه ها در سال 2018 ، قیمت Metal نیز با یک اصلاحیه روبرو شد. با این حال ، با توجه به اینکه Metal Pay هنوز راه اندازی نشده است ، قیمت قابل توجه است. آینده قیمت به چندین عامل مختلف بستگی دارد. تیم باید تحقق اهداف خود را شروع کند ، این کار را با متال پی و ادغام بازرگان آغاز می کند. سپس آنها باید به جای تشویق فوری به فیات ، به مردم انگیزه دهند تا در واقع MTL خود را نگه دارند. اگر افراد عادت کنند که فوراً تمام MTL خود را از PoPP تصفیه کنند ، برای قیمت عالی نخواهد بود ، اما شما همچنان 5٪ پاداش برای هزینه دریافت خواهید کرد.

MTL را از کجا می توانید خریداری کنید?

در حالت ایده آل ، شما به زودی قادر به کسب MTL از طریق PoPP یا خرید آن از طریق برنامه های Metal خواهید بود. با این حال ، در حال حاضر ، شما باید از Binance با جفت Bitcoin یا Ethereum استفاده کنید. مقداری در Huobi با یک جفت شدن Bitcoin وجود دارد اما تقریباً 90٪ از حجم در حال حاضر در Binance انجام می شود.

MTL را در کجا می توانید ذخیره کنید?

شما می توانید MTL خود را در Metal ذخیره کنید طاق یا هر کیف پول دیگری که از نشانه های ERC20 پشتیبانی کند. از آنجا که Metal Vault در حال حاضر فقط یک کیف پول وب است ، می توانید Coinomi یا Jaxx را برای تلفن همراه نیز در نظر بگیرید.

نتیجه

اکثریت قریب به اتفاق مردم جهان هنوز ارز رمزنگاری شده را نمی فهمند و ندارند. با این حال ، برنامه های پرداخت تلفن همراه به طور فزاینده ای رایج تر هستند. فلز می تواند پل حیاتی بین این دو را تشکیل دهد. با ارائه MTL رایگان ، افراد ممکن است شروع به کشف مزایای ارزهای رمزپایه کنند. با توجه به انتخاب بین برنامه های متعددی که هیچ پاداشی ارائه نمی دهند و دیگری که 5٪ پاداش ارائه می دهد ، تصمیم گیری آسان است. هنگام راه اندازی برنامه پرداخت ، هیچ منفی برای آزمایش برنامه و جمع آوری MTL رایگان از طریق اثبات پرداخت پردازش شده وجود ندارد. و هرگز نمی دانید ، شاید یک بار که PoPP کنید ، دیگر نمی توانید متوقف شوید.

منابع اضافی

توییتر

Reddit

وبلاگ

فیس بوک

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me