هسته بینایی یک اکوسیستم سخت افزاری و نرم افزاری از انتها به انتهای دیگر است که قادر به جمع آوری و توزیع داده های منحصر به فرد از دنیای آفلاین است. Nucleus Vision در سال 2014 در دانشگاه هاروارد تاسیس شد ، نرم افزار پشتیبانی شده از بلاکچین خود را با سنسورهای اختصاصی اینترنت اشیاples زوج می کند تا اقتصاد داده های کاربر آفلاین را ایجاد کند.

سخت افزار ION + مدار بلاکچین + شبکه عصبی = برنامه وفاداری جهانی nCash

اولین مرحله Nucleus Vision این بوده است که مشاغل آجر و ملات با مشتریان خود از طریق تجارت الکترونیکی مانند جمع آوری داده ها ارتباط برقرار کنند. فراتر از مرحله یک ، سخت افزار و نرم افزاری که Nucleus Vision ایجاد کرده است به همراه سایر راه حل های مشابه NFC از امنیت خانه و خرده فروشی استفاده خواهد کرد..

دید هسته چگونه کار می کند?

مقالات فنی بینش هسته ای: یک پیغام دهنده | کاغذ سبک | کاغذ سفید

Nucleus Vision اصولاً از سه جز: ساخته شده است: Orbit Blockchain ، ION Sensors و Neuron Intelligence Platform. این سه م componentsلفه با هم کار می کنند تا داده های مصرف کننده آفلاین را بین اقتصاد شرکا و کاربران جمع آوری و توزیع کنند. برای درک کامل نحوه کارکرد Nucleus Vision ضروری است که به طور جداگانه به این سه ملفه توجه شود.

دید هسته - جریان فرآیند چیست

جریان فرآیند بینش هسته ای

سنسور ION

یک سخت افزار اختصاصی ، ION Sensor قادر به جمع آوری داده هایی مانند دما ، فشار ، حرکت ، شتاب و صدا است. هنگام نصب ، سنسور به گره ای در شبکه ION تبدیل می شود که می تواند برای پتوی فضای کف یک فضای خرده فروشی استفاده شود..

بیش از سه سال سنسور ION بر روی کاهش موانع دسترسی متمرکز شده بود. جالبتر اینکه ، برای شناسایی مشتری در شبکه ION ، نیازی به بلوتوث ، RFID ، Wifi ، NFC یا سخت افزار خاص دیگری نیست. یک مشتری به شرط داشتن تلفن همراه و هرگونه تلفن همراه در شبکه دیده خواهد شد.

هر واحد سنسور ION 200 متر از فضای کف را پوشش می دهد ، ایده آل برای مشاغل کوچک. با این حال ، می توان از حسگرها برای تشکیل یک شبکه ION و با افزودن واحدهای اضافی ، فضای بیشتری را پوشش داد. سنسورهای ION پردازش 32 شناسه در هر 612 میکروثانیه را انجام می دهد ، اما دوباره می تواند برای مناطق دارای ترافیک پا با حجم بالاتر شبکه شود.

به طور خلاصه ، ابتدا یک ION Sensor برای شناسایی مشتری استفاده می شود. هنگامی که مشتری در شبکه ION شناسایی می شود ، سنسور شناسه را به سایر اجزای Nucleus Vision منتقل می کند. در حالی که شبکه عصبی یا Orbit Blockchain نقش خود را بازی می کنند ، سنسور ION همچنان به جمع آوری داده های منحصر به فرد درباره مشتری که هنوز در داخل شبکه ION است ، ادامه خواهد داد..

nCash و The Orbit Blockchain

Orbit بستر بلاکچین Nucleus Vision است که در آن هویت مشتری ، داده های مشتری و رمزهای nCash حرکت می کند. Orbit از ویژگی های بلاکچین برای انتقال امن و شفاف دارایی ها در میان شبکه استفاده می کند.

بلاکچین Orbit از قراردادهای هوشمند ERC20 در بلاکچین Ethereum تشکیل شده است. با این حال ، مقاله سفید اعتراف می کند که نگرانی هایی در مورد پهنای باند Ethereum وجود دارد و می گوید Nucleus Vision در صورت لزوم قادر به تغییر بلاکچین قرارداد هوشمند دیگری است..

زنجیره بلوک مدار توسط nCash Tokens تأمین می شود که مکانیسم اصلی انگیزش در اکوسیستم Nucleus Vision است. در ظاهر ، nCash پایه و اساس برنامه وفاداری جهانی Nucleus Vision است. با این حال ، در پشت صحنه ، nCash در ارتباطات بین خرده فروشان نیز حضور دارد.

خرده فروشان ، مانند مشتری ، می توانند انگیزه دهند تا داده های خود یا داده های قبلی را که قبلاً در شبکه ION خود جمع آوری کرده اند ، به اشتراک بگذارند. nCash در انتقال داده های مشتری بین خرده فروشان رضایت بخش مانند استفاده آن بین مشتری و خرده فروش استفاده می شود.

بستر اطلاعاتی نورون

سومین م Nلفه Nucleus Vision Neuron Intelligence Platform است ، ترکیبی از رابط جلویی و موتور تجزیه و تحلیل. اگر حسگر ION چیزی است که داده ها را جمع می کند و Orbit نحوه حرکت داده است ، بستر اطلاعاتی Neuron Intelligence چیزی است که درباره داده ها فکر می کند.

Neuron Platform از داده های مشترک در الگوریتم های یادگیری عمیق خود برای یافتن فرصت های بهتر در الگوهای مشتری استفاده می کند. علاوه بر این ، بر اساس داده های جمع آوری شده قابل دسترسی ، پلت فرم Neuron نمره مشتری را برای تعیین کمی مشخصات مشتری و رفتارهای احتمالی خرید آنها پیاده سازی می کند.

تاریخچه و تیم بینایی هسته ای

هسته های بینایی هسته ای: توییتر | متوسط | Reddit | گیتهوب | یوتیوب | سایت اینترنتی

Nucleus Vision چیست؟ جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل داده ها در سطح تجارت الکترونیکی برای دنیای آفلاین. اما چرا ، کی ، از کجا و توسط چه کسی?

Nucleus Vision Backstory

سال گذشته مدیر عامل و بنیانگذار Nucleus Vision ، آبیشک پیتی, داستان خود را منتشر کرد پشت هسته و مسیری که او را به سمت چشم اندازش سوق می دهد. Pitti ، به عنوان کودکی که در فروشگاه لوله کشی پدرش در هند کار می کرد ، نیاز به اطلاعات مشتری را تشخیص داد. Pitti جوان توانست ارزش اطلاعاتی راجع به افرادی که وارد فروشگاه می شوند را ببیند.

این ایده اطلاعات مشتری با ایجاد حرفه حرفه ای در هوا فضا و بعد شروع به تحصیل در دانشکده بازرگانی هاروارد ، مورد توجه پیتی قرار گرفت. در حالی که در آنجا بود و با تمرکز بر روی بازاریابی پیش بینی شده ، Pitti در سال دوم خود را از دانشگاه هاروارد ترک کرد تا به طور کامل بر هسته تمرکز کند.

Pitti از آن زمان در حال توسعه مجموعه محصولات در Nucleus Vision است و در حال حاضر سنسورهای ION را در ده مکان خرده فروشی نصب کرده است. در طول مسیر ، این پروژه مشاوران و سرمایه گذاران برجسته ای از جمله Tim Draper ، سرمایه گذار اولیه در بلاکچین کسب کرده است. علاوه بر این ، تیم هسته ای هسته دارای یک شجره معتبر با تجربه از Levi Strauss ، MIT ، TED ، CISCO و مجموعه اعتبارات دیگر سطح بالا است.

تیم بینایی هسته ای

Nucleus Vision - تیم اجرایی چیست

تیم اجرایی Nucleus Vision

تاسیس شده توسط مدیر عامل ابیشک پیتی, Nucleus Vision یک تیم 40 نفره است که شامل 9 توسعه دهنده بلاکچین ، 5 دانشمند داده ، 1 معمار پلت فرم اینترنت اشیا ، 5 کارشناس بازاریابی ، 9 مهندس و 11 متخصص عملیات است.

تیم اصلی رهبری شامل Abhishek Pitti به عنوان مدیر عامل ، مارتین Dudley به عنوان شریک خرده فروشی به همراه Subrata Siddhanta به عنوان رئیس اجرایی تجارت خرده فروشی ، Avinash Pitti به عنوان CTO و Brooks Atwood پیشرو Creative Direction.

هسته بینایی یک عدد دارد مشاوران و سرمایه گذاران اصلی از جمله سرمایه گذار خطرناک تیم دراپر ، استاد دانشکده تجارت هاروارد خوزه آلوارز و آرون ست حرفه ای از راه دور به نام چند.

نشانه های nCash چیست

nCash Token حقایق سریع

  1. nCash یک است غیرقابل استخراج رمز ERC20
  2. عرضه کلاه از 10 میلیارد n پول نقد
  3. n پول نقد را می توان در ذخیره کرد هر کیف پول سازگار با ERC20
  4. در حال حاضر در بلاکچین اتریوم

در اکوسیستم Nucleus Vision ، nCash مکانیزم تشویقی است که برای تشویق جریان داده ها در بلاک چین Orbit استفاده می شود. به طور خلاصه ، nCash برای انتقال داده ها بین خرده فروشان و مصرف کنندگان استفاده می شود.

Nucleus Cash - اکوسیستم nCash چیست

اکوسیستم ذینفعان nCash

به مصرف کنندگان می توان پاداش داد n پول نقد برای فعالیتهای مختلف هنگام خرید مانند دسترسی به داده های خود. علاوه بر این ، خریداران می توانند از nCash در یک برنامه وفاداری جهانی استفاده کنند. کاربران به دلیل فعالیت های مختلف خرید پاداش می گیرند و می توانند nCash خود را از طریق مجموعه ای از فروشگاه ها از جمله مبادله با دلار در صرافی رمزپرداخت کنند..

خرده فروشان و سایر ذینفعان همچنین از nCash برای انتقال داده ها در اکوسیستم استفاده می کنند. اطلاعات و نمایه های مشتری را می توان در سراسر شبکه Nucleus Vision بین هر تعداد از ذینفعان به اشتراک گذاشت. جریان داده ها بین خرده فروشان به ایجاد پروفایل دقیق تر و کاربردی مشتری کمک می کند.

nCash را از کجا می توانید خریداری و ذخیره کنید

3 صرافی برتر nCash: بینانس | هووبی | کوینکس

تقریباً 95٪ فعالیت کل معاملات nCash در Binance است و محبوب ترین جفت تجاری NCASH / BTC است. 5٪ فعالیت کل بازار باقیمانده nCash اساساً بین Huobi و Koinex تقسیم می شود. هر سه صرافی برتر nCash دارای فضای ذخیره سازی در صرافی هستند.

بهترین کیف پول nCash: MyEtherWallet | متاماسک

nCash به عنوان یک رمز ERC20 سازگار با کیف پول های Ether است که از رمزهای ERC20 نیز پشتیبانی می کنند. به طور برجسته دو نام وجود دارد که دارای اعتبار و کاربردی ترین کیف پول های توکن ETH و ERC20 هستند. MyEtherWallet یک کیف پول کد باز آنلاین ETH و ERC20 است که به هر کسی امکان ایجاد کیف پول با گزینه های کیف پول آنلاین و آفلاین را می دهد. Metamask افزونه ای است که به عنوان پلی بین شبکه Ethereum و مرورگر شما عمل می کند و یک کیف پول رمز ETH و ERC20 با گزینه های ایجاد چندین کیف پول فراهم می کند.

نتیجه

Nucleus Vision با هم یک اکوسیستم از نرم افزار و سخت افزار را با هم جمع می کند که هدف آن جمع آوری داده هایی است که قبلاً غیرقابل دسترسی بودند. نقشه راه آنها می خواهد سنسور ION خود را از 10 واحد فعلی به صدها هزار قبل از انتقال به سایر صنایع مانند امنیت خانه و خرده فروشی مقیاس بندی کند.

در صورت موفقیت ، چشم انداز هسته ای قادر به ایجاد اقتصادی از داده های مصرف کننده به موازات فضای تجارت الکترونیکی آنلاین خواهد بود.