تبدیل بیت کوین به دلار آمریکا

برای تازه واردان ارزهای رمزنگاری شده ، یکی از رایج ترین مواردی که آنها می خواهند درک کنند این است که چگونه بیت کوین را نقد کنیم یا از بیت کوین به ارز فیات (USD ، EUR و غیره) برداشت کنیم..

صرف نظر از دلایل ، ممکن است زمانی فرا برسد که بخواهید بیت کوین خود را به ارز صادرشده توسط دولت تبدیل کنید.

بنابراین دقیقاً چگونه می توانید برای بیت کوین خود پول نقد یا دلار فیات دریافت کنید?

چگونه بیت کوین را به دلار آمریکا یا سایر ارزهای فیات تبدیل کنیم

وقتی نوبت به فروش بیت کوین می رسد ، در اصل دو گزینه پیش رو دارید. و اگرچه هر دو مزایا و معایب خود را دارند ، هر دو از چالش های یکسانی رنج می برند مانند عدم آگاهی کاربر انبوه و روند نامشخص اصلاح.

فروش بیت کوین از طریق صرافی

تا کنون محبوب ترین روش تبدیل بیت کوین به ارز فیات از طریق مبادلات متمرکز مانند Coinbase و Gemini است.

با استفاده از رابط های کاربری زیبا و فرآیندهای KYC (مشتری خود را بشناسید) که به عنوان بخشی از ایجاد حساب مورد نیاز است ، این مبادلات به شما امکان می دهد حساب بانکی بودجه خود را برای برداشت پیوند دهید و روند کار را آسان و بدون درد انجام دهید..

چگونه بیت کوین را از طریق Coinbase به دلار تبدیل کنیم

بنابراین ، شما باید خود را Coinbase کیف پول در حالی که بیت کوین شما در آن نشسته است و شما آماده هستید که وجوه خود را به حساب بانکی محلی خود بازگردانید. این مراحل را دنبال کنید:

به بخش خرید / فروش کیف پول خود بروید

Coinbase خرید و فروش

بعد از اینکه در قسمت فروش کیف پول قرار گرفتید ، می توانید کیف پول مورد نظر خود را برای فروش و حساب بانکی که می خواهید به آن واریز کنید را انتخاب کنید..

تصمیم بگیرید که چقدر می خواهید پول نقد کنید

مبلغ USD را که می خواهید از فروش BTC خود بدست آورید وارد کنید. وقتی این مقدار USD را وارد کنید Coinbase به طور خودکار مقدار BTC را محاسبه می کند که برای بدست آوردن آن مقدار USD مربوطه باید هزینه کنید.

اگر مقدار Bitcoin در کیف پول خود ندارید؟ Coinbase به شما اطلاع می دهد و به شما می گوید مقدار جدیدی وارد کنید.

Coinbase Bitcoin Cash Out Limit

پس از درخواست وجه نقد چه انتظاراتی دارید

مبلغی را که می خواهید بفروشید تأیید کنید ، هزینه ها را یادداشت کنید (آنها قبل از فروش نشان داده می شوند) و سپس روی “فروش بیت کوین” کلیک کنید.

سیستم ACH مورد استفاده توسط Coinbase پس از شروع فروش یا برداشت معمولاً چند روز کاری طول می کشد.

Coinbase Cash Out

چگونه بیت کوین را از طریق جوزا به دلار تبدیل کنیم

یکی دیگر از گزینه های محبوب که در آن کاربران می توانند بیت کوین خود را به دلار خریداری ، فروش و مبادله کنند ، است جوزا. با برخی از برازنده ترین ویژگی های تجاری ، جوزا به شما این امکان را می دهد که مانند Coinbase به راحتی و به راحتی پول نقد را برای بیت کوین خود دریافت کنید..

آماده فروش بیت کوین خود هستید

خرید جوزا فروش

به بخش فروش جوزا بروید و انتخاب کنید که چگونه می خواهید بیت کوین خود را بفروشید و قیمتی را که می خواهید بیت کوین خود را به صورت فیات بفروشید. بر خلاف Coinbase ، شما ابتدا باید بیت کوین خود را با ارز فیات معامله کنید ، قبل از اینکه بتوانید آن را به حساب بانکی خود بازپس بگیرید.

ارزش USD برای بیت کوین خود را دریافت کرده و آماده برداشتن آن به حساب بانکی متصل خود شوید

اکنون وقت آن است که دلار USD را که قبلاً به حساب بانکی متصل خود ارسال کرده اید ، ارسال کنید.

مقصدی را برای برداشت انتخاب کنید که با آن آشنایی داشته باشید و مقدار USD را که می خواهید به طور رسمی وجه را به آن انتقال دهید.

مانند Coinbase ، چند روز کاری طول می کشد تا جمینی برای شما وجه ارسال شود.

تمام چیزی که نیاز دارد همین است. هنگامی که بیت کوین را در صرافی مانند Coinbase و Gemini قرار دادید ، می توانید بدون دردسر آن را بفروشید.

با LocalBitcoins.com بیت کوین خود را به پول نقد تبدیل کنید

برای آن دسته از شما که می خواهید بیت کوین خود را مستقیماً با پول نقد فیزیکی معامله کنید, LocalBitcoins.com ممکن است راه حل بهتری باشد.

LocalBitcoins یک سایت تجارت شخصی به شخص دیگر است که در آن افراد می توانند پیشنهادات خود را برای خرید و فروش Bitcoins به USD یا سایر ارزهای محلی فیش ارسال کنند..

نه تنها تأیید هویت وجود ندارد ، بلکه بسته به میزان ناامیدی شخص برای خرید بیت کوین و تعداد فروشندگان دیگر در این منطقه ، گاه فرصت های عالی داوری نیز وجود دارد. این می تواند توانایی فروش بیت کوین خود را بالاتر از ارزش بازار ایجاد کند.

بنابراین چگونه کار می کند?

معامله خود را پیدا یا ارسال کنید

پس از تعیین مقدار BTC که می خواهید بفروشید ، معامله ای متناسب با روش پرداخت خود پیدا کنید (از نظر ارز) یا لیست خود را ارسال کنید.

LocalBitcoins به هر کاربر نمره بازخورد مشابه eBay می دهد که در آن کاربران می توانند با سابقه و تعداد معاملات خریدار از طریق بیت کوین محلی راحت باشند.

تجارت را آغاز کنید

اکنون که خریدار خود را شناختید ، جزئیات دقیقاً آنچه را که از آنها می خواهید ارسال کنید و مطمئن شوید که شرایط تجارت را رعایت می کنید. این موارد به شما نشان می دهند که پرداخت USD خود را از کجا و چگونه دریافت خواهید کرد.

همچنین ، به یاد داشته باشید که آدرس کیف پول بیت کوین محلی خود را تأمین مالی کنید تا بتوانید معامله را براساس حداقل BTC ارجاع شده در درخواست معامله آغاز کنید..

اگر BTC کافی ندارید LocalBitcoins کیف پول ، شما قادر به انجام معامله نخواهید بود زیرا از شما خواسته می شود این BTC را به یک حساب سپرده ارسال کنید

t را تمام کنیدمعامله

اکنون که همه طرفین در مورد معامله توافق کرده و مشخصات موجود در بخش صندوق LocalBitcoins را توضیح داده اند ، بیت کوین های شما از کیف پول به اسناد تجاری منتقل می شود.

در این مرحله ، خریدار جزئیات پرداخت شما را دریافت می کند (چگونه می خواهید برای BTC خود پرداخت کنید) و معادل دلار آمریکا را به صورت نقدی از طریق روش توافق شده برای شما آزاد می کند.

هنگامی که پرداخت را دریافت کردید ، به Localbitcoins.com تأیید می کنید که پرداخت انجام شده است و BTC از تجارت تجاری به خریدار آزاد می شود. این همان تجارت است که انجام می شود!

نتیجه

در حالی که بیت کوین و ارز رمزنگاری شده در حال انفجار در محبوبیت خود هستند ، خدمات روز افزون بیشتری برای کمک به کاربران در زمینه دستیابی به بیت کوین یا تبدیل بیت کوین خود به دلار آمریکا یا سایر ارزهای فیات به روش سریع و م onlineثر به اینترنت دسترسی پیدا می کنند..

اگرچه بیشتر توجه به چگونگی به دست آوردن بیت کوین است ، اما مهم است که گزینه هایی را که برای برداشتن بیت کوین خود دارید و بهترین راه ها برای انجام آن بدانید.