راهنمای کامل تبلیغات بلاکچین

همانطور که می توانید تصور کنید ، پروژه های بلاکچین سعی در تبلیغ کالاهای خود ندارند. برخی از پروژه های بلاکچین خود ابزار تبلیغاتی هستند. آنچه در مرکز هر دو موضوع قرار دارد ایده امنیت و حریم خصوصی است.

و منطقی است حریم خصوصی این روزها ارز است. تبلیغات فیس بوک به شما امکان می دهد کاربران را با شناسه هایی به اندازه سن و فیلم مورد علاقه خود لیزر کنید پس از رسوایی کمبریج آنالیز ، نگرانی در مورد سو mis استفاده از داده های خصوصی بیش از هر زمان دیگری شیوع دارد.

با وجود این ، این پروژه های رمزنگاری و بلاکچین است که آزارهای تبلیغاتی را به خود جلب می کند. دلیلی وجود دارد که شما تبلیغات جستجو برای آن را دریافت نکرده اید 2،284 ICO در سال 2018. سال گذشته ، غول های تبلیغات آنلاین تبلیغات رمزنگاری و بلاکچین را از سیستم عامل خود ممنوع کردند.

گوگل و فیس بوک تأکید کردند که این امر برای محافظت از کاربر است. و شاید این درست باشد پس از همه ، طبق یک مطالعه, 80 درصد ICO ها رخ داده در سال 2017 می تواند کلاهبرداری محسوب شود. در واقع ، این واکنش بسیار شدید بود ، در پایان هر دو سیستم عامل با یک روند لیست سفید به خطر افتادند.

Crypto Ban’s Effect در بازار

واضح است که ممنوعیت رمزگذاری بر رشد بازار بلاک چین تأثیر گذاشته است.

این ممنوعیت پتو مانع تلاش آموزش و پرورش برای محافظت از کاربران رمزنگاری می شود و از جمع آوری حمایت های مردمی مورد نیاز برای زنده ماندن شرکت های نوپا جلوگیری می کند. به نوعی ممنوعیت تبلیغات به Catch-22 تبدیل شده است. به همین دلیل ، پروژه های بلاکچین نمی توانند مانند یک تجارت عادی رشد کنند و شکست آنها نشانه ای است که ممنوعیت انتخاب درستی است.

به این فکر کنید: این ممنوعیت ها در اواسط روند نزولی سال 2018 وارد شدند. این اقدام شاید تنها دلیل افت قیمت نباشد ، اما بر میزان اطمینان سرمایه گذار تأثیر منفی گذاشته است. این عامل دیگری بود که باعث خرس ها شد.

با این حال ، این بدان معنا نیست که تبلیغات بلاکچین در این سیستم عامل ها می تواند به طور کامل از پنجره پرتاب شود.

تبلیغات بلاکچین با Google

گوگل سال گذشته ممنوعیت کامل خود را برای Adwords با a کاهش داد برنامه لیست سفید, اما این اختیار است در حالی که برنامه ای وجود دارد که باید برای تبلیغات رمزنگاری تأیید شود ، ممکن است برای پروژه بلاکچین خود نیازی به آن نداشته باشید.

کلمات کلیدی حاوی بلاکچین لزوماً ممنوع نیستند ، اما خیلی هم جستجو نمی شوند. به عنوان مثال ، یک نگاه اجمالی به Google Trends نشان می دهد که بیشترین عبارات جستجو شده همچنان “آنچه بلاکچین است” و حتی به سادگی “بلاکچین” هستند. با استفاده از Keyword Planner ، می توانید اطلاعات بیشتری از نظر حجم و هزینه را فشرده کنید. اگرچه ، باید هر کلمه کلیدی را آزمایش کنید تا واقعاً ایده بگیرید اگر برای شما مناسب است یا خیر.

تصویری از Adwords Keyword Planner ، که برخی از نتایج را برای بلاکچین کلمات کلیدی برای کمک به افراد در زمینه تبلیغات بلاکچین کاهش می دهد.

نمونه ای از کلمات کلیدی مرتبط با بلاکچین و هزینه آنها.

فیس بوک – آیا ارزش آن را دارد?

مانند گوگل ، فیس بوک محصولات Crypto و Blockchain را کاملاً ممنوع کرده است. این بسیار سختگیرانه است ، به طوری که حتی هنگام ذکر “سخت افزار” در یک پست تقویت شده ، می تواند باعث برچسب گذاری آن به عنوان یک پست رمزنگاری شود! اما شاید دقیق کلمه اشتباه باشد. در واقع ، ربات های فیس بوک از زمینه درک نمی کنند و بازرسان انسانی لزوماً در زمینه فن آوری یا امور مالی آموزش نمی بینند.

می توانید پروژه خود را در لیست سفید در فیس بوک امتحان کنید با این فرم, اما روند نامشخص است. دریافت پاسخ ممکن است ماه ها طول بکشد. اگر اصلاً یکی گرفتید. طبق فیس بوک:

“لطفا توجه داشته باشید که ما حق رد هرگونه درخواست یا لغو واجد شرایط بودن را در هر زمان بدون اطلاع برای خود محفوظ می دانیم. واجد شرایط بودن ممکن است تحت شرایط و محدودیتهایی باشد که ممکن است فیس بوک تصمیم بگیرد. تبلیغات باید کاملاً با کلیه شرایط و خط مشی های قابل اجرا از جمله خط مشی های تبلیغات فیس بوک مطابقت داشته باشد. فیس بوک ممکن است با صلاحدید خود تبلیغات را بررسی و رد کند “

اگر محصول شما خاص رمزنگاری نیست ، می توانید کاربران رمزنگاری و افراد علاقه مند به فناوری بلاکچین را هدف قرار دهید. برای اینکه تبلیغات فیس بوک برای شما مفید واقع شود ، با یا بدون برنامه لیست سفید ، باید یک قیف خلاقانه طراحی کنید که از سایر نقاط درد صنعت در هنگام هدف قرار دادن علاقه مندان استفاده کند..

تبلیغات بلاکچین در فیس بوک: تصویری از مخاطبان که گزینه های رمزنگاری را هدف قرار می دهند.

برخی از گزینه ها برای هدف قرار دادن کاربران رمزنگاری در فیس بوک با وجود این ممنوعیت.

البته ، با توجه به سابقه فیس بوک در زمینه حریم خصوصی داده ها ، ممکن است بخواهید به طور کلی از آنها اجتناب کنید.

هر آنچه درباره تبلیغات بلاکچین باید بدانید

تبلیغات بلاکچین سخت است اما غیرممکن نیست. در این راهنمای مطمئن ، شما را با آنچه شما باید بدانید برای موفقیت در تبلیغات بلاکچین آشنا می کنیم.

جمعیت اصلی

باید برای چه کسی بازاریابی کنید؟ به راحتی می توان مخاطبان گسترده رمزنگاری و بلاکچین را یافت. کاربران رمزنگاری هستند تا حد زیادی هزاره, مرد ، شاغل و ملحد. علاوه بر این ، بیش از نیمی از آنها آمریکایی هستند. به نظر می رسد که آن را باریک می کند ، درست است?

اینها فقط مشخصات عمومی است. بسیار مهم است که مخاطبان خاص پروژه خود را مشاهده کنید. تا زمانی که یک پروژه مبادله یا رمزنگاری جدید ایجاد نکنید ، احتمالاً شما باید یک گروه دیگر را نیز در نظر داشته باشید – کسانی که در بلاکچین نیستند اما باید.

همیشه بهتر است با دو تا سه تصویر خریدار ارائه شود که می توانید هنگام ایجاد تبلیغات استفاده کنید. این می تواند شامل یک شخصیت برای سرمایه گذاران یا انواع کاربران باشد.

بازاریابی وابسته

یکی از مدل های بازاریابی که موثر است ، بازاریابی وابسته است. به عبارت دیگر ، یک پیشنهاد برای کاربران ایجاد کنید تا دیگران را به سیستم عامل خود بیاورند. شاید این یک تخفیف یا یک جایزه سکه باشد. این تکنیک به طور موثر دهان به دهان کمپین است اما می تواند گزینه ای بسیار مفید و کم هزینه باشد.

تنها مسئله؟ شما به یک محصول کارا و یک جامعه درگیر نیاز دارید.

اتصال به منابع صنعت

برای ایجاد یک جامعه جذاب که برای بازاریابی شفاهی یا تبلیغات دهان به دهان نیاز دارید ، باید یک برنامه فعال برای همکاری با رهبران اندیشه و نشریات برجسته داشته باشید..

این می تواند به معنای تبلیغات در وب سایت های رمزنگاری برتر مانند CoinTelegraph یا CoinCentral (چشمک زدن ، برهنه کردن عکس) باشد. همچنین می تواند به معنای ایجاد رشته ها و تعامل در مورد باشد بحث بیت کوین, بررسی گروه تلگرام و موارد دیگر.

این اساساً یک مسیر تبلیغاتی سنتی و تبلیغاتی با استفاده از منابع رمزنگاری دوستانه است.

تبلیغ کنندگان بلاکچین

با این اوصاف ، روش دیگر استفاده از برند بلاکچین تبلیغات با سایر ابزارهای بلاکچین است. ابزارهای تبلیغاتی بلاکچین وجود دارد مانند نیویاکس, یک بستر تجارت قرارداد تبلیغاتی که به تبلیغ دهندگان اجازه می دهد هزینه ها را کاهش دهند. پروژه دیگری ، BitClave ، فقط تبلیغاتی را به کاربران نشان می دهد که مستقیماً با عبارت جستجوی آنها سر و کار دارند. این روش کاربر پسندتر است و دوباره هزینه های تبلیغ کننده را کاهش می دهد.

پروژه های دیگر مانند MadHive ادعا می کنند که می توانند داده ها را از کلاهبرداری تأیید و ایمن کنند ، که یک امتیاز قطعی است. AdEx ، یک شبکه تبلیغاتی مبتنی بر Ethereum ، همچنین به دنبال کاهش تقلب و هزینه تبلیغات در حالی که دامنه گسترده ای را گسترش می دهد ، است.

سرانجام ، مرورگر Brave و همراه آن توکن توجه اساسی (BAT) از ویژگی های بی شماری برای خصوصی نگه داشتن اطلاعات کاربر استفاده می کند در حالی که همچنان به تبلیغ کنندگان کمک می کند تا مشتریان مناسب را هدف قرار دهند.

در پایان روز

ممنوعیت رمزنگاری پتو نه تنها به پروژه های بلاکچین بلکه به کاربران بالقوه فناوری بلاکچین آسیب می رساند. اگر یک شرکت نوپا نتواند تبلیغ کند ، چگونه می تواند رشد کند؟ یا حتی موذی تر ، چگونه سایت های آموزشی می توانند به دیگران در مورد این فناوری بیاموزند و در صورت عدم دسترسی به جمعیت اصلی ، آنها را در مورد کلاهبرداری های احتمالی هشدار دهند.?

با وجود همه اینها ، تبلیغات بلاکچین ، حتی در سیستم عامل های بزرگ ، همچنان امکان پذیر است. شما فقط باید کمی خلاق باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map