مطابق با این نظرسنجی LendEDU, یک پنجم خریداران رمزنگاری از کارت های اعتباری استفاده می کنند. و محبوب ترین سکه ، بیت کوین ، از این قاعده مستثنی نیست. برای کسانی که نمی خواهند حساب بانکی خود را به صرافی متصل کنند ، خرید بیت کوین با کارت اعتباری می تواند یک شرط مطمئن باشد.

بنابراین چگونه رمزنگاری را با کارت اعتباری خریداری می کنید؟ آیا موارد منفی وجود دارد?

نحوه خرید بیت کوین با کارت اعتباری

در اینجا آنچه می توانید انتظار داشته باشید هنگامی که کارت اعتباری خود را از کیف پول خود بیرون کشیدید: اگر کاملاً با سیستم عامل تازه کار هستید ، یک روند طولانی مدت KYC.

روند کار البته به تبادل بستگی دارد. به طور کلی ، برای یک شهروند آمریکایی ، گواهینامه رانندگی شما باید بیش از حد کافی باشد. اما در هر صورت ، تهیه اسکن از گذرنامه خود خوب است. اگر صرافی نمی تواند فایل PDF یا JPG شما را بخواند ، آماده باشید که آن را مستقیماً برای کارکنان آنها ارسال کنید. اگر مشکلی وجود دارد ، آنها به شما ایمیل می کنند.

مطمئناً ، اگر حساب شما فعال شده است و شما قبلاً از حواله بانکی یا سیم بانکی استفاده کرده اید ، باید خوب باشید.

پس از تأیید حساب خود ، باید بتوانید از کارت اعتباری خود مانند آنچه در هر سایت تجارت الکترونیکی استفاده می کنید استفاده کنید. شما می خواهید چه مقدار BTC را بخرید ، مراحل شامل اطلاعات صورتحساب و کارت خود را انجام داده و خرید را تأیید می کنید. سپس (معمولاً) در پنج دقیقه سریع ، شما صاحب افتخار BTC بیشتر هستید و این امکان را دارید که آن را در صرافی ذخیره یا معامله کنید یا برای نگهداری به کیف پول سخت افزاری منتقل کنید.

مثال: نحوه خرید بیت کوین با کارت اعتباری در Coinmama

Coinmama یکی از معدود صرافی هایی است که کارت های اعتباری را اجازه می دهد ، نه فقط نسخه های بدهکار. همانطور که ذکر کردیم ، ثبت نام در Coinmama به روند KYC نیاز دارد. قبل از خرید بیت کوین باید گواهینامه رانندگی یا گذرنامه خود را اسکن کرده و آماده کنید. و مطمئن شوید که هر دو طرف گواهینامه رانندگی خود را آماده کرده اید! می توانید فایل خود را به عنوان یک پرونده مشترک jpg بارگذاری کنید.

اما شما فقط به اسکن اسناد خود احتیاج ندارید. باید یک سلفی با سند و یک قطعه کاغذ با نوشته “Coinmama” و تاریخ برنامه بگیرید.

خرید Bitcoin با کارت های اعتباری: برای تأیید Coinmama سلفی بگیرید

آنها واقعاً می خواهند بدانند که این تو هستی؟.

فقط چند دقیقه طول می کشد تا مراحل درخواست به پایان برسد. بلافاصله یک ایمیل تأیید دریافت خواهید کرد و به شما اطلاع می دهد که ممکن است یک روز بیشتر از خرید رمزنگاری بگذرد. اگر اسکن شما از کیفیت بالایی برخوردار بود ، مشکلی در بررسی اسناد و مدارک شما وجود ندارد. و پس از اتمام مراحل ، ایمیل دیگری دریافت خواهید کرد که می خواهید شروع کنید.

پس از آماده شدن برای خرید ، چگونه می توانید این کار را ادامه دهید?

شما چند گزینه محدود برای انتخاب دارید. شما می توانید بیت کوین را با مبالغ تعیین شده مانند 100 یا 1000 دلار خریداری کنید. یا ، می توانید قیمت خود را با بیت کوین یا معادل فیات تعیین کنید.

خرید رمزنگاری با کارت اعتباری: گزینه های خرید Coinmama

این تصویر از Coinmama گزینه های خرید آن را نشان می دهد.

وقتی روی Buy BTC کلیک کنید ، روند کار بسیار ساده است.

ابتدا آدرس کیف پول بیت کوین (یا رمزنگاری دیگری) را وارد کنید. سپس ، روش پرداخت خود را انتخاب کنید ، سپس مشخصات کارت خود را وارد کنید. بسته به شرکت کارت خود ، ممکن است یک توقف اضافی داشته باشید. به احتمال زیاد ، باید یک کد امنیتی ارسال شده از شرکت کارت اعتباری خود به تلفن یا ایمیل خود ارسال کنید. پس از اتمام این کار ، منتظر تغییر معامله خود از In process به Approved باشید. در این محل اتصال باید 10 دقیقه طول بکشد تا BTC در کیف پول شما قرار گیرد.

بله ، خیلی ساده است.

خرید بیت کوین با کارت های اعتباری: صفحه پرداخت Coinmama

این فرم پرداخت کارت های اعتباری در Coinmama است.

از چه کارتهایی استفاده کنید

اکثر صرافی ها کارت های نقدی می گیرند. حتی اگر ویزا یا مسترکارت دارید MyEtherWallet به شما امکان خرید Ethereum را می دهد. اکثر صرافی های معروف مانند Coinbase پذیرفته می شوند کارت های بدهی از هر دو شرکت اما کارت اعتباری نیست.

کسانی که کارتهای اعتباری را قبول می کنند ، تمایل دارند که با Visa و Mastercard نیز همراه باشند. بنابراین ، اگر American Express دارید ، ممکن است نهر بالا باشید.

چند صرافی منتخب ، دو گزینه پرداخت دیگر را می پذیرند. Bitit EuroCard و N26 را قبول می کند ، و Bitpanda چندین انتقال سرویس آنلاین مانند Skrill ، گزینه PayPal را ارائه می دهد. اگر صرافی کارت شما را قبول نمی کند اما گزینه های دیگر پرداخت آنلاین را ارائه می دهد ، می توانید از آنها به عنوان راه حل استفاده کنید. به عنوان مثال ، از کارت اعتباری خود برای بارگیری حساب Skrill یا PayPal خود با وجوه استفاده کنید ، سپس آن را به صرافی منتقل کنید.

نحوه خرید بیت کوین با کارت اعتباری: یک صفحه نمایش از Coinbasem که نشان دهنده آن است

Coinbase کارتهای اعتباری را قبول نمی کند اما کارتهای نقدی و نقل و انتقالات بانکی را قبول می کند. یک بار دیگر ، Visa و Mastercard تنها گزینه ها هستند.

چرا نباید از کارت اعتباری برای خرید بیت کوین استفاده کنید?

به همین دلیلی که می خواهید از انتقال بانکی آنلاین جلوگیری کنید: امنیت از استفاده از کارت اعتباری خودداری کنید. مبادلات به اندازه کیف پول ایمن نیستند و در صورت هک شدن ، اطلاعات شما در معرض خطر است.

بخاطر داشته باشید که هر بار خرید اینترنتی یا استفاده از کارت اعتباری خود در فروشگاه ها با همان خطر روبرو می شوید. بنابراین ، اگر از آمازون استفاده می کنید یا مقداری دستمال توالت را در Target انتخاب می کنید ، در حال حاضر این خطر امنیتی را تهدید می کنید.

اگر نگران امنیت هستید ، مبادله را بررسی کرده و به دنبال لوگوی PCI DSS بگردید. این بدان معنی است که سایت آنها با استانداردهای امنیتی کارت پرداخت مطابقت دارد. گرچه نمی تواند امنیت صد درصدی را تضمین کند – به هر حال بخشی از امنیت اطلاعات شما را ایمن نگه می دارد – اما مانع مهمی در برابر هکرها است.

نتیجه

بنابراین ، آیا باید از کارت اعتباری خود برای خرید بیت کوین استفاده کنید؟ در حال حاضر ، کارت های اعتباری یکی از راحت ترین روش های پرداخت هستند و دو گزینه محبوب کارت به طور گسترده ای پذیرفته می شوند. از نظر امنیت ، شما بیش از این کارت خود را در یک دستگاه خودپرداز قرار ندهید ، خطر نمی کنید. و اگر قبلاً در Coinmama یا Bitpanda تأیید شده اید – می توانید فقط با چند کلیک با کارت اعتباری خود بیت کوین بخرید.