Akoin یک ارز رمزنگاری شده است که توسط هنرمند موسیقی ، Akon ، در ژوئن 2018 راه اندازی شده است و پیش بینی می کند به عنوان پایگاه یک شهر جدید رادیکال که در آفریقا در دست توسعه است ، خدمت کند. این شهر 100 درصد مبتنی بر رمزنگاری ساخته شده است و در حال حاضر در زمینی به مساحت 2000 هکتار در دست ساخت است که توسط رئیس سنگال Macky Sall به Akon هدیه داده شده است..

چرا آکوئین ایجاد شد?

آکوین برای کمک به پیشبرد کارآفرینی جوانان در آفریقا توسط “توانمندسازی رمزنگاری” مردم پیشنهاد شد.

تلاش Akon برای ارز دیجیتال آفریقایی در پاسخ به تعدادی از موضوعات است که در حال حاضر رونق اقتصادی بسیاری از افراد را در منطقه سرکوب می کند.

برخی از این مسائل عبارتند از:

  • کمبود خدمات بانکی برای عموم مردم آفریقا
  • بی ثباتی و تورم ارز فیات
  • فساد اداری دولتی (در برخی مناطق) که مانع دسترسی به امکانات اولیه مانند دسترسی آسان به آب پاک ، برق و غیره می شود
  • دسترسی محدود به بازارهای جهانی

کمبود خدمات بانکی و مشکل ارز ناپایدار توسط سیستم مالی مستقلی که آکوئین ایجاد می کند برطرف می شود. پشتیبانی جدیدی از شهر جدید سنگال حاصل می شود ، که جامعه رمزنگاری را منزوی می کند تا بتواند مستقل از هرگونه سو mis مدیریت احتمالی دولت های اطراف پیشرفت کند..

Akoin چگونه عمل خواهد کرد?

Akoin به عنوان ارز رمزپایه پایه و اساس یک اکوسیستم گسترده تر است که شامل سیستم عامل های زندگی واقعی است که موارد فوری را برای ارز دیجیتال به ارمغان می آورد.

شهر مبتنی بر رمزنگاری Akon قصد دارد زیرساخت هایی را ایجاد کند که در آن Akoin بتواند رشد کند. در اینجا مشاغل کاملاً جدیدی از مشتریانی جذب می شوند که انگیزه خرید ، نگهداری و خرج ارز رمزپایه Akoin را دارند..

اکوسیستم مشابه

این رمز به دارایی های پایدار مانند دقیقه تلفن همراه ، wifi و انرژی خورشیدی وابسته است تا ثبات قیمت رمز را نیز تضمین کند. گفته می شود که اقتصاد توکن Akoin’s نوسانات کمی به سکه می دهد تا بتواند به طور مداوم و بدون مشکل از سوی فروشندگان پذیرفته شود. اکوسیستم Akoin فقط با مارک هایی سازگار خواهد بود که دارای ویژگی های خاصی هستند ، از جمله پایداری رمزنگاری و شفافیت مبتنی بر بلاکچین.

پلت فرم Akoin متشکل از یک کیف پول دیجیتال و DApp های حامی مالی است که به خدمات روزمره مانند ایجاد اعتبار یا اشتراک مطالب کمک می کنند.

بستر سازگارتلاش های Akon

پس از استقرار در صنعت موسیقی ، آكون شروع به استفاده از نفوذ خود در جهت بهبود سطح زندگی در كشورهای سراسر آفریقا كرد. Cryptocurrency آخرین تلاش وی است ، اما این خواننده مشهور همچنین به خاطر کار در آوردن برق به مناطق مختلف جنوب صحرای آفریقا مشهور است. از طریق او روشنایی آفریقا پروژه ، آكون توانسته است به قدرت رساندن كمك كند بیش از 28 میلیون نفر در 18 کشور مختلف در سراسر قاره.

akon روشنایی آفریقا

افکار نهایی

جذابیت Akoin لزوماً ویژگی های فن آوری آن نیست ، بلکه این واقعیت است که بزرگترین فشار برای تحقق ارز دیجیتال در آفریقا است. Akoin برای دستیابی به برخی از اهداف کلیدی بیت کوین طراحی شده است ، یعنی آوردن حاکمیت مالی برای افراد. با این حال ، طعم رمز این است که این یک ارز رمزنگاری شده است که در تمام جنبه های جامعه رمزنگاری آینده سنگال تعبیه شده است.

یکی از محورهای اصلی Akoin ارتقا entreprene کارآفرینی در آفریقا است. پیاده سازی یک ارز دیجیتال می تواند گامی بسیار مingثر در جهت پیشرفت ارتباط این قاره با اقتصاد جهانی باشد. آكون و تیم او امیدوارند كه پروژه بلاكچین آنها موجب جذب تجارت و ایجاد فرصت های تجاری در آفریقا شود.

شهر سنگال قرار است ویژگی های هر شهر سنتی دیگر را داشته باشد. ساختمانهای مسکونی ، فروشگاههای خرده فروشی ، مدارس و غیره. پیش بینی جامعه باعث شده که به شهر لقب دهند: “Wakanda در زندگی واقعی” (بعد از شهر خیالی با عملکرد بالا که در فیلم پلنگ سیاه نشان داده شده است.)

جامعه رمزنگاری wakanda سنگال

واضح است که Akon آرزوهای زیادی برای واکاندا و ارز رمزنگاری شده در کل آفریقا دارد. این پروژه منعکس کننده این آرزو است و به نظر می رسد در بسیاری از حوزه ها گسترش یافته است – از امور مالی گرفته تا بهداشت / آموزش و پرورش تا محتوای سرگرمی. ناگفته نماند که Akoin شروع به شروع یک شهر کاملاً جدید می کند. این ابتکار بسیار جذاب است اما ما فقط باید ببینیم که این پروژه در طول زمان چگونه اجرا می شود و کدام یک از اجزای Akoin بهترین عملکرد را دارند.

گفته می شود که توکن به زودی ارائه می شود اما هنوز هیچ تاریخی مشخص نشده است.