پپه کش چیست?

آیا تا به حال با خود فکر کرده اید ، “لعنت ، کاش می توانستم صاحب په په نادر خودم باشم.”

خوب ، شما احتمالاً این کار را نکرده اید ، اما شخص دیگری این کار را کرده است. و اینکه کسی تصمیم گرفت از زنجیره بلوک برای تبدیل په په به کالا استفاده کند.

شوخی ندارد ، یک اکوسیستم کامل از آثار هنری Pepe وجود دارد که در بلاکچین بیت کوین گردش می کند و اگر قیمت مناسب باشد ، مردم مایل به پرداخت هزینه های سنگین برخی از این قطعات هستند. آن را احمقانه بنامید ، آن را هدر دهید ، اما اگر CryptoKitties به ما چیزی آموخته است ، این ارزش واقعاً در چشم بیننده است. برای پپه ، این بدان معنی است که الگوی رفتاری یک مرد شاهکار مرد دیگری است.

pepes نادر

معاملات پپه چگونه کار می کند?

پپه قورباغه اولین بار در سال 2005 به عنوان عضوی از Boy’s Club ، یک مجموعه طنز آنلاین توسط مت فوری. از زمان تولد ، په په توسط انجمن های آنلاین مانند 4chan انتخاب شده است که به اصطلاح متای پپه را گسترش داده اند و شخصیت را با اسپین آف ها و تفریحات بی شماری دوباره تصور می کنند. برای دهه و برخی تغییراتی که او در آن به وجود آمده است ، په په به یکی از قابل تشخیص ترین الگوهای رفتاری در اینترنت تبدیل شده است. اوه ، و مبارزات انتخاباتی هیلاری کلینتون او را به عنوان نمادی از برتری سفیدپوستان در انتخابات 2016 نشان داد ، بسیار مأیوس کردن مات فوری.

همه اینها را باید بگوییم ، په په هیچ چیز از رشد جالب (و جنجالی) ستاره شدن خجالتی نبوده است ، بنابراین به راحتی می توان فهمید که چرا او یک باشگاه هواداری دارد که می خواهد مقداری پول نقد برای قطعات مجاز آثار هنری الهام گرفته از میم بگذارد..

و این هنر است. حداقل ، این همان چیزی است که اعضای Pepesphere خود خوانده به شما خواهند گفت. Pepesphere درباره آنچه شما تصور می کنید است: قلمرو انتزاعی آنلاین که در آن معاملات Pepes توکن انجام می شود. در این قلمرو –به طور خاص, rarepepewallet.com– کاربران می توانند Pepes نادر خود را برای Pepe Cash ، واحد پول بومی اقتصاد Pepe خریداری و بفروشند.

هر Pepe به صورت معاملات در بلاکچین بیت کوین ذخیره می شود. این آثار هنری براساس Counterparty ساخته شده اند ، بنابراین هر اثر هنری به عنوان دارایی منحصر به فرد خود در دفتر Bitcoin ثبت می شود. علاوه بر این ، هر اثر هنری دارای تعداد محدودی از مسائل است ، زیرا هنرمندان می توانند بسته به هدف خود ، 1 ، 100 یا حتی 99999 نسخه از خلاقیت های خود را ایجاد کنند. هر قطعه در یک مجموعه گنجانده شده است ، و هر مجموعه اوج ارسال جدید به فهرست نادر Pepe. در زمان نوشتن این مقاله ، 36 سری وجود دارد و تیم در حال کار بر روی ارزیابی سی و هفتم است.

از آنجا که بلاکچین مرجع هر قطعه را ذخیره می کند ، هش های معامله به عنوان گواهی اصالت برای هر اثر هنری عمل می کنند. به همین ترتیب ، هرگاه Pepe را از کاربر یا فهرست راهنمای دیگری خریداری می کنید ، نشانه ای برای این Pepe در کیف پول pepe کمیاب خود دریافت می کنید تا گواهی مالکیت آن را تأیید کنید. مطمئناً ، می توانید به سادگی به فهرست Rare Pepe بروید و آثار هنری را بدون پرداخت هزینه برای خود کپی کنید ، اما دقیقاً مانند بارگیری یک jpeg از شب پرستاره Van Gogh ، این فقط مالکیت خالص و بونافید نیست.

طبق وب سایت پروژه ، هر هفته ، نیمی از درآمد دایرکتوری می سوزد ، و من نقل می کنم ، “برای کک برای موفق باشید. (این باعث می شود PepeCash تخلیه شود). “

ارسال آثار هنری پپه به فهرست نادر پپه

شاید شما ترجیح دهید مشارکت کنید تا مصرف کنید. در این صورت ، Pepesphere برای حفظ اقتصاد میمون به کارهای هنری نیاز دارد و Rare Pepe Directory حتی یک فرایند ارسال رسمی دارد.

موارد ارسالی معمولاً بسته است ، بنابراین اگر تیم نمی تواند ارسال جدید را قبول کند ، اگر می خواهید مقداری OC تازه حذف کنید ، نگران نباشید – فقط صبور باشید. اگر باز باشند ، به 200 PEPECASH و یک نسخه اصلی احتیاج دارید و باید این دستورالعمل ها را در فهرست Rare Pepe دنبال کنید. سایت اینترنتی:

قوانین:

1) Pepe’s باید 400 5 560 باشد. آنها می توانند مانند کارت های تجارت باشند اما نیازی به آن نیست.

2) کارت ها می توانند به صورت gif متحرک باشند اما اندازه آنها را به 5/1 مگابایت یا کمتر برسانید. از فشرده سازی استفاده کنید.

2) صادرات باید قفل شود بنابراین Pepe شما نمی تواند باد شود.

3) پپه شما نباید قابل تقسیم باشد. <- مطمئن باش!!

4) اطمینان حاصل کنید که حداقل کارهای هنری شما ارتباطی با په په داشته باشد.

5) بدون محتوای NSFW ، لطفا در حال حاضر سعی در سبک نگه داشتن آن است. (پپه خیلی مطبوعات بدی دارد). اگر شک دارید قبل از ایجاد دارایی خود به شماره nola1978 @ در تلگرام پیام دهید.

6) هنگام ساخت رمز شما باید حداقل 100 سهام و حداکثر 100k سهام داشته باشد.

7) وب سایتی وجود ندارد .. کدهای QR.

8) فقط 1 ارسال در روز برای هر هنرمند. می خواهید تنوع داشته باشید.

9) لطفاً 24 تا 48 ساعت فرصت دهید قبل از اینکه متخصصان ما را در مورد ارسال خود آزار دهید.

تیم

با خود صادق باشید ، آیا واقعاً انتظار داشتید این پروژه تیم شفافی داشته باشد؟ خوب ، قطعاً اینطور نیست ، اما اعضای ناشناس فعال هستند تلگرام.

از کجا خرید پپه نقد

جای تعجب نیست که پپه کش در هیچ صرافی بزرگی تجارت نمی کند. فعال ترین بازار آن صرافی ژاپنی Zaif است که می توانید آن را با JPY یا BTC خریداری کنید. همچنین می توانید Pepe Cash را از Tux Exchange برای BTC یا از طریق Counterparty’s DEX برای XCP خریداری کنید..

baseUrl = “https://widgets.cryptocompare.com/”؛

var scripts = document.getElementsByTagName (“اسکریپت”)؛

var embedder = اسکریپت [scripts.length – 1]؛

(تابع (){

var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname)؛

if (appName == ””) {appName = ”محلی”؛}

var s = document.createElement (“اسکریپت”)؛

s.type = “متن / جاوا اسکریپت”؛

s.async = درست ؛

var theUrl = baseUrl + ’serve / v3 / coin / chart؟ fsym = PEPECASH&tsyms = USD ، EUR ، CNY ، GBP ، BTC ’؛

s.src = theUrl + (theUrl.indexOf (“؟”) >= 0؟ “&”:”؟ “) +” app = “+ appName؛

embedder.parentNode.appendChild (s)؛

}) ()؛

هنگامی که Pepe Cash خود را دریافت کردید ، می توانید از آن برای شروع معاملات Pepes نادر استفاده کنید rarepepewallet.com یا rarepepedirectory.com.

Pepe Cash و Pepes نادر خود را در کجا نگهداری کنید

Rare Pepe Wallet (همان نشانی اینترنتی بالا) تمام نیازهای ذخیره سازی شما را پوشش داده است ، هم برای Pepe Cash و هم کارهای هنری Pepe. کتاب Orbs همچنین دارای یک برنامه تلفن همراه به عنوان گزینه ذخیره سازی است.

افکار نهایی

پپه کش که کاملاً یک رقیب نیست اما در خدمت هدفی مشابه است ، به مأموریت Dogecoin در آوردن دارایی های سطح متوسط ​​به حوزه ارزهای رمزپایه ادامه می دهد. علاوه بر این ، Pepe Cash به ما نشان می دهد که افرادی با استفاده از فناوری بلاکچین به فرهنگ سازی و درآمدزایی از فرهنگ های مختلف کمک می کنند.

همچنین نشان می دهد که مردم مایل به استفاده از این فناوری برای احراز هویت و خرید / فروش قطعات هنری دیجیتال هستند. بله ، پپه های کمیاب ممکن است از همان درجه هنری مشابه Monet or- Miro برخوردار نباشند ، اما با وجود داشتن بیش از 1500 پپ نادر در ثبت Rare Pepe ، کافی است بگوییم که یک خرده فرهنگ فعال وجود دارد که ارزش ایجاد بیش از اندازه کافی را دارد ، تصحیح و گردش این آثار شمایل نگارگری فرهنگی.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me