تبادل غیر متمرکز رادار رد معاملات ارزهای رمزپایه را از طریق همتا امکان پذیر می کند. از نظر فنی ، با مبادلات غیرمتمرکز نسل اول مانند OasisDEX ، EtherDelta رقابت می کند /ForkDelta, IDEX ، و سایبر. با این حال ، رادار رله نه تنها از آنها بهتر است حجم معاملات 24 ساعته مبنا همچنین به طور موثر با مبادلات متمرکز مستقر مانند بریتانیا مستقر در رقابت است CEX.IO از نظر حجم معاملات. این یک کار کوچک برای یک سرویس هنوز در نسخه بتا نیست.

زمان راه اندازی رله رادار

زمان راه اندازی رله رادار (منبع)

در مقایسه با راه اندازی یک حساب در صرافی متمرکز ، برای شروع معاملات با رادار رله مراحل کمتری لازم است. اگرچه رادار رله ممکن است به سرعت مبادلات متمرکز نباشد ، اما سریعتر از مبادلات غیرمتمرکز نسل اول است که بار اجرای همه چیز در بلاکچین را دارند..

این راهنمای رادار رادار شامل موارد زیر است:

جزئیات کلیدی رله رادار

سایت اینترنتی: https://www.radarrelay.com/

طبقه بندی ارز: شبکه تجارت مدولار غیرمتمرکز

پروتکل سفارش باز: 0x طرح سفارش

توکن های معامله شده: علامت های ERC20 Ethereum

پشتیبانی از MetaMask: آره

پشتیبانی لجر: آره

پشتیبانی برابری: آره

پشتیبانی از مه: آره

تطابق: خارج از زنجیره

توافق: روی زنجیره

هزینه واریز: هیچ یک

هزینه برداشت: هیچ یک

هزینه اولیه معامله بتا: 0.45٪ / 0.70٪ (سازنده / گیرنده)

هزینه معامله Beta اصلاح شده: 0.00٪ / 0.00٪ (سازنده / گیرنده) از نوامبر 2017

رله رادار چیست?

رادار رله یک برنامه DApp یا برنامه غیرمتمرکز است که برای تجارت ارزهای رمزپایه از کیف پول به کیف پول دیگر طراحی شده است. برخلاف Coinbase ، Bitstamp و سایر صرافی های رمزنگاری متمرکز ، صرافی غیرمتمرکز Radar Relay نیازی به ایجاد حساب ندارید. با استفاده از رادار رله ، می توانید بدون اینکه نام ، آدرس و سایر اطلاعات شخصی خود را به اشتراک بگذارید ، به صورت ایمن توکن معامله کنید. علاوه بر این ، هیچ دوره قفل و کارمزدی برای واریز و برداشت ندارد. مانند DDEX ، تبادل غیرمتمرکز رادار نه تنها امنیت را بهبود می بخشد ، بلکه باعث صرفه جویی در وقت و هزینه نیز می شود. متأسفانه ، سرویس Radar Relay کمی گران است و فقط می تواند برای تجارت توکن ERC-20 استفاده شود.

ثبت نام حساب رله رادار

ثبت نام حساب رله رادار (منبع)

ردار رادار مبادله غیرمتمرکز چگونه کار می کند?

برای استفاده از تبادل غیرمتمرکز رادار راد ، می توانید با سایت اینترنتی, یا تجارت کنید به صورت برنامه ای با استفاده از API. در هر صورت ، شما در اصل از کیف پول خود برای ثبت سفارش استفاده می کنید. همه کارهایی که رادار رله انجام می دهد این است که سفارش را پخش می کند ، مطابقت پیدا می کند و از طریق پروتکل 0x این اطلاعات را به بلاک چین Ethereum پخش می کند. پروتکل 0x سپس از قراردادهای هوشمند برای تکمیل سفارش در بلاکچین استفاده می کند.

به طور دقیق ، رادار رله یک رله است. رله ها اطلاعات نقدینگی را به اشتراک می گذارند. اطلاعات نقدینگی اساساً اطلاعاتی در مورد قصد شخصی برای تجارت یک دارایی با دارایی دیگر است. رله ها اساساً یک کتاب سفارش از طریق پیام های رمزنگاری شده ارائه دهندگان نقدینگی تهیه می کنند. تأمین کننده نقدینگی یا سازنده بازار ، به سادگی هر معامله گر است که از قصد مبادله مقدار مشخصی از یک دارایی با دارایی دیگر با قیمت مشخص در مدت زمانی مشخص خبر می دهد. در رادار رادار ، این مدت می تواند یک ساعت ، یک روز ، یک هفته یا یک ماه باشد.

دستورالعمل هایی که ارائه دهنده نقدینگی به رله انتقال می دهد ، سفارشات نامیده می شوند. در رادار رله ، ارائه دهندگان نقدینگی دو گزینه دارند:

  1. برای خرید مقدار یک دارایی برای مقدار خاصی از دارایی دیگر (قیمت پیشنهاد) یک سفارش محدود بگذارید.
  2. سفارش محدودی برای فروش مقدار یک دارایی برای مقدار خاصی از دارایی دیگر (درخواست قیمت).

بعداً ، یک گیرنده نقدینگی یا یک گیرنده ، مستقیماً به دفتر سفارش مراجعه می کند و موافقت می کند که تجارت را تحت شرایط تعیین شده توسط سازنده انجام دهد. پروتکل 0x همه کارها را از آنجا انجام می دهد تا سفارش را پر کند. در واقع ، 0x یک قرارداد هوشمند ایجاد می کند و سفارش را در بلاکچین حل می کند.

رله رادار متفاوت است?

رادار رله از مدل اعتماد دیگری استفاده می کند. طبق مطالب بازاریابی رادار رله ، رادار رله یک شبکه تجارت مدولار است. این فقط یک روش فانتزی است که می توان گفت متفاوت از تکرار مبادلات غیرمتمرکز است. منظور آنها در واقع این است که رله ها می توانند کتاب سفارشات را به اشتراک بگذارند و به یکدیگر متصل شوند تا از نظر پروتکل 0x تسویه حساب سفارشات بزرگتر ایجاد کنند. این امکان در نسل اول مبادلات غیرمتمرکز مانند EtherDelta وجود نداشت. با این وجود ، امکان مبادله غیرمتمرکز Radar Relay وجود دارد زیرا 0x یک پروتکل باز است و رله ها فقط اطلاعات نقدینگی را به اشتراک می گذارند. در نتیجه ، رله ها آزاد هستند که با یکدیگر کار کنند.

سطل اعتماد را مبادله کنید

سطل اعتماد را مبادله کنید

به طور سنتی ، مبادلات غیرمتمرکز از رابط های اختصاصی و قراردادهای هوشمند استفاده می کردند تا معاملات را با استفاده از کیف پول MetaMask یا Ledger انجام دهند. در EtherDelta ، IDEX و سایر مبادلات غیرمتمرکز نسل اول ، جایی که قراردادهای هوشمند اطلاعات سفارش را به بلاکچین منتقل می کنند ، هیچ راهی برای تقسیم نقدینگی وجود ندارد زیرا رابط ها اختصاصی بودند.

رادار رله از پروتکل 0x استفاده می کند تا سرعت انتشار اطلاعات سفارش را تسریع کند. از همه مهمتر ، از منظر همکاری ، توسعه و اداره پروتکل های قرارداد هوشمند حل و فصل سفارشات را به جامعه جهانی از برنامه نویسان و بازرگانان واگذار می کند..

چه زمانی رادار رله تشکیل شد?

برنامه رادار رله بتا در آگوست 2017 راه اندازی شد. آلن کورتیس (مدیر عامل), مایک راث (CTO), براندون آرتور راث (CCO) ، و دوین الدریج (COO) پروژه را رهبری می کند. این تیم پشتیبانی اولیه را از سرمایه بلاکچین در دسامبر 2017. Batshit Crazy Ventures, صندوق همکاری, گروه ارز دیجیتال, مشاغل مهربان, پایتخت کوکوپلی, سرمایه علامت گذاری, سرمایه گذاری های متقابل, پایتخت اسپارکلند, V1.VC همچنین در دور دانه شرکت کرد.

سرمایه گذاران رله رادار

رادار رله چگونه درآمد کسب می کند?

صرافی ها معمولاً با گرفتن هزینه ها درآمد کسب می کنند. در آگوست 2017 ، رادار رله اعلام کرد که قصد دارد هزینه های سازنده / گیرنده 0.45٪ / 0.70٪ را شارژ کند. هزینه ها از نظر توکن ZRX قابل پرداخت بود. وقتی سفارشات در بلاک چین Ethereum برای ارائه خدمات میزبانی و تسهیل سفارشات تسویه می شد ، هزینه ها قابل پرداخت بود.

رله رادار انتزاع هزینه را اجرا می کند. به لطف انتزاع هزینه ، معامله گران حتی نمی دانند که از نشانه های ZRX برای پرداخت هزینه های معامله استفاده می کنند. با وجود این ، از نوامبر 2017 صرافی غیر متمرکز رادار رد کارمزد معاملات را متوقف کرد و موفقیت چشمگیری را به خود دید.

حجم معاملات موفقیت Radar Relay را برجسته می کند. با این حال ، قطعی نیست که رادار رله بتواند در هنگام معرفی مجدد هزینه های معامله ، این حرکت را حفظ کند. به خصوص که رقبایی مانند AirSwap وجود دارند که مدل های تجاری دارند که به هزینه معاملات بستگی ندارند.

منابع اضافی

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me