گره های کامل بیت کوین: چه هستند و چگونه می توان یکی را تنظیم کرد

گره کامل Bitcoin چیست?

شبکه بیت کوین مجموعه ای از رایانه ها در سراسر جهان است که از نرم افزار Bitcoin Core استفاده می کنند و تراکنش ها و بلوک ها را تأیید می کند. این توزیع این “گره ها” (اصطلاح رایانه متصل به شبکه) و این واقعیت است که هر کسی می تواند یکی را تنظیم کند که بیت کوین را “غیرمتمرکز” کند. این بدان معنی است که هر کسی در هر کجا می تواند گره بیت کوین را راه اندازی کند به شرط اینکه به رایانه ای با قدرت مورد نیاز و اتصال به اینترنت دسترسی داشته باشد. و اگر حتی یک گره فعال و فعال باشد ، بیت کوین ادامه می یابد.

نقشه گره های بیت کوین 2016

بیشتر گره های بیت کوین نیز به عنوان کلاینت بیت کوین عمل می کنند ، این امر باعث می شود تراکنش ها به شبکه ارسال شوند. این به این معنی است که یک گره به عنوان رابط شخصی شما با شبکه بیت کوین به عنوان یک کل عمل می کند. اجرای یک گره اطمینان حاصل می کند که معاملات بیت کوین شما تأیید شده و برای هر کسی که با او معامله می کنید ارسال می شود. این قدرت برای ارسال پول غیرقابل قبول در سراسر جهان یا آن طرف خیابان در دست شماست و به امنیت و قدرت شبکه بیت کوین کمک می کند.

اجرای یک گره با استخراج بیت کوین متفاوت است ، که شامل اجرای نرم افزار ویژه ای است که برای حل یا تکمیل بلوک های جدید در شبکه کار می کند ، تعداد مشخصی بیت کوین را برای رایانه های مسئول اضافه کردن بلوک به بلاکچین آزاد می کند. در حالی که استخراج بیت کوین کاملاً به منابع فشرده تبدیل شده است و بسیاری از کارهای استخراج توسط شرکت های بزرگ با مراکز داده اختصاص داده شده به فرآیند انجام می شود ، اجرای یک گره کامل برای همه قابل دسترسی است.

باشه فهمیدم…. چرا باید یک گره کامل اجرا کنم?

دلایل مختلفی برای تنظیم خود گره کامل وجود دارد:

 1. شما به بیت کوین اعتقاد دارید و می خواهید شبکه رشد کند و موفق شود. هر گره ای که به شبکه اضافه می شود ما را به آینده نزدیک می کند که همه در شبکه Bitcoin فعالیت می کنند و هیچ دولت یا شخص ثالث دیگری نمی تواند برای جلوگیری از آن کاری انجام دهد.
 2. شما قصد دارید از شبکه بیت کوین برای انجام بسیاری از معاملات استفاده کنید و می خواهید اطمینان حاصل کنید که تراکنش های شما تأیید شده است. ایده پشت بیت کوین حذف اعتماد از سیستم پولی است: برای نگه داشتن یا ارسال پول خود لازم نیست به یک بانک اعتماد کنید. اما تا زمانی که گره خود را اجرا نکنید ، همچنان به شخصی که گره را اجرا می کند اعتماد دارید تا معامله را به موقع تأیید کند. گرفتن زندگی مالی به دست خودتان قدرت بخش است.
 3. شما می توانید به همه دوستان خود بگویید که شما فقط مالک بیت کوین نیستید ، شما بیت کوین هستید … حداقل بخشی از آن &# 128578؛

من متقاعد شدم چگونه می توانم یک گره کامل تنظیم کنم?

در حال حاضر برای راه اندازی گره بیت کوین شخصی خود 3 روش وجود دارد ، از فنی و بسیار زمانبر گرفته تا بسیار آسان اما کمی گران تر. همانطور که توسعه و استفاده از فناوری بیت کوین ادامه دارد ، این روند فقط راحت تر و ارزان تر می شود. اگر می خواهید جلوتر از بازی بیایید و اکنون وارد عمل شوید ، این کار را به یکی از این روش ها انجام می دهید:

 • راه اندازی یک گره در رایانه شخصی خود (یا Raspberry Pi یا هر دستگاهی با سخت افزار مورد نیاز) ، یا
 • راه اندازی گره در ابر با استفاده از سرویس میزبانی مانند خدمات وب آمازون ، Digital Ocean یا هر تعداد ارائه دهنده دیگر ، یا
 • خرید دستگاه مستقل “گره در جعبه” که گره را به طور خودکار تنظیم می کند (برای شنیدن این گزینه به پایین بروید)

من آماده گره زدن هستم ، اجازه دهید به آن برسیم!

در حالی که دو روش اول بسیار شبیه به هم هستند ، اما ملاحظاتی برای هر یک وجود دارد.

 1. دستگاه خود را انتخاب کنید!

شما باید گره را در رایانه ای تنظیم کنید که دارای این حداقل مشخصات سخت افزاری مورد نیاز باشد:

 • نسخه اخیر سیستم عامل macOS ، Linux یا Windows
 • 145 گیگابایت فضای دیسک رایگان
 • 2 گیگابایت RAM
 • اتصال اینترنت پرسرعت (حداقل 50 کیلوبایت بر ثانیه)
 • محدودیت بارگذاری / بارگیری نامحدود یا بسیار زیاد (یک گره می تواند 200 گیگابایت پوند بارگیری کند و 20 گیگابایت پوند در ماه بارگیری کند)

اگر می خواهید از cloud استفاده کنید و در یک سرور مجازی راه اندازی کنید ، مطمئن شوید که هر دستگاهی را که اجاره می کنید مشخصات یکسانی دارد! ارزان ترین گزینه ای که پیدا کردم از Scaleway بود ، جایی که می توانید دستگاهی به اندازه کافی قدرتمند داشته باشید که بتواند گره ای را با قیمت تقریبی 8 دلار در ماه اجرا کند. برای انجام این کار:


 • سر به https://www.scaleway.com/
 • برای نمونه C1 ثبت نام کنید (کمترین گزینه آنها)
 • 3 حجم ذخیره سازی 50 گیگابایتی اضافه کنید تا مطمئن شوید فضای کافی برای کل بلاکچین بیت کوین دارید.

بسیاری از ارائه دهندگان دیگر وجود دارد که می توانند گره را اداره کنند ، بنابراین پیش بروید و برخی از خریدها را انجام دهید یا اگر مورد مورد علاقه خود را استفاده کنید. Digital Ocean و Amazon Web Services گزینه های پرطرفداری هستند اما کمی بیشتر برای شما هزینه خواهد داشت.

توجه داشته باشید: به پهنای باند یا محدودیت های داده در هر راه حل ابری توجه کنید ، زیرا بسیاری از ارائه دهندگان خارج از اینترنت نرخ اتصال شما را پس از یک نقطه خاص محدود می کنند.

 1. راه اندازی را شروع کنید!

اگر قصد دارید گره خود را بر روی رایانه به صورت محلی اجرا کنید ، می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید نرم افزار Bitcoin Core را به عنوان یک برنامه استاندارد (GUI یا رابط کاربری گرافیکی) یا از طریق خط فرمان به عنوان یک فرایند پس زمینه اجرا کنید. اگر روی ابر کار می کنید ، به احتمال زیاد از روش خط فرمان استفاده می کنید.

من می خواهم نرم افزار GUI را اجرا کنم!

بنابراین رابط های گرافیکی را دوست دارید. عالی! این روند:

 • آخرین رابط کاربری گرافیکی Bitcoin Core را از وب سایت بارگیری کنید صفحه دانلود bitcoin.org برای سیستم عامل مورد نظر شما.
 • نرم افزار را اجرا کنید و از شما خواسته می شود تا دایرکتوری را برای ذخیره داده های بلاکچین انتخاب کنید. اگر در اینجا ترجیح خاصی ندارید ، پیش بروید و گزینه “Use the default data Directory” را علامت گذاری کنید و OK را بزنید.
 • در این مرحله در رایانه های ویندوزی ، ممکن است یک فایروال سریع ظاهر شود که برای اجازه دادن به ارتباط Bitcoin از طریق وب اجازه می خواهد. همه کادرها را علامت بزنید و این مجوزها را مجاز کنید.
 • این نرم افزار باید بارگیری بلاکچین را شروع کند. بسته به سرعت اینترنت و پهنای باند شما از 12 ساعت تا چند روز طول خواهد کشید. بگذارید تمام شود و شما به طور رسمی گره کامل Bitcoin را اجرا می کنید! به قسمت پیکربندی شبکه در زیر مراجعه کنید تا مطمئن شوید گره شما دسترسی مورد نیاز برای اجرای صحیح را دارد.

می خواهم از خط فرمان استفاده کنم!

بنابراین شما خط فرمان را حفاری می کنید ، یا ترجیح می دهید Bitcoin Core در پس زمینه اجرا شود؟ شیرین اینجا می رویم:

 • برای ساده سازی این فرآیند ، earn.com (21.co سابق) اسکریپتی با کاربرد ساده را گردآوری کرده است که نصب گره از طریق خط فرمان را نسبی می کند.!
 • Command Prompt (Windows) یا Terminal (macOS و Linux) را باز کرده و این دستور را جایگذاری کنید:
 • Enter را بزنید و باید ببینید که یک پیام خوش آمد گویی ظاهر می شود (مانند این پیام):
  • اجازه دهید روند کار خود را ادامه دهد! این نرم افزار Bitcoin Core را بارگیری می کند و سعی در تنظیم حمل و نقل پورت دارد. اگر نتواند به صورت خودکار انتقال پورت را تنظیم کند ، پیامی مانند این پیام ظاهر می شود:

  • شما همچنین باید یک پیام موفقیت دریافت کنید! گره شما نصب شده و در حال اجرا است. به بخش پیکربندی شبکه در زیر بروید تا مطمئن شوید همه چیز برای عملکرد صحیح تنظیم شده است.
  1. تنظیمات شبکه

  شما گره ای را با استفاده از نرم افزار استاندارد GUI یا از طریق خط فرمان راه اندازی کرده اید ، برای اطمینان از اینکه گره می تواند از شبکه Bitcoin ارسال و دریافت کند ، برخی از تنظیمات شبکه مورد نیاز است..

  در اینجا دو کار برای تکمیل وجود دارد:

  • دادن آدرس IP ثابت به رایانه
  • راه اندازی Port Forwarding

  به جای اینکه در کل این مراحل قدم بردارم ، اجازه می دهم افراد فوق العاده در bitcoin.org از آن مراقبت کنند! را مشاهده کنید راهنمای رسمی برای راهنمایی گام به گام در مورد دسترسی به روتر و تنظیم آن برای مدیریت صحیح گره.

  اگر گره خود را در فضای ابری تنظیم کرده باشید ، این فرآیند می تواند براساس ارائه دهنده خدمات بسیار متفاوت باشد. برای ارائه دهنده خاص خود به تیم پشتیبانی مراجعه کنید یا به آنجا مراجعه کنید SuperUser (سایت پرسش و پاسخ برای این نوع موارد) برای کمک گرفتن!

  بنابراین … در مورد Node-in-a-Box چطور؟?

  این در حال حاضر آسانترین راه برای تنظیم گره کامل است. یک جعبه پلاگین و بازی ساده که می توانید روتر اینترنت خود را درست مانند جعبه کابل وصل کنید. با این کار می توانید یک گره اختصاصی نصب کنید بدون اینکه چیزی روی رایانه یا دستگاه دیگری نصب کنید. هنوز هم لازم است مراحل پیکربندی شبکه را که در بخش بالا مشخص شده است ، انجام دهید!

  تنها پروژه ای که به نظر می رسد در حال حاضر در دسترس است ، این است دانه بذر. Bitseed در حال حاضر گران است و در حدود 360 دلار است ، اما از نظر بررسی ها ، به نظر می رسد همانطور که تبلیغ می شود کار می کند و همه چیز را بسیار ساده نگه می دارد. مطمئناً رقبایی وجود دارند که در کمترین زمان از کارهای چوبی خارج می شوند ، بنابراین با بالارفتن فضا مراقب باشید.

  سود!

  پس از اجرای نرم افزار ، بلاکچین کاملاً همگام سازی شده و تنظیمات شبکه شما صحیح است ، شما این کار را انجام داده اید! شما به طور رسمی عضوی از شبکه Bitcoin هستید. به آینده پول خوش آمدید.

  بسته بندی کردن

  بیت کوین توسط گره ها تأمین می شود.

  گره های بیشتر = بیت کوین قوی تر.

  شما باید یک گره اجرا کنید. شاید دو تا.

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map