کارت موناکو (MCO) چیست?

کارت موناکو یک است کارت بدهی با مارک ویزا که از یک حساب بانکی تأمین اعتبار ارز رمزنگاری می شود. از آنجا که این یک کارت ویزا است ، می توانید مانند هر کارت دیگری از کارت موناکو خود استفاده کنید.

کارت و حساب بانکی موناکو می باشد برای دارندگان ارز رمزنگاری شده رایگان است. برای افتتاح حساب ، شما به سادگی ثبت نام می کنید ، هویت خود را تأیید می کنید و هر یک از ارزهای رمزپایه پذیرفته شده مختلف را به حساب خود منتقل می کنید. در این زمان موناکو در آسیا در دسترس مشتریان است. آنها همچنین یک لیست انتظار برای مشتریان اروپایی دارند. در حال حاضر مشتریان در ایالات متحده نمی توانند از موناکو استفاده کنند. با این حال ، برنامه هایی برای تغییر آن وجود دارد.

برنامه کارت موناکو

یک حساب کارت موناکو دارد بدون حداقل مانده و بدون هزینه ماهانه. با این وجود 200 دلار محدودیت برای برداشت خودپرداز رایگان و محدودیت مبادله بین بانکی 2000 دلار وجود دارد. اگر تصمیم به سرمایه گذاری و نگه داشتن رمز MCO دارید ، می توانید به یک کارت نسخه محدود ارتقا دهید. این کارت ها علاوه بر خنک تر به نظر رسیدن کارت رایگان ، در ATM و انتقال بین بانکی محدودیت بیشتری دارند.

حل مشکل پرداخت های روزمره این امکان را دارد که برای ارز رمزنگاری شده بسیار زیاد باشد. با این حال ، کارت موناکو تنها پروژه ای نیست که سعی در ایجاد کارت های بدهی (یا اعتباری پیش پرداخت) با پشتیبانی رمزنگاری دارد. پروژه های دیگری مانند TenX نیز روی همین موضوع کار می کنند. تمام این پروژه ها با اجرای چنین کارتهایی به روشی گسترده و سازگار با چالشهایی روبرو هستند. موناکو امیدوار است بتواند کد را شکسته و در نهایت ارزهای رمزپایه و روش های محبوب پرداخت را به خوبی بازی کند.

کارت ویزا ، بودجه توسط Crypto

ایده اصلی موناکو این است که هزینه های روزمره با ارز رمزپایه را آسان کنیم. اگر افراد بیشتری بتوانند با پول رمزنگاری شده در کافی شاپ ها و فروشگاه های مواد غذایی پرداخت کنند ، پس داشتن ارز رمزپایه بسیار جذاب تر می شود. با این حال ، تاکنون ، سودمندی رمزنگاری برای هزینه ها سد اصلی تصویب بوده است.

screen1 موناکو

راه حل موناکو یک برنامه تلفن همراه و یک کارت موناکو با مارک Visa را ادغام می کند. برای شروع ، شما می توانید ارز رمزنگاری شده را به حساب آنها در موناکو واریز کنید. پس از آن ، می توانید ارز رمزنگاری شده را با استفاده از کارت موناکو هزینه کنید. موناکو مراقبت و تبدیل را انجام می دهد.

علاوه بر این ، موناکو با کمترین هزینه ممکن ، بدون دریافت هزینه پردازش از کاربر ، مبادله را انجام می دهد. به همین ترتیب ، مدل کسب و کار موناکو حول محور درآمدزایی از مشتریانش نیست. در عوض ، موناکو درآمد خود را از بازرگانانی می گیرد که مشتریانشان با آنها خرید می کنند. هزینه پردازش کارت بازرگان معمولاً است 3-4٪ معامله. از این تعداد ، موناکو 1.5-2٪ در هر معامله انجام می دهد.

screen2 موناکو

موناکو وقتی مشتری های خود از کارت موناکو استفاده می کنند درآمد کسب می کند ، بنابراین انگیزه ای قوی برای ایجاد یک تجربه کاربرپسند و کاملاً سازگار دارد..

یک دقیقه صبر کن. آیا این برخلاف دیدگاه ساتوشی نیست?

ذکر این نکته حائز اهمیت است که بسیاری از Crypto-diehards استفاده از کارت Visa را اقدامی فروش می دانند. به گفته آنها ، Satoshi می خواست رمزنگاری جایگزین ویزا شود ، نه اینکه با آن کار کند. این بیشتر بحث فلسفی است. از یک طرف ، ویزا اکنون یک سیستم مستقر و تسلط بر بازار دارد. منطقی است که با آنها شریک شوید. از طرف دیگر ، تکیه بر نهادی متمرکز مانند Visa ، جذابیت رمزنگاری را از بین می برد. در نهایت ، این شما هستید که تصمیم می گیرید در این مورد کجا قرار بگیرید. یک چیز مطمئناً است ، پروژه های بیشتری برای حل این مسئله ارائه می شوند.

مرزی ، بدون هزینه

از آنجا که کارت های موناکو با ارز رمزپایه پشتیبانی می شوند ، مانند مرزهای ارز فیات ، مشکلات مرزی ندارند. در نتیجه ، شما می توانید از کارت موناکو خود در هر کجا که استفاده کنید استفاده کنید. کارت هنگام خرید به طور خودکار به ارز محلی فیات پیش فرض می شود.

کارمزد پایین و نرخ ارز در سایر کشورها نیز اعمال می شود. معاملات با نرخ ارز دقیق که موناکو به عنوان یک تاجر نهادی دریافت می کند ، انجام می شود. در مقابل ، وقتی از کارت بانکی خود در مرزهای بیشتر بانک ها استفاده می کنید ، آنها یک درصد اضافی به نرخ ارز اضافه می کنند یا هزینه معامله را شامل می شوند.

موناکو برای تسهیل در تبدیل ارز با هشت از ده بانک برتر ارزی بین المللی ارتباط دارد.

بنابراین ، می بینیم که موناکو حداقل دو مورد استفاده ایده آل برای انواع مختلف مشتریان دارد. اولین دارنده / سرمایه گذار ارز رمزنگاری شده است که مایل است بتواند رمزنگاری خود را به راحتی و بدون نیاز به تبدیل آن به فیات هزینه کند. مورد دوم برای مسافر بین المللی است که باید به راحتی با ارزهای مختلف خرید کند.

بازپرداخت نقدی

کارت موناکو همچنین با 2٪ برنامه برگشت وجه برای دارندگان کارت ارائه می شود. این پاداش های نقدی به صورت توکن های MCO ارائه می شود. بدین ترتیب ، ارزش واقعی پاداش های برگشتی با ارزش رمز MCO متفاوت است. مانده پول نقد شما بسته به میزان عملکرد موناکو به عنوان یک شرکت رشد یا کاهش می یابد.

البته ، MCO در بسیاری از صرافی های بزرگ تجارت می کند و شما آزاد هستید که به محض دریافت جوایز نقدی خود ، آن را با ارز دیگری مبادله کنید.

مقررات & انطباق

مقررات و انطباق مسئله مهمی برای رقبا است که تلاش می کنند روش های پرداخت مشابه با پشتیبانی ارز رمزنگاری شده را تنظیم کنند. کارت موناکو به سختی به بهترین روشهای کار با کارت سازگار ویزا فکر می کند. علاوه بر این ، آنها برای ارائه کارت ها و خدمات انطباق با رهبران مستقر صنعت همکاری کرده اند.

Gemalto شرکتی است که کارتهای فیزیکی را تولید می کند. آنها یک تولید کننده کارت بین المللی هستند و سابقه تولید کارتهای Visa را دارند.

تامسون رویترز بررسی جهانی تأیید KYC / AML را ارائه می دهد. جومیو از تأیید هویت و سایر خدمات هویت مراقبت خواهد کرد.

سرانجام ، یک پردازنده Visa / Mastercard سازگار با PCI DSS سطح یک ، کلیه پردازش های تراکنش کارت های موناکو را انجام می دهد.

تیم

از زمان ICO اولیه ، تیم موناکو به یک عملیات کامل تبدیل شده است. آنها در شبکه های اجتماعی و انجمن ها ، که در آن در مورد چالش هایی که با آن روبرو هستند ، به صراحت پاسخگو هستند ، شهرت زیادی کسب کرده اند. این تیم خصوصاً در Bitcointalk فعال است.

مدیر عامل موناکو

Kris Marszalek مدیر عامل موناکو است. او سالهاست که در جنوب شرقی آسیا کارآفرین است و چندین شرکت را از صفر به 100 میلیون دلار می رساند. از همه مهمتر ، او مدیر عامل شرکت Ensogo بود که در مرحله رشد سریع خود بود. برخی از سرمایه گذاران از این موضوع احساس اضطراب کردند زیرا انزوگو بلافاصله پس از ترک مارشالک از شرکت فروپاشید. با این حال ، هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد وی در مرگ Ensogo نقش داشته است.

مدیر عامل موناکو cto موناکو

باقیمانده تیم رهبری از مدیران مستقر تشکیل شده است. موناکو نسبت به بسیاری از پروژه های رمزنگاری که دیده اید ، تیمی مسن تر و فصلی دارد. آنها همچنین سطح بالایی از حرفه ای بودن را در پیام رسانی و تصویری که از خود ارائه می دهند ، ارائه می دهند.

نقشه راه

کارت موناکو هنوز به طور کامل برای مشتریان راه اندازی نشده است. بعلاوه ، کارتها فقط در کشورهای منتخب در دسترس هستند. استراتژی عرضه ابتدا به آسیا ، سپس اروپا و سپس ایالات متحده متمرکز است.

نقشه راه کارت موناکو

موناکو برنامه تلفن همراه خود را از قبل منتشر کرده است و این برنامه در فروشگاه App و Google Play در دسترس است.

انتظار می رود کارت های ارسال شده ، مشارکت های بیشتر اعلام شود و قابلیت های بیشتری برای برنامه در سال آینده ارائه شود.

سکه موناکو (MCO)

رمز MCO در ژوئن 2017 با فروش توکن عمومی آغاز شد که بیش از 26 میلیون دلار برای موناکو درآمد داشت.

MCO به نقدینگی در شبکه موناکو کمک می کند. این واحد پول برای پاداش های نقدی است. علاوه بر این ، می توانید MCO را در اختیار داشته باشید تا بتوانید کارتهای Monaco با ارزش بالاتر را با محدودیتهای مختلف معامله و برداشت باز کنید.

اندکی پس از راه اندازی MCO به بالاترین رقم بالای 20 دلار رسید. قیمت آن از آن زمان تاکنون کاهش یافته است.

نحوه خرید سکه موناکو (MCO)

سکه موناکو (MCO) در بسیاری از صرافی های مهم در دسترس است ، اما نمی توانید آن را مستقیماً با فیات بخرید. ابتدا باید به ETH یا BTC تبدیل شوید.

مبادلات پشتیبانی شده شامل Binance ، Bit-Z ، Huobi ، Bittrex و Liqui است.

سکه موناکو (MCO) را در کجا ذخیره کنید

MCO یک رمز ERC-20 در بلاکچین Ethereum است. به همین ترتیب ، می توانید آن را در هر کیف پول سازگار با Ethereum ذخیره کنید.

MyEtherWallet احتمالاً ساده ترین و آسان ترین کاربرد است. برای امنیت بیشتر ، کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S یا Trezor را در نظر بگیرید.

نتیجه

کارت موناکو برای هر کسی که قصد دارد خریدهای روزمره خود را با ارز رمزپایه انجام دهد ، یک گزینه جذاب است. همچنین برای مسافران مرزی منطقی است. با این حال ، می توان انتظار داشت که راه اندازی طولانی مدت طول بکشد و در طول مسیر دست اندازهای زیادی داشته باشد. صنعت مالی بسیار منظم است و پرداخت های پشتیبانی شده از طریق ارز رمزنگاری شده یک مسئله پیچیده است ، حتی اگر راه حل موناکو آن را ساده و کاربرپسند نشان دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me