یکی از رایج ترین سوالاتی که سرمایه گذاران رمزنگاری جدید می پرسند این است: آیا می توانم ارز رمزنگاری شده را با PayPal بخرم؟ تقریباً همه حساب PayPal دارند و اینکه بتوانند از آن حساب برای خرید رمزنگاری استفاده کنند ، کار را برای کسانی که وارد حوزه رمزنگاری می شوند آسان می کند. با این حال ، PayPal هنوز از رمز ارز پشتیبانی نمی کند. این شرکت حتی فروش بیت کوین را برخلاف سیاست های شرکت ذکر کرده است.

مدیر عامل شرکت تأسیس شده است Bitcoin نامیده می شود کلاهبرداری به صورت عمومی ، بنابراین دقیقاً طرفدار رمزپایه نیستند. با یک بررسی دقیق تر مشخص می شود که تصمیم برای عدم استفاده مستقیم از رمزنگاری بیش از آنکه نفرت نسبت به بیت کوین باشد ، بیشتر مبتنی بر مکانیک ارز است..

پرداخت های غیر برگشت پذیر: ارز رمزپایه پی پال

ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین قابل برگشت نیستند. با این حال ، PayPal به روشی مشابه کارت های اعتباری کار می کند. بسته به شرایط معامله با PayPal ، از برخی قابلیت های بازپرداخت استفاده می کنند. در بیت کوین ، هیچ دفتر مرکزی ، خدمات مشتری یا حتی سازنده شناخته شده ای وجود ندارد که شکایات شما را به آنها ارسال کند. وقتی بیت کوین ارسال می کنید ، دائمی است. این امر آن را با شبکه PayPal ناسازگار می کند.

نحوه خرید ارز رمزنگاری شده با پی پال را بیاموزید

در حالی که نمی توانید بیت کوین خود را از طریق PayPal بفروشید ، با این وجود می توانید ارز رمزنگاری شده را با استفاده از سیستم عامل آنها خریداری کنید. اگر تمایل به کار با یک حساب مسدود ندارید ، فقط باید از شخص ثالثی استفاده کنید که در این نوع معاملات تخصص دارد. PayPal به مسدود کردن حساب ها مشهور است. خط مشی حساب آنها به آنها اجازه می دهد یخ زدگی حساب شما به مدت 180 روز اگر آنها معتقد باشند که شما شرایط آنها را نقض کرده اید.

هشدار سریع: کلاهبرداران

هر دو PayPal و بازار رمزنگاری سهم مناسب کلاهبرداران را دارند. وقتی این دو و یک سرمایه گذار جدید را با هم ترکیب کنید ، می توانید در بعضی از آبهای خطرناک قرار بگیرید. یکی از محبوب ترین کلاهبرداری های رمزنگاری ، کلاهبرداری خرید مجدد PayPal است. این نیز یکی از دلایل اصلی ممنوعیت فروش بیت کوین در PayPal است.

در این کلاهبرداری ، شخصی از طریق PayPal از شما بیت کوین خریداری می کند. هنگامی که بیت کوین در حساب آنها قرار گرفت ، آنها با این ادعا که هرگز رمزنگاری دریافت نکرده اند ، بازپرداخت را با PayPal انجام می دهند. PayPal پرداخت را معکوس می کند و کلاهبردار با بودجه خود و رمزنگاری شما خارج می شود. برای جلوگیری از این سناریوها ، فقط به خدمات معتبری مانند خدمات ذکر شده در زیر پایبند باشید.

ویروکس

ویروکس از سال 2007 به عنوان تبادل مجازی برای ارزهای دیجیتال مورد استفاده در بازی های ویدیویی وارد بازار شد. این پلتفرم به شما امکان می دهد دلار Linden را با استفاده از PayPal یا کارت اعتباری خریداری کنید. Linden Dollars یک ارز دیجیتالی است که در بازی ویدیویی Second Life استفاده می شود. بیت کوین به همراه برخی دیگر از ارزهای بازی در سال 2011 به این پلتفرم اضافه شد.

شما دلارهای Linden را از طریق PayPal خریداری می کنید و وجوه آنها را مستقیماً به بیت کوین منتقل می کنید. از آنجا که از نظر فنی ، این پلت فرم فقط دلار Linden را می فروشد ، از مشکلات PayPal با ارز رمزنگاری شده جلوگیری می کند.

مراحل ثبت نام

روند ثبت نام در VirWox از شما می خواهد که به آواتار بازی خود پیوند دهید. این مرحله برای انتقال وجوه مجازی خود از حساب VirWox ضروری است. در ابتدا ، شما اطلاعات ثبت نام حساب خود را ، که شامل یک نام ، ایمیل و اطلاعات آواتار ذکر شده است ، پر می کنید. اگر آواتار ندارید ، نمی توانید هیچ آواتاری قرار دهید.

VirWox از طریق صفحه اصلی

VirWox از طریق صفحه اصلی

تائیدیه

بعد ، یک ایمیل تأیید دریافت خواهید کرد که شامل یک گذرواژه موقتی است. برای دسترسی به سیستم عامل باید پیوند ارائه شده را دنبال کرده و نام کاربری و گذرواژه موقت خود را وارد کنید. پس از ورود ، می توانید رمز ورود خود را تغییر دهید.

وجوه واریزی

پس از ورود به حساب خود ، مستقیماً در بخش «حساب من» به دکمه واریز واقع در گوشه سمت راست صفحه بروید. این دکمه شما را به نمای کلی قسمت پرداخت می رساند. در اینجا گزینه های خرید خود و مدت زمان انجام آنها را مشاهده خواهید کرد. PayPal به عنوان یک معامله فوری در نمودار ذکر شده است.

صفحه را به پایین اسکرول کنید تا به قسمت پرداخت PayPal Express برسید. پیوندی پیدا خواهید کرد که شما را به گزینه های خرید PayPal می رساند. روی پیوند PayPal کلیک کنید و حساب خود را با هر مقدار پول که قصد خرج کردن ارز رمزپایه را دارید بارگذاری کنید. در حالی که این یک معامله سریع است ، شما باید معامله را در سایت PayPal مجاز کنید وگرنه هرگز کامل نخواهد شد.

دستورالعمل های PayPal از طریق VireWox

دستورالعمل های PayPal از طریق VirWox

مبادله با بیت کوین

پس از ایجاد حساب کاربری خود ، می توانید دلار Linden (SLL) را که خریداری کرده اید با برخی از Satoshis های شیرین معامله کنید. مرحله بعدی کلیک بر روی تب Exchange است که BTC / SLL را لیست می کند. این برگه در سمت چپ وب سایت در بخش «حساب من» واقع شده است. این دکمه شما را به صفحه ای هدایت می کند که به شما اطلاع می دهد چه مقدار SLL در حساب خود دارید.

در مرحله بعد ، سفارش مبادله SLL خود را با BTC با نرخ دلخواه در صفحه قرار دهید. در عرض چند دقیقه ، بیت کوین خود را به آدرسی که در حین معامله صرافی وارد کرده اید تحویل می دهید. به آسانی Coinbase نیست ، اما به شما امکان می دهد از آن حساب PayPal استفاده کنید تا بتوانید مقداری بیت کوین بگیرید.

LocalBitcoins

اگر روند قبلی برای شما بسیار زیاد است ، همیشه روش اصلی استفاده از PayPal برای خرید ارز رمزنگاری شده وجود دارد: LocalBitcoins. این سیستم عامل در واقع ارز رمزنگاری شده را مبادله نمی کند. در عوض ، کاربران از طریق صفحه مجازی به هم پیوند می خورند و سپس شخصاً با یکدیگر ملاقات می کنند تا معاملات بیت کوین خود را انجام دهند. اگرچه این کار به برخی از هزینه های سفر و زمان اضافی نیاز دارد ، اما راهی ناشناس برای خرید ارز رمزپایه از طریق PayPal برای شما فراهم می کند..

LocalBitcoin از طریق صفحه اصلی

LocalBitcoin از طریق صفحه اصلی

تعجب نکنید اگر شخصی که بیت کوین گرانبهای خود را می فروشد از شما بخواهد معامله را تا زمانی که با او هستید تأیید کنید. این کار برای جلوگیری از کلاهبرداری بازپرداخت PayPal انجام می شود. مانند هر معامله با یک غریبه ، شما همیشه باید احتیاط کنید ، مانند ملاقات در یک مکان عمومی. اگر به ناشناس بودن نیاز دارید ، این مسیری است که باید دنبال کنید.

خرید رمز ارز با PayPal: غیرممکن است

اکنون که دقیقاً می دانید چگونه بیت کوین را با PayPal خریداری کنید ، آماده شروع استراتژی سرمایه گذاری رمزنگاری خود هستید. حتماً تحقیق خود را انجام دهید و این نکات را دنبال کنید تا نمونه کارهای رمزنگاری خود را افزایش دهید.