Red Pulse یک بستر اطلاعاتی مبتنی بر بلاکچین است که اقتصاد چین و بازارهای سرمایه را پوشش می دهد. هدف آن ساده سازی و ساده سازی حجم گسترده ای از اخبار و اطلاعاتی است که در بازارهای چین پخش می شود. به دنبال تعویض رمز در سال 2018 ، رمز اصلی سیستم اکنون PHX است.

در این راهنما ، ما موارد زیر را پوشش خواهیم داد:

نبض قرمز چیست?

Red Pulse اساساً یک پلت فرم متشکل از محتوا است ، با تمرکز ویژه بر تحقیقات و اطلاعات در مورد بازارهای چین. این از هوش مصنوعی و تئوری بازی استفاده می کند تا خدمات اطلاعاتی هر دقیقه را به تحلیلگران و محققان مالی ارائه دهد.

صفحه اصلی نبض قرمز

صفحه اصلی نبض قرمز

در بخش داده ها و اطلاعات بازار مالی ، تعداد کمی از بازیگران جهانی وجود دارند که “خدمات ترمینال” را ارائه می دهند. در داخل سازمان های سرمایه گذاری نهادی ، یک ترمینال رایانه ای پیدا خواهید کرد که 100٪ به اخبار و اخبار جمع آوری شده از بازارهای مالی جهان اختصاص دارد. این پایانه ها توسط رسانه های خبری مانند بلومبرگ یا تامپسون رویترز ارائه می شوند.

بنیانگذار Red Pulse تشخیص داد که در بازار چین ، سلطه بازار اطلاعات توسط بازیگران بزرگ در ارائه ناتوان است. چین کشوری عظیم و بسیار پیشرفته از نظر فناوری با بازارهای گسترده ، سریع و پیچیده است. به همین دلیل ، اخبار و اطلاعات زیادی از بازارهای چین منتشر می شود. به عنوان مثال ، یک شایعه می تواند از صبح شروع شود و تا بعد از ظهر ، به عنوان اطلاعات نادرست گزارش می شود. بعلاوه ، این ممکن است هر روز چندین هزار بار اتفاق بیفتد.

حال ، تصور کنید که یک تحلیلگر مالی انسانی جلوی پایانه بلومبرگ نشسته است و وظیفه دارد بینش معناداری برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ارائه دهد. مشکل آشکار می شود.

اشتراک اقتصاد برای تحقیق

Red Pulse قصد دارد این اضافه بار اطلاعاتی را حل کند. این کار از فرض “اقتصاد مشترک برای تحقیق” با تمرکز ویژه بر اقتصاد چین و بازارهای سرمایه انجام می شود. کارشناسان صنعت ، محققان و تحلیل گران بازار می توانند بینش و اطلاعات خود را به این سیستم کمک کنند. موارد ارسالی توسط ترکیبی از الگوریتم های یادگیری ماشین ، پردازنده های زبان طبیعی و تحلیل گران انسانی تنظیم شده است. این پلتفرم برای طبقه بندی و مرتب سازی داده ها از بیش از 4000 متاتگ استفاده می کند.

Red Pulse اولین برنامه ای بود که در زنجیره بلوک NEO راه اندازی شد و در ابتدا تحت RPX بود. با این حال ، نشانه های PHX پس از یک ارتقا significant قابل توجه در سال 2018 به نام Phoenix ، جایگزین RPX شدند.

نبض قرمز چگونه کار می کند?

وقتی کسی اطلاعات یا تحقیقاتی را در این سیستم عامل انجام می دهد ، Red Pulse به او نمره اعتبار می دهد. این امتیاز براساس صحت ارسال های آنها توسط خوانندگان ، تیم Red Pulse و محبوبیت کلی مشارکت های آنها تعیین می شود. مشارکت کنندگان برای ارسال های خود علامت های PHX به دست می آورند.

هرکسی که به اطلاعات Red Pulse دسترسی پیدا می کند ، با نشانه های PHX پرداخت می کند. بعلاوه ، اگر محققی بخواهد در مورد توسعه خاص بازار اطلاعات بیشتری کسب کند ، می توانند از سیستم عامل درخواست کنند. سپس ، هر کسی که می داند می تواند به درخواست شما پاسخ دهد و با تلاش خود نشانه های PHX بدست آورد.

مکانیسم تأمین سکه و ذخیره سازی

نمی توانید نشانه های PHX را استخراج کنید. در عوض ، پلت فرم از مکانیزم staking برای دارندگان گره استفاده می کند. با اثبات سهام اشتباه نکنید ، زیرا Red Pulse از الگوریتم اجماع تحمل گسل بیزانسی (dBFT) NEO تفویض شده استفاده می کند.

هرکسی که نشانه های PHX (ققنوس) را در اختیار داشته باشد ، می تواند یک staker شود. برای انجام این کار ، آنها باید PHX خود را در داشبورد کاربر خود به نشانه های PHF (Phoenix Fire) تبدیل کنند. تبدیل به نسبت 1: 1 انجام می شود. نبض قرمز این را “آتش گرفتن” می نامد.

روند پاداش شرط بندی کمی پیچیده است. کل عرضه PHX هر ساله 10 درصد افزایش می یابد. سکه های تازه ایجاد شده 50/50 بین جوایز برای همکاران داده و جوایز برای سهامداران تقسیم می شوند. جوایز استکرها بر اساس یک مدل طبقه بندی شده محاسبه می شود که در آن کسانی که بیشترین امتیاز را دارند بیشترین پاداش را می گیرند. همه استکرها نرخ پایه 5٪ در سال را کسب می کنند. تفاوت این مبلغ پرداختی و سکه های تازه ضرب شده ای که برای دریافت جوایز اختصاص داده شده اند ، به یک استخر تبدیل می شوند. استاکرها با توجه به سطح سطح خود سهمی از این استخر را دریافت می کنند.

نمودار زیر نوع جوایزی را که استیکرها می توانند در سطوح مختلف لایه بسته به تعداد استیکر درگیر ، نشان دهند ، نشان می دهد.

پاداش های احتمالی نبض قرمز

در مجموع 1.36 میلیارد توکن PHX عرضه شده است که 829 میلیون توکن در زمان نوشتن این مقاله در دسترس است.

تاریخچه و تیم

Red Pulse توسط Jonathan Ha در سال 2015 تاسیس شد. Ha چشم انداز غلبه بر مشکلات بی شماری را در بازارهای داده های مالی در چین داشت. وی با استنلی چائو و پیتر الكساندر شركت را تاسیس كرد. هر سه دارای سابقه مدیریت و مشاوره فناوری اطلاعات هستند.

بنیانگذاران نبض قرمز

بنیانگذاران Red Pulse

مشاوران این پروژه شامل Hongfei Da از NEO و Tony Tao از صندوق سرمایه جهانی NEO هستند.

این شرکت با جمع آوری 15 میلیون دلار در سال 2017 تحت ICO اولیه قرار گرفت. وجود دارد ارتقا significant قابل توجه در سال 2018 به نام ققنوس ، که عملکرد قرارداد هوشمند پیشرفته را معرفی کرد. این به روز رسانی شامل اثبات ایجاد و مالکیت محتوا ، همراه با رعایت مقررات و محافظت از مالکیت معنوی است. در آن زمان ، پروژه رمز اولیه RPX را برای رمز Phoenix (PHX) عوض کرد.

Red Pulse با انجام یک نمایش جاده در کشورهای مختلف آسیایی ، تلاشهای قابل توجهی در زمینه بازاریابی انجام داد.

تاریخچه تجارت

قیمت Red Pulse الگویی مشابه اکثر ارزهای رمزپایه را دنبال می کند ، با بزرگترین قیمت گاو نر در اوج افزایش قیمت بیت کوین در اواخر سال 2017. در اواخر آوریل / مه 2018 افزایش مختصری رخ داد که تقریباً با زمان اعلام آن مطابقت دارد از ارتقا Ph ققنوس.

تجزیه و تحلیل رقبا

Red Pulse تنها پروژه در نوع خود است که کاملاً به تحقیق و تجزیه و تحلیل بازارهای خاص چین اختصاص دارد. از دیدگاه محتوای محض محتوای خالص ، Steem یک بستر مشابه است. پروژه های دیگری نیز با هدف تجزیه و تحلیل مالی وجود دارد اما تمرکز آنها بر بازارهای ارزهای رمزپایه مانند Cindicator است.

خرید PHX از کجا

به طور طبیعی ، ویژگی های PHX در صرافی های بزرگ آسیایی وجود دارد بنابراین می توانید آن را از طریق Binance ، Huobi و Kucoin خریداری کنید..

ذخیره PHX در کجا

برای ذخیره سازی در سرما ، می توانید نشانه های PHX خود را در Ledger Nano S. The نگه دارید سایت رسمی NEO همچنین چندین کیف پول برای نشانه های NEO از جمله PHX ارائه می دهد.

نتیجه

Red Pulse اولین محرک در یک بازار بالقوه بسیار سودآور است. سرمایه گذاران نهادی مایلند هزینه اطلاعات و بینش بازار را پرداخت کنند. بنابراین ، بازار برای ایجاد اختلال رسیده است.

با توجه به مقیاس و سرعت توسعه در اقتصاد چین ، این یک مکان عالی برای شروع است. اگرچه Red Pulse هنوز هیچ نشانه ای در مورد اینکه قصد دارد دامنه جغرافیایی خود را گسترش دهد ، نداده است ، اما اگر استراتژی آن در چین موفق شود ، احتمال موفقیت در بازارهای دیگر وجود دارد این پتانسیل ، همراه با یک مدل تجاری جامع موجود و یک تیم قابل اعتماد ، به این معنی است که Red Pulse بدون شک یکی از تماشای در سال 2019 است.

منابع اضافی

وب سایت ققنوس

گیتهوب

توییتر

تلگرام

Reddit

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me