چیست؟?

Polymath روند قانونی ایجاد و فروش رمزهای امنیتی را ساده می کند. این استاندارد استاندارد جدیدی را ایجاد می کند ، ST20 ، و مطابقت دولت را اعمال می کند. فقط یک “لیست سرمایه گذاران مجاز و آدرس کیف پول Ethereum آنها ”می تواند نشانه های ST20 را در خود جای دهد. بنابراین ، صادرکنندگان توکن نگران نباشند که پیامدهای حقوقی امنیت آنها در دست اشتباه است.

به منظور راه اندازی توکن سازگار با قانون ، پلت فرم Polymath صادر کنندگان ، نمایندگان قانونی ، توسعه دهندگان قرارداد هوشمند ، تأیید KYC و تبادل غیرمتمرکز را گرد هم می آورد. همه معاملات در بستر Polymath با استفاده از رمز بومی POLY انجام می شود. با توجه به ادامه دولت سرکوب در پیشنهادات اولیه سکه ، Polymath امیدوار است که به جای آن پیشنهادات امنیتی رمز امنیتی را ارائه دهد.

در راهنمای ما ، نگاهی خواهیم انداخت به:

مشکل

ICO ها

در سال 2017 ، ICO با فروش توکن های سودمند یا امنیتی بیش از 1.2 میلیارد دلار بودجه جمع آوری کرد. نشانه های سودمند, مانند Waltonchain ، به شما امکان دسترسی به شبکه توکن را می دهد و بسیار بیشتر از رمزهای امنیتی است. رمزهای امنیتی, با این حال ، سهام عدالت یا ادعای سود سهام از یک شرکت را ارائه دهید. در نتیجه ، رمزهای امنیتی مانند سایر اوراق بهادار مشمول مقررات دولت هستند.

استاندارد جدید Polymath برای رمزهای امنیتی بلاکچین قصد دارد الزامات نظارتی لازم را در قراردادهای هوشمند جاسازی کند و کاملاً با مقررات امنیتی دولت مطابقت داشته باشد. در نتیجه ، Polymath معتقد است که اوراق بهادار مالی در یک بلاکچین بهتر عمل می کند و می خواهد اصطلاح سهامدار را با دارنده رمز جایگزین کنید.

اوراق بهادار

مقررات دولتی “سرمایه گذاران را ملزم می کند اطلاعات مالی و سایر اطلاعات مربوط به اوراق بهادار ارائه شده برای فروش عمومی را دریافت کنند.” هدف این است که “ممنوعیت تقلب ، نمایش نادرست و سایر تقلب ها در فروش اوراق بهادار”. با توجه به تکرار کلاهبرداری های ICO و حداقل 46 درصد ICO های 2017 ، هدف شریف به نظر می رسد در حال حاضر شکست خورده است.

برای عرضه های عمومی ، شرکت ها باید اوراق بهادار خود را نزد دولت ثبت کنند. متأسفانه ، این یک روند گران و پیچیده است. سپس اوراق بهادار “در بازارهای ثانویه مانند بورس اوراق بهادار با کارمزد بین 0.25٪ تا 3٪ خرید و فروش می شود.” بنابراین Polymath معتقد است که در کمک به افراد برای ثبت قانونی رمز خود در حالی که به طور همزمان مبادله غیرمتمرکز با هزینه های کمتری ارائه می شود ، ارزش دارد..

Polymath چگونه کار می کند?

عرضه و پایداری نشانه

به طور کلی ، یک میلیارد نشانه POLY وجود دارد که همیشه وجود خواهد داشت. شما می توانستید قبل از 10 ژانویه 2018 برای Polymath airdrop ثبت نام کنید. پس از آن ، شرکت کنندگان airdrop 240 میلیون نشانه دریافت کردند.

در این مرحله ، تیم Polymath بقیه موارد را برای استفاده در آینده حفظ می کند. اگر airdrop را از دست دادید ، پس باید در صرافی با POLY معامله کنید.

بسترهای نرم افزاری رمزهای سهام Polymath

سکوی توکن شامل می شود سه لایه: یک لایه کاربرد ، یک لایه قانونی و یک لایه پروتکل برای اطمینان از سازگاری و ماندگاری رمز شما. این لایه ها با هدف کاهش پیچیدگی حقوقی و ابهام پیرامون اوراق بهادار ضمن کاهش هزینه ها و بهبود نقدینگی دارایی ها نیز انجام می شوند.

لایه های Polymath

پشته Polymath

راه اندازی یک رمز امنیتی

Polymath درخواست می کند اطلاعات زیر تا فوراً رمز امنیتی استاندارد ST20 خود را ایجاد کنید.

 • نام قانونی:
 • نوع شخصیت حقوقی:
 • نوع امنیت:
 • شرح پروژه:
 • لوگو:
 • مشخصات توکن
 • حق رای:
 • سود سهام
 • فرکانس سود سهام:
 • حاکمیت شرکتی:
 • شریک ادغام حکمرانی:
 • ویژگی های اضافی:
 • تخصیص توکن

  • نشانه برای ایجاد:
  • درصد توکن های شرکت:
  • درصد سهام شرکت با توزیع شده:
  • قیمت هر علامت به دلار آمریکا:
  • جزئیات قانونی

   • صدور صلاحیت قضایی:
   • ارائه امنیت به:
   • سرمایه گذاران باید معتبر باشند:
   • سرمایه گذار KYC مورد نیاز:
   • شریک ادغام KYC:
   • نشانه های آزاد قابل تجارت:
   • جزئیات تماس

    • نام تماس:
    • موقعیت در شرکت:
    • شماره تلفن تماس:
    • تماس با ایمیل:
    • تماس با مجوز از Polymath:
    • انتخاب نماینده قانونی

     پس از ایجاد رمز جدید ، تا زمانی که نماینده قانونی تأیید نکند ، هنوز قابل انتقال نیست “که مراحل صدور رمز به پایان رسیده است.”

     چندین پیشنهاد از نمایندگان قانونی ، وکلا دریافت خواهید کرد ، اما این شما هستید که باید مراقب باشید و هزینه های آنها را مقایسه کنید. پس از انتخاب نماینده قانونی ، POLY را بابت حق الزحمه وی به یک قرارداد هوشمند ارسال می کنید و با ارسال ایمن اسناد لازم و کار با روند انطباق ، کار با یکدیگر را در سیستم عامل Polymath آغاز می کنید.

     بخشی از این فرآیند شامل نمایندگانی است که با آنها کار می کنند توسعه دهندگان برای ساختن یک قرارداد هوشمند به طور خاص برای رمز شما. سپس ، قرارداد هوشمند الزامات سرمایه گذار مانند صلاحیت سرمایه گذاران ، نوع پیشنهاد ، زمان نگهداری قبل از فروش مجدد رمزها و غیره را اعمال می کند. پس از ارسال اسناد لازم و تکمیل قرارداد هوشمند ، نماینده قانونی آدرس پیشنهاد اولیه شما را تعیین می کند قرارداد. شما سرانجام آماده شروع تجارت هستید.

     تبدیل شدن به یک سرمایه گذار

     اگر می خواهید در سیستم عامل Polymath توکن بخرید ، ابتدا باید هویت و اعتبار خود را توسط یک ارائه دهنده KYC (مشتری خود را بشناسید) تأیید کنید. می توانید یک ارائه دهنده KYC را در شبکه Polymath جستجو و انتخاب کنید. در مرحله بعدی ، شما می توانید تعداد مورد نیاز POLY رمز را ارسال کنید تا قبل از اتمام روند KYC خود ، آنها را ذخیره کنید. پس از ارائه مدارک لازم ، ارائه دهنده KYC می تواند اطلاعات مربوط به توانایی شما در خرید اوراق بهادار را به یک قرارداد هوشمند Polymath ارسال کند. اطلاعات ذخیره شده در قرارداد هوشمند همچنین میزان پولی را که می توانید در اوراق بهادار سرمایه گذاری کنید و محل تجارت آنها را تعیین می کند.

     رمزهای امنیتی

     در حالی که اکثر رمزها به راحتی در مبادلات قابل معامله هستند ، رمزهای امنیتی به دلیل تبعات قانونی متعدد ، از قوانین مختلفی پیروی می کنند. مهم است بدانید که به دلیل داشتن اوراق بهاداری که به طور بالقوه حق رأی ، سود سهام یا درآمد دیگری را با پیامدهای مالیاتی دارند ، شخص دارای رمز امنیتی است. صرافی ها در حال حاضر از درج هر نشانه ای که احتمالاً به عنوان یک امنیت در نظر گرفته می شود ، جلوگیری می کنند تا از تنظیم کننده های امنیتی جلوگیری شود.

     با این حال ، با یک توکن ایجاد شده از طریق Polymath ، قراردادهای هوشمند تأیید می کنند که چه کسی می تواند رمز را خریداری و بفروشد. فقط سرمایه گذاران مجاز تحت ارائه دهندگان خدمات Polymath’s KYC قادر به نگه داشتن رمز هستند. از نظر تئوری ، این می تواند هزینه های مرتبط با مبادلات متمرکز را که از رعایت امنیت اطمینان دارند ، حذف کند.

     روند سرمایه گذاری Polymath

     روند سرمایه گذاری Polymath

     روند سرمایه گذاری Polymath

     روند سرمایه گذاری Polymath

     درباره Polymath

     نشانه های پلی مات (POLY)

     تمام پرداخت ها در شبکه Polymath به POLY ، رمز ERC20 نیاز دارد. در اینجا چند نمونه از کاربردهای آن ذکر شده است:

     صادر کنندگان

     یک صادرکننده می تواند برای “ترغیب نمایندگان قانونی و توسعه دهندگان به پیشنهاد مناقصه در ارائه خدمات” ، یک پاداش در رمزهای POLY ارسال کند. هرچه امنیت شما پیچیده تر باشد ، احتمالاً باید پول بیشتری پرداخت کنید.

     توسعه دهندگان

     توسعه دهندگان با ایجاد قراردادهای هوشمند STO POLY کسب می کنند.

     ارائه دهندگان KYC

     ارائه دهندگان KYC برای پیوستن به شبکه و پس از تأیید سرمایه گذاران ، پول POLY را پرداخت می کنند.

     سرمایه گذاران

     برای پیوستن به لیست سفید سرمایه گذاران بالقوه برای یک رمز امنیتی ، سرمایه گذاران باید به ارائه دهندگان KYC در توکن های POLY بابت خدمات خود بپردازند.

     نمایندگان حقوقی

     نمایندگان حقوقی با انتخاب شدن برای صدور رمز امنیتی جدید ، POLY را به دست می آورند.

     با استفاده از POLY

     چگونه POLY را به عنوان نماینده قانونی بدست آوریم

     تیم

     این تیم توسط Trevor Koverko ، كهنه سربازی در سیلیكون ولی و ارز رمزنگاری شده ، هدایت می شود. او همچنین بنیانگذار DAI ، یک شرکت سهامی خاص است. در تجارت یک جمله وجود دارد که می خواهید اسکیت را به جایی که می رود ، و نه به جایی که بوده اسکیت بزنید. با توجه به اینکه Trevor به معنای واقعی کلمه بود پیش نویس لیگهای هاکی نیویورک رنجرز, به احتمال زیاد او می داند که جن به کجا می رود. او این مهارت را در گذشته نشان داده است ، خرید 20 دلار BTC و Ethereum که 1 BTC به شما 2000 ETH می دهد. همراه با Trevor ، بیش از 30 “سازنده” و مشاور با Polymath درگیر هستند.

     تیم Polymath

     هسته سازندگان پروژه Polymath

     پروژه های آینده و نقشه راه

     نقشه راه Polymath

     این پروژه با توکن های جدیدی که در حال حاضر در سیستم عامل آنها راه اندازی شده است ، کاملاً ثابت شده است.

     مدیر عامل شرکت Polymath ، Trevor Koverko اخیراً در کنفرانس Futureist Blockchain در تورنتو صحبت کرده و از راه اندازی پنج رمز امنیتی اول که توسط این سیستم عامل سرویس دهی شده است ، خبر داد:

     • Minthealth – یک اکوسیستم بهداشتی بیمار محور
     • 7Pass – یک شرکت سرمایه گذاری شاهدانه
     • Corl – تأمین مالی بلاکچین برای استارتاپ ها
     • IPwe – ثبت اختراع دارای قابلیت Blockchain
     • BlockEstate – صندوق مدیریت املاک مستقر در ایالات متحده به دنبال ثبت دارایی است

     کوورکو و تیمش طیف گسترده ای از پروژه ها را انتخاب کردند تا مشخص کنند چگونه Polymath می تواند از روز اول به کل بازار خدمات دهد. علاوه بر راه اندازی ، Polymath همچنین با متخصصان مختلفی برای ایجاد اولین استاندارد رمز امنیتی کار کرده است.

     هدف در اینجا این است که سرمایه گذاران و صادرکنندگان توکن چارچوبی برای صاف کردن روند راه اندازی پروژه در آینده داشته باشند. می توانید این روند را دنبال کنید اینجا.

     شراکت

     مطمئناً ، موفقیت Polymath منوط به مشارکت است. به طور خاص ، آنها باید نمایندگان قانونی ، ارائه دهندگان KYC ، توسعه دهندگان ، خریداران و صادر کنندگان را وارد کنند.

     با این حساب ، آنها با هم همکاری کردند IdentityMind ارائه دهندگان KYC را به داخل هواپیما بیاورید. به زودی پس از آن ، آنها هزاران هویت را در حومه POLY تأیید کردند.

     هر دو SelfKey, یک سیستم هویت دیجیتال ، و BnkToTheFuture, شرکت دیگری که با KYC مرتبط است با Polymath همکاری کرده تا هزاران سرمایه گذار معتبر را فراهم کند.

     برای نشان دادن ، Polymath توصیه کرد tZERO بر روی ICO آنها ، که تنها در مدت 12 ساعت 100 میلیون دلار درآمد کسب کرد. tZERO همچنین قصد دارد یک صرافی برای تأمین نقدینگی دارندگان رمزهای امنیتی قانونی ایجاد کند.

     قابل توجه ترین ، در سال 2018 است, Corl Financial Technologies ، SeriesX و Ethereum Capital همه برنامه ریزی برای دارای نشانه های اوراق بهادار ایجاد شده در بستر Polymath هستند.

     رقابت

     tZERO همچنین در حال ایجاد یک بورس برای رمزهای امنیتی تنظیم شده است. با این حال ، احتمالاً پلتفرم آنها بیش از یک رقابت هم افزایی ایجاد می کند. هرچه افراد بیشتری درگیر توسعه رمزهای امنیتی سازگار با قانون باشند ، بهتر است.

     اصلی ترین رقیب Polymath روش سنتی ثبت امنیت در SEC است. با این حال ، می توانید با مراجعه به درخواست اخیر DropBox برای پیشنهاد اولیه ، ثبت آن کاملاً دقیق است اینجا.

     تاریخچه تجارت

     Polymath در 24 ژانویه 2018 رمز عبور خود را از دست داد. این معامله با ارزش 0.789 دلار آمریکا آغاز شد. با این حال ، به زودی به بالاترین سطح تاریخی 1.64 دلار رسید. در نهایت ، قیمت POLY به سودمندی بستر Polymath بستگی دارد. اگر می بینید سکه های بیشتری با استاندارد ST20 روانه بازار می شوند ، مراقب قیمت POLY باشید.

     از کجا می توانید POLY بخرید?

     تقاضا برای POLY همچنان در صرافی های آسیایی با بیشترین حجم معاملات در Upbit و Binance همچنان زیاد است. هنگامی که سکه برای اولین بار راه اندازی شد ، فقط چند صرافی دسترسی به رمز را فراهم می کرد. خوشبختانه ، اگر به دنبال صرافی آمریکایی هستید ، اکنون گزینه های متنوعی از جمله Bittrex در اختیار شما قرار گرفته است.

     POLY را از کجا می توانید ذخیره کنید?

     از آنجا که POLY رمز ERC20 است ، می توانید از MyEtherWallet برای ذخیره سازی استفاده کنید. تیم Polymath همچنین منابعی از نحوه مشاهده نشانه های POLY شما را فراهم می کند اینجا.

     برای ذخیره POLY خود می توانید از کیف پول های سخت افزاری معروف مانند Ledger Nano S نیز استفاده کنید.

     نتیجه

     در دنیای ایده آل Polymath ، همه انواع اوراق بهادار به نشانه های قابل برنامه ریزی تبدیل می شوند. در نتیجه ، مشاغل از هر اندازه ای به سرمایه دسترسی دارند. سرمایه گذاران همچنین به اطلاعات شفاف دسترسی دارند و می توانند از کلاهبرداری جلوگیری کنند. تیم Polymath ناکارآمدی اوراق بهادار امروزی را شناسایی کرد. این پلتفرم شاید جایگزین بهتری ارائه دهد. حال س theال این است که آیا آنها می توانند سرمایه گذاران را وارد اکوسیستم خود کنند?

     طبق مقاله سفید ، ” بازار جهانی اوراق بهادار از سه نوع ابزار اصلی تشکیل شده است: سهام ، بدهی و مشتقات. در سال 2016 ، ارزش این سه بازار به ترتیب 67 تریلیون دلار ، 99 تریلیون دلار و 1.2 کوادرلیون دلار بود. “

     در طول سالهای آینده ، جالب است که ببینید چند درصد از بازار Polymath می تواند تسخیر کند.

     یادداشت سردبیر: این مقاله توسط رایان اسمیت در تاریخ 5 نوامبر 2018 برای انعکاس تغییرات اخیر پروژه به روز شده است.

     منابع اضافی

     فیس بوک

     توییتر

     Reddit

     متوسط

     گیتهوب