پرجمعیت چیست?

پرجمعیت است پلت فرم همتا به همتا (P2P) که از بلاکچین برای ارائه شرکتهای کوچک و متوسط ​​(SME) به روش کارآمدتر برای مشارکت در تأمین مالی فاکتور استفاده می کند.

داشتن یک جریان نقدی ثابت برای بسیاری از SME ها یک مشکل جدی است. هزینه فاکتورهای تأخیری برای مشاغل کوچک در انگلستان هزینه دارد بیش از 2 میلیارد دلار در هر سال در هزینه ها و فرصت های از دست رفته با استفاده از منابع مالی فاکتور ، مشاغل می توانند فاکتورهای برجسته خود را با تخفیف بفروشند تا به سرعت مقداری پول نقد آزاد کنند. شخصی که فاکتور را خریداری می کند به طور موثر آن را تحویل می گیرد و در هنگام پرداخت مشتری پول را دریافت می کند.

Populous از فناوری بلاکچین ، داده های XBRL و فرمول Altman Z با نمره Z (برای اطلاعات بیشتر در مورد این بعدا) برای گسترش بودجه فاکتور در سطح جهانی و ایجاد استفاده می کند. سیستم به طور کلی بهبود یافته.

در این راهنمای پرجمعیت ، موارد زیر را بررسی خواهیم کرد:

Populous چگونه کار می کند?

در Populous ، خریداران و فروشندگان با استفاده از قراردادهای هوشمند فاکتورها را از طریق مزایده رد و بدل می کنند. برای فروش فاکتور ، ابتدا باید شرکت خود را ثبت کنید. سپس حساب خود را نگه دارید تا زمانی که از مدیر Populous تأیید شوید.

پس از تأیید مدیر به عنوان فروشنده ، می توانید فاکتور ارسال کنید و یک تنظیم کنید حداقل هدف فروش. این نیز به تأیید مدیر نیاز دارد.

XBRL (زبان گزارشگر تجارت eXstensible)

Populous با استفاده از فرمول Altman Z-score در زمان واقعی ، ریسک اعتباری فاکتورها را تجزیه و تحلیل می کند داده های XBRL. این داده ها به صورت عمومی در دسترس است و شامل اطلاعات شغلی مانند ارزش بدهکار ، میزان وجه نقد موجود و طلبکارانی است که ظرف یک سال سررسید می شوند.

فرمول نمره Z آلتمن

با استخراج داده های XBRL و فرمول Altman Z-Score, تیم Populous خود را ایجاد کرده است سیستم رتبه بندی اعتبار داخلی. به همین دلیل ، آنها نیازی به آژانس اعتباری خارجی ندارند و صرفه جویی قابل توجهی در وقت و هزینه آنها می کنند.

فرمول Altman Z-score ابزاری برای مدل سازی مالی است که سه فاکتور خطر را تعیین می کند:

  1. احتمالاً یک تجارت ظرف دو سال ورشکسته خواهد شد
  2. آیا تجارت از تعهدات پیش فرض خواهد کرد یا خیر
  3. اقدام کنترلی برای پریشانی مالی

فراتر از ارزیابی فاکتورها ، Populous از این دو مجموعه داده برای هدف قرار دادن شرکت هایی که نیاز به جریان پول دارند و فیلتر کردن متقاضیان کسب و کار که برای سیستم عامل مناسب نیستند ، استفاده می کند.

این که آیا مدیر س inquال فروش فاکتور را رد می کند یا تأیید می کند توسط نمره اعتبار Altman Formula تعیین می شود.

حراج فاکتور پس از تأیید فاکتور شما آغاز می شود و به مدت 24 ساعت ادامه دارد. فقط سه روش ممکن برای خاتمه حراج وجود دارد:

  1. حراج موفقی رخ می دهد, و یک پیشنهاد در مدت 24 ساعت با هدف فروش شما مطابقت دارد.
  2. 24 ساعت می گذرد و هیچ پیشنهادی شرایط فروش را برآورده نمی کند. در این شرایط ، می توانید بهترین پیشنهاد موجود را بپذیرید ، حراج را لغو کنید یا حراج را مجدداً شروع کنید.
  3. شما حراج را زود فسخ می کنید. هنگام انجام این کار ، می توانید حراج را به طور کامل لغو کنید ، یا می توانید بهترین پیشنهاد موجود را بپذیرید.

پس از اتمام موفقیت آمیز حراج ، فروشنده وجوه را به صورت زیر از خریدار دریافت می کند پوکن, ارز دیجیتال در سیستم عامل Populous. فروشندگان می توانند در صورت تمایل این موارد را با فیات عوض کنند.

کلیه خریدارانی که حراج را از دست داده اند وجوه آنها به آنها بازگردانده می شود. حراج های لغو شده نیز منجر به بازگشت وجوه به خریداران می شود.

سیستم پرجمعیت

اکوسیستم پرجمعیت

خریداران فاکتور

اگر قصد خرید فاکتور دارید ، قبل از شروع کار نیز باید از مدیر تأیید کنید. هنگام خرید فاکتور لازم است اطلاعات KYC را وارد کنید.

به عنوان یک خریدار ، می توانید به تنهایی پیشنهادات خود را تعیین کنید یا در یک قسمت باشید گروه مناقصه. گروه های پیشنهاد دهنده متشکل از پیشنهاد دهندگان منفرد است که به عنوان یک نهاد برای ارائه پیشنهادات وارد حراجی می شوند.

پوکن در مقابل PPT در مقابل PXT

Populous دارای سه نشانه است و اشتباه گرفتن همه آنها کاملاً آسان است.

پوکن

پوکن ارز داخلی سیستم عامل Populous هستند. هر پوکن مستقیماً به مقدار معادل ارز فیات پیوند می خورد (به عنوان مثال در انگلیس ، 1 GBP Poken برابر است با 1 GBP). این نشانه های ERC-20 همان چیزی است که شما برای خرید فاکتور استفاده می کنید.

پوکن

پوکن ها به ارز فیات مرتبط هستند.

شما می توانید Pokens را مستقیماً از طریق Populous با GBP ، USD ، EUR و ین خریداری کنید. سایر ارزها قبل از خرید Pokens با استفاده از نرخ ارز بورس لندن به GBP تبدیل می شوند. شما همچنین می توانید برای خرید Pokens از ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده مانند Bitcoin و Ethereum استفاده کنید.

Pokens یک رمز ERC-20 است و بنابراین می تواند در هر کیف پول پشتیبانی کننده از نشانه های ERC-20 ذخیره شود.

PPT (نشانه سکوی پرجمعیت)

PPT توکن ها در طول ICO Populous توزیع شده اند و در درجه اول به عنوان وسایل نقلیه سرمایه گذاری استفاده می شوند. فقط در مورد 53 میلیون PPT همیشه در گردش است.

به غیر از نگه داشتن آنها ، می توانید از PPT خود برای سرمایه گذاری در فاکتورها استفاده کنید استخرهای نقدینگی.

وقتی با استفاده از PPT در فاکتور سرمایه گذاری می کنید ، نشانه های شما به عنوان وثیقه برای سرمایه گذاری در نظر گرفته می شود. در عوض ، Pokens دریافت می کنید که Populous به طور خودکار برای خرید فاکتور استفاده می کند. پس از بازپرداخت فاکتور ، سود Pokens را دریافت می کنید و سرمایه گذاری اصلی PPT شما.

PXT (رمز پرجمعیت XBRL)

PXT جدید برای Populous است. این یک رمز ERC20 است که برای دستیابی به داده های هوش تجاری (BI) در بسترهای نرم افزاری پر جمعیت XBRL (PXP) هزینه می کنید. PXP به شما امکان دسترسی به بیش از یک پتابایت (یعنی یک چهار میلیارد بایت) داده تجاری را که شبکه در آن قرار دارد ، می دهد. شما می توانید از این داده ها برای ایجاد گزارش های سفارشی در مورد امتیازات اعتبار ، سلامت مالی تجارت ، تجزیه و تحلیل SWOT و مشتریان بالقوه در میان موارد دیگر استفاده کنید..

تیم پرجمعیت & پیش رفتن

این پروژه Populous در لندن مستقر است و استیون ویلیامز آن را رهبری می کند. ویلیامز قبلاً Olympus Research را تاسیس کرد ، شرکتی که بر روی داده های تجارتی و تجزیه و تحلیل برای مشاغل تمرکز داشت.

تیم پرجمعیت

تیم پرجمعیت

Populous از سال 2017 آغاز شد. این شرکت نسخه بتا 1.0 خود را در فوریه 2018 و یک بتا عمومی در ماه مه همان سال راه اندازی کرد. در ماه اکتبر ، تیم PXP را در حالت ساخت باز برای عموم منتشر کرد. آنها نقشه راهی منتشر نکرده اند.

رقابت

به نظر نمی رسد که هیچ رقابتی مهم و پرجمعیت در فضای بلاکچین وجود داشته باشد. بزرگترین چالش پرجمعیت ، جابجایی مشتریان از کانالهای سنتی تأمین مالی فاکتور است فاکتور MarketI به سکوی آنها.

انگیزه فروشندگان فاکتور برای ایجاد سوئیچ به ظاهر ساده است: پرجمعیت هزینه کمتری برای استفاده دارد. خریداران فاکتور به دلیل سیستم رتبه بندی اعتباری داخلی تشویق می شوند که سیستم عامل ها را تغییر دهند. این سیستم به عنوان یک پیشرفت گسترده در روش های رتبه بندی موجود موجود ، به بازارهای گسترده عرضه می شود.

تجارت

تیم Populous ICO خود را در جولای 2017 برگزار کرد که در آن بزرگ شدند بیش از 10 میلیون دلار. پس از ICO ، قیمت PPT تا ماه نوامبر بین 2.00 تا 4.00 دلار (0.0005-0.0007 ~ BTC) نسبتاً راکد باقی ماند. برای باقی مانده سال 2017 (و آغاز سال 2018) ، به بالاترین قیمت خود در حدود 68.91 دلار (0.00595 پوند BTC) رسید..

به نظر می رسید چند اعلامیه مهم باعث افزایش قیمت شده است. این تیم همکاری خود را با Luxure Global Citizen ، شرکتی که اقلام گران قیمت مانند Lamborghinis را به فروش می رساند ، اعلام کرد. این اعلامیه حاکی از آن است که منجر به برخی فاکتورهای بسیار سنگین می شود. همچنین انتظار می رفت نسخه بتا Populous قبل از پایان سال در افزایش قیمت کمک کند. سرانجام ، تیم اعلام کرد که یک توپی جدید از توکن PXT جدید است.

هشدار: از زمان انتشار اولیه این مقاله ، چندین موضوع در معرض دید قرار گرفته است. Luxure ظاهراً در فوریه همکاری با Populous را لغو کرد اظهار داشت که آنها هرگز اجازه اعلامیه را ندادند. علاوه بر این ، تیم Populous از آن زمان اعلامیه های همکاری و Airdrop PXT را از Medium حذف کرده است. این اقدامات و سایر اقدامات باعث شده است که بسیاری از اعضای جامعه ادعا کنند که Populous در واقع است, کلاهبرداری.

پس از افزایش قیمت ژانویه 2018 ، قیمت PPT تقریباً برای تمام باقی مانده سال 2018 کاهش یافت. سکه در ماه آوریل یک افزایش را تجربه کرد ، اما مشخص نیست که چه چیزی ممکن است باعث این امر شده باشد. اکنون در حدود 1.50 دلار استراحت دارد (0.000415 ~ BTC).

بدون چرخش در بازار یا هرگونه مشارکت جدی ، بعید است که قیمت PPT دوباره پا باز کند.

خرید PPT از کجا

خرید PPT نسبت به سایر ارزهای رمزپایه بزرگ بازار کمی سخت تر است. با این حال ، می توانید آن را در Binance به عنوان یک جفت تجاری با بیت کوین و Ethereum دریافت کنید.

برای مشاهده لیست کاملی از صرافی هایی که PPT در دسترس است ، به این قسمت مراجعه کنید CoinMarketCap.

محل نگهداری PPT

از آنجا که PPT یک رمز ERC-20 است ، شما گزینه های زیادی در مورد مکان ذخیره آن دارید. دو گزینه محبوب برای ذخیره سازی هستند MetaMask و MyEtherWallet.

اگر به دنبال امنیت بیشتر هستید (و چه کسی نیست؟) ، باید از کیف پول سخت افزاری مانند Trezor یا Ledger Nano S. استفاده کنید. هر دو کیف پول از تمام نشانه های ERC-20 از جمله PPT پشتیبانی می کنند.

نتیجه

Populous پروژه جوانی است که اثبات بسیاری دارد. این تیم تجربه زیادی در زمینه فناوری بلاکچین ندارند و بحث و جدال پیرامون این پروژه باید برخی پرچم های قرمز را برافراشته کند.

علاوه بر این ، محدودیت فعلی بازار به طور قابل توجهی بالاتر از سایر پروژه های ارز رمزنگاری شده است که پایگاه های مشتری بسیار بزرگتری را هدف قرار می دهند. با این حال ، راه اندازی PXP یک حرکت قدرتمند است که ممکن است به گسترش دامنه بازار آنها کمک کند.

با قیمت PPT در سطوح پایین و همیشگی ، پروژه در مرحله شکست یا شکست برای تیم Populous است. امیدوارم که آنها بتوانند برای اثبات حقانیت خود به مشارکت قابل توجهی دست یابند و یا به زودی تصویب قابل توجهی نشان دهند. در غیر این صورت ، نایزر می تواند حرف آخر را بزند.

یادداشت سردبیر: این مقاله توسط استیون بوچکو در تاریخ 12.05.2018 به روز شده است تا تغییرات اخیر پروژه را منعکس کند.

منابع پرجمعیت اضافی

سایت اینترنتی

توییتر

LinkedIn

گیتهوب

تلگرام

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me