Power Ledger (POWR) چیست؟ | راهنمای کامل

دفتر قدرت چیست?

Power Ledger ، یک پلتفرم مبتنی بر بلاکچین ، قصد دارد انقلابی کاملاً در صنعت انرژی در سراسر جهان ایجاد کند و مناطق محلی را قادر به فروش و توزیع انرژی خورشیدی به همسایگان خود بدون نیاز به واسطه کند. جهانی را تصور کنید که به تمام انرژی مورد نیاز برای اداره زندگی شما به شرکت های بزرگ تأسیساتی یا منابع خارجی اعتماد نداشته باشد. آن دنیا ممکن است به لطف برنامه های غیرمتمرکز Power Ledger در آینده نزدیک به واقعیت تبدیل شود.

در یک گزارش سال 2015, دویچه بانک اظهار داشت كه حداقل سی كشور در سراسر جهان قبلاً به برابری شبكه رسیده اند ، ایالتی كه قیمت برق تولید شده توسط خورشیدی برابر یا كمتر از هزینه برق خرده فروشی محلی بود. Power Ledger با ترکیب نوآوری در انرژی خورشیدی و توسعه بلاکچین ، یک راه حل انرژی بی نظیر ارائه می دهد که تمیزتر ، ارزان تر و پایدارتر از گزینه های انرژی سنتی است. در این مقاله خواهیم فهمید که چگونه پاور لجر قصد دارد این اهداف و اهداف دیگر را محقق کند ، از جمله:

نمای کلی Power Ledger

بستر های نرم افزاری Power Ledger با ثبت همزمان تولید و مصرف همه شرکت کنندگان در سیستم عامل ، معاملات انرژی همتا به همتا را شکل می دهد. تولید و استفاده از انرژی با نرخ از پیش تعیین شده انجام می شود.

اکوسیستم Power Ledger چگونه کار می کند?

Power Ledger Platform بر روی دو لایه بلاکچین کار می کند و از دو سکه استفاده می کند: Power Ledger Token (POWR) و Sparkz. POWR و Sparkz هر دو با سیستم استفاده می شوند و عملکردهای مختلفی در هر دو بلاکچین دارند. این پلتفرم از بلاکچین عمومی Ethereum و همچنین بلاکچین کنسرسیوم خصوصی ، Ecochain استفاده می کند.

نشانه قدرت لجر (POWR)

نشانه های Power Ledger به میزبانان برنامه و شرکت کنندگان اجازه می دهد تا از سیستم عامل استفاده کنند. اگر یک میزبان برنامه POWR کافی نداشته باشد ، نمی تواند به سیستم عامل دسترسی پیدا کند. در سیستم ، POWR از طریق مبادله باند هوشمند Ethereum برای Sparkz مورد معامله قرار می گیرد و در اختیار شما قرار می گیرد.

هنگامی که یک میزبان برنامه به اندازه کافی از نشانه های Power Ledger خود استفاده کرد ، دیگر نمی تواند روی سیستم عامل معامله کند تا زمانی که تعداد کافی POWR برای تأمین دسترسی به دست آورد. بعد از اینکه میزبان برنامه Sparkz را به سیستم عامل بازگرداند ، قفل باند Ethereum باز می شود. سپس ، POWR ذخیره شده قبلی به میزبان برنامه بازگردانده می شود.

مقدار کل POWR برابر است با 1،000،000،000. و در حال حاضر میزان عرضه موجود تقریباً کمتر از 400000 است.

جرقه

شما Sparkz را با استفاده از ارزهای فیات در سیستم عامل های تجاری جداگانه ای که دارای مبادلات حلقه ای بسته برای انرژی و Sparkz هستند خریداری و خریداری می کنید. میزبان برنامه از نشانه های Sparkz برای استفاده از مشتریان خود استفاده می کند. اساساً ، مشتریان برای Sparkz پول می پردازند ، و سپس با برق تجارت می كنند.

مقدار کل Sparkz رفع نشده است. Sparkz در صورت نیاز ، استفاده و سپس هنگام استفاده از بین می رود. قیمت Sparkz به پول محلی و هزینه برق دولت محلی متصل است. به عنوان مثال ، در استرالیا یک Sparkz برابر با یک دلار استرالیا (AUD) است.

قیمت Sparkz باید کاملاً ثابت بماند زیرا به یک ارز منتشرشده از دولت وابسته است. بلاکچین های مختلفی برای هر ارز محلی مختلف وجود دارد که به چندین ارز فیات در سراسر جهان امکان می دهد در اکوسیستم Power Ledger با قیمت های مختلف شرکت کنند..

محصولات پلت فرم

Power Ledger دارای پنج محصول xGrid ، uGrid ، Power Port ، C6 و C6 + و Asset Germination است که یکی هنوز در دست تولید است., VPP2.0, گسترش نیروگاه های برق مجازی این محصولات راه حل های مختلف انرژی را ارائه می دهند ، همه در زنجیره بلوک هستند. با xGrid, کاربران می توانند از طریق معاملات نظیر به نظیر ، انرژی موجود در شبکه برق موجود را خریداری و بفروشند. uGrid به کاربران اجازه می دهد تا مجدداً از طریق معاملات نظیر به نظیر انرژی خود را خریداری و بفروشند اما این بار در یک شبکه کوچک یا شبکه تعبیه شده ، به عنوان مثال در یک ساختمان آپارتمانی.

پورت برق شارژ خودروهای الکتریکی را شفاف می کند و به کاربران امکان می دهد منبع تغذیه ماشین خود را انتخاب کنند. C6 و C6+ برای ردیابی و اعتبارسنجی اعتبارات کربن از فناوری بلاکچین استفاده کنید. علاوه بر این ، قراردادهای هوشمند تجارت اعتبارات کربن را تسهیل می کند. سرانجام, جوانه زدن دارایی بستری را برای درآمدزایی از انرژی تجدیدپذیر مازاد جوامع فراهم می کند.

تیم قدرت لجر

تیم Power Ledger هم در بازارهای بلاکچین و هم در بازار برق تخصص بی نظیری دارد. اعضای برجسته تیم شامل دکتر بیل تای و بنیانگذار و رئیس دانشگاه ، دکتر جما گرین هستند. تای با دریافت MBA خود از هاروارد ، یک سرمایه دار خطرناک مشهور در جهان است. تجربه تای بسیار گسترده است. وی در حال حاضر رئیس Treasure Data و همچنین عضو هیئت مدیره Bitfury و Voxer است.

تای به عنوان مدیر هیئت مدیره هفت شرکت در لیست عمومی که از استارتاپ هایی که بودجه خود را تأسیس کرده رشد کرده اند ، جدا شده است. او همچنین بخشی از کمیته پیشگامان فناوری مجمع جهانی اقتصاد است و یک استاد الحاقی در دانشگاه کرتین است.

گرین روابط خارجی استراتژیک ، مدیریت ریسک و توسعه رهبری را برای Power Ledger فراهم می کند. او شغل مالی دارد که بیش از پانزده سال با یازده سال تجربه بانکداری سرمایه گذاری برجسته است. او همچنین دکترای خود را دارد. در نوآوری مخرب.

گرین علاوه بر نقش در پاور لجر ، همچنین یک محقق تحقیقاتی در موسسه سیاست پایداری دانشگاه کرتین است. تحقیقات دکترای گرین با اهداف Power Ledger برای افزایش مشارکت توسعه چند واحدی در اقتصاد انرژی تجدیدپذیر ارتباط نزدیک دارد.

تاریخچه شرکت و دستاوردها

Power Ledger برای پرداختن به سه چالش اصلی که سیستم انرژی جهانی با آن روبرو است ایجاد شد:

  1. افرادی که در مسکن با تراکم بالا زندگی می کنند را در اقتصاد انرژی توزیع شده قرار دهید.
  2. شبکه های برق را تغییر دهید تا انگیزه ای برای اتصال منابع غیرمتمرکز انرژی (DER) ایجاد شود.
  3. خطر اتصال میلیاردها دلار دارایی شبکه را کاهش دهید.

جدول زمانی موفقیت

Power Ledger که در ماه مه سال 2016 تاسیس شد ، در مدت کوتاهی نقاط عطف مهمی را به دست آورد. در آگوست 2016 ، Power Ledger اولین شبکه بلاکچین تجارت انرژی استرالیا را توسعه و آزمایش کرد. اندکی پس از آن ، Power Ledger اولین برنامه بین المللی خود را با فعال کردن سیستم عامل تجارت انرژی مبتنی بر بلاکچین همتا به همتا در یک شبکه توزیع در نیوزیلند انجام داد..

در سه ماهه دوم سال 2017 ، پاور لجر یک سیستم مدیریت انرژی تجاری را توسعه داده و مستقر کرد که امکان توزیع شفاف انرژی تجدید پذیر محلی را به مستاجران در بخشهای چند واحدی امکان پذیر می کند. Power Ledger با موفقیت هزینه های استفاده از واحدهای شارژ اتومبیل برقی خورشیدی را در تحولات مختلف استرالیا گنجانده است. اخیراً Power Ledger اولین آزمایش تجارت انرژی همتا به همتا را در بانکوک ، تایلند با توسعه دهنده انرژی BCPG ایجاد کرده است..

پروژه های آینده و نقشه راه

پاور لجر لیست مفصلی از اهداف دو سال آینده را ارائه داده است. آنها قبلا توافق نامه ای را امضا کرده اند که فناوری آن را در سال 2019 به اروپا وارد کنند. موسسه توسعه استراتژیک لیختن اشتاین به اولین میزبان برنامه کاربردی اروپا تبدیل خواهد شد که از پلت فرم تجارت انرژی همتا به همتا Power Ledger در اروپا استفاده می کند.

علاوه بر این ، Power Ledger توافق نامه های متعددی را به اتمام رسانده است که سیستم عامل آن را در سال آینده به آسیا نیز می آورد. ماهیندرا مستقر در هند همچنین معامله ای را با Power Ledger برای تسویه معاملات میکرو شبکه بسته است.

جمع آوری سرمایه و تجارت

Power Ledger’s POWR Presale فقط در مدت سه روز به فروش رسید و بیش از سیزده میلیون دلار (AUD) در ازای دریافت 190،000،000 توکن جمع کرد. پس از پیش فروش ، Power Ledger ICO را برای فروش 160،000،000 توکن POWR باقیمانده به Token Generation Event به فروش رساند. پس از هر دو دور ، وجوه جمع آوری شده سی و چهار میلیون دلار (AUD).

دولت استرالیا همچنین به Power Ledger کمک مالی 8 میلیون دلاری (AUD) برای توسعه بیشتر فناوری و مفهوم خود اعطا کرد. استرالیا یکی از بالاترین هزینه های برق در جهان را دارد و از این رو سهم زیادی در موفقیت کلی شرکت دارد.

POWR پس از رویداد تولید Token ، در 10 نوامبر 2017 با 10 سنت معامله در صرافی ها آغاز شد. از زمان برخورد با صرافی ها ، POWR یک اجرای گاو نر کوتاه مدت چشمگیر داشت و در اولین هفته ژانویه به بالاترین رقم 2.01 دلار رسید..

از زمان رسیدن به بالاترین سطح خود ، قیمت POWR در بقیه اوایل سال 2018 نوسان داشت و به چند قله دیگر ، 1.09 و 0.80 دلار و برخی پایین ترین قیمت ها رسید. اخیراً ، POWR حدود 0.15 دلار نشسته است که افت چشمگیری در بالاترین سطح ژانویه دارد. حرکت منفی قیمت POWR در سال 2018 با کاهش شدید بیت کوین از سال جدید ارتباط زیادی داشته است. اگر راه اندازی VPP2.0 موفقیت آمیز باشد ، ممکن است شاهد افزایش ارزش POWR باشیم.

نشانه های POWR را از کجا بخریم

POWR در حال حاضر در Upbit ، Huobi ، Binance ، Digifinex و سایر موارد موجود است.

نشانه های POWR را در کجا ذخیره کنید

به عنوان رمز ERC20 ، باید نشانه های POWR را در کیف پول با پشتیبانی ERC20 ذخیره کنید. یکی از محبوب ترین کیف پول های نرم افزار Ethereum MyEtherWallet است.

با ایجاد امنیت بهتر از کیف پول های نرم افزاری ، کیف پول های سخت افزاری مطمئن ترین روش را برای سرمایه گذاران محتاط برای ذخیره ارزهای رمزنگاری شده در اختیار شما قرار می دهند. محبوب ترین کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S و Trezor هستند. Ledger Nano S و Trezor که با پشتیبانی از ERC20 طراحی شده اند می توانند رمزهای POWR را ذخیره کنند.

رقابت

این سازمان به سختی تنها پلتفرم بلاکچین است که به س energyالات انرژی جهان می پردازد. از انرژی خورشیدی گرفته تا شبکه های انرژی بلاکچین ، بسیاری از شرکت ها در حال ایجاد سیستم های تجارت انرژی همتا به همتا هستند. یک مثال, الکترون, یک شرکت بلاکچین مستقر در انگلستان است که هدف آن کمک به انتقال صنعت انرژی به یک سیستم شبکه هوشمند و “[استفاده] از فناوری غیرمتمرکز برای پیشبرد زیرساخت های مشترک بازارهای انرژی است.”

نتیجه

Power Ledger یک بازار مبتنی بر بلاکچین فراهم می کند که می تواند واقعاً جهان را تغییر دهد. Power Ledger با در اختیار گرفتن نیرو از شرکتهای بزرگ انرژی ، به جوامع محلی این توانایی را می دهد که انرژی خورشیدی اضافی خود را به همسایگان بفروشند. Power Ledger یک پلت فرم توزیع و ردیابی انرژی ایجاد کرده است که به مصرف کنندگان امکان می دهد انرژی پایدار بدون کربن را با قیمت پایین تری از آنچه توسط شرکت های الکتریکی سنتی ارائه می شود ، خریداری کنند..

پاور لجر قصد دارد فعالیت های خود را به سه قاره جهان گسترش دهد و برای کمک به دستیابی به اهداف خود ، ارتش شرکای استراتژیک قدرتمندی را جمع کرده است. با انتشار برنامه های متعدد برنامه های کاربردی برای سیستم عامل خود در آینده نزدیک ، این پروژه موقعیت خود را برای ایجاد اخلال در بازارهای انرژی متعدد در سراسر جهان ایجاد کرده است و آینده ای روشن را برای همه شرکت کنندگان در این انقلاب سبز ایجاد می کند..

یادداشت سردبیر: این مقاله توسط ریچل لانتز در تاریخ 11 نوامبر 2018 به روز شده است تا تغییرات اخیر پروژه را منعکس کند.

منابع اضافی

توییتر

بینانس

Reddit

وبلاگ

>

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map