شبکه پاستل (PSL) چیست؟ | راهنمای Blockchain هنر دیجیتال

شبکه پاستل چیست?

شبکه پاستل (به طور خلاصه پاستل) یک است پلتفرم مبتنی بر بلاکچین برای هنرمندان و مجموعه داران برای چاپ و خرید هنر دیجیتال. این پلتفرم کارهای دیجیتالی را به دارایی های دیجیتال غیرقابل انعطاف تبدیل می کند تا بتوانید بدون نیاز به واسطه آزادانه آنها را تجارت کنید.

توکن سازی دارایی های دیجیتال مزایای کمی دارد. علاوه بر پایین آوردن هزینه های معاملاتی ، اصالت اثبات شده ، منشأ قابل اعتماد و خیابان بدون انتشار سانسور را به آنها می دهد. بیایید بیاموزیم که Pastel چگونه از بلاکچین برای به ثمر رساندن این مزایا استفاده می کند.

در این راهنمای پاستل ، موارد زیر را بررسی خواهیم کرد:

یادداشت ویراستار: CoinCentral با تیم Pastel رابطه مستقر و همکاری استراتژیک دارد. تمام مطالب موجود در این مقاله عینی و غیر تبلیغاتی است.

شبکه پاستل چگونه کار می کند?

جالب اینجاست که پاستل از چندین پروژه رمز ارز مختلف الهام گرفته از معماری است.

این تیم شبکه را در بالای ZCash ، یک چنگال بیت کوین ، ایجاد کردند. بنابراین ، از الگوریتم هش EquiHash استفاده می کند ، هر دو و نیم دقیقه بلاک های جدید تولید می کند و Zk-SNARK ها را برای معاملات خصوصی و زنجیره ای پیاده سازی می کند. برخلاف ZCash ، با این وجود ، پاستل پاداش بنیانگذار برای تأمین هزینه های عملیات را ندارد.

در عوض ، آنها یک سیستم Masternodes با الهام از Dash استفاده کرده اند که به جوایز رای می دهد.

Masternodes پاستل

حتی اگر شبکه Pastel هنوز ماینرهایی دارد که بلوک های جدیدی تولید می کنند ، Masternodes اصل سیستم است. آنها تصاویر هنری را بازرسی و ذخیره می کنند و همچنین تجارت بین کاربران را تسهیل می کنند. در عوض ، آنها پرداخت های PSL را دریافت می کنند. Masternodes همچنین از هر بلوک جدید پاداش PSL دریافت می کند.

شبکه Pastel یک سیستم رتبه بندی و شهرت را پیاده سازی می کند تا اطمینان حاصل کند که یک Masternode مخرب یا مجموعه ای از Masternodes ، زنجیره بلوک را به خطر نمی اندازد. بدون اینکه خیلی به جزئیات بپردازید ، شبکه Pastel معیار فاصله XOR را پیاده سازی می کند تا اطمینان حاصل شود که هیچ بازی ناخوشایندی بین Masternodes وجود ندارد. معیار فاصله XOR ابتدا توسط Dash محبوب شد و به طور م effectivelyثر Masternodes را بر اساس مرتبه ای که باید پاداش بلوک بعدی را دریافت کند ، رتبه بندی می کند..

فرآیند شبکه پاستل

شبکه پاستل دارای چندین ویژگی است که باید از منشأ هنر تجارت و تجارت دیجیتال بهره مند شوند. مهمترین مورد ثبت آثار هنری در بلاکچین Pastel است. روند چیزی شبیه به این است:

  1. شما به عنوان یک هنرمند ، یک شناسه Pastel ایجاد می کنید که منحصر به فرد شما را شناسایی می کند.
  2. با استفاده از این شناسه ، شما با استفاده از بستر Pastel فایلهای تصویری را برای هنر دیجیتال خود بارگذاری می کنید.
  3. شما این فایل را با کلید خصوصی شناسه Pastel خود امضا می کنید. امضا تضمین می کند که یک طرف دیگر ، مانند یکی از Masternodes ، نمی تواند در کارهای هنری شما دستکاری کند.
  4. شبکه Pastel با استفاده از سیستم رتبه بندی فاصله XOR تعیین می کند کدام Masternodes قطعه هنری شما را دریافت می کند.
  5. Masternodes آثار هنری را از نظر محتوای ناشایست یا سرقت ادبی بررسی می کند. در ازای این سرویس ، شما به آنها الف هزینه ثبت نام.
  6. هنگامی که سه Masternode ثبت نام شما را بپذیرند ، Masternode با بالاترین رتبه بلیط شما برای بلاکچین Pastel را می نویسد.
  7. سرانجام ، بلیط هنری پس از تأیید معاملات مرتبط ، در شبکه فعال می شود.

دسته بندی های هنری شبکه پاستل

دسته بندی های هنری شبکه پاستل

مبادله رمز Animecoin (ANI) به Pastel Coin (PSL)

شبکه پاستل دارای پس زمینه غیرمعمولی است. این پروژه یک چنگال اخیر Animecoin (ANI) است ، یک پروژه اکنون از بین رفته است که با تمرکز هنری دیجیتال مشابه ، به وضوح ، با انیمیشن بسیار بیشتر.

پس از فروش ، فقط دارندگان فعال ANI قادر به شرکت در مسابقات هستند مبادله رمز. بنابراین ، اگر ANI خود را در کیف پول نگه دارید ، باید یک ANI را به آدرس کیف پول PSL غیرقابل مصرف ارسال کنید حداکثر تا نیمه شب UTC در تاریخ 1 آوریل 2019. در آن زمان ، Pastel از هر یک از شرکت کنندگان عکس فوری می گیرد آدرس کیف پول دارنده و توزیع مقدار متناسب PSL. تیم پاستل مدتی قبل از تعویض آدرس کیف پول را اعلام می کند.

توزیع سکه پاستل

در طول مبادله رمز ، تیم سکه پاستل نیمی از سکه را توزیع می کند 21 میلیارد عرضه PSL به دارندگان قبلی ANI. نشانه های باقیمانده از یک برنامه انتشار مانند Bitcoin / ZCash پیروی می کنند.

توکنومیک سکه پاستل

توکنومیک سکه پاستل

در ابتدا ، پاداش بلوک 12،500 PSL در هر بلوک تعیین شده است و هر چهار سال نصف خواهد شد تا زمانی که 21 میلیارد PSL در گردش باشد..

تیم شبکه پاستل

مدیر عامل و موسس جف امانوئل سکه پاستل را رهبری می کند تیم. او به عنوان یک علاقه مند به هنر معاصر با بیش از ده سال تجربه به عنوان یک تحلیلگر سرمایه گذاری در شرکت های مختلف پرچین ، دارای دو مهارت از سه مهارتی است که انتظار دارید در پروژه ای مانند پاستل ببینید.

تیم سکه پاستل

تیم سکه پاستل

CTO شبکه پاستل ، با نام Airk42 ، خلا technology فناوری را پر می کند. Airk42 بیش از 25 سال در زمینه نرم افزارهای سازمانی کار کرده است و در زمینه امنیت و رمزنگاری تخصص دارد. او همچنین در چنگال خصوصی Bitcoin همکاری کرد.

PSL را از کجا بخریم

سکه پاستل هنوز در دسترس نیست ، اما اگر می خواهید درگیر شوید ، هنوز هم می توانید قبل از تعویض ANI را خریداری کنید. برای انجام این کار ، به Cryptopia بروید و بیت کوین ، Litecoin یا Dogecoin را با Animecoin عوض کنید. برای اطلاع از زمان شرکت در تعویض رمزها ، حتماً در جریان اطلاعیه های پاستل باشید.

ذخیره PSL

ما معمولاً ذخیره سکه را در صرافی توصیه نمی کنیم. با این حال ، با وجود چنگال پیش رو و نداشتن کیف پول معتبر ، ممکن است بهترین کار این باشد که ANI خود را تا زمان تعویض رمز در Cryptopia نگه دارید. از آنجا منتظر اعلامیه ای از طرف تیم سکه پاستل در مورد کیف پول رسمی برای استفاده باشید.

افکار نهایی

هنر دیجیتال و بلاکچین مانند Satoshi و Bitcoin با هم هستند. اگرچه بسیاری از پروژه های زنجیره بلوک با منشأ هنر کار می کنند (Pepe Cash ، Codex Protocol ، Maecenas) ، سکه Pastel در اجرای Masternodes برای ایجاد یک سیستم کاملاً غیرمتمرکز بی نظیر است.

پروژه هنوز جوان است و اثبات بسیاری دارد. اما اگر تیم بتواند به سرعت و به طور موثر محصول خود را به بازار عرضه کند ، سکه پاستل می تواند به استاندارد جدیدی برای هنر دیجیتال نادر تبدیل شود.

منابع اضافی پاستل

سایت اینترنتی

کاغذ سفید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map