پورا چیست?

در حالی که هر ارز رمزنگاری شده استدلال می کند که در تلاشند تا جهان را به مکانی بهتر تبدیل کنند ، Pura برای انجام دقیقاً چنین کاری 10٪ از هر پاداش بلوک را ذخیره می کند. “PURA اولین ارز رمزنگاری شده آگاهانه از نظر اجتماعی و زیست محیطی در جهان است که با طراحی پروتکل برنامه ریزی شده است تا 10٪ از پاداش استخراج خود را به منافع عمومی کمک کند.” دقیقاً “خیر عمومی” چیست؟ اگر Pura را در اختیار دارید ، به شما کمک می کند تا در سازمان خودمختار غیرمتمرکز یا DAO تصمیم بگیرید. بر اساس کد منبع باز Dash ، Pura یک ارز رمزنگاری شده غیرمتمرکز است که “توسط مردم برای مردم اداره می شود”.

سیاره پورا

سازندگان Pura جهانی را تصور می کنند که محبوبیت ارزهای رمزنگاری شده برای دولتها جمع آوری موثر مالیات را تقریباً غیرممکن می کند. آنها معتقدند که 10٪ کنار گذاشته شده می تواند به تأمین نیازهای جامعه مانند جاده ها ، مدارس و آموزش کمک کند. قبل از فرا رسیدن آن روز ، سکه ها و DAO “پروژه های پایدار ، زیست محیطی و اجتماعی در سراسر جهان” را تأمین و پیگیری می کنند.

سیاره پورا

در نهایت ، DAO نه تنها مایل به تأمین بودجه خیریه نیست بلکه خیریه ها را نیز به بلاکچین وارد می کند. موسسات خیریه متعددی با هزینه های سربار گزاف و فساد مالی وجود دارند. “با ورود موسسات خیریه ، علل و پروژه ها به بلاکچین ، کاربران اطمینان حاصل می کنند که کمک ها پیگیری می شود ، هزینه وجوه شفاف است و دریافت کنندگان صندوق در برابر جامعه پاسخگو هستند. از این طریق دیگر نیازی به اعتماد به صرف یک هدف غیر انتفاعی یا اجتماعی فقط بر اساس حسن نیت دیگر ضروری نیست. “

مخاطب هدف

Pura ، اسپانیایی به معنای “خالص” با توجه به بازارهای آمریکای لاتین نامگذاری شد. با توجه به مثالهای اخیر تورم بیش از حد ، ارزهای رمزپایه می توانند به عنوان ذخیره ارزش نسبتاً امن در داخل خدمت کنند کشورهای آمریکای لاتین. همچنین کارگران زیادی هستند که پول را به خانه می فرستند و به دنبال گزینه کم هزینه هستند.

با این حال ، به نظر می رسد که جامعه هنوز کارهایی برای نفوذ به این بازارهای آمریکای لاتین دارد. جالب است که ببینید آلمان ، ایالات متحده آمریکا و کانادا اکثریت قریب به اتفاق کیف پول دارند.

کیف پول Pura

Masternodes

ویژگی های شبکه در بالای شبکه ای از الگوهای اصلی وجود دارد. شما می توانید با خرید حداقل 100000 سکه یک مدل مستر را اجرا کنید. در ابتدای سال 2018 ، هزینه آن حدود 37000 دلار است. این masternodes به دلیل سرمایه گذاری زیادی که در شبکه دارند ، از پاداش ها و توانایی های ویژه ای برخوردار می شوند. اول از همه ، آنها 60٪ از کل پاداش های بلوکی را دریافت می کنند. دوم ، شما به راحتی می توانید ویژگی های جدید را از طریق masternodes استفاده کنید. برای سکه های غیرمتمرکز بیشتر مانند بیت کوین ، ویژگی های جدید نیاز به اتفاق نظر در میان گروه بزرگی از استخراج کنندگان دارند. در حالی که داشتن masternodes سطحی از تمرکززدایی را فدا می کند ، اعتقاد بر این است که به دلیل سرمایه گذاری آنها ، به نفع شبکه عمل خواهند کرد. سرانجام ، masternodes به اجرای ویژگی های مهمی مانند PrivatePay و InstaPay کمک می کند. می توانید ویدئویی از نحوه راه اندازی Pura masternode را بررسی کنید اینجا.

PrivatePay و InstaPay

از آنجا که Pura مبتنی بر کد کد Dash است ، الگوهای مختلف ویژگی های مشابهی را ارائه می دهند. PrivatePay به شما امکان می دهد پول را به صورت نیمه ناشناس ارسال کنید. به جای اینکه سکه های شما مستقیماً به دست گیرنده بروند ، ابتدا سراغ یک ابزار فروش می روند. سپس masternodes معاملات سکه ها را آغاز می کنند تا تاریخ سکه ها را مبهم کنند. سپس یک masternode سرانجام سکه های شما را به گیرنده مورد نظر می فرستد.

InstaPay شبیه به Dash’s Insta استntپرداخت کنید ، اما فرض بر این است که معاملات Pura بسیار سریع هستند و دیگر فرصتی برای هجی کردن کلمه آنی وجود ندارد. InstaPay به جای انتظار برای تأیید در بلاکچین ، پردازش ارسال سکه های شما به یک ابزار اصلی است که وجوه را قفل می کند تا از هزینه های مضاعف جلوگیری کند. masternode ظرف چند ثانیه تأیید می کند که معامله قفل شده است. سپس masternode در نهایت تراکنش را به بلاکچین اضافه می کند. ویژگی InstaPay به ویژه برای بازرگانانی که نمی خواهند افرادی منتظر استخراج بلوک باشند ، بسیار مفید است.

بازرگانان

Pura انگیزه های مختلفی را برای بازرگانان برای پذیرش سکه فراهم می کند. از اول فوریه 2018 ، آنها 58 بازرگان دارند که در سراسر جهان ثبت نام کرده اند. از طریق فرایندی به نام “اثبات فرزندخواندگی” ، پورا انجام خواهد داد درصد مشخصی از پاداش های بلوکی را ذخیره کنید برای شرکایی که Pura را به عنوان پرداخت قبول می کنند. این جوایز از سه ماهه سوم 2018 به اجرا در می آیند. علاوه بر جوایز بلوکی و پس انداز پول در پردازش کارت اعتباری ، تیم همچنین معتقد است که مردم از “مارک های خوب” حمایت خواهند کرد. با استفاده از شبکه و افزایش ارزش سکه ها ، کاربران به طور همزمان ارزش 10٪ کنار گذاشته شده را افزایش می دهند تا جهان را به مکانی بهتر تبدیل کنند. اگر علاقه مند به پیوستن به شبکه بازرگان هستید ، می توانید اطلاعات بیشتری پیدا کنید اینجا.

معدن

استخراج Pura به طور متوسط ​​هر 1.5 تا 4 دقیقه از الگوریتم X11 با بلوک استفاده می کند. هر بلوک 25.16 Pura پاداش می دهد. این تیم کدی را برای ایجاد “اثر شبکه معدنکاری منصفانه” ایجاد کرده است. آنها در حال تلاش برای مقابله با موضوع استخرهای استخراج هستند که به سکه های مختلف می روند ، بر اساس سودآورترین سکه برای استخراج. این “جهش و تخلیه” هم برای شبکه و هم برای ثبات قیمت سکه مضر است. به عنوان یک اقدام متقابل ، Pura از یک “الگوریتم هدف گیری مجدد معروف به DeltaDiff” برای تنظیم مجدد دشواری استخراج براساس میانگین زمان صرف شده برای یافتن بلوک در 24 ساعت گذشته استفاده می کند. این هموار سازی اثر منفی و انگیزه بیشتر استخرهای بزرگ برای پرش و استخراج معادن را از بین می برد.

سکه های مشابه

البته Dash شبیه ترین سکه به Pura است. با این حال ، Pura تنها سکه ای است که دارای جوایز بلوکی است که به امور خیریه اختصاص یافته است. داش برای تبدیل شدن به یک مدل اصلی به 1000 سکه احتیاج دارد. در ابتدای سال 2018 ، این مبلغ نزدیک به نیم میلیون دلار برای شما هزینه دارد. همچنین تنها 22 میلیون Dash با 4666 دستگاه مختلف وجود دارد که بخش قابل توجهی از سکه را قفل می کند. این سیستم اجازه می دهد تا فقط 2.9 میلیون Dash در گردش باشد. از طرف دیگر ، Pura برای تبدیل شدن به یک مدل اصلی به 100000 Pura نیاز دارد. با وجود 350 میلیون Pura ، بخش بیشتری از سکه ها هنوز هم می توانند در شبکه حرکت کنند.

عرضه سکه و پایداری

در حال حاضر بیش از 173 میلیون Pura با حداکثر عرضه 350 میلیون در گردش است. به طور متوسط ​​روزانه 1550 بلوک استخراج می شود. پس از به روزرسانی جدید ، 10 Pura از هر بلوک با توزیع زیر منتشر می شود:

  • 5.16: Masternodes کامل
  • 2.00: معدنچیان
  • 1.00: اثبات پذیرش
  • 1.00: PuraPlanet
  • 0.44: حکومت
  • 0.40: گره های مشترک

تیم و پیشرفت پورا

تیم متشکل از بیش از 20 عضو است و توسط ونسان فولرتون هدایت می شود.

تیم پورا

به تازگی ، این تیم با BitXatm همکاری کرده است تا به مردم اجازه دهد PURA را با پول نقد خریداری کنند و ارز رمزنگاری شده را به صورت نقدی برداشت کنند. تیم همچنین بر روی احتمال کارت بدهی Pura نیز کار می کند.

تاریخچه تجارت

پس از عرضه ، Pura به سرعت به بیش از 1 دلار در هر سکه افزایش یافت. پس از اصلاح ، قیمت بین 30 تا 70 سنت ثابت شده است. قیمت آن متکی به انتشار یک ویژگی جدید نیست بلکه به سادگی به سطح پذیرش و حجم قابل دستیابی آنها بستگی دارد. در حال حاضر اکثریت قریب به اتفاق بلوک ها دارند بدون معامله. با افزایش قیمت و در نتیجه افزایش ارزش پاداش بلوک ، می توانید Pura Planet را ببینید که شروع به تأثیر می کند.

baseUrl = “https://widgets.cryptocompare.com/”؛ var scripts = document.getElementsByTagName (“اسکریپت”)؛ var embedder = اسکریپت [scripts.length – 1]؛ (تابع () {var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname)؛ if (appName == ””) {appName = ”محلی”؛} var s = document.createElement (“اسکریپت”)؛ s.type = “ text / javascript ”؛ s.async = true؛ var theUrl = baseUrl + ‘serve / v3 / coin / chart؟ fsym = PURA&tsyms = USD ، EUR ، CNY ، GBP ’؛ s.src = theUrl + (theUrl.indexOf (“؟”) >= 0؟ “&”:”؟ “) +” app = “+ appName؛ embedder.parentNode.appendChild (s)؛ }) ()؛

از کجا می توانید پورا بخرید?

Coinexchange و Kucoin بیشترین حجم Pura را با یک جفت شدن بیت کوین تشکیل می دهند.

Pura را از کجا می توانید ذخیره کنید?

می توانید سکه ها را در Pura ذخیره کنید شفق قطبی کیف پول برای بارگیری در دسترس است اینجا. با Aurora ، به طور خودکار همه ویژگی ها و به روزرسانی ها را دریافت خواهید کرد. توسعه دهندگان در برخی از سال های 2018 کیف پول موبایل منتشر می کنند.

نتیجه

در حالی که Pura یک سکه است که به وضوح هنوز در ابتدای راه است ، اما به چندین موضوع اساسی در فضای ارزهای رمزپایه پرداخته است. ابتدا InstaPay تسویه حساب فوری برای بازرگانان را فراهم می کند. مردم منتظر تأیید بلوک نخواهند ماند و بازرگانان نمی خواهند در یک معامله تأیید شده ضرر کنند. دوم ، آنها در زمان افزایش نظارت دولت ، سطح ناشناسی را ارائه می دهند. و سرانجام ، آنها نگاهی به تصویر بزرگ و مسائلی می اندازند که ما به عنوان یک جامعه جهانی باید دور هم جمع شویم و آنها را حل کنیم. DAO آنها برای منافع عمومی یک آزمایش جالب در مورد کارآیی یک سازمان خیریه غیرمتمرکز است.

منابع اضافی

فیس بوک

توییتر

سستی

گیتهوب

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me