QASH چیست?

QASH (تلفظ شده “پول نقد”) پول رایج سیستم عامل مایع Quoine (تلفظ “سکه”) است. کوین جهانی است شرکت ارز رمزنگاری شده به دنبال حل مشکلات نقدینگی است که با سرمایه گذاری رمزنگاری شده است.

اگر مدتی در ارز رمزنگاری شده سرمایه گذاری کرده اید ، احتمالاً این مشکلات نقدینگی را از نزدیک تجربه کرده اید. سرمایه گذاری در هر چیزی خارج از چند سکه اصلی معمولاً شامل چندین حساب مبادله ای ، انتقال بین آنها و معاملات سه جانبه بین فیات ، بیت کوین / اتریوم و سکه مورد نظر شماست. تهیه فیات به همان سختی است.

از آنجا که اکثریت مردم ارز رمزنگاری شده را به عنوان یک سرمایه گذاری تلقی می کنند ، عدم نقدینگی آن مانع رشد کل صنعت می شود.

در این راهنمای QASH ، ما در مورد این صحبت خواهیم کرد:

مایع کوآن چگونه کار می کند?

Quoine Liquid با فراهم آوردن وسیله ای برای خرید آسان ارز رمزنگاری ، نقدینگی را به فضای ارزهای رمزپایه می آورد با و پول نقد به فیات.

در حال حاضر ، هر مبادله رمزنگاری سطح نقدینگی خاص خود را دارد که بین جفت های معاملاتی ارائه شده متفاوت است. این سیلوهای جداگانه ای را ایجاد می کند که ممکن است در یک صرافی نقدینگی زیادی داشته باشند اما در بورس دیگر خیر. سکوی Liquid این سیلوها را به یک استخر ترکیبی متصل می کند تا بیشترین نقدینگی ممکن را به شما بدهد. برای انجام این کار ، Quoine Liquid شامل دو پیشنهاد اصلی است:

  • کتاب جهانی
  • کارگزاری پرایم

سکوی مایع QUOINE

اکوسیستم مایع کوآن

کتاب جهانی

Liquid World Book سفارشات و قیمت های مبادلات سراسر دنیا را به صورت یک کتاب سفارش برای استفاده شما جمع می کند. این به هر معامله گر ، صرف نظر از مکان آنها ، امکان استفاده از ارز فیات مورد نظر خود در هنگام خرید یا فروش رمزنگاری را می دهد. این سیلوهای نقدینگی مبادلات جداگانه را از بین می برد و قدرت تجارت بیشتری را به بازارهای سابقاً محروم می دهد.

با استفاده از مخلوط یک کتاب سفارش داخلی و یک کتاب سفارشات جمع خارجی, مایع از بازار ارز (FX) برای ایجاد جفت معاملاتی برای ارزهای فیات استفاده می کند که ممکن است در غیر این صورت وجود نداشته باشد.

کتاب جهانی از سه کارکرد اصلی برای تأمین سطح نقدینگی پیشرفته ای که کوآین وعده می دهد استفاده می کند:

  1. موتور تطبیق (ME)
  2. موتور تبدیل ارز (CCCE)
  3. مسیریابی سفارش هوشمند (SOR)

موضوع یک رهبر صنعت است که توانایی پردازش چندین میلیون معامله در ثانیه را دارد. این شامل پشتیبانی بومی برای جفت شدن رمزهای اصلی است و به گونه ای ساخته شده است که به راحتی و با ظهور آنها جفت شدن جدید را مقیاس بندی می کند.

CCCE قدرت تبدیل خودکار و تقریباً فوری بین ارزها را فراهم می کند. این روشی است که در معاملات ظاهراً غیرممکن بین کاربران وجود دارد. به عنوان مثال ، تبدیل از طریق CCCE به کسی که به دنبال آن است اجازه می دهد جفت ارز ETH / EUR برای جستجوی تجارت با شخص دیگری BTC / SGD. با کارآیی بیشتر ، تعداد مسابقات ممکن است به اندازه کافی افزایش یابد تا یک بازار کاملا سیال ایجاد شود.

جفت معاملاتی QUOINE

مثال مبادله مایع

فناوری SOR کلیه مبادلات عمده را رصد می کند و سفارشاتی را که نمی توان از داخل کتاب جهانی پر کرد ، در خارج از کشور تکمیل می کند.

کارگزاری پرایم

نیمی از کارگزاری Prime از سیستم عامل Quoine Liquid اساساً به شما امکان دسترسی به ویژگی های ذکر شده در بخش قبلی کتاب جهانی را می دهد.

با Prime Brokerage ، بدون نیاز به ایجاد حساب کاربری در هر صرافی شخصی ، به بازارهای مستقیم در کلیه مبادلات کتاب جهانی دسترسی مستقیم دارید. علاوه بر این ، Quoine در چندین سال اخیر با شبکه ای از بانک ها همکاری کرده است تا انتقال سریع وجوه شما را تضمین کند.

با استفاده از Prime Brokerage ، می توانید با استفاده از مانده موجود خود ، یک خط اعتباری و معاملات اهرم را تمدید کنید.

ICO Market

از زمان راه اندازی ، تیم Liquid همچنین بازار ICO را به بورس اضافه کرده است. منطقه جدید به شما امکان می دهد درمورد ICO هایی که این پلتفرم میزبانی می کند اطلاعات کسب کنید و به آنها کمک کنید. در حال حاضر ، ICO Market فقط شامل دو ICO است.

نشانه QASH

QASH یک است رمز ERC20 شما برای پرداخت هزینه خدمات در بستر Liquid استفاده می کنید. فراتر از آن ، دارندگان QASH همچنین ممکن است تخفیف ، محصولات تبلیغاتی و فرصت های سرمایه گذاری ICO را با سکه هایی که کوآن به آنها کمک می کند ، دریافت کنند. این تیم همچنین در مقاله سفید خود تأکید کرده است که سازمانهای دیگر ممکن است از آن برای اهداف شخصی خود استفاده کنند مانند نحوه استفاده برخی از موسسات مالی از رمز Ripple XRP.

تیم ضرب کرد 1،000،000،000 QASH با 350،000،000،000 (35٪) به شرکت کنندگان ICO توزیع شده است. از نشانه های باقیمانده:

  • 300،000،000 QASH (30٪) به جامعه / اکوسیستم اختصاص می یابد
  • 200،000،000 QASH (20٪) به تیم و سهامداران تعلق دارد
  • 150،000،000 QASH (15٪) توسط شرکای استراتژیک و خریداران سازمانی نگهداری می شود

تا Q2 2019 ، Quoine بلاک چین خود را ایجاد می کند و تمام نشانه های QASH را به بلاکچین جدید منتقل می کند. در این زمان ، آنها همچنین QASH را به Liquid تغییر نام می دهند.

تیم کوآن & پیش رفتن

مایک کیاموری (مدیر عامل) و ماریو گومز لوزادا (رئیس جمهور و CTO) Quoine را در سال 2014 تأسیس كرد. Kayamori پیش از این معاون ارشد رئیس گروه SoftBank بود و مدیر ارشد سرمایه گذاری Gungho Asia بود. لوزادا قبل از اینکه به عنوان مدیر ارشد اطلاعات در Credit Suisse ژاپن فعالیت کند ، به مدت 11 سال مدیر عامل شرکت مریل لینچ در ژاپن بود..

کووین اولین شرکت ارز رمزنگاری شده در جهان است که به طور رسمی از آژانس خدمات مالی ژاپن (FSA) مجوز گرفته است. سیستم عامل Liquid در واقع نتیجه ترکیب دو سیستم عامل قبلی Quoinex و Qryptos است. در یک زمان ، این دو سیستم عامل تجارت داشتند بیش از 12 میلیارد دلار معاملات سالانه.

تیم Quoine در حال حاضر بر روی ایجاد بلاکچین خود با انتشار آلفا به زودی کار می کند. علاوه بر این ، یک برنامه تلفن همراه در حال کار است. با این حال آنها تاریخ راه اندازی برای هر دو مورد مشخص نکرده اند.

رقابت

از آنجا که Quoine وارد چند بخش مالی مختلف می شود ، شرکت رقبای کاملاً کمی دارد. این شرکت به عنوان تسهیلات اعتباری با SALT رقابت می کند. در سمت مبادلات ، مشاغل دیگری وجود دارد مانند Binance که متخصص سکه های جایگزین یا Gemini و Coinbase هستند و بر تبدیل fiat به رمزنگاری تمرکز دارند. اکنون حتی Robinhood نیز در تصویر است.

پروتکل Bancor از آنجا که نقدینگی را برای تمام نشانه هایی که از پروتکل استفاده می کنند ، شبیه ترین پروژه به Quoine و QASH است.

Quoine در ارائه این مجموعه عملکرد از طریق یک سیستم عامل بی نظیر است. با شروع ریشه در سال 2014 ، Quoine یکی از قدیمی ترین رقبا است.

تجارت

QASH از زمان آغاز معاملات در نوامبر 2017 شروع بی ثباتی داشته است. پس از ICO ، قیمت سکه به سرعت به بالاترین سطح 1.48 دلار (0.00013 BTC) رسید تا اینکه در اواسط دسامبر به آرامی به حدود 0.60 دلار (0.00004 ~ BTC) رسید..

از آن زمان QASH دو افت قابل توجه قیمت را تجربه کرد – یکی در اواسط دسامبر پس از پایین آمدن و دیگری در ابتدای ژانویه. به نظر نمی رسد که این دو افزایش ناشی از خبر یا تحولات خاصی باشد ، بنابراین به احتمال زیاد می توانیم آنها را به وضعیت بازار گاو نر در آن زمان نسبت دهیم.

QASH در باقی مانده سال 2018 سقوط کرده است اما به تازگی نشانه هایی از زندگی را نشان می دهد. سکه از اواسط ماه نوامبر حدود 0.20 دلار (0.000035 ~ BTC) از کف خود افزایش یافت و در حال حاضر چیزی بیش از 0.22 دلار (0.000055 ~ BTC) است. اگرچه این فقط 10 درصد افزایش دلار است ، اما تقریباً 60 درصد افزایش BTC است.

از آنجا که QASH یک رمز سودمند است ، کاربران اضافی مایعات و رشد سیستم عامل باید به طور ایده آل منجر به افزایش قیمت بیشتر شود. چشم خود را در مورد نقاط عطف نقشه راه در آینده مانند انتشار بلاک چین مایع نگه دارید.

QASH را از کجا بخریم

اگرچه می توانید QASH را مستقیماً خریداری کنید مایع, با حجم بسیار بیشتری در Huobi معامله می شود. اگرچه قبل از مبادله با QASH در Huobi ، ابتدا باید بیت کوین یا Ethereum بخرید و آن را انتقال دهید. برای دریافت هر یک از این دو مورد Gemini یا GDAX را بررسی کنید.

در Liquid ، برای خرید QASH می توانید به طور عمده از JPY یا USD استفاده کنید.

CoinMarketCap شامل یک لیست کامل از مبادلات جایی است که QASH در دسترس است.

QASH را در کجا نگهداری کنید

در حال حاضر ، QASH یک رمز ERC20 است ، بنابراین شما می توانید آن را در هر کیف پول با پشتیبانی از رمز ERC20 ذخیره کنید. MyEtherWallet محبوب ترین گزینه ذخیره سازی آنلاین و کیف پول محکمی است که می توانید از آن استفاده کنید.

اگر به امنیت بیشتری علاقه مند هستید (و چه کسی نیست) ، باید یک کیف پول سخت افزاری را خریداری کنید. گزینه هایی مانند Ledger Nano S گران تر از نمونه های رایگان خود هستند اما محافظت های اضافی و آرامش خاطر را برای شما فراهم می کنند.

به یاد داشته باشید ، تیم Quoine قصد دارد QASH را به بلاک چین خود منتقل کند. وقتی این اتفاق می افتد ، ممکن است کیف پول دیگری که برای ذخیره وجه خود استفاده می کنید دیگر از رمز پشتیبانی نکند. از هرگونه اطلاعیه ها و دستورالعمل های QASH درمورد اینکه در هنگام وقوع این سوئیچ چه کاری باید انجام دهید ، آگاه باشید.

نتیجه

Quoine قصد دارد نقدینگی را از طریق World Book ، Liquid platform و رمز QASH به سرمایه گذاری ارزهای رمزپایه بیاورد. با ترکیب کتاب سفارشات مبادلات از سراسر جهان ، پلت فرم Quoine Liquid برای اطمینان از اینکه سرمایه گذاران به راحتی تبدیل فیات به هر ارز رمزپایه شده و بالعکس را انجام می دهند ، کار می کند.

به نظر می رسد این تیم برای موفقیت از تجربه و مشارکت تجاری برخوردار است ، اما این یک پروژه بلند پروازانه است. با وجود راه اندازی رسمی بلاکچین که در حال توسعه است ، چند سال آینده یک دوره ایجاد یا شکست برای شرکت خواهد بود.

اگر تیم همچنان به تحقق نقاط عطف خود با همان سرعتی که دارند ادامه دهد ، Quoine به راحتی صنعت ارزهای رمزنگاری را به سمت بهتر تغییر می دهد. نقدینگی افزایش یافته برای ارزها خوب ، برای سرمایه گذاران عالی و برای کل صنعت بلاکچین شگفت آور است.

یادداشت سردبیر: این مقاله توسط استیون بوچکو در تاریخ 12.04.2018 به روز شده است تا تغییرات اخیر پروژه را منعکس کند.

منابع اضافی QASH

سایت اینترنتی

تلگرام

توییتر

فیس بوک

Reddit

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me