شبکه درخواست چیست?

Request Network (درخواست به اختصار) یک شبکه غیرمتمرکز مبتنی بر Ethereum است سیستم پرداخت که در آن هرکسی می تواند درخواست پرداخت کند و از راه مطمئن پول دریافت کند. این نیاز به اشخاص ثالث معتبر برای ارائه راه حل پرداخت ارزان تر و مطمئن تر که با تمام ارزهای جهانی کار می کند را برطرف می کند.

درخواست همچنین با قوانین در سراسر جهان ادغام می شود تا با قوانین تجارت هر کشور مطابقت داشته باشد. شبکه Request که فراتر از پرداختهای ساده است ، از تغییر ناپذیری بلاکچین برای تولید دقیق خدمات حسابرسی و حسابداری بهره می برد..

به طور خلاصه ، Request Network در تلاش است تا با PayPal به عنوان شماره یک ، سیستم پرداخت جهانی رقابت کند. اما ، این خیلی بیشتر از این است. درخواست می خواهد در انواع پرداخت ها (فاکتورها ، اینترنت اشیا ، B2B ، دولت و غیره …) در چرخه عمر پرداخت دخیل باشد – از درخواست اولیه گرفته تا حسابداری پس از آن.

در این راهنمای درخواست شبکه ، ما در مورد موارد زیر بحث خواهیم کرد:

چگونه درخواست شبکه کار می کند?

مبلغ پرداختی

روند درخواست و دریافت پرداخت (درخواست فاکتور) نسبتاً ساده است:

  1. باب از طریق بلاکچین فاکتور درخواستی را به آلیس پخش می کند.
  2. آلیس درخواست را ردیابی می کند و آن را با 1 کلیک پرداخت می کند.
  3. باب پولش را می گیرد.

پرداخت ساده درخواست

درخواست پرداخت ساده

این یک مثال ساده از پرداخت نظیر به نظیر است اما می تواند بیشتر گسترش یابد. از درخواست پرداخت می توان برای خریدهای آنلاین ، فاکتورهای تجاری به بنگاه های اقتصادی و در نهایت استفاده کرد پرداخت های اینترنت اشیا بین ماشین.

Request Network مزایای قابل توجهی نسبت به سیستم های فعلی ارائه می دهد. چون پرداخت هاست فشار ایجاد شده (به جای کشیدن) ، نیازی به اشتراک اطلاعات حساب بانکی شما نیست. همچنین مهم است ، استفاده از فناوری بلاکچین به معنای عدم نیاز به پردازنده های شخص ثالث است که هزینه های معامله را بسیار کاهش می دهد.

حسابرسی & شفافیت

به غیر از پرداخت ها ، Request Network نیز رسیدگی می کند حسابرسی و شفافیت بودجه. مشاغل توانایی ردیابی فاکتورهای حسابرسی پرداختها و همچنین ثبت معاملات برای اهداف حسابداری را دارند.

دولت ها ، سازمان های غیرانتفاعی و سایر سازمان ها نیز می توانند برای ایجاد شفافیت در بودجه و هزینه های خود از Request استفاده کنند.

رمز REQ

REQ یک است رمز ERC20 که برای استفاده از شبکه درخواست هزینه می کنید. هنگام ایجاد فاکتورهای پیشرفته ، ممکن است مجبور شوید هزینه های REQ اضافی را پرداخت کنید. تیم در ابتدا در آنها اظهار داشت کاغذ سفید که هزینه ها بین 0.05٪ و 0.5٪ و با رشد سیستم کاهش می یابد. با این حال ، با انتشار v2 ، این ساختار هزینه تغییر می کند. Request v2 پس از انتشار ، هزینه را بر اساس اندازه داده های هر درخواست و نه خود مبلغ دریافت می کند. هزینه از 0.10 دلار تا 10 کیلوبایت داده شروع می شود و سپس به ازای هر 10 کیلوبایت اضافی 0.03 دلار افزایش می یابد. تیم ممکن است در آینده این هزینه ها را تنظیم کند.

بخشی از هزینه های REQ است سوخته با نرخی که با توجه به میزان عرضه فعلی و نرخ ارز با سایر ارزهای موجود در سیستم عامل تعیین می شود.

اگرچه هنوز تأیید نشده است ، اما ممکن است شبکه درخواست از الگوریتم اجماع اثبات سهام استفاده کند. این بدان معنی است که شما به عنوان دارنده REQ برای نگه داشتن رمز سود دریافت خواهید کرد. تیم توسعه به روی این سازوکار باز است و اگر Ethereum’s Plasma را به عنوان راه حل مقیاس شبکه انتخاب کنند ، احتمالاً آن را پیاده سازی می کنند..

از دیگر اهداف رمز REQ می توان به عنوان واسطه ای برای مبادلات ارزی و شکل گیری حاکمیت در رأی گیری در جامعه اشاره کرد.

اکوسیستم شبکه را درخواست کنید

Request Network به صورت یک لایه در بالای شبکه Ethereum ساخته شده است. به منظور تأمین انعطاف پذیری مورد نیاز برای موارد مختلف استفاده ، تیم از معماری سه طبقه برای سیستم عامل استفاده می کند:

  1. لایه هسته
  2. لایه Extensions
  3. لایه Applications

درخواست اکوسیستم شبکه

درخواست معماری سه لایه شبکه را انجام دهید

لایه هسته

هسته پایه و اساس شبکه درخواست است و در زنجیره بلوک Ethereum اتفاق می افتد. به همین دلیل ، می تواند فاکتورهای مبتنی بر ERC20 را به طور خودکار شناسایی کند. انواع دیگر فاکتورها نیز به صورت خودکار قابل شناسایی هستند اما به اوراکل نیاز دارند.

این لایه ابتدایی ترین نوع پرداخت را مدیریت می کند. این شامل قراردادهای هوشمند برای فاکتورها و آهنگ های ساده هنگام تکمیل شدن است.

لایه Extensions

لایه Extensions مالیات ، سپرده گذاری ، پیش پرداخت و سایر شرایط پرداخت پیشرفته تر را به تصویر می آورد. اینها به عنوان اضافه می شوند پسوندها به فاکتورهای استاندارد.

برخی از نمونه های توسعه شامل:

  • دادن 1٪ از کل پرداخت ها به یک موسسه خیریه خاص
  • پرداخت های غیر سنتی اجاره (به عنوان مثال هفتگی به جای ماهانه)
  • پرداخت های روزانه حقوق به جای فیش های حقوقی 2 هفته ای

برنامه های افزودنی نیاز به پرداخت های یکجا را برطرف می کنند و نقدینگی بیشتری به حساب بانکی شما می آورند. Request Network همچنین به شما اطمینان می دهد که حتی در صورت استفاده از یک فرآیند غیر سنتی مالیات مناسب را پرداخت می کنید.

علاوه بر تیم Request ، توسعه دهندگان خارجی می توانند بر روی لایه Extensions کار کنند. هر برنامه افزودنی یک هزینه نشانه REQ دارد که در آن بخشی سوزانده می شود و بقیه به توسعه دهنده برنامه افزودنی تعلق می گیرد.

لایه Applications

لایه Applications ساکن است خارج از بلاکچین. برنامه های شخص ثالث می توانند برای تعامل با فاکتورها یا مشاهده هرگونه اطلاعات مرتبط ، به این لایه متصل شوند. این لایه همچنین شامل یک سیستم اعتبار برای کاهش حملات فیشینگ و متصل کردن افرادی است که فاکتورهای پذیرفته شده را به موقع پرداخت نمی کنند.

تیم Request Network یک مورد اختصاص داده است صندوق 30 میلیون دلاری برای تشویق توسعه دهندگان برنامه برای ایجاد شبکه. برای استفاده از این صندوق ، باید اطلاعات پروژه خود را درخواست کنید و از تیم تأیید کنید.

تیم شبکه را درخواست کنید & پیش رفتن

تیم

اکثر تیم رهبری Request قبلاً ایجاد کرده بودند مانیتیس, یک بستر جهانی انتقال پول اگرچه Moneytis ماهانه 20٪ نرخ رشد دارد ، اما تیم تصمیم به ایجاد محوری و ایجاد Request Network گرفت. در کار خود با Moneytis ، آنها دریافتند که بیشتر انتقال پول فاکتور است و می خواهند تجارت خود را بر روی مشکلات موجود در آنها متمرکز کنند..

کریستوفر لاسویت و اتین تاتور Request را تأسیس کردند و تیم را به عنوان مدیر مالی و CTO هدایت می کنند. لاسویت و تاتور هم تجربه زیادی در این سمت ها دارند و هم در کارنامه کاری خود نقش های مشابه شرکت های قبلی را دارند.

این تیم ظاهراً در زمینه بروزرسانی های توسعه یکی از شفاف ترین افراد در صنعت است. آنها به روز رسانی های هفتگی را ارسال می کنند و همچنان در Reddit و سایر کانال های اجتماعی فعال هستند. این پروژه در مارس 2018 با راه اندازی رسمی آنها به یک نقطه عطف مهم دست یافت شبکه اصلی. علاوه بر این ، تیم کتابخانه Javascript را برای توسعه دهندگان علاقه مند منتشر کرد و پشتیبانی سکه را گسترش داد تا شامل Bitcoin و تمام نشانه های ERC20 باشد..

بعدی در نقشه راه پروژه: پشتیبانی از ارز اضافی ، رمزگذاری و پایداری داده ها ، داشبورد پرداخت ها و یک برنامه سرمایه گذاری جمعی از جمله موارد دیگر.

درخواست رابط برنامه شبکه

درخواست رابط برنامه شبکه

شراکت

تیم بعنوان Moneytis وارد Y Combinator ، شتاب دهنده انحصاری راه اندازی شد ، اما همچنان از برنامه راهنمایی و پشتیبانی دریافت می کند. Y Combinator 1-2٪ میزان پذیرش دارد ، بنابراین حضور در برنامه چیزهای زیادی در مورد اعتبار پروژه و تیم می گوید.

درخواست همچنین برای کمک به پرداخت های بین ارز با شبکه سایبر همکاری کرده است. علاوه بر این ، قراردادهای هوشمند این پلتفرم توسط Quantstamp حسابرسی شده است و از iExec برای جای دادن خدمات حسابرسی هوشمند استفاده می کند. مهمترین ، با این وجود ، همکاری پروژه با شرکت حسابداری PwC France برای ارائه راه حل های بلاکچین برای مشتریان تجاری آنها است.

درخواست شرکای شبکه

درخواست شرکای شبکه

در یک زمان ، تیم درخواست اعلام کرد که آنها همچنین با 0x ، Aragon و Civic کار می کنند ، اما به نظر می رسد این مورد دیگر نیست.

رقبا

از آنجا که Request Network کل فضای پرداخت را هدف قرار داده است ، رقبای زیادی دارند. مشابه ترین رقیب بلاکچین OmiseGo است ، اگرچه تیم Request این کار را انجام داده است اظهار داشت که آنها معتقدند این دو محصول بیشتر از اینکه درنده باشند مکمل یکدیگر هستند.

اگرچه با یک استراتژی متفاوت به فاکتورها نزدیک می شود ، درخواست ممکن است مشتریان را از Populous ، یک راه حل تأمین فاکتور ، بگیرد. و ، عملکرد پرداخت های عادی ممکن است شاهد رقابت کارت های رمزنگاری معروف مانند TenX و Monaco باشد.

چندین شرکت بلاکچین وجود دارد که حسابرسی و حسابداری را هدف قرار داده اند ، اما هیچ یک از آنها سیستم پرداخت کلی را شامل نمی شوند همانطور که درخواست انجام می دهد.

Request Network نیز در دارایی های سنتی مانند رقبا در رقابت قرار خواهد گرفت پی پال. درخواست با هدف ارائه راه حل ارزان تر ، مطمئن تر و شفاف تر ارائه می شود که امیدوارم برای تغییر کاربری کاربران کافی باشد.

تجارت

معاملات REQ در اکتبر 2017 با قیمتی در حدود 0.05 دلار یا 0.000009 BTC آغاز به کار کرد. تا دسامبر 2017 ، قیمت در آن سطح نسبتاً ثابت باقی مانده بود. پس از آن به طور مرتب افزایش یافت و به 0.30 دلار (0.0002 ~ BTC) رسید تا اینکه در پایان سال سر به فلک بکشد.

قیمت قبل از سقوط در ژانویه همراه با بقیه بازار به بالاترین رقم 1.15 دلار پوند (0.0007 پوند BTC) رسید..

حتی در بازار خرس ، همزمان با راه اندازی شبکه اصلی ، قیمت REQ با افزایش مناسب در مارس-آوریل 2018 روبرو شد. از آن زمان ، با این حال ، REQ به آرامی به قیمت فعلی خود یعنی کمی کمتر از 0.05 دلار (0.000008 ~ BTC) سقوط کرد. چهار ماه است که با این قیمت است.

تیم توسعه به طور مداوم به نقاط عطفی در نقشه راه خود دست یافته است ، بنابراین توجه به هرگونه اعلامیه ارزش دارد. اکنون که این محصول در دسترس است ، کاربران محرک اصلی قیمت خواهند بود. راه اندازی برنامه سرمایه گذاری جمعی و سایر برنامه های شخص ثالث می تواند تصویب مورد نیاز برای بازگرداندن قیمت به شکوه قبلی خود را به همراه داشته باشد.

REQ را از کجا بخریم

صرافی پیشنهادی برای خرید REQ Binance است. Binance REQ را به عنوان یک پیشنهاد ارائه می دهد جفت تجاری با BTC و ETH. اگر در حال حاضر بخشی از نمونه کارها شما نیستند ، می توانید مقداری را با دلار آمریکا در یک بستر مانند GDAX (اکنون Coinbase Pro) تحویل بگیرید.

اگر به مبادلات غیرمتمرکز علاقه بیشتری دارید ، REQ در IDEX در دسترس است ، اگرچه حجم معاملات نسبتاً کم است.

CoinMarketCap لیست کاملی از مبادلات REQ را ارائه می دهد.

REQ را از کجا ذخیره کنید

REQ یک رمز ERC20 است ، بنابراین می توانید آن را در هر کیف پول با پشتیبانی ERC20 ذخیره کنید. محبوب ترین گزینه های آنلاین MyEtherWallet یا MetaMask هستند.

در حالت ایده آل ، شما باید یک کیف پول سخت افزاری مانند Ledger Nano S برای ذخیره اکثر سرمایه خود استفاده کنید. Ledger Nano S تمام نشانه های ERC20 از جمله REQ را در خود جای داده است.

نتیجه

Request Network در تلاش است تا راه حل های بلاکچین را برای همه جنبه های پرداخت ارائه دهد. Request چیزی فراتر از یک محصول ، بستری است که توسعه دهندگان می توانند با استفاده از آن برنامه ها و خدمات خود را ایجاد کنند. حداقل این که نقشه راه جسورانه باشد ، و ممکن است برای تیم سخت باشد که همه کارها را بدون تمرکز ساده و منفرد انجام دهد..

همانطور که گفته شد ، این تیم سالها تجربه پرداخت دارد (با این وجود با هم کار می کنند) و مسلماً بهترین شتاب دهنده استارت آپ در جهان را پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، آنها به طور مداوم به نقاط عطف توسعه محصولاتی که برای خود تعیین کرده اند ، رسیده اند.

اگر Request Network بتواند به نقاط عطف توسعه ادامه دهد و یک سیستم عامل عالی تولید کند ، آنها در تخت سلطنت پادشاهان فعلی سیستم عامل پرداخت خوب عمل می کنند.

یادداشت سردبیر: این مقاله توسط استیون بوچکو در تاریخ 11.06.2018 به روز شده است تا تغییرات اخیر پروژه را منعکس کند.

منابع اضافی درخواست شبکه

سایت اینترنتی

متوسط

Reddit

توییتر

تلگرام

گیتهوب

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me