Riot Blockchain چیست ($ RIOT)?

Riot Blockchain Inc. ($ RIOT) اولین شرکت فهرست شده NASDAQ است که منحصراً بر بیت کوین و شرکتهای مبتنی بر بلاکچین تمرکز دارد..

داگ پولک بسیار شخصی ما با یک مشاور مصاحبه کرده است (در اکتبر 2017 به Riot Blockchain پیوست) و کبوتر را به چندین نکته اساسی برد که Riot Blockchain را امروز می کند.

[youtube https://www.youtube.com/watch؟v=HWAGIqs8NSI]

تاریخچه شرکت Riot Blockchain

همانطور که می دانیم Riot Blockchain در یک پنجره نسبتاً کوتاه تغییرات نامی را به طرز شگفت انگیزی پشت سر گذاشته است.

این شرکت که در ابتدا با نام Venaxis Inc شناخته می شد ، در سال 2016 BiOptix Diagnostics Inc. را خریداری و نام خود را به Bioptix Inc تغییر داد..

این حرکت در نهایت یک اقدام اشتباه تأسف بار بود. مطابق با بلومبرگ, مدیر عامل سابق مایکل بیگلی خاطرنشان کرد که این شرکت در بازار خیلی کوچک است و از طریق پول نقد می سوزد.

“هنگامی که من وارد هیئت مدیره شدم ، آنها خریدی را انجام داده بودند که ما تصمیم گرفتیم به عنوان یک هیئت مدیره منطقی نباشد ، بنابراین ما آن را تعطیل کردیم و سپس تصمیم گرفتیم تمرکز خود را تغییر دهیم. ما به بخش نگاه کردیم و گفتیم ، “چگونه می توانیم در این کار شرکت کنیم ، و سهامداران ما چگونه می توانند در این صنعت بسیار مهیج مانند آغاز اینترنت شرکت کنند؟”

در اکتبر 2017 ، Bioptix نام خود را به Riot Blockchain Inc تغییر داد و محور خود را در خرید بلاک چین و مشاغل رمزنگاری شده اعلام کرد. اضافه کردن جیسون مو ، کول دیاموند و جیسون لس به هیئت مشاوره خود و سرمایه گذاری در بورس ارز رمزنگاری شده کانادا “Coinsquare”.

در حین انتقال, جان اورک مدیر عامل شد.

جان اورک

جان اورک

هنگامی که شرکت اعلام کرد ، سهام تقریباً دو برابر شد.

در اینجا شرکتی وجود داشت که صرفاً متمرکز بر تولید ماشین آلات تشخیصی برای صنعت بیوتکنولوژی بود و یک چرخش ناگهانی و ناگهانی به اکوسیستم ارز رمزنگاری تا حد زیادی سوtood تفاهم و پرخاشگرانه به سود سهامداران و رهبری شرکت انجام داد.

این اقدام با انتقاد از سوی ارزهای رمزپایه و دنیای مالی سنتی روبرو شد. بیایید نگاهی عمیق تر به فراتر از دامنه انتقاد رسانه ها بیندازیم و به چند حرکتی که Riot Blockchain در دنیای رمزنگاری و بلاک چین انجام داده است.

خریدهای Riot Blockchain

از آنجا که محوری ، Riot Blockchain ساخته شده است مجموعه ای از خریدها و خریدها در صنعت بلاکچین و ارزهای رمزنگاری شده که جزر و مد را از شک به انگشت اشاره به کنجکاوی ناراضی تبدیل کرد.

یکی از مشهورترین خریدهای اولیه Riot Blockchain ، سهام 11 درصدی Coinsquare ارز رمزنگاری شده در کانادا بود ، و این فرصت را داشت که تا ماه مه 2018 سهام را به 14.7٪ افزایش دهید. Coinsquare یکی از بزرگترین مبادلات در آمریکای شمالی است (دومین بزرگترین در کانادا براساس حجم معاملات). طبق مصاحبه با جیسون لس ، مشاور و مدیر Riot ، Coinsquare اخیراً دور مالی خود را با ارزیابی 430 میلیون دلار کانادا جمع کرده و سهام Riot اکنون 12.5 درصد است.

یکی دیگر از خریدهای اولیه شرکت Kairos Global Technology Inc بود ، یک عملیات استخراج که دارای 700 Antminer S9s و 500 Antminer L3s با ارزش 11.9 میلیون دلار سهام قابل تبدیل ترجیحی بود..

اکتبر 2017: Riot Blockchain 52٪ سهام Tess را خریداری کرد, توسعه دهنده راه حل های مبتنی بر بلاکچین برای شرکت های مخابراتی برای 75000 سهم و 320،000 دلار سرمایه گذاری. از آن زمان تس توافقنامه قطعی برای ادغام با یک شرکت دولتی کانادایی منعقد کرده است.

نوامبر 2017: Riot Blockchain در Verady ، یک شرکت ارائه دهنده سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری کردخدمات حسابداری ، حسابرسی و راستی آزمایی دارایی های مبتنی بر بلاکچین.

فوریه 2018: Riot Blockchain به دست آورد عملیات استخراج در میانه غرب آمریکا با 3000 Antminer S9s و 12 مگاوات ظرفیت برق. در همان ماه ، 3800 دستگاه Antminer S9 بیشتر خریداری کرد. این شرکت انتظار دارد تا ماه مه 2018 8000 استخراج کننده ASIC شرکت را به طور کامل مستقر کند.

نصب معدن

یکی از امکانات استخراج Riot Blockchain.

27 مارس 2018: Riot Blockchain Logical Brokerage Corp ، مستقر در میامی را خریداری کرد کارگزار معاملات آتی به عنوان بخشی از تلاش این شرکت برای راه اندازی صرافی ارز رمزنگاری شده در ایالات متحده ، در کمیسیون معاملات آتی کالاها (“CFTC”) ثبت شده است..

Riot Blockchain نیز برنده شد 500 بیت کوین از حراج مارشال ایالات متحده در 24 ژانویه 2018.

افکار نهایی

Riot Blockchain تغییراتی جدی در استراتژی و مارک تجاری ایجاد کرده است ، اما همچنان یکی از تنها شرکتهای تجاری است که تمرکز خود را در دنیای ارزهای رمزپایه قرار داده است..

نصب معدن

یکی از امکانات استخراج Riot Blockchain.

به نظر می رسد اهداف Riot Blockchain با ایجاد یک رویکرد جامع برای تبدیل شدن به یک بازیگر کلیدی در تمام بخش های ارزهای رمزپایه و بلاکچین کاملاً هدف گذاری شده است. با مشارکت در صنعت معدن ، ارز رمزنگاری شده ، حسابداری و صنایع آتی ، Riot Blockchain این فرصت را دارد که از دارایی های مختلف خود استفاده کند و برای پروژه های خود در یک صنعت در حال حرکت سریع حرکت کند..

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Riot Blockchain ، به آنها مراجعه کنید ارائه سرمایه گذار.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me