تیریون چیست?

تیریون پروژه از بلاکچین Bitcoin برای تأیید اسناد استفاده می کند. پلت فرم این کار را از طریق فرایندی که به لنگر انداخته می شود انجام می دهد. لنگر انداختن اسناد به بلوک های دقیق بلاکچین Bitcoin است. سپس اسناد لنگر داده شده بدون نیاز به شخص ثالث مورد اعتماد در هر زمان قابل تأیید هستند. بیایید لحظه ای به بررسی این پلت فرم منحصر به فرد و چگونگی تسلط بر بخش تأیید داده های بلاکچین بپردازیم.

Tierion مستقر در کانکتیکات در سال 2015 وارد بازار شد و توسط آن هدایت می شود وین وان و جیسون بوکوفسکی. این رشد استثنایی عمدتا به دلیل پیروی از یک استراتژی متفاوت از رقابت آن و همچنین چند ویژگی اصلی پلت فرم بود.

توسعه دهندگان Tierion برای تبدیل مشاغل به سیستم های مبتنی بر بلاکچین جدید وارد بازار نشدند. در عوض ، توسعه دهندگان بر بهبود سیستم های موجود و آسان ساختن هر چه بیشتر شرکت ها برای استفاده از خدمات خود تمرکز کرده اند.

دادگاه عالی چین “شواهد بلاکچین” را از نظر قانونی لازم الاجرا می داند.

بعد از کار کردن Tierion و chainpnt به مدت سه سال ، دیدن اینکه دولت ها ارزش فناوری ما را می سازند خوشحال کننده است.

گامی دیگر در راه طولانی برای جایگزینی اعتماد با @ ضد. https://t.co/OlLDRgsc1v

– وین وان (WayneVaughan) 7 سپتامبر 2018

سیستم عامل Tierion انواع سیستم های تأیید را برای شما فراهم می کند. این سرویس خدماتی مانند Chainpoint را ارائه می دهد که به هر کسی اجازه می دهد تا اسناد اساسی را در زنجیره بلوک لنگر کند. این زمان سرویس تمام اسناد را مهر می زند. نسخه تجاری مستقیمی از پروتکل به نام Proof نیز در دست توسعه است. توسعه دهندگان افتخار می کنند که اسناد لنگر Proof قابل دستکاری یا تغییر نیست. روش فعلی انجام تجارت فاقد این کیفیت ساده اما مهم است.

امکانات

هنگامی که یک نسخه دیجیتالی از یک سند دریافت می کنید ، به شما نمی گوید که این ماده در حالت اصلی خود است یا حتی در زمان ایجاد تاریخ اصلی ایجاد سند. هکرها و سرپرستان شبکه بدون اینکه شما بدانید می توانند داده ها را تغییر دهند یا از آنها تاریخ استفاده کنند. این پلت فرم با خطرات خود این خطرات را از بین می برد نقطه زنجیره ای سرویس.

اسنادی که با اثبات دیجیتال از حالت اصلی خود مهر می خورند ، ایمن تر از مثلاً PDF هستند. استفاده Tierion از بلاکچین بیت کوین امنیت حسابداری و حسابرسی را بیشتر حفظ می کند. شرکت ها می توانند تاریخچه تغییرناپذیری از فرایندهای تجاری خود را برای بررسی بعدی ایجاد کنند.

سیستم عامل Tierion همچنین به کاربران اجازه می دهد تا اعتبار قابل تأیید بلاکچین را صادر کنند. این گواهینامه ها شامل مجوزهای حرفه ای ، اعتبارات آموزشی و حتی جوایز است. این داده ها با ارائه روشی آسان و مقرون به صرفه برای تأیید اعتبار کارمندان خود ، به کاهش فعالیت های کلاهبرداری در بخش کمک می کند..

خدمات Tierion از طریق صفحه اصلی

خدمات Tierion از طریق صفحه اصلی

شراکت

در ماه فوریه ، Tierion هنگام ایجاد ابرو در سراسر جامعه رمزنگاری ها ابرو ایجاد کرد اعلام کرد همکاری با غول کامپیوتر مایکروسافت. اهداف این مشارکت حول اطمینان از اطلاعات حساس در مورد بلاکچین عمومی است. توسعه دهنده اصلی پروژه مشارکت ، دانیل بوخنر است. بوخنر به خاطر نقش خود در رهبری سازمان مشهور است Microsoft Azure Identity تیم.

مدیران مایکروسافت امیدوارند که بخش های مالی ، بیمه ای و بهداشتی را با سیستم عامل جدید مبتنی بر بلاکچین خود همراه کنند. طراحی پروتکل با استانداردهای عملیاتی پیچیده این نوع سیستم های تجاری مطابقت دارد. این تیم اصطلاح عدم انکار ، عدم توانایی در رد اعتبار چیزی را برای توصیف سود سیستم آنها برای مشتریان ایجاد کرد. اسنادی که از این سیستم استفاده می کنند به دلیل ماهیت بی اعتماد سیستم ، ویژگی های غیرقابل انکار را بدست می آورند.

در مارس 2018 ، تیریون همکاری خود را با شرکت مدیریت داده اعلام کرد رابط. Liaison یک شبکه تأیید اطلاعات قابل توجهی را که به عنوان آلیاژ شناخته می شود ، اداره می کند. این اتصال به کاربران ALLOY اجازه می دهد تا به عنوان بخشی از عضویت خود ، از خدمات Tierion استفاده کنند.

مدیران رابط از برنامه های ادغام برای قابلیت های اضافی بلاکچین در سیستم عامل خود در ماه های آینده خبر دادند. این در نتیجه پاسخ مثبت اعضا در مورد خدمات Tierion است. مطابق a. ارتقا Additional اضافی می تواند شامل قراردادهای هوشمند و معاملات ارز دیجیتال باشد بلومبرگ گزارش انجام شده در مورد شرکت.

بلاک چین Bitcoin

Tierion از یک پروتکل بلاکچین دوگانه استفاده می کند که به کاربران امکان می دهد میلیون ها نقطه داده را با کارایی در بلاک چین بیت کوین ادغام کنند. توسعه دهندگان به این نتیجه رسیدند که بلاکچین Bitcoin بهترین شبکه برای استفاده است زیرا بزرگترین و ایمن ترین بلاک چین است.

توسعه دهندگان گزینه های دیگری مانند Ethereum را مورد بررسی قرار دادند ، اما در پایان ، آنها تصمیم گرفتند که امنیت و تمرکززدایی بیش از سرعت معامله مهم است. Tierion با پیوند رمزنگاری میلیون ها نقطه داده به یک معامله واحد ، می تواند مشکلات مقیاس پذیری بیت کوین مانند زمان معاملات تأخیر را حل کند. این استراتژی کاربران Tierion را قادر می سازد تا میلیون ها سند را در ثانیه بدون تراکم لنگر بگذارند.

متن باز

توسعه Tierion شامل مشارکت توسعه دهندگان در سراسر جهان است. کد سیستم عامل ها متن باز, و تیم توسعه برنامه نویسان را برای کمک به بهبود کدگذاری دعوت می کند. پروژه های منبع باز ، مانند بیت کوین ، از مزایای امنیتی قابل توجهی نسبت به سیستم عامل های رمزگذاری شده خصوصی برخوردار می شوند. این امنیت بیشتر نتیجه بررسی بیشتر همکاران برای کد است.

اینترنت اشیا

یکی از منحصر به فردترین مفاهیم Tierion ، توانایی آن در ادغام در سیستمهای IoT (اینترنت اشیا) است. این ادغام ، داده های جمع آوری شده از دستگاه های اینترنت اشیا را می گیرد و آنها را به بلاکچین می کشاند. اطلاعات دستگاه اینترنت اشیا in در آینده ای نه چندان دور بسیار مهم خواهد بود. توانایی تأیید اعتبار این داده ها می تواند به افزایش نرخ پذیرش این فناوری کمک کند.

TNT Token

سکه Tierion (TNT) در صرافی های مختلف از جمله معامله می شود بینانس, HitBTC, هووبی ، و مایع. Binance یکی از بزرگترین مبادلات جهانی است. هنگامی که توکن های TNT با موفقیت در Binance در نوامبر 2017 قرار گرفتند ، خبرساز شدند. این خبر از طریق a توییت مستقیماً از طرف توسعه دهندگان Tierion.

برای ذخیره نشانه های TNT به یک کیف پول سازگار با ERC-20 نیاز خواهید داشت. وب سایت این شرکت به طور خاص MyEtherWallet ، Mist ، Parity و imToken را به عنوان سیستم عامل های تأیید شده ذکر کرده است.

نگاه به آینده

استراتژی منحصر به فرد Tierion به آنها اجازه می دهد تا در بخش تأیید داده های blockchain جایگاهی پیدا کنند. با ادامه توسعه این پلتفرم ، انتظار می رود که مشارکت های بزرگ بیشتری در حال ایجاد باشد. در حال حاضر ، Tierion در راس هرم تأیید داده های بلاکچین است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me